Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Κ εμένα μου "λειπω"..

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

agapi24

# 1 στις 12/1/2018
author
Γυναίκα / 33 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 9
'Aρεσαν+: 0%

Κ εμένα μου "λειπω"..

Έφυγα..κ 5 μηνες μετα μου γράφει οτι του λειπω..

Κ απαντησα:

Σου λείπω αλλά έφυγα για ένα λόγο και δεν μπορώ να το αφήσω να με απασχολεί πλέον. Όταν έκλεισα αυτή την πόρτα, άφησα πίσω μου μια ιστορία άνισης αγάπης. Μια συντροφιά που δεν εκτιμήθηκε ποτέ. Μια ατέλειωτη μεταμφίεση που σταμάτησε να έχει πλάκα όταν έπρεπε να προσπαθώ να είμαι χαρούμενη ενώ μάζευα τα σπασμένα κομμάτια μου.

Κομμάτια της μάσκας σου έπεσαν πάνω μου όταν προσπάθησα να την βγάλω χωρίς να την καταστρέψω- επειδή πίστευα πως πίσω από τον εγωισμό σου υπήρχε κάποιος που ήταν πληγωμένος. Κάθε φορά που προσπαθούσα, γινόταν όλο και χειρότερο. Με έκανε να θυμηθώ όλες τις υποσχέσεις που δεν τηρήθηκαν.

Ξέρω ότι σου λείπω αλλά έφυγα επειδή ένιωθα πως είχε τελειώσει εδώ και καιρό. Ήταν μια λάθος αγάπη βασισμένη μόνο στις απαιτήσεις σου. Ήταν ένα παιχνίδι που πάντα έχανα γιατί ποτέ δεν είχα την ευκαιρία ούτε καν να παίξω παρόλο που θεωρούνταν ότι ήταν «δικό μας».

Έκλεισα την πόρτα, όχι για να σε πληγώσω. Έκλεισα την πόρτα επειδή υπάρχουν φορές που πρέπει να υπερασπιστείς τον εαυτό σου και να σταματήσεις να είσαι στήριγμα σε ένα παιχνίδι που ποτέ δεν κατάλαβες. Ναι -έκλεισα την πόρτα και τώρα δεν μπορώ να αφήσω να με απασχολεί το ότι σου λείπω.

Αρέσει στα μέλη Asimina_95, alisida

Enikos

# 2 στις 12/1/2018
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 22.651

Και αυτος τι ειπε Αγαπη?

panagiotismp90

# 3 στις 12/1/2018
author
Ανδρας / 31 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.652

για ποιο λογο εφυγες αγαπη?

Αρέσει στο μέλος Enikos

C_the_Bliss

# 4 στις 12/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

εσύ το έγραψες αυτό, ε?

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από agapi24

Κ εμένα μου "λειπω"..

Έφυγα..κ 5 μηνες μετα μου γράφει οτι του λειπω..

Κ απαντησα:

Σου λείπω αλλά έφυγα για ένα λόγο και δεν μπορώ να το αφήσω να με απασχολεί πλέον. Όταν έκλεισα αυτή την πόρτα, άφησα πίσω μου μια ιστορία άνισης αγάπης. Μια συντροφιά που δεν εκτιμήθηκε ποτέ. Μια ατέλειωτη μεταμφίεση που σταμάτησε να έχει πλάκα όταν έπρεπε να προσπαθώ να είμαι χαρούμενη ενώ μάζευα τα σπασμένα κομμάτια μου.

Κομμάτια της μάσκας σου έπεσαν πάνω μου όταν προσπάθησα να την βγάλω χωρίς να την καταστρέψω- επειδή πίστευα πως πίσω από τον εγωισμό σου υπήρχε κάποιος που ήταν πληγωμένος. Κάθε φορά που προσπαθούσα, γινόταν όλο και χειρότερο. Με έκανε να θυμηθώ όλες τις υποσχέσεις που δεν τηρήθηκαν.

Ξέρω ότι σου λείπω αλλά έφυγα επειδή ένιωθα πως είχε τελειώσει εδώ και καιρό. Ήταν μια λάθος αγάπη βασισμένη μόνο στις απαιτήσεις σου. Ήταν ένα παιχνίδι που πάντα έχανα γιατί ποτέ δεν είχα την ευκαιρία ούτε καν να παίξω παρόλο που θεωρούνταν ότι ήταν «δικό μας».

Έκλεισα την πόρτα, όχι για να σε πληγώσω. Έκλεισα την πόρτα επειδή υπάρχουν φορές που πρέπει να υπερασπιστείς τον εαυτό σου και να σταματήσεις να είσαι στήριγμα σε ένα παιχνίδι που ποτέ δεν κατάλαβες. Ναι -έκλεισα την πόρτα και τώρα δεν μπορώ να αφήσω να με απασχολεί το ότι σου λείπω.

agapi24

# 5 στις 12/1/2018
author
Γυναίκα / 33 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 9
Μάντεψε?Οτι παλι κοιταω την πάρτι μου!

Koula_Mara

# 6 στις 12/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

και εμένα θα μου έλειπες

μα τί κούκλα

Koula_Mara

# 7 στις 12/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

γιατί καλέ?

σιγά το κείμενο

Παράθεση:
Σχόλιο # 4 από C_the_Bliss

εσύ το έγραψες αυτό, ε?

C_the_Bliss

# 8 στις 12/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

ε ναι...να έβαζε κανα καλό τουλάχιστον να μας ανοίξει τους ορίζοντες

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από Koula_Mara

γιατί καλέ?

σιγά το κείμενο

Enikos

# 9 στις 12/1/2018
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 22.651

Παντως, απο το κειμενο αν δουμε, ειναι καποιος που μιλαει αποκλειστικα για την παρτη του.

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από agapi24

Αρέσει στο μέλος archagellos

Rapunzel89

# 10 στις 12/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Θυμαμαι το θεμα σου...Τον καταλαβαινω κ καταλαβαινω κ εσενα.Εκεινος επρεπε να πατησει λιγο ποδι κ εσενα να προσπαθησεις να σε πειραζουν λιγοτερο η συμπεριφορα μανας κ αδερφης του. Οπως κ να το κανεις,εφυγες...Περασε καποιο ευλογο χρονικο διαστημα.Εκανε κατι δραστικο για αυτο?Ας τους εκοβε την καλημερα για κανα 2-3μηνο κ θα σου ελεγα εγω αν θα σε δεχοντουσαν η οχι. Κοριτσι μου,παντως να το ξερεις...Στο Ελλαδισταν οταν εισαι με καποιον εισαι κ με ολο του το σοι μαζι.Νομος πλεον!Κ οσο γαματη κ αν εισαι,αν δεν σε εχει βρει η ιδια η μανα του ωστε να σε παει με προξενιο στο γιο της δεν θα σε εγκρινει κ ποτε. Λιγο μαλακισμενες οι ελληνιδες πεθερες αλλα οκ...Κ η δικη μ η μανα το ιδιο κανει,χωρις να της το ζητησω.Οταν πατησα ποδι το βουλωσε.Κ πρεπει να το βουλωνουν κι οι γονεις καποτε...δεν τα ξερουν κ ολα.

achinos

# 11 στις 12/1/2018
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.764

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από agapi24

λυπάσαι ειλικρινά, αλλά δεν υπάρχουν πολλοί σαν εσένα, άσε που μετά την κατασκευή σου έσπασε κ το καλούπι.

θα πρέπει να αρκεστεί σε κάτι άλλο.

Αρέσει στο μέλος Asimina_95

agapimou11

# 12 στις 12/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

agapi24

Καλά έκανες κι έφυγες ! 

Δεν φτάνει μόνο η αγάπη ! 

Εμείς οι agapes καταλαβαινομαστε !!!

Melinaaa

# 13 στις 12/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παντως, εισαι γενικα ευστοχος to the point που θα λεγε και η μανα μου 

Παράθεση:
Σχόλιο # 9 από Enikos

Παντως, απο το κειμενο αν δουμε, ειναι καποιος που μιλαει αποκλειστικα για την παρτη του.

Sourua

# 14 στις 12/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Μα μόνο όταν χάσουμε κάποιον μας λείπει γιατί τον έχουμε δεδομένο.Οταν νυχτώνει και κλείνεις τα μάτια και δεν σου λείπει τίποτα αυτό είναι ευτυχία!!!

Konstantinos__73

# 15 στις 12/1/2018
author
Ανδρας / 48 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 197
Αgapi11 εισαι ψυχούλα. Στο ξαναπα.

agapimou11

# 16 στις 13/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

# 15 konstantine

Να μου το λες όποτε το νιώθεις !!! 

Μόνο καλό μου κάνεις με την ειλικρίνεια σου !!!

agapimou11

# 17 στις 13/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

# 15 konstantine

Να μου το λες όποτε το νιώθεις !!! 

Μόνο καλό μου κάνεις με την ειλικρίνεια σου !!!

* ορίστε τώρα, κατά λάθος το πάτησα δύο φορές και δεν μπορώ - ξέρω να το σβήσω !!! 

Αχ βρε Κωνσταντίνε 73!!! 

Red_October

# 18 στις 13/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 9 από Enikos

Είστε ευγενής! - εεε λάθος... θέλω να πω κυνικός

matakiamouou

# 19 στις 13/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Εγώ πάλι γιατί δεν κατάλαβα τι συμβαίνει...οκ από rapounzel 89 κάτι κατάλαβα...υδροχοοακι κάτσε καλά...agapi24 αφού είσαι γερό καρύδι...και αφού σου λείπει ο εαυτό σου...όλα καλά! Απλά να σου θυμίσω οτι εσείς τα υδροχοακια έχετε από μόνοι σας την δυνατότητα να προχωράτε άμεσα και από ότι είδα γράφεις είσαι σε σχέση... 5 μήνες λες στο κείμενο σου και ο πρώην του λείπεις ...όμως εσύ προχώρησες έτσι δεν ειναι?Μπράβο βρε θηρίο πολύ άμεσα...προχώρησες...και αφού είσαι καλά (δεν σε ειρωνεύομαι με τιποτα) πολύ καλά θα κάνεις να συνεχισεις να κοιτάς μπροστά όπως κάνεις και τώρα...

Asimina_95

# 20 στις 13/1/2018
author
Γυναίκα / 26 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 30
Απίστευτο κείμενο ?? Μαθε μου κ εμενα να τα λέω ετςι σε παρακαλώ Ο_Ο !!! Αξίζεις καλύτερα πράγματα κούκλα μου μην καθεσε να αναλώνεσαι σε ανθρώπους που δεν εκτιμάνε τίποτα κ νοιάζονται μονο για την πάρτη τους. Καλα κάνει κ του λείπεις πες του τώρα να χτυπήσει το κεφάλι του στον τοίχο
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε