Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

den antexo allo

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

nikos1452

# 21 στις 20/5/2018
author
Ανδρας / 29 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 6
'Aρεσαν+: 0%

μα ειναι δικη μου παρεα και απλα αυτη ερχεται οποτε θυμαται αυτο ειναι το προβλημα να παρατησω την παρεα μου για ενα ατομο που εμφανιζεται μια φορα τον μηνα?απο τους φιλους τους κολλητους της εχω ξεκοψει 

achinos

# 22 στις 20/5/2018
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.764
'Aρεσαν+: 0%

νίκο παιδί μου, είσαι μόλις 26 κ έχεις χάσει τόσο καιρό με μια χαζομάρα.

Εξ αρχής δεν έπρεπε να το λιβανίζεις τόσο το θέμα, μεγάλη κολλημάρα, μέσα σε δυο χρόνια έπρεπε να τα έχετε φιάξει, να έχετε κάνει μια καλή σχέση κ να έχετε χωρίσει.
Αν τίποτα απ όσα σου λένε οι άλλοι δεν σε έχει βοηθήσει, βρες έναν ειδικό. Μήπως είναι κ αλλού στραβό το κλίμα, να το ξεστραβώσει όσο μπορεί, να συνεχίσεις κ συ τη ζωή σου.

Αμαρτία να χάνεις τα πιο όμορφά σου χρόνια σε μια εμμονή.

IM____

# 23 στις 21/5/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Σχόλιο # 21 από nikos1452

μα ειναι δικη μου παρεα και απλα αυτη ερχεται οποτε θυμαται αυτο ειναι το προβλημα να παρατησω την παρεα μου για ενα ατομο που εμφανιζεται μια φορα τον μηνα?απο τους φιλους τους κολλητους της εχω ξεκοψει 

Έτσι όπως τα 'χεις κάνει, με το να σου την θυμίζουν και να σου 'ρχεται κάθε τόσο στην παρέα σου, δε νομίζω να ξεκολλήσεις καμιά φορά. Άμα δεν μπορείς ν' αφήσεις την παρέα σου για ένα διάστημα, τότε κοίταξε ν' αλλάξεις νοοτροπία γύρω από το θέμα. Δε γίνεται να σε φτύνουν και να συνεχίζεις να κολλάς τόσο καιρό τώρα.

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost