Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Διάρκεια σχέσεων από το site

Επιλέξτε σελίδα: (1-10)
Σελίδες 12345678910

Sourua

# 121 στις 9/5/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Μην ταζειςθα χάσεις!!Όσο περίεργο κι αν φανεί ,εγώ με την τρέλα που με δέρνει επέλεξα τον άντρα μου για την σοβαρότητα του

Παράθεση:
Σχόλιο # 101 από hns1602

Βρες μου μία γυναίκα που να μπορεί να το απαντήσει αυτό για τον οποιονδήποτε άνδρα επέλεξε... και από εμένα έχεις κέρασμα! 

Andreas66

# 122 στις 9/5/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Αλυσίδα και εγώ σε αγαπώ. 

Ζήλεια έχεις μεγάλο πρόβλημα...να το κοιτάξεις

ZHLIASOY

# 123 στις 9/5/2018
author
Γυναίκα / 76 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 43
Απαντήσεις: 3.160
'Aρεσαν+: 0%

Ποσο μεγαλο?

Ιατρικη ειναι η γνωματευση?

Να ανησυχω?..

Αφου ειμαι σοβαρα ας το εξομολογηθω..

Κ εγω σας αγαπω

Τωρα βουρ για τον παραδεισο παω.

Παράθεση:
Σχόλιο # 122 από Andreas66

Αλυσίδα και εγώ σε αγαπώ. 

Ζήλεια έχεις μεγάλο πρόβλημα...να το κοιτάξεις

Αρέσει στα μέλη COSTAS42, hns1602 και σε ακόμα 1 μέλος.

ZHLIASOY

# 124 στις 9/5/2018
author
Αλλη χώρα

Μη φοβου εμενα μαλλωσε ..ειμαι η πετρα του σκανδαλου

Παράθεση:
Σχόλιο # 119 από alisida

μαλλον εμενα θα μαλωσει 

αν γινει αυτό, θα ζητησω ενισχύσεις,,,

Andreas66

# 125 στις 9/5/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Το νήμα εξελίχθηκε πιο καλά από όσο περίμενα. Είστε αξίες και άξιοι των προσδοκιών μου.Μπράβο οοο

Δεν μπορω και δεν θέλω να σε μαλώσω αλυσίδα...περασα σχεδόν τελεια και σε ευχαριστώ

alisida

# 126 στις 9/5/2018
author
Γυναίκα / 51 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 8.903

πανω που πηγες να το ισορροπήσεις, το χαλασες παλι ...

ανταποδιδω τις ευχαριστιες  (εξαλλου παντα αλλα λεμε και αλλα εννοουμε, το ειπε και ο κος Ενικος )

Παράθεση:
Σχόλιο # 125 από Andreas66

Δεν μπορω και δεν θέλω να σε μαλώσω αλυσίδα...περασα σχεδόν τελεια και σε ευχαριστώ

Αρέσει στο μέλος ZHLIASOY

Koula_Mara

# 127 στις 9/5/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 120 από Sourua

Alisida ,Μη φοβού, μαζί σου!!!

έφτασα και εγώ

Το μέλος Koula_Mara έχει επισυνάψει το αρχείο: Defense.gov_News_Photo_041027-F-2034C-010.jpg (117.56KB)
Αυτό το αρχείο έχει γίνει download 71 φορές

Sourua

# 128 στις 9/5/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Κουλα

Εεε τωρα αν μπορεί ας κουνηθεί ο Ερντογαν

Andreas66

# 129 στις 10/5/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Δεν με απασχολει τι λεει ο Ενικος...με ενδιαφερει πως σκεφτομαι εγω, αν εσυ αλλα λες και αλλα εννοεις δικαιωμα σου πλεον...τελος το κουτσομπολιο.

Παράθεση:
Σχόλιο # 126 από alisida

πανω που πηγες να το ισορροπήσεις, το χαλασες παλι ...

ανταποδιδω τις ευχαριστιες  (εξαλλου παντα αλλα λεμε και αλλα εννοουμε, το ειπε και ο κος Ενικος )

oytwswste

# 130 στις 10/5/2018
author
Γυναίκα / 55 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 23

κατα τα αλλα κρινουμε τους αλλους

Παράθεση:κυριε ενικε γενικα ειστε αυστηρος με τους αλλους αλλα κι εσεις εχετε κανει τα παιχνιδακια σας εδω μεσα,λεω!
Σχόλιο # 29 από Enikos

Παλια που με τρεχανε.Ειχα φτιαξει ενα γυναικειο νικ, για να μην ειμαι ανιχνευσιμος απο τους διωκτας και τα περιπολικα...

Το τι προτασεις εδεχθην, δεν περιγραφονται...

Μεχρι για ψαρεμα στα κουφονησια...

Τοτε, με ερωτευτηκε σφοδρα ενας Κυριος 67 ετων απο τον Βολο...

Δουλεια δεν ειχε ο διαλος, του απαντησα οτι εχω προβληματα στον γαμο μου και οτι ο αντρας μου επινε μεχρι και την αμολυβδη απο το αμαξι. Οτι πολλες φορες λογω αυτου, πηγαινα με το λεωφορειο στις δουλειες μου...

Με λυπηθηκε τοσο πολυ, που με ερωτευτηκε κιολα...

Εκεινος ηταν χηρος (χοιρος, το εγραφε, απο μονος του)...η μακαριτισσα ειχε φυγει απο αυτον τον κοσμο, διοτι επαθε εγκεφαλικο και του κλαταρησε απο το φαι. Και εκτος αυτου, που ετρωγε πολυ, δεν του εδινε και κοκο με αποτελεσμα να ευχεται και ο ιδιος να παθει κατι για να ξαναφτιαξει την ζωη του με μια Κυρια, σαν εμενα ας πουμε...

Του επεσημανα οτι ηταν αμαρτια που προσευχοταν να τεζαρει η μακαριτισσα και μου ελεγε..."με σενα δεν θα κανω τετοιες ευχες".

Ο ερωτας αυτος κρατησε δυο μηνες, αν θυμαμαι καλα. Ηθελε να μου πληρωσει μεχρι τα του διαζυγιου μου για να με αποκαταστησει και να με κανει χαρουμενη...

Εμενα ομως δεν μου εκανε κλικ, διοτι ειχε και ενα κουσουρι...

Ηταν λεει και δυτης...του λεω σε μια στιγμη..."αν βουτηξεις καμια μερα για χταποδια η καλαμια  ξερω γω και μεινεις εκει κατω, τι θα κανω εγω?"...

Μου λεει..."μην σκας βρε κουτο! Εγω και υποβρυχιο του ναυτικου συναγωνιζομαι!"...(σεξουαλικο υπονοουμενο περι αντοχων).

Η ιστορια μας εληξε αδοξα...

Του ειπα το βαρος μου...του λεω..."ξερεις...δεν ειμαι οσα κιλα (μαλακας) σου εχω πει! Εχω λιγα παραπανω"...

Η τελευταια μας επικοινωνια εληξε αδοξα...

Μου λεει..."αμαν ειναι να ξαναμεινω χοιρος τι να σε κανω? Αυτη τη δουλεια θα κανω εγω με ολες τις χοντρες?"...

Δεν μειναμε ουτε φιλοι...

oytwswste

# 131 στις 10/5/2018
author
Γυναίκα / 55 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 23

to the point

Παράθεση:δυο σχεσεις που κρατησαν απο δυο μηνες η καθε μια.δεν προσπαθησα ειναι η αληθεια κ πολυ.για τα στάτιστικα σου.ειμαι περιπου 1.5 χρονο εδω
Σχόλιο # 1 από Andreas66

Ειπα να βαλω αυτο το θεμα και απευθυνεται κυριως σε οσους και οσες εχουν κανει σχεση μεσα απο το site.

Ποσο καιρο διηρκησε η σχεση σας σε περιπτωση που τελειωσε

και

ποσο καιρο διαρκει μια σχεση που συνεχιζει να υφισταται

Δεν θελω να μπειτε σε λεπτομερειες σε περιπτωση που δεν το θελετε, ουτε και να αναφερετε ονοματα. Η σκεψη για να βαλω το θεμα ειναι για καθαρα στατιστικους λογους.

Για να μη μου την πουν καποιοι καλοθελητες, θα πω πρωτος εγω, εμενα διηρκησε 8 μηνες περιπου και περασα πολυ ομορφα.

Koula_Mara

# 132 στις 10/5/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Αντρέα, θα πήγαινες στο power of love?

Andreas66

# 133 στις 10/5/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Χαιρομαι που απαντησες οπως και καποια αλλα ατομα γιατι αρχιζα να πιστευω οτι εκανα λαθος στη διατυπωση (λεγομενα της ζηλειας)

Παράθεση:
Σχόλιο # 131 από oytwswste

to the point

Παράθεση:δυο σχεσεις που κρατησαν απο δυο μηνες η καθε μια.δεν προσπαθησα ειναι η αληθεια κ πολυ.για τα στάτιστικα σου.ειμαι περιπου 1.5 χρονο εδω
Σχόλιο # 1 από Andreas66

Ειπα να βαλω αυτο το θεμα και απευθυνεται κυριως σε οσους και οσες εχουν κανει σχεση μεσα απο το site.

Ποσο καιρο διηρκησε η σχεση σας σε περιπτωση που τελειωσε

και

ποσο καιρο διαρκει μια σχεση που συνεχιζει να υφισταται

Δεν θελω να μπειτε σε λεπτομερειες σε περιπτωση που δεν το θελετε, ουτε και να αναφερετε ονοματα. Η σκεψη για να βαλω το θεμα ειναι για καθαρα στατιστικους λογους.

Για να μη μου την πουν καποιοι καλοθελητες, θα πω πρωτος εγω, εμενα διηρκησε 8 μηνες περιπου και περασα πολυ ομορφα.

Andreas66

# 134 στις 10/5/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Απο το πολυ καθαρισμα μενετε μονες και κλαιγεστε μετα σε ολο το φορουμ μανταμιτσα

Παράθεση:
Σχόλιο # 83 από ZHLIASOY

Στεγνο καθαρισμα τα υδροχοακια λεμε κανουν!

Andreas66

# 135 στις 10/5/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Τι ειναι αυτο?

Παράθεση:
Σχόλιο # 132 από Koula_Mara

Αντρέα, θα πήγαινες στο power of love?

Kristina_

# 136 στις 10/5/2018
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Λετονία
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1.848

Πάντα μου άρεσε να προσπαθω να κατανοησω οσα βλεπω ακουω γυρω μου...Κριμα ελεγα που δεν εχω τοσο χρονο...τελικα δεν ειναι μονο ο χρονος...anyway

Διαβασα εδω διαφορα σχετικα και ασχετα και μια απορια εμεινε παλι:

Τι ειναι "σχεση" για τον καθενα; Κατι που δεν εχει σχεση με τον ερωτα; Πως μπορεις να μιλας για σχεση μηνων; Πως μπορεις να λες οτι μια σχεση λίγων μηνων τελειωσε; Ποτε προλαβαν τα μελη της και σχετιστηκαν; Και αν λεμε αν σχετίστηκαν πως κόβετε μαχαίρι ο δεσμός επειδη η σχεση κανει "κοιλια"; Που πανε οι "σχεσεις" οταν τελειωνουν

Η βασική μου απορια ομως ειναι αλλη: πως μπορειτε να μιλατε για μια σχεση και να λετε "περασα καλα", τι ειναι η σχεση; Εκδρομη; Πραγματικα αυτη η φραση με ξενιζει τοσο πολυ, οπως και η σταση  "κρατησε οσο ηθελα" δλδ οταν εκανε κοιλια σταματησα την τελεια σχεση μου τελικα υπαρχουν ανθρωπου που δειχνουν εξωτερικα δειχνουν "συναισθηματικοί" και κυριως λενε μπλα μπλα μπλα βγαζουν προς τα εξω μια εικονα ζεστου Συναισθηματικα ανθρωπου, αλλα απλα "περνανε καλα";

Βρε να συμφωνήσουμε αυτα να μην τα λεμε σχεση να τα λεμε παρεα, να καταλαβαινω και εγω;;;αΚαλα πειτε τα οπως θετε, εγω "ευχαριστη παρεα θα διαβαζω"
Οσον αφορα το θεμα δεν εχω προσωπικη εμπειρια...γνωριζω διαδικτιακες γνωριμιες που εξελίχθηκαν σε οικογενειακες καιμετρούν 20ετια σχεδον...αν "περνουν καλα" δεν ξερω

Αρέσει στα μέλη hns1602, alisida και σε ακόμα 3 μέλη.

ZHLIASOY

# 137 στις 10/5/2018
author
Αλλη χώρα

Μα εγω δεν ειμαι καλα βρε ετσι ειπες..δεν ξερω τι λεω αρα..

Θα παω σε γιατρο να το κοιταξω ..

Ερε κ οταν γινω καλα κακομοιρη  μου θα δωσω μια απαντηση σενικια , αμεεε

Παράθεση:
Σχόλιο # 133 από Andreas66

Χαιρομαι που απαντησες οπως και καποια αλλα ατομα γιατι αρχιζα να πιστευω οτι εκανα λαθος στη διατυπωση (λεγομενα της ζηλειας)

Αρέσει στα μέλη hns1602, Mindthegap- και σε ακόμα 1 μέλος.

ZHLIASOY

# 138 στις 10/5/2018
author
Αλλη χώρα

Σε ποια μερια ειδες εσυ να κλαφτηκα  για γκομενο?

Που κλαφτηκα γενικοτερα εγω  αδερφε μου?

Μηπως θες να παμε μαζι σε γιατρο? Η  ηδη εισαι σε κλινηκη?

Παράθεση:
Σχόλιο # 134 από Andreas66

Απο το πολυ καθαρισμα μενετε μονες και κλαιγεστε μετα σε ολο το φορουμ μανταμιτσα

Αρέσει στα μέλη hns1602, alisida

Enikos

# 139 στις 10/5/2018
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 25.059

Τους κακοπιστους και επαγγελματιες κλωνους κρινουμε. Αυτους-ες που αλλαζουν νικς σαν πουκαμισα για να βγαλουν τα απωθημενα τους πανω στους αλλους κρινουμε.

Τι κακο βρισκεις σε αυτο που περιγραφω?

Παράθεση:
Σχόλιο # 130 από oytwswste

κατα τα αλλα κρινουμε τους αλλους

Παράθεση:κυριε ενικε γενικα ειστε αυστηρος με τους αλλους αλλα κι εσεις εχετε κανει τα παιχνιδακια σας εδω μεσα,λεω!
Σχόλιο # 29 από Enikos

Παλια που με τρεχανε.Ειχα φτιαξει ενα γυναικειο νικ, για να μην ειμαι ανιχνευσιμος απο τους διωκτας και τα περιπολικα...

Το τι προτασεις εδεχθην, δεν περιγραφονται...

Μεχρι για ψαρεμα στα κουφονησια...

Τοτε, με ερωτευτηκε σφοδρα ενας Κυριος 67 ετων απο τον Βολο...

Δουλεια δεν ειχε ο διαλος, του απαντησα οτι εχω προβληματα στον γαμο μου και οτι ο αντρας μου επινε μεχρι και την αμολυβδη απο το αμαξι. Οτι πολλες φορες λογω αυτου, πηγαινα με το λεωφορειο στις δουλειες μου...

Με λυπηθηκε τοσο πολυ, που με ερωτευτηκε κιολα...

Εκεινος ηταν χηρος (χοιρος, το εγραφε, απο μονος του)...η μακαριτισσα ειχε φυγει απο αυτον τον κοσμο, διοτι επαθε εγκεφαλικο και του κλαταρησε απο το φαι. Και εκτος αυτου, που ετρωγε πολυ, δεν του εδινε και κοκο με αποτελεσμα να ευχεται και ο ιδιος να παθει κατι για να ξαναφτιαξει την ζωη του με μια Κυρια, σαν εμενα ας πουμε...

Του επεσημανα οτι ηταν αμαρτια που προσευχοταν να τεζαρει η μακαριτισσα και μου ελεγε..."με σενα δεν θα κανω τετοιες ευχες".

Ο ερωτας αυτος κρατησε δυο μηνες, αν θυμαμαι καλα. Ηθελε να μου πληρωσει μεχρι τα του διαζυγιου μου για να με αποκαταστησει και να με κανει χαρουμενη...

Εμενα ομως δεν μου εκανε κλικ, διοτι ειχε και ενα κουσουρι...

Ηταν λεει και δυτης...του λεω σε μια στιγμη..."αν βουτηξεις καμια μερα για χταποδια η καλαμια  ξερω γω και μεινεις εκει κατω, τι θα κανω εγω?"...

Μου λεει..."μην σκας βρε κουτο! Εγω και υποβρυχιο του ναυτικου συναγωνιζομαι!"...(σεξουαλικο υπονοουμενο περι αντοχων).

Η ιστορια μας εληξε αδοξα...

Του ειπα το βαρος μου...του λεω..."ξερεις...δεν ειμαι οσα κιλα (μαλακας) σου εχω πει! Εχω λιγα παραπανω"...

Η τελευταια μας επικοινωνια εληξε αδοξα...

Μου λεει..."αμαν ειναι να ξαναμεινω χοιρος τι να σε κανω? Αυτη τη δουλεια θα κανω εγω με ολες τις χοντρες?"...

Δεν μειναμε ουτε φιλοι...

Αρέσει στα μέλη COSTAS42, hns1602

Enikos

# 140 στις 10/5/2018
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 25.059

Κουλα...τον πυραυλο.

Αρέσει στο μέλος ZHLIASOY