Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ανεκπλήρωτες προσδοκίες (?)

Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345

panagiotismp90

# 81 στις 21/4/2018
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.835
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Σχόλιο # 80 από Katia_80

Οι μικρότεροι Παναγιώτη μου, δε θέλουν σχέση

γτ το λες αυτο?

Katia_80

# 82 στις 21/4/2018
author
Γυναίκα / 42 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 8
Απαντήσεις: 935
'Aρεσαν+: 0%

Διότι είχα σχετική εμπειρία δύο φορές. Όπως μου είχε πει κάποτε και η αχινός είναι μια χαρά για μια ωραία και καλόγουστη περιπέτεια (αν θέλεις φυσικά μια τέτοια).

Παράθεση:
Σχόλιο # 81 από panagiotismp90

γτ το λες αυτο?

Rapunzel89

# 83 στις 23/4/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Για ολους υπαρχει κατι εκει εξω. Σε αλλους ερχεται πιο νωρις σε αλλους πιο αργα. Μην το πηγαινεις ετσι οπως το θετεις γιατι σε αδικεις. Κ γω μονη μου ειμαι κ κοντευω τα 2 χρονι κ ειμαι στην καλυτερη ηλικια θεωρητικα κ αν με ρωτουσες καποιος πραγματικα θα ηθελα το τελειως αντιθετο. Βλεπω δλδ κ γνωστες κλπ να παντρευονται,αλλες να εχουν ηδη παιδια κ παει λεγοντας. Ρε συ Κατια να σου πω την αληθεια μου? Καλυτερα ετσι γιατι με αυτα που εχω δει εχω τρομαξει. Βεβαια θα μου πεις οτι εγω ειμαι μικροτερη κ εχω ακομα...και...και... Ξερεις τι ομως? Δεν θα με καλυψει γιατι αυτο π θελει ο καθενας πραγματικα δεν φευγει ευκολα απο την σκεψη του. Αλλα οι περισσοτεροι πραγματικα δεν ειναι καλα στα μεταξυ τους. Δες κ στο φορουμ τι γινεται. Οποτε βρε μαναρι δεν εγινε κ κατι που εισαι μονη,απλα δεν εχει ερθει ακομα κ οταν θα ερθει δεν θα το περιμενεις... Μονο μην το βλεπεις οπως το θετεις κ σε εμας. Δεν ειναι ωραιο.
Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345
Δεν μπορείτε να απαντήσετε