Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ωρα να φεύγω... Πώς;!

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

lovable1

# 21 στις 2/2/2018
author
Γυναίκα / 36 / Σε σχέση
Ν. Δράμας / Δράμα
Θέματα: 12
Απαντήσεις: 884
'Aρεσαν+: 0%

Ελένη μου λυπάμαι που θα στο πω αλλά με όλα αυτά τα παρακαλετά και τα κλάματα νομίζω ότι έπεσες στα μάτια του και ξενέρωσε μαζί σου. Η αλήθεια είναι ότι το να βλέπεις τον άλλον να σέρνεται στα πόδια σου δεν είναι και ότι καλύτερο. Εμμέσως πλην σαφώς στο είπε κιόλας ότι θα ήθελε να σε δει πιο δυναμική και να πατάς γερά στα πόδια σου. Μάλλον ένιωσε ότι είσαι κολλημένη πάνω του και έχασε το ενδιαφέρον του. Κανένας δεν θέλει έναν άνθρωπο που να είναι κολλημένος πάνω του γιατί χάνεται το ενδιαφέρον και η ανεξαρτησία. Πιστεύω ότι με τα χρόνια βάλτωσε η σχέση σας και με όλους αυτούς τους καβγάδες και την έλλειψη επικοινωνίας χάθηκε η όρεξή του. Ίσως ήθελε να σε δει πιο δυνατή για να σε θαυμάζει, να σε καμαρώνει, για να σε εκτιμήσει περισσότερο.

Απο εδώ και πέρα όσο θυμωμένη κι αν είσαι μαζί του, προσπάθησε να το "καταπιείς" και να μην ασχοληθείς ξανά με αυτόν. Άρχισε να κοιτάς τον εαυτό σου και να κάνεις πράγματα που σε γεμίζουν... γυμναστήριο, καφέδες με φίλους, ποτάκια το βράδυ, άρχισε να φλερτάρεις. Ξεκίνα να φτιάχνεις τη ζωή σου και να έχεις ενδιαφέροντα, όχι γι'αυτόν, αλλά να το κάνεις για σένα. Και πίστεψέ με αν σε δει ανανεωμένη, ευτυχισμένη και δυνατή, ότι περνάς καλά και ότι χαμογελάς θα γυρίσει παρακαλώντας και να δεις που εσύ τότε δεν θα τον θέλεις! 

Πάρε το χρόνο σου λοιπον, μάζεψε τα κομμάτια σου και άρχισε να φροντίζεις τον εαυτό σου. Ανέβα ψυχολογικά και όταν αρχίσεις να περνάς καλά και να το εκπέμπεις, θα δεις ότι θα έχεις τόσες κατακτήσεις που ο πρώην θα σου φαίνεται μυρμηγκάκι! 

Αρέσει στο μέλος alisida

eleni1101

# 22 στις 3/2/2018
author
Γυναίκα / 29 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 28
'Aρεσαν+: 0%
Ευχαριστώ για τα ρεαλοστικα και εμψυχωτικα σας μηνύματα... Μακαρι να κρατήσω την ψυχραιμία μου και να καταφερω, καποια στιγμή οκ ολοι θέλουν το χρόνο τους - αλλοι περισσότερο άλλοι λιγοτερο, να κανω πραξη κατι απ ολα αυτα.Οπως κ να εχει...σας ευχαριστώ
Αρέσει στο μέλος alisida
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost