Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Τελιωσε οντως?

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Xristinaa1

# 1 στις 24/1/2018
author
Γυναίκα / 26 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 9
'Aρεσαν+: 0%

Τελιωσε οντως?

Θα ηθελα την γνωμη σας γιατι ειμαι πολυ μπερδεμενη.Εδω και 6 μηνες εβγαινα χαλαρα με καποιον.Εγω ειμαι 23 και αυτος 34. Τους τελευταιους 3 μηνες εφυγε για το εξωτερικο για ενα διαστημα λογω ενος προβληματος που ειχε. Απο τοτε που εφυγε η σχεση μας αλλαξε προς το καλυτερο. Ελεγε οτι εκτιμησε πολυ που ενδιαφερομαι τοσο για τα προβληματα του και θελει να με εχει για παντα στη ζωη του με οποιο τροπο. Μιλουσαμε ολη μερα και εγω σιγα σιγα τον ερωτευομουν. Μετα απο 2 μηνες αρχιζε να δειχνει λιγοτερο ενδιαφερον. Μιλαμε μεσω βιμπερ,εβλεπε τα μηνυματα μου και δεν απαντουσε για ωρες. Του ειχα πει πολλες φορες οτι εαν εχει δουλεια ή δεν εχει ορεξη μπορει να μου στειλει  να μου το πει και δεν υπαρχει θεμα. Αλλα δεν το εκανε! Έλεγε οτι εχει τοσο πολλα προβληματα(ξερω οντως οτι ειναι σοβαρα) και πολλες φορες ξεχνιεται ή δεν μπορει να μιλησει και δεν ειναι σωστο να μου πει οτι δεν εχει ορεξη. Αυτος δεν το καταλαβαινει οτι  ετσι δειχνει οτι δεν με σεβεται και οτι δεν με υπολογιζει. Δεν ζηταω νομιζω κατι παραλογο απλα μια ενημερωση.Ετσι μετα απο πολλες φορες του ειπα εφοσον δεν μπορεις να το αλλαξεις αυτο εγω δεν μπορω να συνεχισω. Μπορει σε καποιον να φανει ανοητο να χωριζεις για ενα  μηνυμα..αλλα οταν καποιος ειναι μακρυα δεν υπαρχει αλλος τροπος να σου δειξει οτι σε νοιαζεται.. Εκεινος δεν ηθελε να τελιωσουμε λεγοντας μου οτι δεν το κανει επιτιδες αλλα εγω ημουν απολυτη κ δεν εχει επικοινωνησει απο τοτε. Δεν ξερω τι να κανω.. θυμωνω που δεν προσπαθει να επικοινωνησει..κ απο την αλλη σκευτομαι πως εαν στειλω εγω θα συνεχισει να το κανει και εγω καθε μερα θα χαλιεμαι.. δεν μπορω να πιστεψω πως αυτο ηταν κ τελιωσε.. τι να κανω..

_Bellezza_

# 2 στις 24/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Τελειωσε και πηγαινε παρακατω γιατι εισαι κοριτσακι 23 ετων και εχεις τον χρονο με το μερος σου.

archagellos

# 3 στις 24/1/2018
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.369

Αγαπητη ,

ρωτας τι να κανεις ...ξερω εγω ...Χτυπα το κεφαλι σου στον τοιχο ...ετσι για αλλαγη ,να κουνησει λιγο το μυαλο σου και να ερθει στη θεση στου .
Γραφεις οτι δεν σε σεβεται που αργει να σου απαντηση στα μηνυματα . 
Και εσυ η ιδια γραφεις οτι ΞΕΡΕΙΣ οτι εχει σοβαρα προβληματα ...
Αστον ανθρωπο ησυχο ...

Keep Walking 
Αρέσει στα μέλη Enikos, alisida

panagiotismp90

# 4 στις 24/1/2018
author
Ανδρας / 31 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.652

ποτε ειναι να γυρισει ελλαδα?

alisida

# 5 στις 24/1/2018
author
Γυναίκα / 51 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Υμηττός
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 8.444
Δεν είναι και η καταλληλη στιγμη να του θεσεις το θεμα μηνυματων,ειδικα τωρα που ασχολείται με το πρόβλημα του, μην του θετεις ένα ακομα θεμα... 
Ναι, ηταν λαθος κατά τη γνωμη μου το τελεσιδικο που εθεσες...Ας περιμενες με το καλο να γυρισει και τοτε όταν το προπλημα του θα ειχε τακτοποιηθεί ή δρομολογηθεί να λυθει, το συζητούσατε ότι θα ηθελες περισσοτερη επικοινωνια...Καποιοι ανθρωποι δεν είναι και τοσο των μηνυματων, δειχνουν όμως το ενδιαφερον τους με αλλους τροπους ...
Το ότι μια σχεση μας στο παρελθον στηριζοταν μονο σε μπλα μπλα δε σημαινει ότι πρεπει να είναι ετσι ολες οι σχεσεις μας ...
.Στειλε του απλα ένα μηνυμα χωρις πολλα λογια και (αφου ενδιαφερθείς να ρωτήσεις τις εξελιξεις στο θεμα του ) ζητα του όταν θα εχει χρονο και είναι ηρεμος να μιλησετε λιγο περισσοτερο
Αρέσει στο μέλος archagellos

tsiouaouas

# 6 στις 24/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Οταν εχεις σοβαρα προβληματα ψαχνεις να βρεις στηριξη στους ανθρωπους που θεωρεις περισσοτερο δικους σου και που εμπιστευεσαι. Οτιδηποτε αλλο και να γραψω θα ειναι απλη υποθεση...

Xristinaa1

# 7 στις 25/1/2018
author
Γυναίκα / 26 / Σε σχέση

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από archagellos

Αγαπητη ,

ρωτας τι να κανεις ...ξερω εγω ...Χτυπα το κεφαλι σου στον τοιχο ...ετσι για αλλαγη ,να κουνησει λιγο το μυαλο σου και να ερθει στη θεση στου .
Γραφεις οτι δεν σε σεβεται που αργει να σου απαντηση στα μηνυματα . 
Και εσυ η ιδια γραφεις οτι ΞΕΡΕΙΣ οτι εχει σοβαρα προβληματα ...
Αστον ανθρωπο ησυχο ...

Keep Walking 
Ειναι φρεσκοβαμμενος..κριμα να χαλασει.. Δεν ειναι μονο τα μηνυματα ειναι και η γενικοτερη συμπεριφορα. Τον εχω στηριξει στα παντα μεχρι σημερα μη ξεροντας ποτε θα γυρισει και απλα περιμενω. Οταν μου λει θα σε παρω το βραδυ και εγω μενω ξυπνια..τον βλεπω οτι ειναι μεσα και δεν με παιρνει ποτε. Ειναι παραλογο να ζηταω απλα να μου πει να μιλησουμε αλλη στιγμη?! Νιωθω οτι δεν παιζω ρολο στη ζωη του και οτι απλα κανω κακο στον εαυτο μου
Αρέσει στο μέλος alisida

Xristinaa1

# 8 στις 25/1/2018
author
Γυναίκα / 26 / Σε σχέση

Παράθεση:
Σχόλιο # 4 από panagiotismp90

ποτε ειναι να γυρισει ελλαδα?

Δεν γνωριζω μπορει σε 6 μηνες, μπορει και σε 1 χρονο..

Xristinaa1

# 9 στις 25/1/2018
author
Γυναίκα / 26 / Σε σχέση

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από alisida
Δεν είναι και η καταλληλη στιγμη να του θεσεις το θεμα μηνυματων,ειδικα τωρα που ασχολείται με το πρόβλημα του, μην του θετεις ένα ακομα θεμα... 
Ναι, ηταν λαθος κατά τη γνωμη μου το τελεσιδικο που εθεσες...Ας περιμενες με το καλο να γυρισει και τοτε όταν το προπλημα του θα ειχε τακτοποιηθεί ή δρομολογηθεί να λυθει, το συζητούσατε ότι θα ηθελες περισσοτερη επικοινωνια...Καποιοι ανθρωποι δεν είναι και τοσο των μηνυματων, δειχνουν όμως το ενδιαφερον τους με αλλους τροπους ...
Το ότι μια σχεση μας στο παρελθον στηριζοταν μονο σε μπλα μπλα δε σημαινει ότι πρεπει να είναι ετσι ολες οι σχεσεις μας ...
.Στειλε του απλα ένα μηνυμα χωρις πολλα λογια και (αφου ενδιαφερθείς να ρωτήσεις τις εξελιξεις στο θεμα του ) ζητα του όταν θα εχει χρονο και είναι ηρεμος να μιλησετε λιγο περισσοτερο

Το προβλημα ειναι οτι ισως αργησει και 1 χρονο να ερθει μονιμα. Δεν με νοιαζει το μηνυμα οπως και του το πα. Αλλα ο μονος τροπος να εποικινωνουμε ειναι η τεχνολογια αυτη τη στιγμη. Με νοιαζει τι κρυβεται πισω απο αυτο το μηνυμα ή το τηλεφωνο. Νομιζω οτι δεν νοιαζεται αρκετα για μενα και καθε φορα που γινεται αυτο γινομαι ψυχολογικα χαλια. Ξερει οτι στενωριεμαι πολυ αυτη τη στιγμη. Και ξερει οτι αν εκανε προσπαθεια θα τα βρισκαμε. Αλλα δεν εκανε τιποτα... αντιθετα εκει που δεν μπορουσε να μιλαει πολυ ειναι συνεχως συνδεδεμενος..Δεν ειναι λες και υποτιμαω τον εαυτο μου εαν ξαναστειλω?!

Αρέσει στο μέλος alisida

Xristinaa1

# 10 στις 25/1/2018
author
Γυναίκα / 26 / Σε σχέση

Παράθεση:
Σχόλιο # 6 από tsiouaouas

Οταν εχεις σοβαρα προβληματα ψαχνεις να βρεις στηριξη στους ανθρωπους που θεωρεις περισσοτερο δικους σου και που εμπιστευεσαι. Οτιδηποτε αλλο και να γραψω θα ειναι απλη υποθεση...

Οταν καποιος ειναι διπλα σου σε ολα παρα τις δυσκολιες..δεν πρεπει και εσυ να δειξεις με ενα τροπο οτι εκτιμας αυτο που κανει?!Αλλιως πως μπορει να συνεχισει να ειναι διπλα σου?!

Αρέσει στο μέλος alisida

matakiamouou

# 11 στις 25/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Περναει ενα σοβαρο προβλημα και εφυγε εξωτερικο να το αντιμετωπισει...ξερεις εχεις σκεφτει οτι σε βγαζει απο ολο αυτο...για να μην πονεσεις αργοτερα?οτι σκεφτεται αρνητικα το σκεφτεται...εσυ δεν ξερω κατα ποσο ειναι εφυκτο να πας να τον βρεις?(Μην αναφερεις το προβλημα...)εχεις την οικονομικη δυνατοτητα?μπορεις να τον επισκευθεις?Μπορεις να μαζεψεις καποια χρηματα και να πας να τα πειτε απο κοντα?να του δειξεις οτι εισαι εκει για αυτον?και για ΕΣΑΣ...?ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΔΟΥΝ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟΝ ΓΙΟ ΤΟΥΣ...αραιωσε την επικοινωνια γιατι πιστευει οτι δεν εχετε μελλον...αυτος που νωσει ειτε ψυχικα ειτε σωματικα...πιστευει οτι δεν δικαιουτε πραγματα...για να μην ταλαιπωρει τους αλλους...ομως δεν ειναι ετσι...βαλε λιγο τον εαυτο σου στην θεση του

Θα ελεγα να του στειλεις το εξης μηνυμα:Ξερω οτι η κατασταση σου ειναι δυσκολη...ομως σε σκεφτομαι πολυ-ελπιζω και εσυ...μην με βγαζεις απο διπλα σου...μπορουμε να το αντιμετωπισουμε μαζι...μην με βγαζεις τοσο ευκολα και γρηγορα απο την ζωη σου.(Σε περιπτωση που εχεις την οικονομικη δυνατοτητα...μην του πεις οτι θα πας...καντου εκπληξη...με σοκολατακια λουλουδια και δυο καπελα...ιδιο σχεδιο...μην σου πω δυο μπλουζακια τυπωμενα με το σλογκαν...ΜΑΖΙ ΟΛΑ ΤΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ...στο ιντερνετ ειναι πλεον πολυ φθηνα και ολα γινονται...).

Στο τιτλο του θεματος σου...η απαντηση ειναι ΤΙΠΟΤΑ δεν τελειωσε...αρκει να θελεις να ΜΗΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ...και οι αποστασεις μικραινουν...Σκεψου το!

https://www.youtube.com/watch?v=wQTvBFdQEQY

maraki_lar_1980

# 12 στις 25/1/2018
author
Γυναίκα / 41 / Σε σχέση
Ν. Λάρισας / Λάρισα
Θέματα: 44
Απαντήσεις: 1.405

Το γεγονος οτι τον βλεπεις να ειναι ενεργός στο βαιμπερ άκυρες ωρες χωρίς να μιλά μαζί σου,μπορεί να σημαίνει ότι δεν έχεις την αποκλειστικότητα.

Μα δεν υπάρχει τρόπος να το διαπιστώσεις με την απόσταση που σας χωρίζει.Και το λέω αυτό γιατί όταν ο αλλος νοιάζεται και μας αγαπάει,παρα τα προβληματα του,θα τον βρει και τον τροπο και το χρόνο να ερθει πιο κοντα μας εστω και διαδικτυακα.

Θα θέλει να μοιραστεί ότι τον απασχολεί κι όχι να σε αφήνει στο σκοτάδι να αναρωτιέσαι τι παίζει.

Βάλε τα όρια σου για το τι δέχεσαι και το τι οχι.Πες του όλα όσα σε απασχολούν και πως σε κάνει να νιώθεις η συμπεριφορά του.

Αν και μετά από αυτό συνεχίσει το ίδιο τροπάριο...ήρθε η ώρα να αφίξεις τα δόντια και να την κάνεις με ελαφρά.

Αυτά!

Καλή συνέχεια στη ζωη σου!

Αρέσει στα μέλη Xristinaa1, Xristinaa1 και σε ακόμα 3 μέλη.

tsiouaouas

# 13 στις 25/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Στον ερωτα συνηθως δεν ισχυουν οι κανονες του εμποριου...δεν υπαρχει δωσε παρε...οι ερωτευμενοι τα δινουν ολα διχως να περιμενουν ανταμοιβη. Το μονο που θα τους χαλουσε θα ηταν να καταλαβουν οτι ο αλλος απλως αδιαφορει. Νομιζω.

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από Xristinaa1

Οταν καποιος ειναι διπλα σου σε ολα παρα τις δυσκολιες..δεν πρεπει και εσυ να δειξεις με ενα τροπο οτι εκτιμας αυτο που κανει?!Αλλιως πως μπορει να συνεχισει να ειναι διπλα σου?!

_Bellezza_

# 14 στις 27/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

To βαιμπερ εχει κλεισει σπιτια.

Εντωμεταξυ λεει και στο ακυρο (πριν 2 λεπτα ήταν μεσα), ενω εισαι συνεχεια συνδεδεμενος και σκεφτεται ο αλλος "γιατι μπαινοβγαινει στο βαιμπερ?" " Μηπως ειναι εξω και ποτε το ανοιγει , ποτε το κλεινει?" 

Εχουν γινει πολλες παρεξηγησεις...

Παράθεση:
Σχόλιο # 12 από maraki_lar_1980

Το γεγονος οτι τον βλεπεις να ειναι ενεργός στο βαιμπερ άκυρες ωρες χωρίς να μιλά μαζί σου,μπορεί να σημαίνει ότι δεν έχεις την αποκλειστικότητα.

_Bellezza_

# 15 στις 27/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Θεματοθετρια, σας χωριζουν 11 χρονια. Δεν ειναι λιγα. Ειναι στο εξωτερικο και μεσα στα προβληματα.

Εφυγε στο εξωτερικο μετα απο μολις 6 μηνες σχεσης που βγαινατε χαλαρα.

Προλαβατε να δεθειτε?
Εαν προσπαθησεις πολυ και τον στηριξεις, , μπορει να χτιστει επαφη και ισως δεθειτε περισσοτερο.
Αλλα πρεπει να το θελει και εκεινος, δεν γινεται να τραβας μονο εσυ κουπι.
Γιατι στην τελικη μπορει να θεωρει οτι τον πιεζεις κιολας και οτι αποτελεις ενα επιπλεον προβλημα που τον βαραινει.
Για μενα αραιωσε και αν δεν κανει και εκεινος προσπαθεια να κρατησετε επαφη, απλα δεν το ηθελε πολυ και  ληγει εκει.
Μονη σου θα κρατας την σχεση?

Rapunzel89

# 16 στις 27/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Η μια και μοναδικη αληθεια που κρινω σε ολο αυτο που περιγραφεις ειναι οτι το εκοψε με τροπο για δικους του λογους κ χωρις να στο πει κ να στο συζητησει. Πιο απλα χωρισατε. Κ ισως ο λογος που διακρινω ειναι η αποσταση οπου ο ιδιος δημιουργουσε μεγαλυτερη αναμεσα σας. Ξερεις...οι περισσοτεροι αντρες αν θελουν να χωρισουν δεν ειναι ξεκαθαροι κ στο δειχνουν με τροπο ωστε να φυγει η γκομενα απο μονη της. Σιγα το εργο!Επαναλβανομενο φουλ! Μην μπαινεις σε διαδικασια να σκεφτεις τι κ πως...θα τρελαθεις. Απλα δεν ηθελε κοριτσι μου.Πραγμα που επιβεβαιωνεται κ απ την μετεπειτα σταση του. Θεωρω πως εκανες καλα που δεν το ανεχτηκες παραπανω. Φτυσιμο θελει κ ολα καλα.Ριξε κ ενα μπλοκ στο βαιμπερ κ σε οτιδηποτε αλλο να μην βλεπεις κ θα εισαι οκ. Καποια στιγμη ισως εμφανιστει,αλλα δεν θα σε νοιαζει. Κρατα εγωισμο κ κυριως αξιοπρεπεια κ μην τον παρακαλεσεις καθολου.

Rapunzel89

# 17 στις 27/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Η μια και μοναδικη αληθεια που κρινω σε ολο αυτο που περιγραφεις ειναι οτι το εκοψε με τροπο για δικους του λογους κ χωρις να στο πει κ να στο συζητησει. Πιο απλα χωρισατε. Κ ισως ο λογος που διακρινω ειναι η αποσταση οπου ο ιδιος δημιουργουσε μεγαλυτερη αναμεσα σας. Ξερεις...οι περισσοτεροι αντρες αν θελουν να χωρισουν δεν ειναι ξεκαθαροι κ στο δειχνουν με τροπο ωστε να φυγει η γκομενα απο μονη της. Σιγα το εργο!Επαναλβανομενο φουλ! Μην μπαινεις σε διαδικασια να σκεφτεις τι κ πως...θα τρελαθεις. Απλα δεν ηθελε κοριτσι μου.Πραγμα που επιβεβαιωνεται κ απ την μετεπειτα σταση του. Θεωρω πως εκανες καλα που δεν το ανεχτηκες παραπανω. Φτυσιμο θελει κ ολα καλα.Ριξε κ ενα μπλοκ στο βαιμπερ κ σε οτιδηποτε αλλο να μην βλεπεις κ θα εισαι οκ. Καποια στιγμη ισως εμφανιστει,αλλα δεν θα σε νοιαζει. Κρατα εγωισμο κ κυριως αξιοπρεπεια κ μην τον παρακαλεσεις καθολου.

maraki_lar_1980

# 18 στις 27/1/2018
author
Γυναίκα / 41 / Σε σχέση
Ν. Λάρισας / Λάρισα
Θέματα: 44
Απαντήσεις: 1.405

Βελλη (κατα τη μουρμουρα,το σιριαλ! μου αρεσε...σου ταιριαζει θαρρω,χωρίς παρεξήγηση,ε?)

(#14)

Το viber είναι σχετικά καινούργιο και άμεσης ανταπόκρισης μέσο.μπορείς να δεις πότε μπήκε ο αλλος και να φανταστείς που μιλούσε!χαχα!Και να'σου οι σκηνές ζηλειας,οι καυγάδες,οι ανοητοι χωρισμοί...

Γενικα τα μέσα κοιν.δικτύωσης...ειμαι μεγάλοι ρουφιανοι!!!

Xristinaa1

# 19 στις 27/1/2018
author
Γυναίκα / 26 / Σε σχέση

@maraki_lar_1980 @_Bellezza_ @Rapunzel89  Κοριτσια αυτο ισχυει. Το βιμπερ ειναι μεγαλος ρουφιανος και γενικοτερα ολα αυτα...Η αληθεια ειναι οτι δεν ειχαμε δεθει τοσο πολυ απο πριν ,οσο οταν εφυγε. Το να ηθελε να χωρισουμε δεν το πιστευω γιατι καθε φορα που ψιλοτσακωνομασταν ελεγε οτι δεν θελει να με χασει.. απλα μαλλον δεν το ηθελε πολυ σαν εμενα. Ωστοσο ειδα χτες στο facebook οτι εβαλε φωτογραφια ημιγυμνος ( να φαινονται κοιλιακοι κτλ) και σκευτομαι αφου ξερει οτι θα την δω και ξερει οτι ειμαι στενοχωρημενη επιτιδες το κανει?! Πολυ ωριμο αυτο..εκτος εαν τον εκανε για τον εαυτουλη του και με εχει γραμμενη χαχα. Σιγα σιγα βλεπω και τα αρνητικζ που ειχε με πιο καθαρο μυαλο αλλα ακομα τρομαζω λιγο στην ιδεα οτι χωρισαμε οριστικα..Ελπιζω να το ξεπερασω γρηγορα γιατι αυτες τις πρωτες μερες, οσο δυνατη θελω να  πεισω τον εαυτο μου οτι ειμαι , η αληθεια ειναι πως ειμαι χαλια και συνεχεια σκευτομαι μηπως στειλει κατι, μηπως ημουν υπερβολικη, τι να σκευτεται αυτος κτλ

_Bellezza_

# 20 στις 27/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Το γκουγκλαρα να δω ποιά είναι αυτή η Βελλη και δεν βγαζει ουτε ενα βιντεο της σειρας που να παιζει και εκεινη.

Εχουν αλλαξει και 100 ηθοποιοι  σε αυτο το σηριαλ, που κατι ημιμελαγχολικα βραδια προ 3ετιας το εβλεπα ευλαβικά.

Συμπαθητικο ηταν.

Πιστευεις οτι "μοιαζω" με τον χαρακτηρα της Βελλης ή σου αρεσει το ονομα?

Για να την ψαξω βρε παιδι μου να δώ τί ρολο βαράει!

Παράθεση:
Σχόλιο # 18 από maraki_lar_1980

Βελλη (κατα τη μουρμουρα,το σιριαλ! μου αρεσε...σου ταιριαζει θαρρω,χωρίς παρεξήγηση,ε?)

(#14)

Το viber είναι σχετικά καινούργιο και άμεσης ανταπόκρισης μέσο.μπορείς να δεις πότε μπήκε ο αλλος και να φανταστείς που μιλούσε!χαχα!Και να'σου οι σκηνές ζηλειας,οι καυγάδες,οι ανοητοι χωρισμοί...

Γενικα τα μέσα κοιν.δικτύωσης...ειμαι μεγάλοι ρουφιανοι!!!

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε