Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

προβλημα στο μελλον μας...

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Paralia48

# 21 στην 1/3/2018
author
Γυναίκα / 55 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 29
Απαντήσεις: 9.581
'Aρεσαν+: 0%

δε μου λες, οι δικοί σου γονείς μπορού να βοηθήσουν;

Για να χτίσετε, χρειάζεστε ένα αρχικό κεφάλαιο, έστω μικρό ή για να αγοράσετε.

Έπειτα με δάνεια και σιγά σιγά και προσωπική εργασία, θα τελειώσει...Βασικά ένα σπίτι ποτέ δεν τελειώνει, αλλά με το καλό , όλο και κάτι θα φτιάχνετε.

Το θέμα είναι να χώσετε τώρα το κεφάλι σας.

χμμμ θα βρούμε μια λύση...

eleniskoda

# 22 στις 2/3/2018
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Αγίος Ιωάννης Ρέντης
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 32
Οι δικοί μ δε μπορούν αν μπορούσαν θα το είχαμε λύσει το θέμα.δε ξέρω παιδιά πνιγόμαι δεν έχω όρεξη καθόλου να πάω .από τη μία λέω ότι μπορεί να πατήσει πόδι αν θέλει τι άντρας είναι;από την άλλη ένας άνθρωπος που δε θέλει να βοηθήσει δε γίνεται να γίνεις ζητιάνος .επίσης δεν αλλάζει ο άνθρωπος δηλαδή κ να μαλώσουμε και να πιέσουμε η ίδια τεμπελα θα ναι.εδω δεν άλλαξε από την ασθένεια της...να εκτίμηση τη ζωή .που τώρα είναι καλά .

Paralia48

# 23 στις 2/3/2018
author
Γυναίκα / 55 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 29
Απαντήσεις: 9.581

να σου πω εγώ τι θα έκανα στη θέση σου
Κατ αρχήν δε θα χώριζα εξ αιτίας μιας πεθεράς.
Λοιπόν, θα προσπαθούσα να επιβιώσω με τον αγαπημένο μου , όπου έβρισκα, μέχρι να αποκτήσει ένας από τους δυο μια πιο μόνιμη δουλειά, για να μπορούμε να πληρώνουμε ενοίκιο για ένα διαράκι. Προς το παρόν, δεν είναι απαραίτητη η συγκατοίκηση, έτσι δεν είναι; Επομένως δεν είσαι υποχρεωμένη να συναντάς την πεθερά δέκα φορές την ημέρα. Αν ήταν απαραίτητη, θα ζοριζόμουν λίγο, αλλά θα έψαχνα εντατικά για δουλειά, μήπως και ξεφύγω από τη μιζέρια της πεθεράς.
Μόλις γίνετε ανεξάρτητοι, τελείωσαν τα βάσανά σας...ελπίζω

Αρέσει στο μέλος just-1975

eleniskoda

# 24 στις 2/3/2018
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Αγίος Ιωάννης Ρέντης
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 32

οχι φυσικα...μια φορα τη βδομαδα πηγαινω σπιτι του σαββατο βραδυ,... κοιμαμαι εκει κ κυριακη καθομαι.παραπανω δεν προκειτε... τισ αλλεσ μερεσ σπιτι... τυπικα πραγματα πλεον ...μακρυα κ αγαπημενοι.. αν θελει να βοηθησει το γιο της μπορει... θα δωσω χρονο να δψ πς θα το χειριστουν παραλληλα θα βρω καμια δουλιτσα να μασω κ εγω ενα κεφαλαιο... αυτος θα δουλεψει ετσι κιαλλιως καλοκαιρι κ βλεπουμε... εγω σταση δεν αλλαζω αν θελει αυτη ας το κανει... κ απο σεπτεμβριο εχει ο θεος... αναλογα τα οικονομικα..αγγραμματες μαιμουδες...εντελως...

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost