Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Σκωτσέζικο Ντουζ

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Rapunzel89

# 21 στις 14/2/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Ενας ανθρωπος που εξαρχης δεν ειναι ξεκακαθαρος μαζι σου δεν προκειται κ ποτε να ειναι η κ να γινει.Σημερα οι ανθρωποι δεν δινουν εξηγησεις ειτε φταινε ειτε οχι. Μαλακια κανουν κ βγαινουν κ απο πανω. Οι αντρες ειδικα ειναι οι πρωτοι που δεν δινουν κ εχουν γινει χλαπατσες. Η κατασταση που σου συμβαινει εχει να κανει στο οτι οι περισσοτεροι αφου χωρισουν κ για δικους τους τελειως λογους κρατανε μια επαφη που σε σενα φαινεται ανευ λογου κ αιτιας. Τους πραγματικα λογους ομως τους ξερει ο ιδιος.Κ πιστεψε με το κανουν αρκετοι εκει εξω. Προσωπικα,οταν τελειωνει κατι τελειωνει κ επαφες δεν κραταω σε τιποτα.Δεν με ξαναβλεπουν,δεν με ξανακουνε. Ακομα κ παντρεμενη να ημουν με παιδια κ πες οτι χωριζα θα αναγκαζουν να κρατησω κ ισως κι αυτο να γινοταν μεσα απο πεθερικα-φαντασου που το εχω φτασει νοητα στο μυαλο μου για να απομακρυνω το παρελθον απ το παρον μου πχ. Δηλαδη αυτη ειναι η προσωπικη μου σταση.Κ σε πληροφορω οτι ανα περιοδους κ με διαστημα καιρων επιστρεφουν απο μονοι τους. Να τους γειωνεις κ εκει. Οσους εχω γνωρισει ξεροντας οτι ειναι ελευθεροι κ μ εχουν σκασει το οτι μιλανε με πρωην εχουν φαει κ σουτ αγυριστο. Αυτη ειναι η σταση μου. Να βρεις εναν ανθρωπο που θα εχει ξεκαθαρισει λογαριασμους με πρωην κ το παρελθον θα ειναι πισω του κ πολυ μακρια απ το παρον του. Να σεβεσαι κ να εκτιμας τον εαυτο σου κ τον χρονο σου. Οποτε γραψτον κ συ μια κ καλη κ θα εισαι οκ.Κ την επομενη φορα γινε καλυτερος κριτης βλεποντας καλυτερα απο τις πραξεις κ μονο. Τα λογια θα ναι πολλα,οι πραξεις μετρανε.Κ επισης,μην επιτρεπεις σε κανεναν να σε κρινει για το παρελθον σου,οποτε μην το αναφερεις καν.Πρεπει να ναι ο αλλος πολυ open για να δεχτει οτι η κοπελα του στην εκαστοτε ηλικια που ειναι ειναι κ απολυτα φυσιολογι κι να εχει εμπειριες κ παρελθον. Δυστυχως ο ελληναρας μπορει να πηδαει δεξια κ αριστερα πραγμα που μια ολοκληρη κοινωνια δεκαετιες τωρα τον υποστηριζει ενω η γυναικα που θα παντρευτει πρεπει να ειναι ασπιλη αλλα κ φουτανα στο κρεβατι.Να εισαι σουπερ νοικοκυρα με ζαρτιετες αλλα κ καριεριστα μαζι. Αυτα ειναι τα προτυπα μας. Μην πιασω κ το κομματι των γυναικων γιατι θα ανοιξω αλλο θεμα στο τελος. Εισαι αυτη που εισαι λοιπον,σε οποιον δεν αρεσει σπιτι του...Στο λεω οσο πιο χυμα γινεται γιατι αυτη ειναι η πραγματικοτητα. Οποτε αν ο συγκεκριμενις χλεχλες θελει να σου μιλαει μεσω μεσεντζερ κ κιν χωρις να κουναει το δαχτυλο του κ την μια σου λεει οτι εισαι ετσι κι ετσι κ δεν σε εμπιστευομαι κ την αλλη σε καυλ...ζει στο καλο πες του.Κ πιστεψε με θα εχει κ να σε θυμαται...

achinos

# 22 στις 14/2/2018
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.764
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Σχόλιο # 21 από Rapunzel89
Οποτε αν ο συγκεκριμενις χλεχλες θελει να σου μιλαει μεσω μεσεντζερ κ κιν χωρις να κουναει το δαχτυλο του κ την μια σου λεει οτι εισαι ετσι κι ετσι κ δεν σε εμπιστευομαι κ την αλλη σε καυλ...ζει στο καλο πες του.Κ πιστεψε με θα εχει κ να σε θυμαται...

, μα είσαι πολύ παραστατική ρε ραπού! 

άσε που ό, τι χαρακτήρα κ να έχει ο άλλος κ όσο καλός κ να ναι κ open κ δενξερωγωτί

αναρωτιέμαι τι μπορεί να βρει κάποιος ν "αγαπάει πολύ" στον "ανάφτρα"

έτσι απορία τοχω...

Γιατί άντε, αν είναι το σεχ, ούτε κ γιαυτό δεν είναι άξιος ο κακομοίρης, να πεις να το κάνεις πεντέξι φορές να το βαρεθείς, να σου περάσει.

Γιατί έστω κ γιαυτό το ελάχιστο, πρέπει να βρεθείς σε απόσταση λιγότερο από πέντε πόντους κάποτε.

Αν ούτε τόσο, τι χρησιμότητα έχει; 

Αρέσει στο μέλος alisida

mili10

# 23 στις 14/2/2018
author
Γυναίκα / 59 / Χήρα
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 164
'Aρεσαν+: 0%
Κοπελια προσεχε τα σκωτσεζικα ντους χειμωνιατικα.. Σερνεται και γριπηΤιποτα δεν θελει απλα προσπαθει να αποκοπει απο σενα οσο πιο ανωδυνα για εκεινον...μην του δωσεις αλλη ευκαιρια.. Φυγε. Κοψε καθε επαφη. Κι αν πραγματικα σε θελει θα σε βρει. Με τους δικους σου ορους ομως. Αλλιως υπαρχουν κι αλλου πορτοκαλιες
Αρέσει στο μέλος alisida

Rapunzel89

# 24 στις 14/2/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
#22 Καμια χρησιμοτητα. Μα καμια. Ειναι απ τους γνωστους μπετοβλακες που κρατανε επαφη με ολες τις πρωην,που σημειωτεον δεν ηταν κ ολες σχεσεις ζωης, κ αν κατσει ξαναμιλανε 1-2 ειτε για να περασει η ωρα ειτε κ για να προκυψει κατι. Δηλαδη αρκετοι αντρες το βλεπουν κ λειτουργουν ετσι... Βλεπω κ απο φιλους μου κ απο γνωστες μου το ιδιο μοτιβο αρκετα συχνα. Απο "ενδιαφερον" κ καλα. Αυτο της κανει. Κ ταυτοχρονα κ δεν την θελει,αλλα βγαζει κ χολη απεναντι της επειδη η θεματοθετρια του ειπε οτι εχει εμπειρια κ του εκατσε στραβα απο αποψη εγωισμου κ μονο. 5 μερες γιατι ειναι αφαντος?Γιατι δεν ξερει πλεον πως να το διαχειριστει οταν κ η θεματοθετρια των στριμωχνει.
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε