Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!
Ερωτας με υπαλληλο

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

Kallia__43

# 41 στις 14/3/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

#40 kapOiOs

Προσωπικά γνωρίζω ότι οι άντρες έλκονται από την εξωτερική εμφάνιση αρχικά κι ερωτεύονται αφού κάνουν σεξ, σε αντίθεση με τις γυναίκες που θέλουμε να νιώσουμε κάποια συναισθήματα πρώτα...

Άλλωστε ο ίδιος δηλώνει ερωτευμένος...

lamprand

# 42 στις 14/3/2018
author
Ανδρας / 61 / Διαζευγμένος
Ν. Λακωνίας / Σπάρτη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 1.533
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Σχόλιο # 40 από kap0i0s

Κι εγώ σε αυτό κολλάω:

"the problem is οτι την σκεφτομαι συνεχεια εχω παει με αρκετες αλλα με αυτην σκεφτομαι πως θα περνουσα τελεια..."
...δηλαδή ακόμα μία στις αρκετές αλλά με αυτή θα περάσει καλύτερα από ότι πέρασε με τις (προηγούμενες) αρκετές; 

εγω πάντως δεν το μετέφρασα το τέλεια με το ( καλύτερα από τις άλλες) το άφησα αμετάφραστο με ακριβώς αυτό που σημαίνει .

γι αυτό και του είπα να την ζητήσει σε γάμο στην πλάκα .

Trapped92

# 43 στις 14/3/2018
author
Ανδρας / 30 / Ελεύθερος
Ν. Σάμου / Χριστός
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 3

Προβληματισμενος

Παιδια ευχαριστω για τις απαντησεις σας ολες πολυ ωραιες...βεβαια καποιοι κοιτουσαν το δεντρο και οχι το δασος αλλα τεσπα...Ειμαι ο trapped δεν ξερω πως απανταω στον καθενα ξεχωριστα γιατι πρωτη φορα μπαινω εδω στο site...Ηθελα να τονισω οτι δεν καυλαντιζω μαζι της,δεν υπαρχει το σεναριο να την απολυσω σε οποιαδηποτε περιπτωση...Προσπαθω να μην κοιταζω την παρτη μου οπως κανουν πολλοι και ειμαι λογικος και αντικειμενικος...Ειμαι περιφερειακος οποτε την βλεπω περιστασιακα και οποτε εχει βαρδια...Το χαμογελο που ανεφερα δεν το ειπα ετσι για να το πω...εχει συμβει να μιλαω με 2 διευθυντες και να την βλεπω απεναντι να με κοιταζει και να μου χαμογελαει...αλλα να φυγει απο την δουλεια της και να ερθει εκει...και στο παρελθον μου εχει πει οτι ειναι ελευθερη χωρις να της πω κατι εγω...προφανως θα απαντησα κατι ουδετερο αν ρωτησετε διοτι αγχωνομαι με οποια μου αρεσει...τεσπα αυτο το σκηνικο εχει κανενα 6 μηνο που συμβαινει...και εχω κολλησει απειρα αφου ευχομαι να την πετυχω οποτε παω για να μου πει εστω ενα γεια τι κανεις...Σχεση πρεπει να εχει αλλα δεν μπορω να εξηγησω την συμπεριφορα της και γιατι ειναι διαφορετικη απεναντι μου και δεν ξερω αν παιζει απλα μαζι μου...παντως φαινεται σοβαρη κοπελα ουτε fb εχει να δειχνεται(ναι ενεργοποιησα το sherlock μεσα μου)...Μεχρι και στο θεο ειπα να στειλει κανενα σημαδι αλλα τιποτα παιδια...τελος ηθελα να πω οτι δεν ειναι φυσιολογικο να την σκεφτομαι τοσο γι αυτο και εγραψα εδω...δεν εχω σκοπο να κανω κατι εγω πρωτα ουτε να την φερω σε δυσκολη θεση...αλλα πιστευω δεν θα αντεξω αν μου κανει καμια περιεργη κινηση

matakiamouou

# 44 στις 14/3/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Μακρια οπως εισαι κανε μεταβολη και κατεβασε και τα στορια του μαγαζιου σου...θα με θυμηθεις αργοτερα για το ποσο σωστα επραξες...η κυρια το παιζει παρα μα παρα πολυ καλα...δεν με ενδιαφερει το επαγγελμα σου...σου κανει και στενο μαρκαρισμα σε εισαγωγικα ετσι...για να την θυμασαι...ετσι να την σκεφτεσαι...δεν εχει δειξει τιποτα ακομη...θυμησου με κερδισμενος θα βγεις...μαρκια...πασχα ερχετε πανε να κοινωνησεις μπας και φωτιστει ο νους σου...θα τα δεις ολα διαφορετικα...(αν υπαρξουν για αυτη την αποψη αντιδρασεις δεκτες).

matakiamouou

# 45 στις 14/3/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Επισης διαβαζοντας τα σχολια γιατι να βγει αυτος με ανασφαλειες επειδη εχει ζησει λιγο παραπανω την ζωη του και οχι αυτη...για να ανελθει?εδω δεν εχει ενδιασμους να του την πεφτει γλυκα και ομαλα...αυτο κανεις δεν το αναφερει...οτι εχει σχεση...?τωρα τι λεμε παραμυθια?φως φαναρι στοχευει ψιλα...η χαμηλοβλεπουσα λες και δεν εχετε εμπειριες μερικες και μερικοι...λες και δεν ζησατε και δεν φαγατε την ζωη με το κουταλι...και το πατε λαου λαου...ας κανει ο νεαρος οτι θελει...αν θελει να τον τρεχει ας τον τρεξει..θελω να μπορουσε να κατεβασει το ιστορικο του τηλεφωνου της...και να εβλεπε τις συνομιλιες της στο ιντερνετ...μονο στην διωξη γινετε αυτο...αλλα θα ηταν πολυ ωραιο πριν ξεκινησει αυτη η σχεση να ηξερε τι συμβαινει πριν...ετσι για να μην τον περασει η αλλη για χαλβα...της βιομηχανιας που εχει.

Kallia__43

# 46 στις 14/3/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Bρε matakia εσύ είσαι μεγάλο ταλέντο κοπέλα μου,

Σεναριογράφος είσαι ή φταίει το "κάψιμο" στο tv screen ?

Παράθεση:
Σχόλιο # 45 από matakiamouou

Επισης διαβαζοντας τα σχολια γιατι να βγει αυτος με ανασφαλειες επειδη εχει ζησει λιγο παραπανω την ζωη του και οχι αυτη...για να ανελθει?εδω δεν εχει ενδιασμους να του την πεφτει γλυκα και ομαλα...αυτο κανεις δεν το αναφερει...οτι εχει σχεση...?τωρα τι λεμε παραμυθια?φως φαναρι στοχευει ψιλα...η χαμηλοβλεπουσα λες και δεν εχετε εμπειριες μερικες και μερικοι...λες και δεν ζησατε και δεν φαγατε την ζωη με το κουταλι...και το πατε λαου λαου...ας κανει ο νεαρος οτι θελει...αν θελει να τον τρεχει ας τον τρεξει..θελω να μπορουσε να κατεβασει το ιστορικο του τηλεφωνου της...και να εβλεπε τις συνομιλιες της στο ιντερνετ...μονο στην διωξη γινετε αυτο...αλλα θα ηταν πολυ ωραιο πριν ξεκινησει αυτη η σχεση να ηξερε τι συμβαινει πριν...ετσι για να μην τον περασει η αλλη για χαλβα...της βιομηχανιας που εχει.

hns1602

# 47 στις 14/3/2018
author
Γυναίκα / 43 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 7.621

Παράθεση:
Σχόλιο # 43 από Trapped92

Προβληματισμενοςκαι να την βλεπω απεναντι να με κοιταζει και να μου χαμογελαει...αλλα να φυγει απο την δουλεια της και να ερθει εκει...και στο παρελθον μου εχει πει οτι ειναι ελευθερη χωρις να της πω κατι εγω...προφανως θα απαντησα κατι ουδετερο αν ρωτησετε διοτι αγχωνομαι με οποια μου αρεσει...τεσπα αυτο το σκηνικο εχει κανενα 6 μηνο που συμβαινει...και εχω κολλησει απειρα αφου ευχομαι να την πετυχω οποτε παω για να μου πει εστω ενα γεια τι κανεις...Σχεση πρεπει να εχει αλλα δεν μπορω να εξηγησω την συμπεριφορα της και γιατι ειναι διαφορετικη απεναντι μου και δεν ξερω αν παιζει απλα μαζι μου...παντως φαινεται σοβαρη κοπελα ουτε fb εχει να δειχνεται(ναι ενεργοποιησα το sherlock μεσα μου)...Μεχρι και στο θεο ειπα να στειλει κανενα σημαδι αλλα τιποτα παιδια...τελος ηθελα να πω οτι δεν ειναι φυσιολογικο να την σκεφτομαι τοσο γι αυτο και εγραψα εδω...δεν εχω σκοπο να κανω κατι εγω πρωτα ουτε να την φερω σε δυσκολη θεση...αλλα πιστευω δεν θα αντεξω αν μου κανει καμια περιεργη κινηση

Σου έχει δηλώσει ελεύθερη αλλά λες πως έχει σχέση...

Δεν έχει fb (για να δείχνεται - όπως λες) και αυτό θεωρείς ότι την καθιστά σοβαρή (εδώ γελάνε)...

Με διάφορα νάζια, κοιτάγματα κλπ. σε παίζει για καιρό... 

Δε θα κάνεις λες κίνηση (αγχώνεσαι κιόλας), αλλά δε θα αντέξεις αν σου κάνει αυτή...

Τι θες να μάθεις λοιπόν από εμάς; Να σου πούμε αν σε γουστάρει; Ή περιμένεις την άδειά μας για να νιώσεις εσύ απενοχοποιημένος για το γεγονός πως είναι στη δούλεψή σου;

Μάθε λοιπόν γιατί φαίνεται πως δεν ξέρεις ή η καύλα δε σε αφήνει να δεις καθαρά, ότι οι σοβαρές κοπέλες δεν παίζουν στο χώρο εργασίας τους με χαμογελάκια και με κοιταγματάκια λες και βρίσκεστε σε παιδική χαρά ή σε κανένα μπαράκι...

Τα σοβαρά φλερτ που έχουν ξεκινήσει από χώρο εργασίας, εξελίσσονται ανάλογα εκτός αυτού του χώρου και δεν τα παίρνει χαμπάρι κανείς... τα υπόλοιπα είναι για τις καύλες σας... 

Αρέσει στα μέλη MadameShuShu40, alisida και σε ακόμα 2 μέλη.

ROCK-54

# 48 στις 14/3/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Κανε ενα κρυο ντους,

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Trapped92

Ερωτας με υπαλληλο

Λοιπον θα το γραψω ολο με τη μια απλα σας παρακαλω μονο σοβαρες απαντησεις...ειμαι  περιφερειακος διευθυντης σε μια μικρομεσαια επιχειρηση του πατερα μου και εχω ερωτευτει μια υπαλληλο η οποια μου χαμογελαει αρκετα  και οχι το ψευτικο του ααα ειναο γιος του αφεντικου..αλλα νομιζω εχει γκομενο..the point is εγω γενικα κοιταζω την δουλεια μου...η κοπελα ειναι καλη στην δουλεια της και δεν θελω να χαλασω κατι απο αυτα με το να τις εκφρασω τα συναισθηματα μου...the problem is οτι την σκεφτομαι συνεχεια εχω παει με αρκετες αλλα με αυτην σκεφτομαι πως θα περνουσα τελεια...την σκεφτομαι τοσο πολυ που πρωτη φορα γραφω εδω...πιστευω οτι πρεπει να κρατησω αποστασεις...δεν θελω να δημιουργησω αβολες καταστασεις...και γενικα αν γινει κατι ή αν δεν γινει κατι θα σχολιαστει...

...μετα πιες ενα ποτηρι κρυο νερο κ θυμισου πως εκει που η αλλη βγαζει το ψωμι της εσυ δεν πρεπει να βγαλεις το ταμ τι ρι ρι σου...

Ισως καποιες φεμινιστριες το ονομασουν ...καταχρηση δεσποζουσας θεσης

hns1602

# 49 στις 14/3/2018
author
Γυναίκα / 43 / Σε σχέση

Παράθεση:
Σχόλιο # 48 από ROCK-54

Κανε ενα κρυο ντους,

...μετα πιες ενα ποτηρι κρυο νερο κ θυμισου πως εκει που η αλλη βγαζει το ψωμι της εσυ δεν πρεπει να βγαλεις το ταμ τι ρι ρι σου...

Ισως καποιες φεμινιστριες το ονομασουν ...καταχρηση δεσποζουσας θεσης

Έχουμε και φεμινίστριες;  Να φέρω να ψεκάσω...  

Για την ώρα πάντως, οι αστεφάνωτες είναι διχασμένες... 

Αρέσει στα μέλη MadameShuShu40, alisida και σε ακόμα 3 μέλη.

Enikos

# 50 στις 14/3/2018
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 20.860

Βρε και με 5 διευθυντας να μιλαγες, δεν λεει τιποτε...

Το ιδιο θα τους εγραφες ολους για να γκομενισεις.

Οι ερμοι οι διευθυνται, που σ' εχουνε και μπαστακα, βρε περιφερειακε!!!

Ας μην πω για την υπαλληλο...

Παράθεση:
Σχόλιο # 43 από Trapped92

ΠροβληματισμενοςΤο χαμογελο που ανεφερα δεν το ειπα ετσι για να το πω...εχει συμβει να μιλαω με 2 διευθυντες και να την βλεπω απεναντι να με κοιταζει και να μου χαμογελαει...
Αρέσει στα μέλη MadameShuShu40, 26-29-31 και σε ακόμα 1 μέλος.

hns1602

# 51 στις 14/3/2018
author
Γυναίκα / 43 / Σε σχέση

Παράθεση:
Σχόλιο # 50 από Enikos

Ας μην πω για την υπαλληλο...

Για την πτωχή πλην τίμια; 

Άσε καλύτερα... μην πεις... 

Αρέσει στα μέλη MadameShuShu40, Enikos

alisida

# 52 στις 14/3/2018
author
Γυναίκα / 50 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 34
Απαντήσεις: 7.089

βρε τι ναι αυτο

Που πεσατε ολοι να τους τη πειτε πια,περιφερειαρχη και διδα υπαλληλο...Εργασια μετα καμακιου δηλ δεν εχετε κανει ποτε ? ...Ισως η κοπελα ειναι απλα ευγενικη και ευχαριστη και το παρεξηγησε ο περιφε ...Αφου υποσχεθηκε οτι δε θα την απολυσει ,αφηστε τους να χαρουν τον ερωτα- φλερτακι ...Και τι να ψαχτουν βρε ματακιαμου κι εσυ εβγαλες συμπερασματα κατασκοπιας...Ελληνιστι : κουλαρετε ,ας πιουνε ενα καφε τα παιδια και βλεπουν τι θα κανουν

matakiamouou

# 53 στις 14/3/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Δεκτη η αποψη σου...ΟΜΩς Το πνευμα σου βαλτο εκει που ξερεις...γιατι ξερω να μιλαω και εγω την ιδια ψευδογλωσσα με εσενα...αν θελω...αλλα δεν θελω.

Παράθεση:
Σχόλιο # 46 από Kallia__43

Bρε matakia εσύ είσαι μεγάλο ταλέντο κοπέλα μου,

Σεναριογράφος είσαι ή φταίει το "κάψιμο" στο tv screen ?

frog13

# 54 στις 14/3/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Συστηθήκαμε   δεν συστηθήκαμε..!!Χαίρεται τι κάνετε ...καλά ευχαριστώ!!

Εχω και κότερο πάμε καμιά βόλτα...

hns1602

# 55 στις 14/3/2018
author
Γυναίκα / 43 / Σε σχέση

Παράθεση:
Σχόλιο # 54 από frog13

Συστηθήκαμε   δεν συστηθήκαμε..!!Χαίρεται τι κάνετε ...καλά ευχαριστώ!!

Εχω και κότερο πάμε καμιά βόλτα...

Επάγγελμα... Ε9...τραπεζικές καταθέσεις...+offshore... 

Με λειψό βιογραφικό δε θα κάνεις δουλειά... 

Αρέσει στο μέλος alisida

Kallia__43

# 56 στις 14/3/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

#52 alisida

Δεν έχει πείσει ακόμα ότι δεν θα την απολύσει, κι ας το χει γράψει ο έρμος 323 φορές.. τσάμπα οι προσευχές και τα σταυροκοπήματα.. 

Σε λίγο για να φλερτάρουμε θα υπογράφουμε σύμφωνο...

matakiamouou

# 57 στις 15/3/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Παλικάρι ακολούθησε το ένστικτο σου και άσε εμάς να τραγουδαμε...μερικοί δοκίμασαν με αφεντικό που τους γυάλισε και τους καλο αρεσε βγάλαν γουστα φαίνεται και ακυρώνουν ειρωνικά τους άλλους.Εσυ να κάνεις αυτό που πιστεύεις ο ίδιος. Μυαλό έχεις σκεψου.

Kallia__43

# 58 στις 15/3/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Tζιιιζζζ 

Παράθεση:
Σχόλιο # 52 από alisida

Eργασια μετα καμακιου δηλ δεν εχετε κανει ποτε ? 

Kallia__43

# 59 στις 15/3/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Άλλα αντ' άλλα της Δευτερο-Κυριακής το γάλα 

Παράθεση:
Σχόλιο # 57 από matakiamouou
Παλικάρι ακολούθησε το ένστικτο σου και άσε εμάς να τραγουδαμε...μερικοί δοκίμασαν με αφεντικό που τους γυάλισε και τους καλο αρεσε βγάλαν γουστα φαίνεται και ακυρώνουν ειρωνικά τους άλλους.Εσυ να κάνεις αυτό που πιστεύεις ο ίδιος. Μυαλό έχεις σκεψου.

hns1602

# 60 στις 15/3/2018
author
Γυναίκα / 43 / Σε σχέση

Από άρλεκιν βλέπω πάντως... σκίζουμε!!! 

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

Η απάντησή σας

Τίτλος :
(Προαιρετικά)
Μεταφορά σε εξέλιξη...
Παρακαλούμε περιμένετε
Επισύναψη αρχείου
1 συνημμένο αρχείο
Υπάρχουν τα παρακάτω προβλήματα:

Δεν έχετε επιλέξει την Kατηγορία του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει τον Τίτλο του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει το Κείμενο του θέματος σας
Η απάντηση σας έχει δημοσιευτεί!
Πιέστε [Εμφάνιση] για να μεταφερθείτε στην απάντησή σας, ή [Νέα Απάντηση] για να συνεχίσετε.
Το θέμα σας έχει αποσταλεί για έγκριση.
Θα δημοσιευτεί μόλις έγκριθεί από την ομάδα διαχείρησης του Sxeseis.gr.
Υπήρξε κάποιο πρόβλημα με την αποστολή του θέματος σας.
Παρακαλούμε δοκιμάστε πάλι. Σε περίπτωση που το πρόβλημα παραμένει παρακαλούμε επικοινωνήστε με την υποστήριξη του Sxeseis.gr.