Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ζαλιστηκα στο σουπερ

Επιλέξτε σελίδα: (1-8)
Σελίδες 12345678

psilos-1980

# 41 στην 1/5/2018
author
Ανδρας / 42 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Παρασκευή
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 330
'Aρεσαν+: 0%

Μηπως δεν πηγες Γυμνασιο? 

Παράθεση:
Σχόλιο # 40 από hns1602

Μην είσαι τόσο σίγουρος Μίλτο!

Εμένα έχουν να μου δώσουν σημείωμα από την έκτη δημοτικού! 

Θα μου πεις... άλλο εγώ... άλλο η οπτασία στο ΣΜ... 

Αρέσει στα μέλη Eliana_1986, somebody961 και σε ακόμα 3 μέλη.

Enikos

# 42 στην 1/5/2018
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 28.294

Παράθεση:
Σχόλιο # 41 από psilos-1980

Αρέσει στα μέλη hns1602, psilos-1980

calm_balance

# 43 στην 1/5/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Πεζ μου σε ποιο σούπερ είναι... και θα σου κάνω εγώ την δουλειά...

Εν τω μεταξύ αν μου βρεις δυάρι στο παλαιό φάληρο να νοικιάσω πατσίσαμε... 

hns1602

# 44 στην 1/5/2018
author
Γυναίκα / 45 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 7.697

Παράθεση:
Σχόλιο # 41 από psilos-1980

Ήμουν ένα ντροπαλό κοριτσάκι στο γυμνάσιο... 

Από αυτά που δεν τους ρίχνεις δεύτερη ματιά... 

Αρέσει στα μέλη Enikos, psilos-1980 και σε ακόμα 1 μέλος.

panagiotismp90

# 45 στην 1/5/2018
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.835

τωρα σε κοβω εισαι σταα ντουζενια σου! η καλυτερη φαση.

Αρέσει στα μέλη blackraven, hns1602

panagiotismp90

# 46 στην 1/5/2018
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος

πρεπει να τα φτιαξεις μ εναν στην ηλικια μου! μη σου πω μικροτερο...cougar couar hnous!

panagiotismp90

# 47 στην 1/5/2018
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 38 από psilos-1980

Δεν χρειαζονται πολλες σαλτσες..πας καποια ημερα και ωρα που ξερεις οτι το σουπερ μαρκετ δεν εχει τοσο κοσμο..εχεις ψωνισει αυτα που θελεις και περιμενεις σε μια σχετικη αποσταση απο το ταμειο και μολις δεις οτι δεν εχει κανεναν πελατη αλλον πηγαινεις εκει,βαζεις λιγα πραγματα που εχεις ψωνισει και της λες..

" Γεια σου σε εχω δει κι αλλες φορες εδω και ηθελα να σου πω οτι μου αρεσεις πολυ,δε θελω να σε φερω σε δυσκολη θεση γιατι καταλαβαινω οτι εργαζεσαι εδω,απλα ηθελα να στο πω και θα ηθελα να βγουμε για εναν καφε-ποτο για να γνωριστουμε καλυτερα.Αυτο ειναι το τηλεφωνο μου(της το δινεις σε χαρτακι που εχεις ετοιμο)ελπιζω να τα πουμε,καλη συνεχεια και καλη δουλεια(χαμογελαστα κοιτωντας την στα ματια),παιρνεις τα πραγματα σου και φευγεις.

θα σου κανω μια ερωτηση κρισεως, εαν αυτο που προτεινεις το κανουν αλλα δεκα αγορια που την εχουν δει στο σουπερ, πιστευεις θα βγει κ με τους 10? εαν οχι, με ποια κριτηρια θ αποφασισει?

panagiotismp90

# 48 στην 1/5/2018
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 26 από _Bellezza_

Κυριε Σαμ, μεχρι να  μαθει απ'εξω αυτο το "ποιηματακι" ο Παναγιωτης, θα εχουν φερει αλλη κοπελα στο ταμειο.

θα σε προσκαλουσα σε πνευματικη μονομαχια αλλα βλεπω οτι εισαι αοπλη μπελετσονι!

_Bellezza_

# 49 στην 1/5/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

#47 θα βγει με τον πιο ομορφο-γοητευτικο.

#48 γιατι το πηρες τοσο κατακαρδα?

psilos-1980

# 50 στην 1/5/2018
author
Ανδρας / 42 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Παρασκευή
Απαντήσεις: 330

Καταρχην οι περισσοτεροι την πεφτουν ειτε καφρικα ειτε με λογια εντυπωσιασμου,λιγοι πανε ευθεως και με απλα λογια χωρις πολλες σαλτσες,γι αυτο σου ειπα και να πεις οτι σεβεσαι τη δυσκολη θεση που βρισκεται που εργαζεται εκει,δειχνοντας ετσι οτι δεν νοιαζεσαι μονο για την παρτη σου αλλα και για την αλλην και μπαινεις και στη θεση της(κατι που παλι πολυ λιγοι το κανουν).

Τα παραπανω που σου ειπα σε συνδιασμο με το να της αρεσεις καπως κι εμφανισιακως σε βαζουν σε αρκετα πλεονεκτικη θεση σε σχεση με αλλους..φυσικα δε μπορεις να ξερεις αν της αρεσεις εμφανισιακως,ουτε επισης αν αυτην την περιοδο βρισκεται σε σχεση και δεν ψαχνεται..εσυ ομως αυτο που σε απασχολει,ειναι να κανεις το καλυτερο δυνατο στο θεμα της προσεγγισης,οτι περναει δηλαδη απο το χερι σου..κι απο εκει και περα ακομα κι αν αποτυχεις και δε σε θελει,τα εχεις καλα με τον εαυτο σου,οτι προσπαθησες κι εκανες το καλυτερο δυνατο..αν δεν μιλησεις θα μεινεις με την αμφιβολια και την περιεργεια τι θα γινονταν αν ειχες μιλησει???Και η αμφιβολια ειναι χειροτερη απο την αποτυχια..

Παράθεση:
Σχόλιο # 47 από panagiotismp90

θα σου κανω μια ερωτηση κρισεως, εαν αυτο που προτεινεις το κανουν αλλα δεκα αγορια που την εχουν δει στο σουπερ, πιστευεις θα βγει κ με τους 10? εαν οχι, με ποια κριτηρια θ αποφασισει?

Αρέσει στα μέλη hns1602, panagiotismp90

panagiotismp90

# 51 στην 1/5/2018
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 32 από somebody961

Αν το θεωρείς επίπεδο Ψάλτη,
φοβάμαι πως δεν έχεις μπει ακόμα στο μυαλό των γυναικών!

(εκείνων που αναζητούν, ποιος είναι αυτός, που κάνει τη διαφορά)

Είναι φυσικά, απόλυτα σεβαστή η ματιά που το βλέπεις.

το ψαλτη δεν το λεω καθολου υποτιμητικα, ειναι απ τους αγαπημενους μου. απλα εννοω οτι δν θελω να τονισω το θεμα της ομορφιας γτ πιστευω οτι σε μια πολυ εμφανισιμη κοπελα δν πιανει, ισα ισα μπορει να γυρισει κ μπουμερανκ. ειναι δηλ σαν να λεω μια ταυτολογια που την εχει ακουσει 10.000 φορες απο τα 15 της μεχρι σημερα. πιστευω θελει κατι διαφορετικο. φυσικα δεν αναιρω οτι ειναι εξυπνο αυτο που ειπατε γλωσσικα, απλως γινεται τετριμενο στην εν λογω περισταση.

Αρέσει στο μέλος blackraven

panagiotismp90

# 52 στην 1/5/2018
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 49 από _Bellezza_

#47 θα βγει με τον πιο ομορφο-γοητευτικο.

#48 γιατι το πηρες τοσο κατακαρδα?

γτ μου λες οτι δν θα το μαθω απ εξω το ποιημα, ποιος εγω τωρα που σου απαγελω ολο τον ομηρο για πρωινο!

panagiotismp90

# 53 στην 1/5/2018
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 50 από psilos-1980

Καταρχην οι περισσοτεροι την πεφτουν ειτε καφρικα ειτε με λογια εντυπωσιασμου,λιγοι πανε ευθεως και με απλα λογια χωρις πολλες σαλτσες,γι αυτο σου ειπα και να πεις οτι σεβεσαι τη δυσκολη θεση που βρισκεται που εργαζεται εκει,δειχνοντας ετσι οτι δεν νοιαζεσαι μονο για την παρτη σου αλλα και για την αλλην και μπαινεις και στη θεση της(κατι που παλι πολυ λιγοι το κανουν).

Τα παραπανω που σου ειπα σε συνδιασμο με το να της αρεσεις καπως κι εμφανισιακως σε βαζουν σε αρκετα πλεονεκτικη θεση σε σχεση με αλλους..φυσικα δε μπορεις να ξερεις αν της αρεσεις εμφανισιακως,ουτε επισης αν αυτην την περιοδο βρισκεται σε σχεση και δεν ψαχνεται..εσυ ομως αυτο που σε απασχολει,ειναι να κανεις το καλυτερο δυνατο στο θεμα της προσεγγισης,οτι περναει δηλαδη απο το χερι σου..κι απο εκει και περα ακομα κι αν αποτυχεις και δε σε θελει,τα εχεις καλα με τον εαυτο σου,οτι προσπαθησες κι εκανες το καλυτερο δυνατο..αν δεν μιλησεις θα μεινεις με την αμφιβολια και την περιεργεια τι θα γινονταν αν ειχες μιλησει???Και η αμφιβολια ειναι χειροτερη απο την αποτυχια..

θα σε ρωτησω κ αλλη μια ερωτηση, πιστευεις σε ενα τετοιο πλαισιο, ειναι καλυτερα να εχω παει πολλες φορες κ να υπαρχει μια μικρη ''οικειοτητα'', μετην εννοια ας πουμε οτι με ξερει φατσικα η εισαι υπερ του πιο μπαμ, πιο συντομα δηλαδη.

_Bellezza_

# 54 στην 1/5/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ο Παναγιωτης εχει λαβει κλασικη παιδεια!  

Ασε τα ναζια βρε και κοιτα να βρεις καλο τροπο προσεγγισης.  

Να ξερεις παντως, εαν δεν εισαι ομορφος, οι πιθανοτητες δεν ειναι με το μερος μας. 

Αν και εγω πιστευω οτι εισαι κουκλι και θα την μαγεψεις.

macbook

# 55 στις 2/5/2018
author
Ανδρας / 53 / Παντρεμένος
Αλλη χώρα
Απαντήσεις: 2.583

Παράθεση:
Σχόλιο # 51 από panagiotismp90

απλα εννοω οτι δν θελω να τονισω το θεμα της ομορφιας γτ πιστευω οτι σε μια πολυ εμφανισιμη κοπελα δν πιανει, ισα ισα μπορει να γυρισει κ μπουμερανκ.

Όχι. Έχει σημασία ο τρόπος, ειδικά σε μια πολύ εμφανίσιμη όπως γράφεις, που ακούει διάφορα κομπλιμέντα και μπορεί να έχει αναπτύξει κάποια αναισθησία στην ντοπαμίνη. Πριν σου έδωσαν μερικές ιδέες.

Αρέσει στα μέλη hns1602, alisida και σε ακόμα 1 μέλος.

panagiotismp90

# 56 στις 2/5/2018
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος

ο τροπος εχει σημασια οπωσδηποτε αλλα το να πω ποσο ομορφη ειναι εστω κ με εναν εμμεσο τροπο παλι το ιδιο ειναι, το να πεις σε μια πολυ ωραια κοπελα ποσο ωραια ειναι δεν θα τη συγκινησει καθολου. ειναι σαν να μου πουν εμενα ποσο γαματος ειμαι, ποσο οξυδερκης ποσο ομορφος κλπ. νταξει τα ξερω, να μη μενουμε σε ταυτολογιες.

Αρέσει στα μέλη blackraven, alisida

_Bellezza_

# 57 στις 2/5/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 56 από panagiotismp90

ο τροπος εχει σημασια οπωσδηποτε αλλα το να πω ποσο ομορφη ειναι εστω κ με εναν εμμεσο τροπο παλι το ιδιο ειναι, το να πεις σε μια πολυ ωραια κοπελα ποσο ωραια ειναι δεν θα τη συγκινησει καθολου. ειναι σαν να μου πουν εμενα ποσο γαματος ειμαι, ποσο οξυδερκης ποσο ομορφος κλπ. νταξει τα ξερω, να μη μενουμε σε ταυτολογιες.

Such a funny boy!!

Ειναι δυσκολο να εισαι εσυ, σε καταλαβαινω.

Andreas66

# 58 στις 2/5/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ωραιος ο Παναγιωτης.

panagiotismp90

# 59 στις 2/5/2018
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος

I know.
(αχ κειμενο, να ζει κανεις ή να μην ζει? ιδου η απορια...)

hns1602

# 60 στις 2/5/2018
author
Γυναίκα / 45 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 7.697

Παράθεση:
Σχόλιο # 46 από panagiotismp90

πρεπει να τα φτιαξεις μ εναν στην ηλικια μου! μη σου πω μικροτερο...cougar couar hnous!

Να μου θυμίσεις να σου δώσω ένα χέρι βρωμόξυλο... από πέρσι στο χρωστάω... 

Αρέσει στο μέλος blackraven
Επιλέξτε σελίδα: (1-8)
Σελίδες 12345678
Δεν μπορείτε να απαντήσετε