Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Η κοπελα μου που με χωρισε ξαφνικα πιστευω 99.9 % οτι ειναι συναισθηματικα ανωριμη

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

angeloti1980

# 21 στις 7/2/2018
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος
Ν. Ηρακλείου / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 14
'Aρεσαν+: 0%

ηρθα Πισω

Πηγα και ηρθα!!!

Μολις γυρισα πηγα συναντηθηκαμε ,μου εκανε μεγαλη εντυπωση οτι ηταν αρκετα χαλαρη,με το που ειδωθηκαμε ηρθε και με αγκαλιασε <χωρις φιλι>,κατσαμε και τα ειπαμε ,της ανεφερα απεξω οτι εχει τα...θεματακια της,δεν το αρνηθηκε,της εδωσα ενα γραμμα να το δωσει στη μητερα της

οπου στο τελος εγραφα οτι ειχα σκοπο να της δωσω δαχτυλιδι και αρχισε και εβαλε τα κλαμματα ,μου ειπε οτι εκανα τα παντα γιαυτην και τα ειχε ολα,βεβαια αργοτερα με ψιλοκατηγορουσε παλι οτι την αφηνα μονη <δεν ειχε και φιλες>.

Ενω ολα τα χρονια αναφεροταν οτι ηθελε να μεινει Ελλαδα γιατι στη χωρα της δεν της αρεσε τιποτα ,τωρα το αλλαξε ολο αυτο και ελεγε οτι θελει να μεινει στη χωρα της και δεν θελει να ερθει αλλο Ελλαδα !!!Τελειωσε χημικος 4 χρονια σπουδες και δεν θελει να ασχοληθει με αυτο ,μετα πηγε μανικιουρ πεντικιουρ μαθηματα τελειωσε πριν ενα μηνα,τωρα παλι δεν θελει να ασχοληθει ουτε με αυτο!!!

Με εχει μπερδεψει ,στο παρελθον μου ειχε πει 2 φορες να χωρισουμε μετα ξαναγυρισε και μου ελεγε πως με αγαπαει,,,τωρα το κραταει ακομα ,της ειπα ποσο πολυ την θελω αλλα δεν αλλαζει γνωμη ,παρολα αυτα της προτεινα να διαγραψουμε τηλ γιατι δεν θελω επικοινωνιες και με παρακαλεσε να μην...

Ρε παιδια θα με τρελανει ,θελει λει να μεινει με την οικογενεια της ,ποια οικογενεια η γιαγια της πεθανε πριν ενα μηνα ,την μερα αυτη μου ειπε να χωρισουμε ,εφαγε φλας ,δεν γνωριζω!Ο πατερας της δεν ειναι σπιτι γιατι ταξιδευει ,η μητερα της δουλευει ,θελει να βρει και αυτη δουλεια με 400 ευρω για να ειναι λεει κοντα τους !!!Γιατι καποιοι ανθρωποι ειναι αυτοκαταστροφικοι? Της λεω ελα να μεινουμε Ελλαδα θα τα εχεις ολα δουλεια σπιτι ζωη ,τι αλλο θες??? Απαντηση ..την χωρα μου και την οικογενεια μου!!

Και ναι εχουμε χημεια στο κρεβατι αρκετη,πραγματικα,ειναι εξυπνη αλλα πιστευω ειναι αδυναμη και αφελης...Και οπως ειπα αυτοκαταστροφικη...Εγω θελω να ειμαι μαζι της ,γιατι πραγματικα εχω αισθηματα.

Δεν θελει λεει να ταξιδευει ,Επειδη ειχαμε παει 4 φορες μαζι διακοπες ,ουτε τα ψωνια ,θελει μια απλη λιτη ζωη!!!ΑΑΑ θα τρελαθω ,ετσι δεν με γνωρισε ?Τωρα της ηρθε???Οταν τα επαιρνε καλα ηταν?

Σκεφτομαι μηπως επαιξε ρολο ο θανατος της γιαγιας ,αλλα ειπε το σκεφτοτανε καιρο ,τι να εχει παθει..

Λεω να την αφησω 3-4 εβδομαδες και να προσπαθησω για τελευταια φορα ,να δω αν με παρει και αυτη..

Ενας κολλητος μου που την ειχε γνωρισει μου ανεφερε σημερα οτι ειχε πολλες ανασφαλειες και πιστευει οτι με ζηλευε πολυ ,επειδη ημουνα κοινωνικος ,ανοιχτος ,ειχα πανω κατω οτι ηθελα ...Δεν ξερω τι να πω

Αν εχει μια βαση αυτο ???Γνωριζω μονο οταν ηταν Λιθουανια ηξερα οτι δεν ειχε λεφτα την παρακαλουσα να της στειλω και δεν ηθελε με τιποτα ,γενικα δεν ηθελε να την βοηθαω,μια φορα που ηταν να κατεβει Ελλαδα και δεν ειχε λεφτα ,με ρωτησε κλαιγοντας αν μποσουσα να της κανω το εισητηριο!!! Αβυσσος παιδια...

matakiamouou

# 22 στις 8/2/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παλικαρι πηγες Λιθουανια δηλαδη?Μαρεσεις...παρα μα παρα πολυ...και θα σου πω γιατι...γιατι απλα δεν μετρας τα χιλιομετρα...το εχω ζησει αυτο...και το γουσταρα και δεν το μετανιωσα...Τα εκανες ολα?τι αλλο θελεις δηλαδη?τι περιμενεις αλλο να κανεις?βρε μην μας λες για το τι της εδινες...στο βροντο ολα τι σε νοιαζει αν τα επερνε ή δεν τα επερνε...αμελητεα...ξερεις δεν τολμανε αλλοι να το κανουν...να ξεκαθαρισουν οπως εσυ.Εγω προσωπικα σου δινω τα ρεστα..και σου βγαζω το καπελο γιατι ΕΔΩ ΦΑΙΝΕΤΕ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙ ΑΛΗΘΙΝΑ ΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΟ ΚΑΙ ΝΙΩΘΕΙ ΑΛΗΘΙΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ...(γιατι αναρωτιομαστε στα θεματα ξερεις μα δεν εκανε αυτο?μα μου ειπε εκεινο?πολλα...και η ουσια τιποτα).

Παμε τωρα στο γραμμα...μηπως εβαλες και την υπογραφη σου?αυτα αγορι  δεν τα κανουν φατσα φορα...θα μπορουσες να της μιλησεις...να ξερεις οτι εισαι λαχειο..τραβηγμενο(τον χαρακτηρα σου δεν γνωριζω)ομως οτι και απαντηση να παρεις...ειτε θετικη ειτε αρνητικη...η κοπελα εχει δειξει δειγματα οτι δεν ειναι σταθερη στην αποψη της..αν δηλαδη σηκωνετε και φευγει?θα την κυνηγας?Και να κρατησεις αυτο που σου ειπε ενας τριτος(φιλος)οτι σε θελει μονο για αυτη...και τα δειγματα ζηλιας που ειπε...σκεψου τα και αυτα σε περιπτωση που παρεις αρνητικη αποψη...αλλα δεν νομιζω να σου πει οχι...περιμενε  θετικη εξελιξη πραγματων...το ονειρο σου θα γινει πραγματικοτητα...θα την εχεις διπλα σου και στην Ελλαδα...γιατι ετσι πως το περιεγραψες θα το δει σαν εμπειρια...εσυ θα το δεις πιο ουσιαστικα...αυτη ισως πει ελα μωρε δεν εχω τιποτα να χασω...απλα οτι και να γινει να το παρεις ψυχραιμα.Κρατα το οτι πρεπει να διαγραψεις τα παντα σε περιπτωση που δεν...αστην να λεει για το οτι θελει επικοινωνια...μετα απο αυτην την κινηση...τι επικοινωνια αλλη να θελει να κρατησει?δουλεμα σκετο θα ναι..(δεδομενου οτι ξερει πως νιωθεις και οτι εισαι καψουρα για παρτη της).
Τι να πω κοκκινο χαλι για να περασεις...εγραψες...δεν τα κανουν ολοι αυτα να το θυμασαι.

https://www.youtube.com/watch?v=xM1P6kPCf8U

angeloti1980

# 23 στις 8/2/2018
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος

Ευχαριστω

Ευχαριστω για τα καλα σου λογια!!!Ειναι μπερδεμενη ,αποτι μου ειπε και η αδερφη μου ,θα την αφησω 2 εβδομαδες και μετα θα κανω την τελευταια κρουση ...Θελω να πιστευω οτι δεν την επηρεαζουν οι δικοι της...ευχαριστω και παλι respect!

mara08

# 24 στις 8/2/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Και εγώ πιστεύω θα γυρίσει ...Κάνε λίγο υπομονή

Πηγές και ήρθες τακα τάκα ..

..Υ.Γ.Άντρες σαν και εσένα είδος προς εξαφάνιση !! Που μπορώ να βρω και εγώ ?

Δεν μετράς χιλιόμετρα ,συγγενείς τίποτα γι' αυτήν που γουστάρεις ..

Υποκλίνομαι ..

lamprand

# 25 στις 8/2/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Φιλε εισασταν παντρεμενοι?Αν δεν εισασταν μαλλον πιεση για γαμο ειναι.Προσεχε!

matakiamouou

# 26 στις 8/2/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Μετά από όλο αυτό βρε παλικάρι τι τελευταία κρούση να κάνεις...τα έκανες όλα...τέλος πάντων καλή τύχη! Θετικά τα βρήσκω τα γεγονότα.Μην λες respect προσωπικά πρώτη φορά το είδα από άντρα...χωρις λόγια γιατί αν πούμε κάτι παραπάνω θα χαλάσουμε και το feeling...αχ! Υπαρχεις?

lamprand

# 27 στις 8/2/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Τωρα διαβασα και το προιγουμενο θεμα σου , ειδα και την διαφορα ηλικιας σας και θυμηθηκα εναν φιλο που πριν λιγο κσιρο μας εξιστορουσε την μ...α του με μια μικρη πολωνεζα. ΧαχαΤουκανε ενα παιδι και πια νομισε οτι πλεον εινσι οικογενεια .Της εφτιαξε και σπιτι στην χωρα της της πηρε και αυτοκινητο εφσγε οτι οικονομιες ειχε και τον χωρισε πληρωνει και διατροφη για το παιδι και παει πολωνια για να το δει , που ουτε και να μιλησουν μπορουν.Μα τι επαθες και συ ρε φιλε; Του ειπα.Εσύ μες τον τουρισμο με απειρες γυναικες; Απαραδεκτος! Δεν λεω φχαριστηθηκες την ,25 αρα εσυ πενηντα.Αλλα ισα ισα τα χρονια επρεπε να ειναι υπερ σου. Απσραδεμτος μ...α ! Του ειπα .

achinos

# 28 στις 8/2/2018
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.764

, άντε καλε, αφού λένε ότι οι ξένες είναι καλύτερες!!!

τι, όχι;

lamprand

# 29 στις 8/2/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Ειναι,... στις αρχες , αλλα την πονηραδα τους μετα την μαθαινεις . χαχα

_Bellezza_

# 30 στις 8/2/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ε οσες προερχονται απο φτωχοτερες χωρες, ερχονται για να βρουν γαμπρο.

Ειναι σαν επαγγελμα, οπότε  βρισκουν καποιον τον δεσμευουν με γαμο ή/και παιδι και μετα του τα τρωνε.

Είναι αστειο το ποσο ευκολα μασανε οι αντρες στο παραμυθι, οτι ειναι οι καλυτεροι ολων και για αυτο τους θελουν και μαλιστα τους αγαπουν πραγματικα.

Υπαρχουν και εξαιρέσεις βεβαια.

Παράθεση:
Σχόλιο # 29 από lamprand
Ειναι,... στις αρχες , αλλα την πονηραδα τους μετα την μαθαινεις . χαχα

lamprand

# 31 στις 8/2/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Ναι να μην της αδικουμε τις ξενες ! το ιδίο θα παθαινε και απο ελληνιδα , απλα γι αυτες ειναι πιο ευκολο να το κανουν λογω αναγκης και τις εναλακτικης να φυγουν μακρυα απο τον τοπο του εγκ,...συμβαντος.Η ανωνυμια δηλ.

angeloti1980

# 32 στις 9/2/2018
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος
Προς matakiamou, ΝΑΙ υπαρχω!!Κρητη!!!Προς lamprad ,εχω ζευγαρια φιλους που εχουν μεγαλη διαφορα ηλικιας και ειναι μια χαρα πολλα χρονια τωρα ,εγω πιστευω ειναι στον ανθρωπο ,αν προσεχει τον εαυτο του, αν περιποιειτε εσωτερικα και εξωτερικα ,προσωπικα σε εμας δεν εβλεπες διαφορα ηλικιας και στο μυαλοΕιναι πολυ σοβαρη και γω πιο "τρελος"Τωρα τι να πω ,εχει και αυτες που θελουν να στη κανουν εχει και καλες ,η γυναικα ειναι λαχειο τραβας κοιτας τους αριθμους και το παιρνεις ...μετα αν σου κατσει Η ζωη εχει απ ολα!!!Ευχαριστω παιδια και παλι !!!Να δω αν στειλει τιποτα ,ως τωρα τζιφος ,ειναι και πολυ πεισματαρα αυτο ειναι το κακο της!!!

lamprand

# 33 στις 9/2/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Ειναι κσι ετσι οπως οπως τα λες φιλε.Μην εντυπωσιαζεδαι ευκολα για την παιδεια της . ειναι η πολιτισμικη διαφορα που στην αρχη μας εντυπωσιαζει στην συνεχεια αλλαζει η κατασταση εν μεσω οικογ προβληματων.Οι βορειοι με τον προγραματισμο τους ρεπουν προς τον απολυταρχισμο οι νοτιοι προς την ελευθερια ητι δημοκρατια.Εγκλημα και τιμωρια γι αυτους εγκλημα και σοφρωσυνη για εμας.Απο αυτο βγαινει και το"ελα μωρε ενταξει" Που μας χαρακτηριζει.Δεν εχουν φιλες ελληνιδες οπως λες και συ και αυτο πηγαζει μαλλον απ την υπεροψια τους.Εχεις παντως δικιο οτι εσεις που εχετε εμπειρια με τις ξενες κυριως εχετε και μια αγαθοτητα λογω ευτυχιας που ζειτε.Και δειχνει οριμοτητα που παραδεχτηκες οτι δεν ξερεις απο σχεσεις σαν τον φιλο μου που την πατησε σαν πρωταρης χαχαΔεν αμφισβητω οτι υπαρχει και αγαπη αλλα επειδη τα παντα ρει ετσι και η αγαπη μπορει να τελειωσει και τοτε αρχιζει και η τιμωρια γιατι για τον αλλο ο εγκληματιας εσυ θα εισαι.Προσεχε λοιπον . προχωρα και μην δινεσαι οικονομικως στην αγαπημενη σου.Και βλεπεις.

_Bellezza_

# 34 στις 9/2/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Να γραψω μια ιστορια τωρα που εχω χρονο.

Είναι ενας κυριος με οικογενεια και παιδια και γνωρισε μια απο ανατολικο μπλοκ.Εδιωξε την γυναικα και τα παιδια απο το σπιτι και εμπασε την κυρια, την αδερφη της, την κορη της και τα δυο εγγονια. Με αυτην δεν εκανε παιδια γιατι ηταν σε ωριμες ηλικιες.Αρρωστησε μετα βαρια αυτος και η κυρια του ζητησε να της γραψει το σπιτι γιατι ελεγε οτι δεν ειχαν να μεινουν πουθενα αυτη και η οικογενεια της. Μιλαμε για θρασος! Ο αντθρωπος εχει παιδια και η αλλη ζητησε να της γραψει το σπιτι. Δεν ξερω τι εγινε εν τελει.

angeloti1980

# 35 στις 9/2/2018
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος
Lamprand! Γιατι γραφεις οτι τελειωνει η αγαπη???Πως δλδ σηκωνεσαι μια μερα και λες οτι "αχ δεν τον/την αγαπαω πια" αυτο ηταν ,λιγο σκληρο δεν ειναι ,τοτε ισως δεν υπηρχε ποτε ,γιατι αν αγαπας μενεις ,εκτος αν ,πιστευω σου κανουν κατι πολυ κακο ,χτυπησει ,κερατωσει κ.α Αυτο βεβαια θελει πολυ σηζυτηση...Bellezza:συγνωμη αλλα η ιστορια που λες υπαρχει και με Ελληνιδες !!!Δεν θελω να βαζω στερεοτυπα δλδ οι Ουκρανεζες ειναι ετσι ,οι Λετονεζες ετσι κ.ο.κ αλλα σιγουρα παιζει ρολο πως θα μεγαλωσεις σε αυτες τις χωρες υπηρχε και υπαρχει μεγαλη φτωχια ,ειναι αλλες που θελουν να ξεφυγουν απο τη μιζερια κανοντας οτιδηποτε ,αλλες που λενε εγω μεγαλωσα φτωχικα καιθελω να κρατησω τις αρχες μου...Τωρα ολα θελουν αναλυση και εγω δεν ειμαι ειδικος απλως λεω την γνωμη μου απο ταξιδια και ανθρωπους που εχω γνωρισει.
Αρέσει στο μέλος alisida

_Bellezza_

# 36 στις 9/2/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 35 από angeloti1980
Bellezza:συγνωμη αλλα η ιστορια που λες υπαρχει και με Ελληνιδες !!!Δεν θελω να βαζω στερεοτυπα δλδ οι Ουκρανεζες ειναι ετσι ,οι Λετονεζες ετσι κ.ο.κ αλλα σιγουρα παιζει ρολο πως θα μεγαλωσεις σε αυτες τις χωρες υπηρχε και υπαρχει μεγαλη φτωχια ,ειναι αλλες που θελουν να ξεφυγουν απο τη μιζερια κανοντας οτιδηποτε ,αλλες που λενε εγω μεγαλωσα φτωχικα καιθελω να κρατησω τις αρχες μου...Τωρα ολα θελουν αναλυση και εγω δεν ειμαι ειδικος απλως λεω την γνωμη μου απο ταξιδια και ανθρωπους που εχω γνωρισει.

Η κουτοπονηρια και οι μικροτητες εχουν να κανουν με τον ανθρωπο, αλλα οταν βγαινει φημη , δεν βγαινει τυχαια. Εχετε ακουσει ποτε να λεει καμια "μου πηρε η φιλιππινεζα τον αντρα?". Και ας ειναι λαθος εκφραση. Ο αντρας δεν ειναι φουτερ για να στον παρουν, ούτε μωρο για να τον ξεγελασουν. Θελει και πηγαινει και εχει το διπλασιο μεριδιο ευθυνης απο την σειρηνα.Μερικα ομως εχουν βαση οπως και να το κανουμε. Σαφως υπαρχουν εξαιρεσεις, αλλα δεν θα κανουμε και τα πικρα , γλυκα.

matakiamouou

# 37 στις 9/2/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Lamprand & bellezza...το αν το παλικάρι θέλει να το ζήσει και δεν τον ενδιαφέρει το μετά και το μέλλον...Ούτε να προστατεύσει τον εαυτό του θέλει, είναι δικαίωμα του...κάποιοι του τα έχουν πει τώρα επιλογή του είναι να το παίξει και τρελός οπως λεει...απο ερωτα...δηλαδή να πάει να την ξανά βρει να πέσει στα γόνατα...να την πάρει...Εμείς μάλλον σαν Ελληνίδες ή πολύ έξυπνες είμαστε και δεν μας θέλουν ή πολύ ηλιθιες και ηθικές μαζί που εξηγούμαστε διαφορετικά και δεν το μπορούν... γιατί από τα λεγόμενά σας για τις περιπτώσεις όλοι οι Έλληνες είτε αντρες είτε γυναίκες θέλουν το παραμύθι τους τελικά για να στρώσουν...Η πράξη του μέτρησε σαν άντρας το παραδέχτηκα και δεν το έχω ξανά δει...το αποτέλεσμα είναι άλλο είτε επί ναι είτε πει όχι...Στο αποτέλεσμα πάμε στις περιπτώσεις που έχετε πει.Δικη του επιλογή δεν θα κλαφτει μετά αν η τυπισσα βγει πιο πονηρή απο μια ντόπια...και του χαλάσει σχέσεις με φίλους, συγγενείς, αδέρφια, δουλειά...τον ξεκληρισει όπως αναφέρατε...αυτός θα τα υποστεί...δεν τον ενδιαφέρει προς στιγμή...δεν παει μέχρι εκεί.Σαφως και υπαρχουν αντρες Έλληνες που χειραγωγουν και ξεκληριζουν τις γυναίκες τους όπως υπάρχουν και Ελληνίδες που πέρνουν ένα καραγκιόζη (συγνώμη για την έκφραση) του τρώνε πολλά, χαλάνε τις σχέσεις με τα παιδιά του? Με τους γονείς του? Με τους συγγενείς του? Δεν ξέρω με τι...βάζει όλο το σόι της παντού σε επιχειρήσεις, σπίτια κ.τ.λ και ξαφνηκα ο τύπος βλέπει όλα να καταρεουν...μην πάμε σε αυτά τα ακρα.Οπως υπάρχουν και γαμπροί που λεγε λεγε λεγε χώρισαν κουνιάδους και νύφες που λεγε λεγε λεγε χώρισαν κουνιάδες. Μην την ψάχνετε πολύ βρωμιά σε όλα τα επίπεδα.Ας το ζήσει το όνειρο του...και ας μάθει από αυτό.

lamprand

# 38 στις 10/2/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
#35 και βεβαια ειναι σκληρο αλλα αυτη ειναι η ζωη ,σκληρη.Αγαπη ! Δεν υπαρχει παρα μονο σε αλληλεξαρτηση με τα αντιθετα αισθηματα μισους θυμου λυπης κ.α.Τι αισθανομαστε; Κατι που μας αφορα απαντω . δεν αισθανομαι αγαπη για καποιον που μου κανει κακο αλλα μισος .Αρα και η αγαπη υπαρχει οπου υπαρχει οφελος .Την αγαπας γιατι εχεις οφελος . δεν σαγαπα γιατι δεν εχει τοσο οφελος οσο θαθελε .Ας μην κρυβομαστε !Υ.γ η αγαπη δεν τελειωνει ο ενθουσιασμος της προσμονης τελειωνει ηθελα να γραψω.

lamprand

# 39 στις 10/2/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Ναι ας τοζησει αγαπητα ματακια μου.Αλλα δεν ειν και κακο να μαθει το γιατι . νομιζω ;

Sourua

# 40 στις 10/2/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Από ότι βλέπω έχετε πολλές εμπειρίες αν βέβαια είναι βγαλμένες μέσα από την ψυχή σας!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 38 από lamprand
#35 και βεβαια ειναι σκληρο αλλα αυτη ειναι η ζωη ,σκληρη.Αγαπη ! Δεν υπαρχει παρα μονο σε αλληλεξαρτηση με τα αντιθετα αισθηματα μισους θυμου λυπης κ.α.Τι αισθανομαστε; Κατι που μας αφορα απαντω . δεν αισθανομαι αγαπη για καποιον που μου κανει κακο αλλα μισος .Αρα και η αγαπη υπαρχει οπου υπαρχει οφελος .Την αγαπας γιατι εχεις οφελος . δεν σαγαπα γιατι δεν εχει τοσο οφελος οσο θαθελε .Ας μην κρυβομαστε !Υ.γ η αγαπη δεν τελειωνει ο ενθουσιασμος της προσμονης τελειωνει ηθελα να γραψω.

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε