Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

προβλημα στο μελλον μας...

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

eleniskoda

# 1 στις 24/2/2018
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Αγίος Ιωάννης Ρέντης
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 32
'Aρεσαν+: 0%

προβλημα στο μελλον μας...

καλημερα σε ολους και καλο Σαβκο... δε θελω να κουρασω απλα ειμαι πολυ στεναχωρημενη και θελω καποιες γνωμες που ισως με κανουν να σκεφτω να ηρεμησω...δε θελω να μακρυγορισω ,...εδω κ ενα χρονο εχω αρραβωνιαστει ενα παιδι εγω 31 αυτοσ 34 ... παραπονο κανενα δενε χω απλα το παιδι αυτο εχει εποχιακη δουλεια...θα σας πω παρακατ για πιο πολγο το λεω... ακομα δικο μας σπιτι δεν εχουμε ... εχει εναν αδερφο ο Νικος , μικροτερο που ακομα σχεση δεν εχει και ειναι ατομο του στυλ ολα να περιμενει απο τους γονεις του... οταν αρραβωνιαστηκαμε αρρωστησε η μητερα τ νικου και τρεξαμε μαζι με το νικο πολυ. βρηκα πολυ καλο γιατρο με αποτελεσμα να τη βοηθησει παρα πολυ τη πεθερα μου.η αποφαση π ειχαν παρει σαν οικογενεια ειναι να πανε στην ιδια αυλη σε πισω σπιτι , δωματια βασικα τα οποια θα καναν , ωστε να πανε εκει πεθερα πεθερος κουνιαδος κ εμεις το ειδη σπιτι να το καναμε ανακαινηση... προταση της πεθερας... ομως ολο το βαρος το οικονομικο το πηρε ο νικος και ξεκινησε η διαδικασια... τρεχαματα τοπογραφοι κλπ κλπ φτασαμε σε σημειο λογω αυθαιρετων π υπαρχουν να χρειαζετε να γινουν καποιεσ μικρεσ αλλαγες . εκει η πεθερα αρχισε να τον ειρωνευετε και γενικα εδειξε απροθυμια... ξεχνωντας ενοειτε την βοηθεια π προσφερε ο ΝΙκος ...δηλαδη δεν δεχτηκε την οικονομικοτερη λυση ωστε να βοηθηθουμε κ εμεις... . μειναμε λοιπον σε αδιεξοδο... ο Νικος λεει να μεινουμε μαζι τοσ προσωρινα ωσ που να μασουμε χρηματα γτ στο ενοικιο δυσκολα η να χτισουμε σπιτι η να αγορασουμε κατι δικο μας...πως ρε παιδια υπαρχουν γονεις που μπορουν κ κοβουν τα φτερα δυο νεων ανθρωπων... αυτο ειναι η απορια μου...εχετε ζησει εμπειριες παρομοιες???η αλλαγη π τησ ειπε ο μηχανικος ηταν το ενα δωματιο που θα χτιζοταν αντι απο τη δεξια πλευρα να πηγαινε αριστερα... οσο κουφο κ αν σας ακουγετε.μιλαμεγια ενα χορο 75 τετραγωνικα *αυτο π της ετοιμασανε σχεδον με εξοδα τ νικου... τοσο καιρο εν τω μεταξυ ποτε δεν ενδιαφερθηκε να τον ρωτησει πως πανε τα χαρτια να νιαστει να πει οτι πρεπει κ αυτα τα παιδια καποτε να παντρευτουν,...δε ξερω παιδια... ο Νικς λεει ανεκαθεν ηταν ετσι αδιαφορη αφου ουτε καν ενα πιατο φαγητο του εκανε...κ το σπιτι μεσα στη βρωμια... αυτα δε με νοιαζουν ας κανει οτι θελει..ομως με αυτη τη συμπεριφορα μας κοβει τα φτερα... ετσι νιωθω

tsiouaouas

# 2 στις 24/2/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Αχαχουχααα τετοια παραδειγματα χιλαδες σε ολη την Ελλαδα...που εμπλεξες ετσι κοπελα μου? Παλι καλα που δεν εβαλες λεφτα να χτισεις ολοκληρο σπιτι και να στο βουτηξουν μεσα απο τα χερια...και μετα να κλαις τη μοιρα σου. Παλι καλα να λες...
    Λοιπον, εφοσον ο φιλος σου προτιμαει εσενα απο αυτο το σουργελο, ολα καλα...πηγαινε μαζι του καπου μακρια απο ολους αυτους, αλλα προσεχε...οτι και αν κανεις... και συνεχισςε τη ζωη σου. Μην ξανοιγεσαι ευκολα σε σπιτια και αλλες τετοιες αηδιες...αν τουλαχιστον δεν εξασφαλιστεις οτι δεν θα βγεις ξυρισμενη τελειως...και μη σε απασχολει ιδιαιτερα ολο αυτο που εγινε. Κοιτα τουλαχιστον πριν φυγεις αν μπορεις να παρεις πισω καποια απο τα χρηματα που δαπανησες τζαμπα και βερεσε. Και να ξερεις...αν δεν εχεις ακουσε ηδη...αχαχα...εδω αδερφια σκοτωνονται για τα περιουσιακα...εσυ πας και δινεις λεφτα ετσι επειδη καποια γρια καρακαξα σου κουνησε χαρουμενη τη  ουριτσα? Ετσι κανουν πολλα σκυλακια πριν ορμηξουν να σε δαγκωσουν...

panagiotismp90

# 3 στις 24/2/2018
author
Ανδρας / 31 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.782

δηλ πως θα ειναι ακριβως? δωμαια ισογεια που βγαινουν στην ιδια αυλη?
για περιεγραψε λιγο καλυτερα το χωρο. και για ποσα ατομα μιλαμε.

Αρέσει στο μέλος Enikos

archagellos

# 4 στις 24/2/2018
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.453

Αγαπητη ,

καλυτερα να νοικιασεται ενα σπιτι ΟΣΟ πιο μακρια γινεται απο τα μελλοντικα σου πεθερικα και κουνιαδο ...διοτι θα σας βγει ξυνη η "συγκατοίκηση " ...

Ο μελλον συζηγος σου φαινεται ( απο τα γραφωμενα σου ) παιδι που δεν περνει και χαμπαρι ευκολα ...και σε καποια στιγμη θα εχετε και το δικο σας σπιτι 

Μακρια για να σωσεις και το μελλοντικο σου ...σπιτι .

Οσο για την πεθερα ...αστη να κουρευει χελωνες .

Keep Walking

Αρέσει στα μέλη Paralia48, Enikos και σε ακόμα 1 μέλος.

eleniskoda

# 5 στις 24/2/2018
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη
Είναι μια αυλή που παλιότερα είχαν κάνει αποθήκη μεγάλη κ είδη άρχισαν να χτίζουν δωμάτια...ένα κανονικό σπίτι παιδιά θα έχει απλά επειδή έγινε άλλη μελέτη και πρπεει να χτιστεί με συγκεκριμένο τρόπο όμως θα έχει δύο δωμάτια μπαλκόνι σαλόνι κουζίνα τα πάντα .και να πάνε εκεί.ο Νίκος λέει να πάνε εκεί τώρα αυτοί κ προσωρινά να μείνουμε στο πατρικό μονοοθ μέχρι να μαζέψουμε λεφτα χωρίς όμως να το πάρει πάνω του και μετά να φύγουμε.γιατι εκεί π θα κάνουμε ανακαίνιση να κάνουμε μακρυά ένα μικρό δικό μας.γτ μαστόρους έχουμε δε ξέρω παιδιά αδιέξοδο ...κ το ειδη πατρικό θα το πάρει ο μικρός λογικά γιατί η μάνα του μάλλον αυτό θέλει .κ ας καιγόμαστε εμείς

eleniskoda

# 6 στις 24/2/2018
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη
Αχ βρε παιδιά κ με νοίκια δε βγαίνουμε εγώ. Έχω που κ που δουλίτσα αυτός καλοκαίρια χωράφια.δε μας φτάνουν αν είχαμε στάνταρ εισόδημα δεν τηθετε θέμα...

tsiouaouas

# 7 στις 24/2/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

προσεχεεε...εχω μια πρωτη ξαδερφη που ειναι μιση Γερμανιδα...και εχει μαθει να σκεφτεται ετσι. Οταν παντρευτηκε τη ρωτησε ο πατερας μου...τι γινεται κοριτσι μου...τωρα θα χτισετε δικο σας σπιτι με τον αντρα σου να πατε να μεινετε εκει? Και απαντησε εκεινη...θα χτισω σπιτι μαζι με εναν ξενο? τι λες ρε θειο...ουτε αδερφος μου ειναι ουτε ο πατερας μου. Ξενος ειναι...αυριο μεθαυριο μπορει κατι να γινει και να χωρισουμε...Αυτα...

Δυσκολα τα βλεπω τα πραγματα...δικοπο μαχαιρι... καλο θα ηταν οτι και αν κανεις να μην ξανοιχτεις πολυ και να κρατας μικρο καλαθι, μελλον μεσα σε τετοιο περιβελλον δυσκολα μπορω να φανταστω.

Και τελος απο οτι καταλαβα...σε χωριο πρεπει να συμβαινουν ολα αυτα...δεν εχει φθηνα ενοικια εκει? το κοστος κατασκευης και νομιμοποιησης των αυθιαρετων που θα χτισετε το σκεφτεσαι?

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από eleniskoda
Είναι μια αυλή που παλιότερα είχαν κάνει αποθήκη μεγάλη κ είδη άρχισαν να χτίζουν δωμάτια...ένα κανονικό σπίτι παιδιά θα έχει απλά επειδή έγινε άλλη μελέτη και πρπεει να χτιστεί με συγκεκριμένο τρόπο όμως θα έχει δύο δωμάτια μπαλκόνι σαλόνι κουζίνα τα πάντα .και να πάνε εκεί.ο Νίκος λέει να πάνε εκεί τώρα αυτοί κ προσωρινά να μείνουμε στο πατρικό μονοοθ μέχρι να μαζέψουμε λεφτα χωρίς όμως να το πάρει πάνω του και μετά να φύγουμε.γιατι εκεί π θα κάνουμε ανακαίνιση να κάνουμε μακρυά ένα μικρό δικό μας.γτ μαστόρους έχουμε δε ξέρω παιδιά αδιέξοδο ...κ το ειδη πατρικό θα το πάρει ο μικρός λογικά γιατί η μάνα του μάλλον αυτό θέλει .κ ας καιγόμαστε εμείς

Rapunzel89

# 8 στις 24/2/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Να παρεις το Νικο κ να πατε να νοικιασετε ενα μικρο σπιτι και να μεινετε οι 2 σας. Θα ειστε απελευθερωμενοι κ χωρις κανεναν πανω απ το κεφαλι σαςμ Δεν μπορει,ενα σπιτι εστω κ με 150 ευρω το βρισκεις. Στο ενδιαμεσο ομως σταματατε καθε διαδικασια κ οικονομικη ενισχυση ειτε στο σπιτι ειτε στα πεθερικα. Η θα ζησετε οπως θελετε εσεις η οπως θελουν εκεινοι... Σκεψου το κ πραξε αναλογως.

ROCK-54

# 9 στις 24/2/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Λιγο με μπερδεψες...

με το τοπογραφικο  κ την χωροδιαρρυθμιση,αλλα νταξ,μην ξανακανεις τον κοπο...

Και για να σοβαρευτω...Οταν η πεθερα ειναι καπως...,τοτε εφαρμοζεται το ρητο "απο μακρια και αγαπημενοι" Οι καιροι ειναι δυσκολοι κ ο καθενας να αναλαβει αυτο που του αναλογει

mara08

# 10 στις 24/2/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Μακριά από τους δικούς του και καλύτερα σε ένα σπίτι με ενοίκιο ..εντάξει δεν παντρεύεσαι για να χωρίσεις αλλά όταν έχεις να αντιμετωπίσεις κι όλο το σόι και δεν ξέρεις κάθε μέρα τι θα προκύψει σκέφτεσαι όλα τα ενδεχόμενα

Enikos

# 11 στις 24/2/2018
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 25.068

Να φροντισεις να εισαι αγαπημενη με το παλληκαρι σου και να μην επιτρεψετε τετοιες μαλακιες, να μπουν στη σχεση σας.

Ολα τα αλλα θα γινουν και δεν θα το καταλαβετε.

Στη γραια, δυναμιτακι στα ουλα και σκιπ στον καφε...

Αρέσει στα μέλη maraki_lar_1980, 26-29-31

eleniskoda

# 12 στις 24/2/2018
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη

ενοικιο για να ζησεις πρεπει να τα βγαζεις περα να υπαρχουν μισθοι... εμεις δεν εχουμε σταθερο μισθο... ημαστε σε μια πολυ δυσκολη κατασταση... ενας φιλος του του ειπε οτι επειδη τοσα χρονια τουσ συντηρουσε να πατησει ποδι κ να τα παρει επειδη τα αξιζει...εγω εχω αφησει το θεμα εδωσα χρονο μπας κ τουσ φωτισει ο θεος τι να πω... ο νικος λεει να ζησουμε προσωρινα εκει μεχρι να μασουμε λεφτα για να αγορασουμε κατι η να κανουμε δε ξερω βρε παιδια ενας χαμος... χωρις λεφτα ειναι πολυ δυσκολα... δε μπορουμε ετσι ουτε μωρο να κανουμε...και ειναι κ αρρωστη κ φερετε ετσι δεν την αλλαξε καν οσα περασε αυτος θα την αλλαξει???δε ξερω... θελει σκεψη κ χρονο... 

mara08

# 13 στις 24/2/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Αν το αποφασίσεις και όταν μείνετε όλοι μαζί δεν ξέρεις τι σε περιμένει ..Φαντάσου τώρα δεν μένετε καν μαζί και δυσκολεύεσαι .Σκέψου να τους έχεις κάθε μέρα και αυτήν και τους υπόλοιπους. Ει νάι δύσκολο το κατανοώ χωρίς σταθερή δουλειά .Εσύ δεν έχεις δικό σου σπίτι ? Να μεινετε εκεί ?

matakiamouou

# 14 στις 25/2/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Στην εποχη της χωρας που τα αυθαιρετα γινονται νομιμα εσεις κολλησατε'?βρες ενα  αλλο τοπογραφο?μηχανικο?πως λεγονται και κανωνισε την δουλεια που θα σου το κανει νομιμο...και με πιο νομιμο τροπο απο το να σας εχει ο αλλος  στο περιμενε...γιατι μπορει να ειναι ασχετος επι του θεματος...και για να μην προσβαλω κανεναν ασχετος λεγοντας απληροφορητος...Ποσο να θελει ακομη στα χρηματα ενας μηχανικος?ψαξτε τον...ουτε με τους γονεις σου να μεινετε ουτε με τους δικους του...οπως λεει και η Rapounzel...στην ιδια περιοχη αν θελετε κατι που θα ειναι δικο σας...εχει σημασια...τωρα ξεκινατε την κοινη σας ζωη.

wish_

# 15 στις 27/2/2018
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 3.319

Για να καταλαβω λιγο καλυτερα..

υπαρχει ένα σπιτι πατρικο που μενει μπαμπας,μαμα και αδελφος. 
εσεις μενατε μαζι τους ή καπου αλλου? 

Και τωρα το πλανο πιο είναι?Να χτιστεί στην πισω αυλη ένα άλλο σπιτι που θα μενουν οι τρεισ τους και εσεις να μεινετε στο πατρικο που πάλι είναι εκει?

eleniskoda

# 16 στις 28/2/2018
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη
Είχαν πει αυτοι ότι όποιος παντρευτεί πρώτος περνει το πατρικό .κ πίσω. Ναι θα πάνε κ οι τρεις σε ένα κτίσμα 75 τετραγωνικά το οποίο είναι μεν στο ίδιο οικόπεδο αλλά θα έχει δικό του χωρο για αυλή κ εμείς το δικό μας.το μόνο κοινό η είσοδος στην αυλή.οταν πηγαίνω ναι είμαστε όλοι μαζί .επειδή πάω δύο μέρες τη βδομάδα δε μπορώ παραπάνω .γιατί εκτός το ότι δεν μπορώ όλοι μαζί να μάστε είναι και τεμπελα το σπίτι μέσα στη βρωμιά .προσπάθησα πολλές φορές αλλά εγώ καθάριζα εκείνη λέρωνε κ μ πε ο Νίκος να μη ξανά ασχοληθώ .σκοπός ήταν να πάνε πίσω κ εμείς ν μπούμε μαζί στο σπίτι κ λίγο λίγο να το φτιάχνουμε .κ άρχισε να ξονιζει επειδή το πίσω θέλει για να κλαυφτει νόμιμα μια αλλαγή στη πλευρά ενός δωματίου αυτό ...

maraki_lar_1980

# 17 στην 1/3/2018
author
Γυναίκα / 41 / Ελεύθερη
Ν. Λάρισας / Λάρισα
Θέματα: 44
Απαντήσεις: 1.432

Μπράβο Ελένη.

Πρέπει να το αγαπάς πολύ το παλικάρι σου.

Μαζί λοιπόν ενωμενοι θα το παλεψετε.

Αναγκαστική συμβίωση αρχικά μεχρι να ορθοποδησετε και να πατε σε δικο σας σπιτι,χωρίς να έχεις πολλά πολλά με το σόι του,τυπικά πράγματα.

Λιγη υπομονή χρειάζεται και προσήλωση στο στόχο.

Η αγάπη όλα τα νικά!

Rosemarys-Baby

# 18 στην 1/3/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

και συ το πίστεψες...και άντε και μένεις εκεί, θα τους τρως στη μάπα και θα σου κάνουν και κουμάντο στο πόσο αναπνέεις.

Στο χωριό μου λένε, μοναχός σου χόρευε κι όσο θέλεις πήδα.

Και αν θέλει και ο σύντροφός σου ας «πηδήξει» μαζί σου...διαφορετικά ας κάτσει να χωρίζει κοτέτσια σε κοινόχρηστες αυλές.

υγ.: βοήθεια να ζητάς πάντα, μόνο από τους δικούς σου γονείς...νόμος.

Παράθεση:
Σχόλιο # 16 από eleniskoda
Είχαν πει αυτοι ότι όποιος παντρευτεί πρώτος περνει το πατρικό .κ πίσω. Ναι θα πάνε κ οι τρεις σε ένα κτίσμα 75 τετραγωνικά το οποίο είναι μεν στο ίδιο οικόπεδο αλλά θα έχει δικό του χωρο για αυλή κ εμείς το δικό μας.το μόνο κοινό η είσοδος στην αυλή.οταν πηγαίνω ναι είμαστε όλοι μαζί .επειδή πάω δύο μέρες τη βδομάδα δε μπορώ παραπάνω .γιατί εκτός το ότι δεν μπορώ όλοι μαζί να μάστε είναι και τεμπελα το σπίτι μέσα στη βρωμιά .προσπάθησα πολλές φορές αλλά εγώ καθάριζα εκείνη λέρωνε κ μ πε ο Νίκος να μη ξανά ασχοληθώ .σκοπός ήταν να πάνε πίσω κ εμείς ν μπούμε μαζί στο σπίτι κ λίγο λίγο να το φτιάχνουμε .κ άρχισε να ξονιζει επειδή το πίσω θέλει για να κλαυφτει νόμιμα μια αλλαγή στη πλευρά ενός δωματίου αυτό ...

eleniskoda

# 19 στην 1/3/2018
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη
Δε ζήτησα βοήθεια από κανέναν αυτό ήταν η δική τους πρόταση και ο Νίκος το δέχτηκε πρώτος .εγώ είπα εφόσον λένε έτσι οκ (πριν γίνουν όλα) μονάχος σου πάντα μπορείς να χορέψεις αλλά αν έχεις λεφτά.δυστυχως οι εποχές είναι δύσκολες αν είχαμε χρήματα δε θα μπαίναμε σε καμία διαδικασία.ειναι δηλαδοι πολλοί παράγοντες μαζί που συντελούν.δε δικαιολογώ κανέναν απλά όταν οι δουλειές μας είναι περιστασιακές εποχικές εστω ,δεν μπορείς να πάρεις το ρίσκο να νοικιάσεις .στην ανάγκη όμως θα το κάνεις ...και εγώ δε τους θέλω στην ίδια αυλη.γενοκα όμως γενικά ξαναλέω πιστεύω πως το παν είναι να έχεις άντρα να σε προστατεύει .δε το λέω για μένα μόνο...το λέω για όλα κ για όλους .κάνεις δε μπαίνει στο σπίτι σου αν τη πόρτα δεν την ανοίξεις . Δε ξέρω πως θα το παλέψουμε είναι δύσκολο να προσπαθείς να επικοινωνήσεις με ανθρώπους χωρίς παιδεία. .

Paralia48

# 20 στην 1/3/2018
author
Γυναίκα / 55 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 29
Απαντήσεις: 9.581

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από tsiouaouas

προσεχεεε...εχω μια πρωτη ξαδερφη που ειναι μιση Γερμανιδα...και εχει μαθει να σκεφτεται ετσι. Οταν παντρευτηκε τη ρωτησε ο πατερας μου...τι γινεται κοριτσι μου...τωρα θα χτισετε δικο σας σπιτι με τον αντρα σου να πατε να μεινετε εκει? Και απαντησε εκεινη...θα χτισω σπιτι μαζι με εναν ξενο? τι λες ρε θειο...ουτε αδερφος μου ειναι ουτε ο πατερας μου. Ξενος ειναι...αυριο μεθαυριο μπορει κατι να γινει και να χωρισουμε...Αυτα...

Δυσκολα τα βλεπω τα πραγματα...δικοπο μαχαιρι... καλο θα ηταν οτι και αν κανεις να μην ξανοιχτεις πολυ και να κρατας μικρο καλαθι, μελλον μεσα σε τετοιο περιβελλον δυσκολα μπορω να φανταστω.

Και τελος απο οτι καταλαβα...σε χωριο πρεπει να συμβαινουν ολα αυτα...δεν εχει φθηνα ενοικια εκει? το κοστος κατασκευης και νομιμοποιησης των αυθιαρετων που θα χτισετε το σκεφτεσαι?

χαζομάρα είπε η γερμανίδα! Υπάρχει νομοθεσία ΚΑΙ στην Ελλάδα μας , που εξασφαλίζει κατά κάποιο τρόπο και τους δυο . Αν χτιστεί νομίζω μετά το γάμο, είναι μισό μισό, εκτός αν υπάρχει συμβόλαιο γάμου. Λεπτομέρειες δεν ξέρω, αλλά αυτά είναι βασικά, όλοι οι συμβολαιογράφοι τα ξέρουν, δε χρειάζεται ειδικό.

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε