Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Η κοπελα μου που με χωρισε ξαφνικα πιστευω 99.9 % οτι ειναι συναισθηματικα ανωριμη

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

lamprand

# 41 στις 10/2/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Νν

Μπαα ! Απλως ολοι λιγο πολυ εδω μεσα θελουμε να φαινομαστε λιγο πιο εμπειροι λογω του οτι πρεπει να δινουμε και καμμια συμβουλη χαχαΔεν ξερω ομως κατα ποσον το να εισαι εμπειρος αρεσει στις γυναικες . αν κρινω απο την αποτυχια μου εδω μεσα μαλλον δεν ειναι καλο . αληθεια αρεσουν οι αντρες με εμπειρια ; Τι λετε αγαπητη σουρισ ;

mara08

# 42 στις 10/2/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 41 από lamprand

ΝνΜπαα ! Απλως ολοι λιγο πολυ εδω μεσα θελουμε να φαινομαστε λιγο πιο εμπειροι λογω του οτι πρεπει να δινουμε και καμμια συμβουλη χαχαΔεν ξερω ομως κατα ποσον το να εισαι εμπειρος αρεσει στις γυναικες . αν κρινω απο την αποτυχια μου εδω μεσα μαλλον δεν ειναι καλο . αληθεια αρεσουν οι αντρες με εμπειρια ; Τι λετε αγαπητη σουρισ ;

Αν μου επιτρεπετε κ. lamprand λετε αποτυχια εδω μεσα.  εκει εξω ?

Εγω θεωρω πως καλη ειναι η εμπειρια αρκει καποιος να την αξιοποιει σωστα και αναλογα παντα με την περιπτωση .

Ομως δεν ειναι και το πρωτο η το απαραιτητο κριτήριο που καποια  μπορει να λαβει υποψην της 

lamprand

# 43 στις 10/2/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Αα ελαμ ντε ; Γιατι το γραψα ετσι ; Μαλλον επειδη εξω , αν και αποτυχιμενος και κει εχω ελαφρυντικα γιατι δεν εχω καμμια διαθεση να ψαχνω , συναμα αισθανομαι γυναικειες ματιες πανω μου και με φτιαχνουν . βεβαια μπορει να ειναι και η φαντασια μου χαχα Αλλα και ψεμα να ειναι αφου το πιστευω για αληθεια καλο μου κανει.Για την εμπειρια σωστα αισθανομουν τελικα οτι μετραει. Συμφωνω βεβαια μαζι σου οτι αν η εμπειρια δεν συνοδευεται και απο εκπαιδευση αυτης στον τροπο συμπεριφορας μας ,δεν αρκει .

mara08

# 44 στις 10/2/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 43 από lamprand
Αα ελαμ ντε ; Γιατι το γραψα ετσι ; Μαλλον επειδη εξω , αν και αποτυχιμενος και κει εχω ελαφρυντικα γιατι δεν εχω καμμια διαθεση να ψαχνω , συναμα αισθανομαι γυναικειες ματιες πανω μου και με φτιαχνουν . βεβαια μπορει να ειναι και η φαντασια μου χαχα Αλλα και ψεμα να ειναι αφου το πιστευω για αληθεια καλο μου κανει.Για την εμπειρια σωστα αισθανομουν τελικα οτι μετραει. Συμφωνω βεβαια μαζι σου οτι αν η εμπειρια δεν συνοδευεται και απο εκπαιδευση αυτης στον τροπο συμπεριφορας μας ,δεν αρκει .

παιζετε πολυ με το αισθημα της αποτυχιας, αλλα τυχον φλερτ ή ματιες σας εμψυχωνουν 

Φοβος ή πληγωμενο παρελθον ...με πολυ σκληρη αντιμετωπιση αν κρινω απο το # 38

lamprand

# 45 στις 10/2/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Διανα μαλλον εκανες. Αλλα αυτα τα συναισθητα ολοι σχεδον τα εχουν γι αυτο και η σκληροτης πιστευω επιβαλεται για να μπορεις να στεκεσαι ορθιος !

Sourua

# 46 στις 10/2/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Λέω αγαπητέ ότι : Εμπειρία είναι μια χτένα που μας έχει δώσει η φύση ,όταν πια έχουμε χάσει τα μαλλιά μας,πιστεύω να καταλαβαίνεις τι θέλω να πω.

Παράθεση:
Σχόλιο # 41 από lamprand

ΝνΜπαα ! Απλως ολοι λιγο πολυ εδω μεσα θελουμε να φαινομαστε λιγο πιο εμπειροι λογω του οτι πρεπει να δινουμε και καμμια συμβουλη χαχαΔεν ξερω ομως κατα ποσον το να εισαι εμπειρος αρεσει στις γυναικες . αν κρινω απο την αποτυχια μου εδω μεσα μαλλον δεν ειναι καλο . αληθεια αρεσουν οι αντρες με εμπειρια ; Τι λετε αγαπητη σουρισ ;

Παράθεση:
Σχόλιο # 41 από lamprand

mara08

# 47 στις 10/2/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

#45 όρθιος και μόνος !!!

Αναγκαστική σκληρότητα για προφύλαξη της καρδιάς από πιθανη πληγή οδηγεί αναμφισβητητα σε μοναχική πορεία .Αλλά υπάρχει και η δυνατότητα της επιλογής !

lamprand

# 48 στις 10/2/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Sourua # 46σήμερα στις 19:47author Λέω αγαπητέ ότι : Εμπειρία είναι μια χτένα που μας έχει δώσει η φύση ,όταν πια έχουμε χάσει τα μαλλιά μας,πιστεύω να καταλαβαίνεις τι θέλω να πω.ΠαράθεσηΩραιο και καλο μου ακουγεται.Δηλαδη εγω που εχω χασει τα μαλλια τουλαχιστον εχω χτενα να ομορφαινω την πραγματικοτητα ;

lamprand

# 49 στις 10/2/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
mara08 # 47σήμερα στις 20:08author#45 όρθιος και μόνος !!! Αναγκαστική σκληρότητα για προφύλαξη της καρδιάς από πιθανη πληγή οδηγεί αναμφισβητητα σε μοναχική πορεία .Αλλά υπάρχει και η δυνατότητα της επιλογήςΝαι μπορει αλλα τωρα πια νομιζω των αλλων προσπαθω να προστατεψω πολλες φορες. Η δικια μου ειναι σκληρη πλεον ενεκα εμπειριας δηλαδη. ΧαχαΠαντως απο μονασμα αλλο τιποτα . ευτυχως δεν αισθαναι μοναξια ,..., εεε βοηθαει και η εικονικη μας παρεα εδω . ολα καλα λιγα και ενα μεινανε θα περασουν γρηγορα οπως τα νειαταμ φυγαν !

Sourua

# 50 στις 10/2/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Τι δεν κατάλαβες; Εννοώ ότι τις εμπειρίες τις αποκτα κανεις,όταν έχει μάθει από τα λάθη του.

Παράθεση:
Σχόλιο # 48 από lamprand
Sourua # 46σήμερα στις 19:47author Λέω αγαπητέ ότι : Εμπειρία είναι μια χτένα που μας έχει δώσει η φύση ,όταν πια έχουμε χάσει τα μαλλιά μας,πιστεύω να καταλαβαίνεις τι θέλω να πω.ΠαράθεσηΩραιο και καλο μου ακουγεται.Δηλαδη εγω που εχω χασει τα μαλλια τουλαχιστον εχω χτενα να ομορφαινω την πραγματικοτητα ;

mara08

# 51 στις 11/2/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

# Η εμπειρία δεν είναι αυτή που από μόνη της οδηγεί στην σκληρότητα .Είμαστε εμείς οι ίδιοι ,οι λάθος χειρισμοί ,οι επιλογές μας ,αυτά που είπαμε η αυτά που δεν είπαμε ,ανθρώπους που χασαμε και δεν το θέλαμε η που βγάλαμε εμείς από τη ζωή μας κλπ

Οπως λέει και η sourua πιο πάνω ταλαθη που καναμε γιατί δεν ξέραμε και αύρα που κάναμε κι ας ξέραμε !η εικονική παρέα όμως δεν είναι πραγματική .. μετριάζει λίγο το κενό αλλά δεν είναι το ίδιο !!

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost