Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

χωρισμος λογο πεθερας

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

mara08

# 61 στις 16/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Rapunzel89 ξέρεις πόσοι μπουληδες μαμακηδες υπάρχουν ? Χώρις προσωπικότητα και χωρίς πρωτοβουλία για τίποτα μέχρι και για να γ@@σουν από τη μαμά παίρνουν έγκριση .

.Α ωραία φτάσαμε και στα βαφτίσια .Τυχερό μωρο με τόσες νονες ΧΑ ΧΑ 

matakiamouou

# 62 στις 17/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Πες την οικογενεια σου ή εσυ εισαι ενηλικη να παρετε μια νομικη συμβουλη απο εναν καλο δικηγορο σε αυτα τα θεματα ομως...θα ζητησουν τα ρεστα αυτοι αργοτερα...να σαι σιγουρη για αυτο...

Παράθεση:
Σχόλιο # 45 από ggift_91

Πριν λιγο εμαθα οτι αλλαξε κ κινητο τηλεφωνο κ θελει να αλλαξει και σπιτι..τον πηρε τηλ ο πατερας μου για να ζητησει τα ρεστα αλλα δεν!!! Οι παιδια δεν εχω περιεργες παρεες ουτε ειμαι εμφανισιακα καπως..ειμαι απο καλη οικογενεια με αρχες κ φαινεται αυτο..

matakiamouou

# 63 στις 17/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ολα ηταν μονοπλευρα...δηλαδη μονο απο την δικη σου πλευρα τον λατρευες...εδινες πιο πολλα μονο εσυ...οποτε?μηπως το εβλεπες ηδη οτι δεν παει με αυτον ΟΜΩΣ ΕΣΥ ΕΚΕΙ?επεμενες?πιστευοντας το απιαστο?μηπως το ηξερες οτι θα ειναι απιαστο εξ αρχης?...τεσπα κοιτα μονο μπροστα...εσενα και το παιδι σου...μικρη εισαι...θα κανεις οικογενεια και εκει εξω υπαρχουν αντρες που μπορει να εχουν ηδη παιδια...ακομη επιθυμουν οικογενεια..

Παράθεση:
Σχόλιο # 56 από ggift_91

Οχι παιδια μεναμε μαζι στην Αθηνα τον τελευταιο καιρο..δουλευαμε στην ιδια δουλεια αλλα σε αλλη περιοη κ εγω πηγαινοερχομουν για να παω να τον βλεπω κ αυτος τπτ!! Ουτε ενα δωρο δεν μ ειχε κανει τοσο καιρο μαζι τπτ...ουτε τα εισητηρια μου...Το τρομαξε η μαμακα του γιατι σου λεει ποια ειναι αυτη που δεν ξερουμε,κ αν ειναι εγκληματιας?Αν ειναι φονιας που ξερουμε κ σου κανει κακο?Λες κ εγω δεν μπροουσα να τον κλεψω τοσο καιρο η να τον πνιξω με τα τοσααα που μ ειχε κανει... μυαλο κουκουτσι οι τσομπανιδες!!!

ggift_91

# 64 στις 17/1/2018
author
Γυναίκα / 30 / Ελεύθερη
Ν. Αργολίδας / Αγία Τριάδα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 19
'Aρεσαν+: 0%

Πρεπει να καταλαβω πως ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΕΡΩΤΕΣ ΔΕΝ ΦΟΡΑΝΕ ΝΥΦΙΚΟ... ελπιζω ολο αυτο να το ξεπερασω συντομα και να καταλαβω 100% το παιχνιδι που μου επαιξαν..ξερω πως καποιους ερωτες δεν τους ξεπερνας ποτε κ ειδικα αυτους που πιστευεις πως ηταν ο ερωτας κ ο αντρας της ζωης σου..

agaph40

# 65 στις 17/1/2018
author
Γυναίκα / 69 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 656

Παράθεση:
Σχόλιο # 64 από ggift_91

Πρεπει να καταλαβω πως ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΕΡΩΤΕΣ ΔΕΝ ΦΟΡΑΝΕ ΝΥΦΙΚΟ... ελπιζω ολο αυτο να το ξεπερασω συντομα και να καταλαβω 100% το παιχνιδι που μου επαιξαν..ξερω πως καποιους ερωτες δεν τους ξεπερνας ποτε κ ειδικα αυτους που πιστευεις πως ηταν ο ερωτας κ ο αντρας της ζωης σου..

αν πιστευεις πως ο αντρας της ζωης σου ειναι ενας ευθυνοφοβος μαμακιας,και τον αποκαλεις και μεγαλο ερωτα...τοτε δεν ειναι να απορεις που σου συνεβει οτι σου συνεβει

καλα λενε πως τπτ δεν ειναι τυχαιο τελικα!!!

Αρέσει στο μέλος alisida

Paralia48

# 66 στις 17/1/2018
author
Γυναίκα / 55 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 28
Απαντήσεις: 9.090

επαν΄περχομαι στο πρακτικό μέρος.
Εφόσον δε θες χρήμα από δαύτον, μπορείτε να κανονίσετε μέσω δικηγόρου, το ποσό που θα που έδινε για να μεγαλώσεις το παιδί του, να το καταθετει σ΄ένα λογαριασμό που θα ανοίξετε μαζί στο όνομα του παιδιού. Έτσι εσένα δε θα σου δίνει τίποτα, μη νιώσεις και αναξιοπρεπής (τρομάρα του!). Και θα είσαι και συ εντάξει και το εβριτάκι θα έχει χρήματα για βα σπουδάσει αργότερα

matakiamouou

# 67 στις 18/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

το παιχνιδι?μισο λεπτο...το παιχνιδι για να παιχτει...πρεπει να παιχτει και απο τις δυο πλευρες...δεν εγινε τιποτα σοβαρο...εμαθαν κατι...ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΕΞ ΑΡΧΗΣ κατι για ΔΥΟ ΟΝΟΜΑΤΑ...ηθελαν εξακριβωση(ναι ταπεινωτικο ομως?)ενω σε ρωταμε δεν τοποθετησε..(δικαιωμα σου να πεις ή να μην πεις)...

Και για την ιστορια...οι μεγαλοι ερωτες φορανε νυφικο,γαμπριατικο και οτι αλλο θελεις...ηταν μεγαλος ερωτας ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ απο μεριας του?ξερεις την απαντηση...μικρη εισαι ακομη...μην προδικαζεις τιποτα...

Παράθεση:
Σχόλιο # 64 από ggift_91

ggift_91

# 68 στις 22/1/2018
author
Γυναίκα / 30 / Ελεύθερη
Ν. Αργολίδας / Αγία Τριάδα
Απαντήσεις: 19

Παιδια εχω θεμα τον βλεπω καθε βραδυ κ οτι ειμαστε παλι μαζι...δεν μπορω να κοιμηθω τι κακο κ αυτο!! Γενικα τον σκεφτομαι αρκετα συνα μεσα στην μερα κ αυτο βγαινει φαινεται σε ονειρα...παντως ουτε φωνη ουτε ακροαση ο κυριος.

alisida

# 69 στις 22/1/2018
author
Γυναίκα / 51 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Υμηττός
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 8.452
Ggift με το μωρο τι γινεται ??? Ασε τα ονειρα κ δες τι θα κανεις
Αρέσει στο μέλος Paralia48

Rapunzel89

# 70 στις 23/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
#68 Αυτο που περνας ειναι κατι απολυτα φυσιολογικο.Ειναι στο κομματι του πονου κ του πενθους ενος χωρισμου... Κ εσεις δεν χωρισατε κ ομορφα.Δεν θα εμφανιστει κοριτσι μου. Ισως μετα απο καιρο... Θα περασει.θα δεις...
Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234
Δεν μπορείτε να απαντήσετε