Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Φύλο Προϊσταμένου

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

Paralia48

# 41 στις 25/4/2018
author
Γυναίκα / 53 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 7.318
'Aρεσαν+: 0%

έμαθα σήμερααπό έναν συνάδελφο, ότι η συγκεκριμένη κυρία (το Big Boss), είναι γνωστή γενικότερα για την ανήθικη νοοτροπία της.Δηλαδή προκειμένου να πετύχει το σκοπό της, λέει ψέματα, θάβει κόσμο, εκβιάζει κ.λ.π. Και επειδή με ξέρει ότι είμαι λίγο...τύπος με εκρήξεις, με προειδοποίησε να συγκρατώ τα νεύρα μου μαζί της. Είναι λέει ο τύπος ,που σου ...ανάβει τα λαμπάκια εκεί που δεν το περιμένεις. Σου χαμογελά γλυκά και σου σκάει τη βόμβα και σε προσβάλει κι από πάνω
Δηλαδή κρίμα η κοπέλα, αλλά τόση κακία...κρίμα θα ξοδεύει τον παχουλό μισθό της σε δονητές!

MiltosRNLI1930

# 42 στις 25/4/2018
author
Ανδρας / 57 / Χήρος
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 4.481

Νομιζω

οτι οι γυναικες προισταμενοι ειναι αγγελουδια μπροστα σε κατι πεινασμενους σεξουαλικα  διευθυντες που προσπαθουν να εκμεταλευτουν καθε αδυναμο πλασμα που ζητα εργασια.Εχω αναφερθει σε παλαια ποστ πως διαλεγαν τις εργατριες στου Παπαστρατου οι οποιες κατα κοινη ομολογια ολων των Πειραιωτων ηταν οι ομορφοτερες γυναικες 

Αρέσει στα μέλη ZHLIASOY, peripli και σε ακόμα 1 μέλος.

Paralia48

# 43 στις 25/4/2018
author
Αλλη χώρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 42 από MiltosRNLI1930

Νομιζω

οτι οι γυναικες προισταμενοι ειναι αγγελουδια μπροστα σε κατι πεινασμενους σεξουαλικα  διευθυντες που προσπαθουν να εκμεταλευτουν καθε αδυναμο πλασμα που ζητα εργασια.Εχω αναφερθει σε παλαια ποστ πως διαλεγαν τις εργατριες στου Παπαστρατου οι οποιες κατα κοινη ομολογια ολων των Πειραιωτων ηταν οι ομορφοτερες γυναικες 

Για την Κάρμεν μιλάς Μίλτο; χοχο Καπνεργάτρια δεν ήταν;

Πάντως, τι γινόταν και κείνα τα χρόνια!!

έχω ακούσει από συγγένισσες ιστορίες για υπαλλήλους και εργάτριες σε εταιρείες, που ...όπως λες Μίλτο...κανονικά και ήταν δεδομένο, διότι η κοπελίτσα έψαχνε δουλειά και φοβόταν μην τη χάσει Μόνο, λέει, σε παρθένες έκαναν τη χάρη και το έκαναν με άλλο κόλπο, για να μην τους χαλάσουν τις τύχες! (εποχή μεταπολεμική)

Ποια δικαιώματα εργαζομένων κ.λ.π.

Αλλά τώρα τα σεξουλικά έχουν λάβει τέλος πλέον δια νόμου (ευτυχώς) αλλά μας... πηδ@@ν οι κυρίες πλέον αλλιώς

Αρέσει στα μέλη peripli, MiltosRNLI1930

26-29-31

# 44 στις 25/4/2018
author
Ανδρας / 55 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 2.530

Στην ΚΟΠΗ στην Δραπετσωνα,να δεις τι Πειραιωτισες εργαζονταν...

μολις 500μετρα,απο τα βουρλα,που εχεις επεκταθει παλαιοτερα.

Κατα γενικη ομολογια,ομορφες οι Πειραιωτισες,τι θα ελεγα αλλωστε...

Παράθεση:
Σχόλιο # 42 από MiltosRNLI1930

Νομιζω

Αρέσει στο μέλος peripli

GIANNISALON

# 45 στις 26/4/2018
author
Ανδρας / 55 / Παντρεμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 4

Η εξουσια είναι ουδετέρου φύλλου . Επομένως δεν εχει σημασία αν είναι γυναίκα ή άνδρας , αλλα ο χαρακτήρας του Δευθηντή. Και στην μεν και στην δε περιπτωση τα δυσκολα ξεκινούν από τις ανασφάλειες και την αποτελεσματικότητα του Προισταμένο/ης

Αρέσει στο μέλος peripli

Paralia48

# 46 στις 26/4/2018
author
Αλλη χώρα

Σήμερα είχα συζήτηση μαζί της.
Κατάλαβα, ότι όπως λέει και ο Γιάννης από πάνω, ακόμα και άντρας να ήταν, παρόμοια θα μου έλεγε. Ίσως να ήταν πιο τρυφερός ο τρόπος του, λόγω του είμαι εγώ γυναίκα και η φύση θα έφερνε μια γλύκα ρε παιδί μου,  αλλά το ρεζουμέ θα ήταν το ίδιο. Ίσως δηλαδή το φύλο παίζει ένα ρόλο, στη συμπεριφορά, αλλά όχι στην εξουσία!

Αρέσει στο μέλος peripli

Rosemarys-Baby

# 47 στις 26/4/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

ίδια είν' τ' αφεντικά θηλυκά κι αρσενικά 

GIANNISALON

# 48 στις 27/4/2018
author
Ανδρας / 55 / Παντρεμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Απαντήσεις: 4

Rosemarys-Baby

Τα ειπες όλα!!

giorgos170

# 49 στις 27/4/2018
author
Ανδρας / 76 / Σε σχέση
Γεωργία
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 6.531

- πιάστονε ...

- δεν βγένει ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 47 από Rosemarys-Baby

Αρέσει στο μέλος peripli

peripli

# 50 στις 4/5/2018
author
Γυναίκα / 60 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 2.427

Σε γουστάρω!

Ακριβως τα ιδια κανω κι εγω!

Θα προσθεσω μονο 3, plus τα αλλα: Μουσικη, ποιηση και Θαλασσα.

6 στο συνολο, ητοι:

Φυση...

Γ@...Ησι...

Διαβασμα...

Μουσικη...

Ποιηση...

ΘΑΛΑΣΣΑ!!!

Χαιρετε, χαιρεσθε, χαρειτε...που λεει κι η Κριστι Στασινοπουλου...ακουστε την! 

Παράθεση:
Σχόλιο # 29 από sAvArA

Στη φυση...

Στο ... Γ@...Ησι ...

Στο διαβασμα...

Red_October

# 51 στις 5/5/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 43 από Paralia48

Αλλά τώρα τα σεξουλικά έχουν λάβει τέλος πλέον δια νόμου (ευτυχώς) αλλά μας... πηδ@@ν οι κυρίες πλέον αλλιώς

Αν ζούσε ο Τάντον (ένας ήταν ο Τάντον) θα σου έλεγε πως βαριέσαι να δουλέψεις

Red_October

# 52 στις 5/5/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 47 από Rosemarys-Baby

giorgos170

# 53 στις 6/5/2018
author
Ανδρας / 76 / Σε σχέση
Γεωργία
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 6.531

https://www.youtube.com/watch?v=f9MGwIyTeeo

Το κείμενο σας δεν μπορεί να αναγνωριστεί ως κείμενο γραμμένο

Paralia48

# 54 στις 22/6/2018
author
Αλλη χώρα
σιγά σιγά ξετυλίγεται το κουβάρι των κυριών που μου κάνουν τη ζωή δύσκολη.
Αν αρχίσω να σας τα λέω, θα μου πείτε ότι το τραβώ, αλλά ...έφταιγαν πολλά ΚΑΙ το μέρος κάτω από το βρακί, αλλά όχι μόνο.
Υπάρχουν κομπλεξικοί άνθρωποι παντός φύλου.
Από το Γενάρη είχα παρατηρίσει μια κυκλοθυμική συμπεριφορά. Από το Μάρτη η συμπεριφορά ήταν καθαρά εχθρική απέναντί μου, παρά τις προσπάθειες που έκανα να πάνε όλα καλά και παρά το ότι τότε φάνηκε και ένα καλό αποτέλεσμα. Από το Μάιο άρχισε η μία τις γλύκες.Τελικά κατάλαβα ότι στο όλο παιχνίδι ήταν μπλεγμένες τρεις κυρίες (ας τις πούμε έτσι. Τρεις παντόφλες είναι). Η άμεση διευθύντρια (Σ), η μεγάλη προϊσταμένη (Ι) και μια που κινεί μυστικά τα νήματα, έμπιστη της μεγάλης (Κ).
Θέλετε να σας πω λεπτομέρειες, ή σας έπρηξα;
θα αρχίσω και γω σαν την άλλη χωρίς φιλιά, να τα λέω μόνη μου...χμμμεμ και μένα με πηδάνε και δε με φιλάνε...Ψέμα, η Σ με πηδάει και με ψευτοφιλάει, έτσι για να νομίζω ότι δεν είμαι π@ρνη.

Paralia48

# 55 στις 22/6/2018
author
Αλλη χώρα

λοιπόν,αφού δεν απαντάτε συνεχίζω (...χωρίς φιλιά)

Λοιπόν η Κ είχε κάνει την κατάλληλη προπαγάνδα (δεν ξέρω λεπτομέρειες) και είχε πείσει τη μεγάλη (Ι). Αυτή με μπάζωσε κοινώς, δηλ. είπε πράματα που δε θα έπρεπε. Εγώ ασφαλώς αμύνθηκα και πηγα στη Σ (άμεση διευθύντρια) για υποστήριξη. Αυτή με υποστήριξε, αλλά από πίσω μου  συνεργάστηκε με τις άλλες δυο σακαφιόρες σε βάρος μου. Ακολούθησαν τρεις μήνες ψυχρού πολέμου. Οι τρεις συνεργάζονταν κρυφά. Η μεγάλη έδινε εντολές, η Κ μου κρυβόταν και η Σ μου έδινε φιλάκια.

Έπαιζαν 'ένα βρώμικο παιχνίδι , που η συνάδελφος μου είπε ότι θυμίζει ΣΤΑΖΙ. Από τον Ιούνιο η Σ άρχισε τις μεγάλες γλύκες και την έπιασα και γω και της είπα,ότι αυτό το παιχνίδι δεν είναι σωστό και μου είπε ότι το κάνει η μεγάλη (Ι) και <<εγώ κυρία Παραλία μου,τι να κάνω; Ξέρετε πόσο σας εκτιμώ, αλλά είναι προϊσταμένη!>> (σημ :παιδάκια του δημοτικού, δε φταίω εγώ,ο άλλος).

Προσπαθώντας να εξηγήσω,τι έχει επιτέλους αυτή η μεγάλη με μένα και μου κάνει πόλεμο, κατάλαβα ότι η Κ τα έχει κάνει όλα. Και εδώ έρχομαι στα λόγια του Κούλη. Αυτή ήταν κάποτε πολύ φιλική με μένα. Κάποτε βρήκε ένα ψεγάδι στη δουλειά μου και με κάλεσε στο γραφείο της. Εκεί είχαμε διαφωνία και της αγριομίλησα και με απείλησε και της είπα το περίφημο <<σταματήστε τις απειλές και εδώ είμαστε επαγγελματίες και εμείς εδώ δεν πρόκειται να παντρευτούμε>>. Προφανώς αυτό ήταν το <<κακό>>. Διότι έμαθα πλέον με σιγουριά (το είχα καταλάβει από παλιά) ότι η Κ είναι ομοφυλόφυλη και το πήρε προσβλητικά. Γιαυτό λέω ότι έχει και με το κάτω από το βρακί. Βέβαια δεν ήταν σίγουρα μόνο αυτό. Αυτό ειναι κάτι που λέγεται, αλλά αυτή προφανώς ένιωσε άσχημα, ίσως ότι το κατάλαβα ,,,ποιος ξέρει. Έτσι μπορώ να εξηγήσω το μένος της. Και ασφαλώς η Ι (μεγάλη) την υποστήριξε και η Σ δεν τολμά να μιλήσει!

Αυτά!

Τώρα η Σ όλο με τις γλύκες με παίρνει κάθε μέρα, αλλά δεν ξέρω τι θα γίνει, μάλλον δεν κολά το γιαλί, εμένα με πλήγωσε και με τις γλύκες της...άντε μην πω.! Καλύτερα τελικά σεξ χωρίς φιλιά!

Αρέσει στα μέλη ZHLIASOY, peripli και σε ακόμα 2 μέλη.

tangerinedream

# 56 στις 22/6/2018
author
Ανδρας / 49 / Σε διάσταση
Τουρκμενιστάν
Θέματα: 9
Απαντήσεις: 3.170

...τρομερή ιστορία...για συνέχισε...

Paralia48

# 57 στις 22/6/2018
author
Αλλη χώρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 56 από tangerinedream

...τρομερή ιστορία...για συνέχισε...

τα είπα όλα περιληπτικά!

Σκανδαλώδη... ξέρω γελάς, αλλά καλά κάνεις

Αρέσει στα μέλη peripli, tangerinedream

tangerinedream

# 58 στις 22/6/2018
author
Ανδρας / 49 / Σε διάσταση
Τουρκμενιστάν
Θέματα: 9
Απαντήσεις: 3.170

...όχι δεν γελώ καθόλου...αντίθετα προσπαθώ να καταλάβω τι βιώνεις εκεί πάνω και τι συμβαίνει με αυτή την ομάδα των περίεργων γερμανίδων...σκέφτομαι την πιθανότητα κάποιας διαταραχής στα μέλη της...διαταραχή που αρχικά εκδηλώθηκε σε κάποιο μέλος και στη συνέχεια "μεταδόθηκε" με λανθάνοντα τρόπο και στα υπόλοιπα μέλη "εξ'αντιδράσεως"...

Αρέσει στα μέλη peripli, ZHLIASOY και σε ακόμα 1 μέλος.

Paralia48

# 59 στις 22/6/2018
author
Αλλη χώρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 58 από tangerinedream

...όχι δεν γελώ καθόλου...αντίθετα προσπαθώ να καταλάβω τι βιώνεις εκεί πάνω και τι συμβαίνει με αυτή την ομάδα των περίεργων γερμανίδων...σκέφτομαι την πιθανότητα κάποιας διαταραχής στα μέλη της...διαταραχή που αρχικά εκδηλώθηκε σε κάποιο μέλος και στη συνέχεια "μεταδόθηκε" με λανθάνοντα τρόπο και στα υπόλοιπα μέλη "εξ'αντιδράσεως"...

Ax.Τανγκερ με καταλαβαίνεις!

Το έχω πει και γω> Αυτές χρειάζονται ψυχολογική παρακολούθηση .

Η μεγάλη (η Ι) έχει συμπλέγματα, η Κ έχει κάλο στον εγκέφαλο και η Σ έχει φοβίες, κατάλοιπα της εποχής της Στάζι...

εγω η έρμη τι φταίω!

Να είμαι ήσυχο κορίτσι...και να κρατώ το στόμα μου κλειστό.

Ε, σιγά μη και το βουλώσουμε κιόλας! Η ανθρωπότητα έχει χύσει αίμα για να μιλάμε!

Ήδη η Σ το μετάνιωσε και κάνει γλύκες.

Τζέην ...πού είσαι βρε;

Arxontoula_

# 60 στις 9/7/2018
author
Γυναίκα / 53 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Σταυρός
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 1.550

Παράθεση:
Σχόλιο # 21 από Arxontoula_

Οπότε, αποστασιοποιήθηκα συναισθηματικά και τα κολπάκια της δεν με άγγιζαν πλέον.
Κόλλησα και γύρω-γύρω στο γραφείο διάφορα επίκαιρα στριπάκια από τον ΙΣΟΒΙΤΗ του Αρκά, και πέρασα σε κατάσταση ζεν.

Οπως καταλαβαίνεις, Παραλίτσα, όλη η φάση είναι να μην τους/τις αφήνεις να ασκούν εξουσία επάνω σου.

Ξεχάστε τα όλα.

Θα την λαρυγγώσω την κάρχια.

Και δεν έχει wifi η φυλακή, να μαθαίνω τα νέα σας...

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234
Δεν μπορείτε να απαντήσετε