Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Δεν καταλαβαινω?

Σελίδα : 1

angeloti1980

# 1 στις 31/1/2018
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος
Ν. Ηρακλείου / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 14
'Aρεσαν+: 0%

Δεν καταλαβαινω?

Καλημερα σε ολους παιδια ,ειμαι νεος εδω και θα ηθελα να κανω μια ερωτηση σε οποιον μπορει να μπει στη θεση μου και να απαντησει!!!

Πριν 3 χρονια γνωρισα μια κοπελα απο Λιθουανια 35 εγω 21 αυτη ,δουλευε στο ξενοδοχειο που δουλευα και γω και ετσι εγινε η γνωριμια ...Την πολιορκουσα δεν ηθελε  στην αρχη αλλα μετα ενεδωσε...Ξεκινησαμε σεξουαλικα και μονο ηταν ολα τελεια ,μεσα καλοκαιριου,αργοτερα προς το τελος ειπαμε να το κανουμε σχεση να δουμε που θα βγει. Σπουδαζε ακομη το χειμωνα αλλα μιλουσαμε στο viber και ανεβαινα και πανω λιθουανια,το καλοκαιρι οταν κατεβηκε μεναμε μαζι,με τον καιρο εβλεπα μια πιεση προς εμενα <π.χ να μην βγαινω με φιλους,ηθελε να την πηγαινω εγω στην δουλεια αν και ηταν 500μ με τα ποδια ,οταν καθυστερουσα λιγο να την παρω απο την δουλεια νευριαζε..κ.α Να πω πραγματικα βεβαια οτι με το χρονο δεν ειμαι και τοσο συνεπης αλλα..υπαρχουν και χειροτερα))) Τα ειχε βεβαια ολα φαγητα εξοδοι ποτα ψωνια σεξ τρυφεροτητα αγαπη ...πιστευω οτι θελει μια γυναικα ,οταν ηρθε το τελος του καλοκαιριου μου ειπε να τελειωσουμε 1 ωρα πριν να παρει το αεροπλανο ...εγω στεναχωρηθηκα πολυ!!! Γυρνωντας σπιτι της με παιρνει τηλ και μου λεει συγνωμη και οτι με  αγαπαει...Επομενο καλοκαιρι επαναληψη,ερχεται ολα καλα ,κατα τον αυγουστο ενα μεσημερι μου επαναλαμβανει για χωρισμο,ξανα παλι εγω λυπη!!! Παω δουλεια γυριζω το βραδυ της παω κατι για να φαει και μου λεει παλι συγνωμη και οτι με αγαπαει!!! Την ρωταω τι τρεχει με σενα ,απαντωντας δεν ξερω!!! Την ειχα βεβαια ρωτησει αν υπηρχε καποιος αλλος μπορουσε να φυγει κανενα προβλημα,αν και ημουν ερωτευμενος,οχι ειπε ..Βεβαια να πω η κοπελα ειχε πολλα σκαμπανεβασματα με την διαθεση της...Ερχομαστε στο σημερα ,πριν 3 βδομαδες με παιρνει τηλ εγω Ελλαδα αυτη Λιθουανια και μου λεει μεσα στο κλαμα να χωρισουμε και οτι δεν με αγαπαει πια !!! Ενω πριν απο μερικες μερες μου εστελνε μηνυματα αγαπης !!!,και οτι δεν εχει τα κοτσια να μου το πει μπροστα μου,εγω να πω την αληθεια εκλαψα ,κλεισαμε μετα απο 2 μερες την ξανακαλεσα αλλα ηταν λιγο πιο κρυα ,την 4 φορα που την καλεσα μετα απο 2 βδομαδες δεν το σηκωνε καθολου και μου ειπε οτι θελει να μεινει λιγο μονη να μην την ενοχλω. Οταν ειχαμε μηλισει λιγο μου ανεφερε οτι νευριασε γιατι δεν ηθελα να γνωρισω τους δικους της,πραγματικα ηθελα αλλα αργοτερα,και ειναι και αυτος ενας λογος!!!απο οτι λεει εκεινη Πραγματικα την αγαπαω γιατι πιστευω οτι ειναι καλο κοριτσι και σκεφτομαι ηδη να παω να της μηλισω...Σας ευχαριστω πολυ ,ελατε στη θεση μου και πραγματικα θα ηθελα να ακουσω την γνωμη σας ,γιατι δεν εχω εμπειρια και τοσο μεγαλη στις σχεσεις))) 

archagellos

# 2 στις 31/1/2018
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.370

man ,

εισαι 35 ετων και λες οτι δεν εχεις εμπειρια στις σχεσεις ...
Αντε να το φαω ...
Το θεμα ειναι οτι δεν εχεις εμπειρια στις Λιθουανεζες ...εκει ειναι το θεμα .
21 ετων Λιθουανεζα τωρα στα 24  ( εαν το λες σωστα ) ...Ιδη man ειναι εκτος οριων να μεινει στο ραφι .
Στη χωρα της τα κοριτσια ( κατα τεραστιο ποσοστο ) παντρυεωνατι στα 20 με 21 .
Εαν φτασει στα 25 και δεν εχει παιδια ...ειναι τελειωμενη . Δεν θα την παρει κανενας .
Λογικα  ,οτι σου κανει στο κανει για την παντρευτεις ...και απολυτα λογικα αυτη την στιγμη τεσταρει καποιον αλλον ...
Εσυ εχεις δειξει οτι δεν κανεις αφου ...δεν "θελεις " γαμο .
Τα διαφορα θεματα που σου ελεγε ( πηγαινε ελα στην δουλεια ) στα εκανε διοτι ηθελε την προστασια σου ...ειναι γυναικα και θελει να νιωθει ασφαλης .
Οταν αργουσες ειχε να κανει με οτι δεν την σεβεσαι . 
Καλα ? 3 χρονια μαζι κατι απο την νοοτροπια τους δεν εμαθες ?  
Θα συμβουλευα να μην την ξανα ενοχλησεις ...

Keep Walking 
Αρέσει στα μέλη otinanai26, angeloti1980

panagiotismp90

# 3 στις 31/1/2018
author
Ανδρας / 31 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.653

Καταρχην υπαρχει τεραστια αποσταση στη σχεση, δηλ κ ολα καλα να ητανε πως το σκεφτεσαι για το μελλον? θα βλεποσαστε τα καλοκαιρια? καπως πρεπει να ειστε στο ιδιο μερος. η γνωμη μου ειναι πες της οτι προτιθεσαι να πας εκει να μεινεις ή να ερθει αυτη ελλαδα. αν σου πει σουξου μουξου παει να πει οτι κατι αλλο γινεται. το δευτερο ειναι οτι η κοπελα ειναι πολυ μικρη για σενα, ειναι στα ντουζενια της κ αν ειναι κ εμφανισιμη μιλαμε για διαφορετικους κοσμους. πρεπει να βρεις καποιο πλανο κ να το προτεινεις, εκει θα ξεκαθαρησουν ολα, αν κ με ανησυχει οτι ειναι πολυ μικρη κ δν εχει ζησει, ειναι στην αρχη της ζωης. εγω δηλ θα το παιρνα οτι παμε κ οσο κρατησει, οταν θα πεθανω θα χω τις καλυτερερς αναμνησεις.

Αρέσει στο μέλος angeloti1980

angeloti1980

# 4 στις 31/1/2018
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος

Παιδια Ευχαριστω!!

Ναι Αρχαγγελε δεν εχω εμπειρια στις σχεσεις διοτι οταν δουλευεις με τουριστριες εχεις μονο εμπειριες της βραδιας και τιποτα αλλο ,ετσι και γω γυριζω τον κοσμο μονο για κο κο)))

Παντως πολυ σωστη η γνωμη σου και θα την παρω αρκετα σοβαρα ,ειχες εμπειρια με κοπελα απο εκει?Παναγιωτη ευχαριστω και σενα !!! Δεν πιστευω οτι ειναι μικρη μπορω να πω οτι ειναι και πιο μεγαλη απο μενα (στο μυαλο) !! 

matakiamouou

# 5 στις 31/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Μακρια σε παιζει πολυ...και το γυροφερνει ολο σε γονεις και επισημοποιηση και να τα κλαματα και να ξανα τα κλαματα κ.τ.λ ισως παιζει και αλλος στο προσκηνιο...τοσους μηνες...και ερχετε εδω για σεζον...εγω θα σου λεγα (και ελληνιδα να ηταν παλι και σε αλλη πολη)να ψαξεις το ποιον της εκει...εχει γραφεια στην Αθηνα που αναλαμβανουν και ατομα στο εξωτερικο να μαθουν...δεν νομιζω να σου κοστισει ακριβα η πληροφορια...ενα τσεκαρισμα θα κανεις.Δεν θα χασεις...επειδη εισαι 35 και δες δουλεμα ετσι δεν ειναι?(μπορει να διαβαστω σε καποιους οτι ειναι πολυ χοντρο αυτο που προυεινω πιστεψτε με και για εμας το ιδιο θα ελεγα).

angeloti1980

# 6 στην 1/2/2018
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος

Λιγο χοντρο το βρισκω μιλουσαμε καθε μερα στο viber και ηταν σπιτι πανεπιστημιο και σπιτι ,εκτος αυτου ειναι κλειστος ανθρωπος και λιγο μελαχγολικος...ευχαριστω παντως!!!

achinos

# 7 στις 2/2/2018
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.764

K γιατί δεν το παίρνεις το κορίτσι;

mara08

# 8 στις 2/2/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Σωστα ..Θα ήθελες να την παντρευτείς ?

angeloti1980

# 9 στις 3/2/2018
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος

Φυσικα  mara!!!Ειχα ετοιμασε να της δωσω δαχτυλιδι φετος το καλοκαιρι στο γαμο της αδεφης μου μπροστα σε ολους τους καλεσμενους!!!

Μεθαυριο πεταω για Λιθουανια αλλα την βλεπω πολυ ανενδοτη και μου λεει να μην παω καθολου δεν υπαρχει λογος ,εγω θα παιξω το τελευταιο μου χαρτι και οτι ειναι να γινει ας γινει...Κριμας ομως να τα δινεις ολα σε μια γυναικα και να σου λεει στοπ μεσω τηλεφωνου !!!Τι να πω...Ευχαριστω πολυ Μαρα και Αχινε...
Αρέσει στο μέλος otinanai26

mara08

# 10 στις 3/2/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

σου ευχομαι να πανε ολα καλα .. Πιο καλα απο κοντα οπως και να εχει να μιλησετε προσωπο με προσωπο ..

Να πω η ωρα η καλη ?

angeloti1980

# 11 στις 4/2/2018
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος

Θα δειξει ...!!!Ευχαριστω πολυ παντως!!!

angeloti1980

# 12 στις 4/2/2018
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος

Θα δειξει ...!!!Ευχαριστω πολυ παντως!!!

skaskaskasousou

# 13 στις 12/2/2018
author
Γυναίκα / 40 / Ελεύθερη
Ν. Μαγνησίας / Βόλος
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 3.091

Παράθεση:
Σχόλιο # 2 από archagellos

.

Εαν φτασει στα 25 και δεν εχει παιδια ...ειναι τελειωμενη . Δεν θα την παρει κανενας .

Ευτυχώς που δεν μπαίνει η μάνα μου εδώ.

Σε μπλούζα θα το τύπωνε αυτό.

Αρέσει στο μέλος alisida
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost