Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ναζιαρα γυναικα

Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345

Koula_Mara

# 81 στις 28/4/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

είναι αυτονόητο, μικρό μου πόννυ

πως όταν κάποιος εκφέρει άποψη, εκφέρει τη δική του και όι την καθολική

προτιμώ μια υποκειμενική γνώμη από γενικότητες

Παράθεση:
Σχόλιο # 71 από Sivilla_I

Σας είπα απλώς να μη 

βάζετε σε ενα καλούπι όλες τις γυναίκες
μιλώντας για το τι πρέπει
και τι δεν πρέπει να κάνουν
για να είναι αρεστές-αποδεκτές κλπ.
Οι απαντήσεις σας ήταν βγαλμένες απο το πεζοδρόμιο.
Ψυχραιμία.

Sourua

# 82 στις 28/4/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Υπάρχουν και οι ξυνες . γυναίκες  που είναι σαν να έχουν δαγκώσει λεμονι. Τις δίνεις το χέρι και νομίζεις πως πιάνεις χέρι νεκρου.Διαλεγετε και παίρνετε.

.Διαλεγετε και παίρνετε.

Oblivia_

# 83 στις 29/7/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Χορό! Το θέμα της ζωής μου όλης Ναι είμαι νιανια και νιαου και σνιαρφ και γρρρ αλλά όχι συνέχεια. Ενίοτε σοβαρευω χωρίς να το κάνω εσκεμμένα . Βγαίνει κατόπιν περιστάσεων. Όμως θα ήθελα να βροντοφωνάξω πως δεν είναι προσποιητό το ναζί ούτε όταν χρησιμοποιείται χειριστικά είναι θέμα ναζιάρα σ γυναίκας. Με ναζί και παιδικά μιλάω στο σκυλί μου, σε παιδάκια, στην αδερφή μου, στους φίλους μου κ γενικά με οποίους αισθάνομαι καλά . Όπου αισθάνομαι ο εαυτός μου τέλος πάντων. Η όπου θέλω να είμαι ο εαυτό μου , no matter what. Σαφως κ έχω φάει κράξιμο κ ειρωνία και όλα τα όμορφα από γυναίκες ειδικά . Καλή καρδιά όμως. Θα συμφωνήσω με την θεματοθετρια . Νομίζω πως όσες το έχουμε στη φύση μας αυτό, θελουμε τροπον τινα να μας φροντίζουν και αν κρίνω από εμένα , ο φεμινισμός είναι άγνωστη λέξη . Συμπεριφορές γενικά που είναι συνήθεις στο γυναικείο φύλο ειδικά από όσες είναι δυναμικές κ ανεξάρτητες κλπ εμένα λόγου χάρη μου φαίνονται βάρβαρες, ξένες και πως αλλοιώνουν τη γυναικεία φύση με κάποιο τρόπο. Ενίοτε τις θαυμάζω σε άλλες αλλά σε εμένα απαπα. Νοπ. Γιοκ. Τσουκου. Ζαμε. Ιμποσίμπλ.Το δυστύχημα είναι πως δύσκολα βρίσκω άτομα να συμπαθούν κοριτσάκια σαν εμένα . Αιωνίως κοριτσάκια δηλαδη.Αυτά! Σκόρπιες σκεψεις. Ντισκλεημερ απαραίτητο καθως φαίνεται για τη σελίδα ετουτη: Το άνωθεν μήνυμα δεν αποτελεί ρεκλάμα η προϊόν αυτοπροβολής .

Mindthegap-

# 84 στις 29/7/2019
author
Γυναίκα / 43 / Ελεύθερη
Βραζιλία
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2.892
'Aρεσαν+: 0%

f58d7330d9543bf2e3bd1cfaaa014916.gif

Oυπς...

Το κείμενο σας δεν μπορεί να αναγνωριστεί ως κείμενο γραμμένο στα ελληνικά ή τα αγγλικά.
Αρέσει στα μέλη Lena_7_, Spiros-- και σε ακόμα 2 μέλη.

Sourya

# 85 στις 29/7/2019
author
Γυναίκα / 60 / Ελεύθερη
Ινδία
Θέματα: 43
Απαντήσεις: 4.763

Ειμαστε ναζιαρες και σ οποιον αρεσουμε αν οχι...ζαμαν φου κι απο πανω τουρλα

Παράθεση:
Σχόλιο # 83 από Oblivia_
Χορό! Το θέμα της ζωής μου όλης Ναι είμαι νιανια και νιαου και σνιαρφ και γρρρ αλλά όχι συνέχεια. Ενίοτε σοβαρευω χωρίς να το κάνω εσκεμμένα . Βγαίνει κατόπιν περιστάσεων. Όμως θα ήθελα να βροντοφωνάξω πως δεν είναι προσποιητό το ναζί ούτε όταν χρησιμοποιείται χειριστικά είναι θέμα ναζιάρα σ γυναίκας. Με ναζί και παιδικά μιλάω στο σκυλί μου, σε παιδάκια, στην αδερφή μου, στους φίλους μου κ γενικά με οποίους αισθάνομαι καλά . Όπου αισθάνομαι ο εαυτός μου τέλος πάντων. Η όπου θέλω να είμαι ο εαυτό μου , no matter what. Σαφως κ έχω φάει κράξιμο κ ειρωνία και όλα τα όμορφα από γυναίκες ειδικά . Καλή καρδιά όμως. Θα συμφωνήσω με την θεματοθετρια . Νομίζω πως όσες το έχουμε στη φύση μας αυτό, θελουμε τροπον τινα να μας φροντίζουν και αν κρίνω από εμένα , ο φεμινισμός είναι άγνωστη λέξη . Συμπεριφορές γενικά που είναι συνήθεις στο γυναικείο φύλο ειδικά από όσες είναι δυναμικές κ ανεξάρτητες κλπ εμένα λόγου χάρη μου φαίνονται βάρβαρες, ξένες και πως αλλοιώνουν τη γυναικεία φύση με κάποιο τρόπο. Ενίοτε τις θαυμάζω σε άλλες αλλά σε εμένα απαπα. Νοπ. Γιοκ. Τσουκου. Ζαμε. Ιμποσίμπλ.Το δυστύχημα είναι πως δύσκολα βρίσκω άτομα να συμπαθούν κοριτσάκια σαν εμένα . Αιωνίως κοριτσάκια δηλαδη.Αυτά! Σκόρπιες σκεψεις. Ντισκλεημερ απαραίτητο καθως φαίνεται για τη σελίδα ετουτη: Το άνωθεν μήνυμα δεν αποτελεί ρεκλάμα η προϊόν αυτοπροβολής .

Το μέλος Sourya έχει επισυνάψει το αρχείο: 5dde1e5c37cc03018de006291bc2f640.gif (602.83KB)
Αυτό το αρχείο έχει γίνει download 29 φορές

Sourya

# 86 στις 29/7/2019
author
Γυναίκα / 60 / Ελεύθερη
Ινδία

Υπονοεις κατι;

Παράθεση:
Σχόλιο # 84 από Mindthegap-

f58d7330d9543bf2e3bd1cfaaa014916.gif

Oυπς...

Το κείμενο σας δεν μπορεί να αναγνωριστεί ως κείμενο γραμμένο στα ελληνικά ή τα αγγλικά.

Το μέλος Sourya έχει επισυνάψει το αρχείο: 86d2a452cdfcfb18d68b8dd1900f49f5.jpg (30.43KB)
Αυτό το αρχείο έχει γίνει download 27 φορές
Αρέσει στα μέλη Mindthegap-, COSTAS42

Mindthegap-

# 87 στις 29/7/2019
author
Γυναίκα / 43 / Ελεύθερη
Βραζιλία

Παράθεση:
Σχόλιο # 86 από Sourya

Υπονοεις κατι; 

source.gif

Αρέσει στο μέλος Lena_7_

Sourya

# 88 στις 29/7/2019
author
Γυναίκα / 60 / Ελεύθερη
Ινδία

Α καλα,πεστο  μας ετσι

Παράθεση:
Σχόλιο # 87 από Mindthegap-

source.gif

Το μέλος Sourya έχει επισυνάψει το αρχείο: 52bc3928fd63daa22ebfb555f9ae07dd.jpg (119.63KB)
Αυτό το αρχείο έχει γίνει download 22 φορές
Αρέσει στο μέλος Mindthegap-

Mindthegap-

# 89 στις 30/7/2019
author
Γυναίκα / 43 / Ελεύθερη
Βραζιλία

Παράθεση:
Σχόλιο # 88 από Sourya