Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Gay χωρισμος β' μερος.

Σελίδα : 1

RozzeRed94

# 1 στις 16/3/2018
author
Γυναίκα gay / 27 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 25
'Aρεσαν+: 0%

Gay χωρισμος β' μερος.

Γεια σας, 

ελπιζω να ειστε ολοι καλα εκει εξω. 

Εχω ξανα γραψει κι πιο παλια. Συναντησα την πρωην μου σε ενα απ τα στεκι μας (τα οποια ειχαμε παλια) και ηταν μαζι με την παρεα της - νυν σχεση. Ημασταν στο ιδιο τραπεζι . Ημασταν μια ''ωραια παρεα και ατμοσφαιρα''. Εγω κοντεψα να σαλταρω γιατι ειχα να την δω 5 μηνες σιγουρα αλλα ημουν Κυρια απεναντι της. 

Τι σημαινει οταν η πρωην σου εκεινο το βραδυ το παιζει ή ισως να ειναι κουλ και την επομενη μερα να μου στελνει μνμ επειδη ενιωθε στεναχωρημενη με το πως ημουν..? Ήταν τυψεις ή οντως στεναχωρεθηκε..? 
Γενικα εδειχνε οτι δεν πειραχτηκε καθολου εκεινο το βραδυ κι η δικια της με κοιτουσε συνεχεια κι οταν ενιωθε εντονη ζηλια , την επιανε κι τη φιλουσε.

Αρέσει στο μέλος arezina2

RenaRena2

# 2 στις 16/3/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Για μενα , σημαινει πως ναι μεν χωρισατε για τους δικους σας λογους , αλλα αυτο δε σας εκανε και εχθρους !!  Σε νοιαζεται , χωρις αυτο να σημαινει πως θελει κατι παραπανω κιολας !!  Γνωμη μου...προχωρα κι εσυ στο παρακατω και βρες κατι να σε κανει να χαμογελας !! 

Elena_90

# 3 στις 17/3/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Εντάξει, φίλαγε την νυν της μπροστά σου, προφανώς και έχει ενσυναίσθηση ότι αυτό εσένα σε πλήγωνε..
Στεναχωρήθηκε σίγουρα για το άσχημο σκηνικό, ίσως γιατί ξέρει ότι είναι πολύ σημαντική για σένα.. Ανθρώπινα σε νοιάζεται αλλά δεν νομίζω ότι θέλει εσένα περισσότερο από την νυν. Αν πραγματικά ήθελε εσένα ασυναισθητα το ενδιαφέρον της θα ήταν στραμμένο πάνω σου.. Κρίμα που έχεις κολλήσει έτσι σε μια καμένη υπόθεση.. Εκείνη προχώρησε αλλά εσύ όχι.. Και σαυτό φταιει και εκεινη επειδη σου στέλνει κατά καιρούς.. Σε κρατάει πίσω και σου κάνει κακό όλο αυτό για μένα... Τόσες κοπέλες υπάρχουν εκει έξω

panagiotismp90

# 4 στις 17/3/2018
author
Ανδρας / 31 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.650

δηλ τι σου εστειλε την αλλη μερα?για γρατο ακριβως.

RozzeRed94

# 5 στις 17/3/2018
author

Σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου.. ! 

Γνωριζω οτι ειναι ασχημο πραγμα να κολλας σε καμενες υποθεσεις αλλα η συγκεκριμενη υποθεση, μου ειναι τρομερα δυσκολη να ξεκολησω..! Αλλα ξερω οτι πρεπει.. 

Και να βρω αλλη κοπελα δεν ξερω αν θα μπορεσω να εμπιστευτω και να αφεθω ολοκληρωτικα... Δεν ξερω αν θα μπορεσω να ξανα ερωτευθω στο βαθμο που ερωτευτηκα την πρωην μου..! 

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από Elena_90

Εντάξει, φίλαγε την νυν της μπροστά σου, προφανώς και έχει ενσυναίσθηση ότι αυτό εσένα σε πλήγωνε..
Στεναχωρήθηκε σίγουρα για το άσχημο σκηνικό, ίσως γιατί ξέρει ότι είναι πολύ σημαντική για σένα.. Ανθρώπινα σε νοιάζεται αλλά δεν νομίζω ότι θέλει εσένα περισσότερο από την νυν. Αν πραγματικά ήθελε εσένα ασυναισθητα το ενδιαφέρον της θα ήταν στραμμένο πάνω σου.. Κρίμα που έχεις κολλήσει έτσι σε μια καμένη υπόθεση.. Εκείνη προχώρησε αλλά εσύ όχι.. Και σαυτό φταιει και εκεινη επειδη σου στέλνει κατά καιρούς.. Σε κρατάει πίσω και σου κάνει κακό όλο αυτό για μένα... Τόσες κοπέλες υπάρχουν εκει έξω

RenaRena2

# 6 στις 18/3/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ο ερωτας με ερωτα περναει ... Και οταν βρεθει κατι αξιολογο και θα εμπιστευτεις ξανα και θα ξεπερασεις τα τωρινα ..!  Κανε το πρωτο βημα και ολα θα ερθουν..

RozzeRed94

# 7 στις 20/3/2018
author

Σε ευχαριστω για τη  απαντηση σου..! 
Δεν συμφωνω στο οτι ο ερωτας με ερωτα περναει, διοτι πρωτα αν δεν γινει εσωτερικη αναζητηση και βελτιωση δεν πας μπροστα .! Αποψη μου φυσικα. 

Εκανα το πρωτο βημα πριν λιγους μηνες αλλα δε με ενοιωθα ετοιμη και ηταν κριμα για την αλλη... Μας κοροιδευα (οχι με τη κακη εννοια) και δεν τραβουσε..! Ακομα η καρδια μου ειναι στη πρωην μου.! Δυστυχως ή ευτυχως. !

Παράθεση:
Σχόλιο # 6 από RenaRena2

Ο ερωτας με ερωτα περναει ... Και οταν βρεθει κατι αξιολογο και θα εμπιστευτεις ξανα και θα ξεπερασεις τα τωρινα ..!  Κανε το πρωτο βημα και ολα θα ερθουν..

arezina2

# 8 στις 2/5/2018
author
Γυναίκα / 32 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 17

πω πω θεματαρα.Ποναει περισσοτερο .Δεν ξερω γιατι αλλα εχει κατι...

arezina2

# 9 στις 2/5/2018
author
Γυναίκα / 32 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 17

ΓΙα να εχει γινει κατι τετοιο ο χωρισμος σας ειναι στα χαρτια.Αποψη μου

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από RozzeRed94

Gay χωρισμος β' μερος.

Γεια σας, 

ελπιζω να ειστε ολοι καλα εκει εξω. 

Εχω ξανα γραψει κι πιο παλια. Συναντησα την πρωην μου σε ενα απ τα στεκι μας (τα οποια ειχαμε παλια) και ηταν μαζι με την παρεα της - νυν σχεση. Ημασταν στο ιδιο τραπεζι . Ημασταν μια ''ωραια παρεα και ατμοσφαιρα''. Εγω κοντεψα να σαλταρω γιατι ειχα να την δω 5 μηνες σιγουρα αλλα ημουν Κυρια απεναντι της. 

Τι σημαινει οταν η πρωην σου εκεινο το βραδυ το παιζει ή ισως να ειναι κουλ και την επομενη μερα να μου στελνει μνμ επειδη ενιωθε στεναχωρημενη με το πως ημουν..? Ήταν τυψεις ή οντως στεναχωρεθηκε..? 
Γενικα εδειχνε οτι δεν πειραχτηκε καθολου εκεινο το βραδυ κι η δικια της με κοιτουσε συνεχεια κι οταν ενιωθε εντονη ζηλια , την επιανε κι τη φιλουσε.

giorgos170

# 10 στις 2/5/2018
author
Ανδρας / 78 / Σε σχέση
Γεωργία
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 8.385

παίζει αυτός τώρα ...

https://www.youtube.com/watch?v=RRB7QgCJh6A

Παράθεση:
Σχόλιο # 4 από panagiotismp90

δηλ τι σου εστειλε την αλλη μερα?για γρατο ακριβως.

Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost