Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

πρωτο ραντεβου

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

psilos-1980

# 21 στις 21/5/2018
author
Ανδρας / 42 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Παρασκευή
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 330
'Aρεσαν+: 0%

Αποψη μου ειναι οτι σε αυτο το σταδιο αρχικα μετα το πρωτο ραντεβου ειναι πολυ καλυτερο το μηνυμα σαν πρωτη επαφη παρα το τηλεφωνο..γιατι στο τηλεφωνο η αλλη μπορει να μην μπορεσει να το σηκωσει η να μη θελει να το σηκωσει κι εσυ δε θα ξερεις τι απο τα δυο μπορει να ειναι,αρα δε θα ξερεις και πως θα πρεπει να φερθεις αν δεν το σηκωσει την πρωτη φορα,μπορει μετα να θεωρηθεις απο πιεστικος εως αδιαφορος.Ενω με το μηνυμα δειχνεις το ενδιαφερον σου,αλλα δεν γινεσαι πιεστικος να την πνιξεις απαντησε τωρα κι επισης αν δεν απαντησει καθολου στο μηνυμα καταλαβαινεις οτι λογικα δεν ενδιαφερεται.

Αρέσει στα μέλη mars1981, panagiotismp90 και σε ακόμα 1 μέλος.

alisida

# 22 στις 21/5/2018
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.593
Ναι Παναγιωτη,εχεις δικιο,την παρασκευη ηταν το ωραιο μηνυματακι...Θα μας πει τι εγραψε το σαββατο ...
Αρέσει στο μέλος panagiotismp90

dimitrisk9

# 23 στις 21/5/2018
author
Ανδρας / 24 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 4
Ακουστε εγω σαββατο την εστειλα μηνυνα βα δω απλα τι κανει...απλα ηθελα να μιλησουμε...επειδη εβλεπα οτι αργούσε και δεν τραβούσε τοσο καλα η συζητηση το εκοψα σκεπτόμενος οτι ισως χριαζεται λιγο χρόνο..δεν ηθελα να γίνομαι πιεστικος. Εγω εβγαλα μια σκεψη στο τι θα κανω και θέλω να μου το σχολιάστε. Σκέφτηκα να μην στειλω σήμερα τίποτες και να την στειλω αυριο Τρίτη...πρεπει πιγο να δείξω αυτοπεποίθηση και οτι δεν με καίει...Οσες φορες ακολούθησα τον δρομο του γλυφτη δεν επιασε τωρα ας το παίξουμε αλλιως ..Επισης αν η κοπελα εχει αλλους 10 για παραδειγμα να της μιλανε...γιατι να επικεντρωθεί σε εμενα;; δεν πρεπει να πει ωπα γιατι αυτο ειναι αλλιως...Τι λετε τα σκέφτομαι σωστα;

psilos-1980

# 24 στις 21/5/2018
author
Ανδρας / 42 / Σε σχέση
Απαντήσεις: 330

Καλυτερα να μη στειλεις ουτε αυριο κι αν δε σου εχει στειλει αυτη,να στειλεις Τεταρτη ζητωντας της να ξαναβγειτε το ΠΣΚ χωρις πολλες σαλτσες,γιατι αν δεν εχει επικοινωνησει τοσες μερες αυτη πρωτη,σημαινει η οτι δε σε γουσταρει η οτι δε θελει πολλες σαλτσες..κι αυτο θα το διαπιστωσεις μετα την προταση σου να ξαναβγειτε..επισης οχι 10 αλλα και 100 μπορει να της μιλανε..μη μπεις ομως στη λογικη των συγκρισεων γιατι θα φρικαρεις..κανε αυτο που πρεπει απλα κι ομορφα κι οτι γινει προχωρας αναλογα..

Αρέσει στα μέλη mars1981, alisida

MiltosRNLI1930

# 25 στις 21/5/2018
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.358

Παρα πολλοι στην ηλικια σου το εχουν δηλωσει με ειλικρινεια οτι ειτε λογω φοβιας ειτε ανασφαλειας δεν εχουν δει ακομα τι χρωμα εχει Αν ακολουθησεις αυτο που ειπες " Λεω να το παιξω αλλιως " σε ολη τη ζωη σου ,τοτε μονο θα πετυχεις .

Παράθεση:
Σχόλιο # 23 από dimitrisk9
Ακουστε εγω σαββατο την εστειλα μηνυνα βα δω απλα τι κανει...απλα ηθελα να μιλησουμε...επειδη εβλεπα οτι αργούσε και δεν τραβούσε τοσο καλα η συζητηση το εκοψα σκεπτόμενος οτι ισως χριαζεται λιγο χρόνο..δεν ηθελα να γίνομαι πιεστικος. Εγω εβγαλα μια σκεψη στο τι θα κανω και θέλω να μου το σχολιάστε. Σκέφτηκα να μην στειλω σήμερα τίποτες και να την στειλω αυριο Τρίτη...πρεπει πιγο να δείξω αυτοπεποίθηση και οτι δεν με καίει...Οσες φορες ακολούθησα τον δρομο του γλυφτη δεν επιασε τωρα ας το παίξουμε αλλιως ..Επισης αν η κοπελα εχει αλλους 10 για παραδειγμα να της μιλανε...γιατι να επικεντρωθεί σε εμενα;; δεν πρεπει να πει ωπα γιατι αυτο ειναι αλλιως...Τι λετε τα σκέφτομαι σωστα;

Αρέσει στα μέλη Enikos, Mindthegap-

IM____

# 26 στις 21/5/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
δεν πρεπει να πει ωπα γιατι αυτο ειναι αλλιως...

https://www.youtube.com/watch?v=ppIfYucmasQ

123xristos

# 27 στις 22/5/2018
author
Ανδρας / 38 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Απαντήσεις: 389

μην ασχοληθειτε αλλο μαζι της, αφου αργει να απαντησει η βαριεται, η κανει την δυσκολη.

εαν συμβαινει το δευτερο κανονιστε να δυκολεψει και αλλο αφου στειλατε μην στειλετε κανενα αλλο μηνυμα.θα πρεπει να σκεφτειτε σοβαρα εαν θελετε να ασχοληθητε με μια κοπελα που κανει τετοια παιχνιδιακια και τι μπορειτε να περιμενεται απο αυτη

Mindthegap-

# 28 στις 22/5/2018
author
Γυναίκα / 45 / Σε σχέση
Ιαπωνία
Απαντήσεις: 3.995

Κι αυτή το ίδιο μπορεί να σκέφτεται...

Ότι μιλάς με άλλες 10. Και καλά κάνεις και εκείνη αν το κάνει.

Εσύ στείλε, ζητα της να πάτε σινεμά και αυτή τη φορά ζητάμε και το τηλέφωνο...!!!

Και μη ξαναδιαβάσω ότι το διαλυσατε επειδή έβρεχε...

Αρέσει στα μέλη Helenaki4, alisida

dimitrisk9

# 29 στις 22/5/2018
author
Ανδρας / 24 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη

Παράθεση:
Σχόλιο # 24 από psilos-1980

Καλυτερα να μη στειλεις ουτε αυριο κι αν δε σου εχει στειλει αυτη,να στειλεις Τεταρτη ζητωντας της να ξαναβγειτε το ΠΣΚ χωρις πολλες σαλτσες,γιατι αν δεν εχει επικοινωνησει τοσες μερες αυτη πρωτη,σημαινει η οτι δε σε γουσταρει η οτι δε θελει πολλες σαλτσες..κι αυτο θα το διαπιστωσεις μετα την προταση σου να ξαναβγειτε..επισης οχι 10 αλλα και 100 μπορει να της μιλανε..μη μπεις ομως στη λογικη των συγκρισεων γιατι θα φρικαρεις..κανε αυτο που πρεπει απλα κι ομορφα κι οτι γινει προχωρας αναλογα..

Παναγιωτη θα ακολουθησω την συμβουλη σου!!! 
απλα σκεφτομαι τι μπορει να πηγε στραβα;;;
στο ραντεβουολα μελη γαλα...
τελος παντων..
ευχαριστω!!!

Αρέσει στο μέλος mars1981

Helenaki4

# 30 στις 22/5/2018
author
Γυναίκα / 45 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 1.994

Παράθεση:
Σχόλιο # 2 από archagellos

Εστειλε ς και τα μηνυματακια σου ...και man ...να εχεις κατι υποψη σου ...Οι αντρες δεν στελνουν και πολλα μηνυματακια ...Περνουν τηλ ...αυτο να το θυμασε .
Ζητα ,παλι συναντηση ...οχι μηνυματακια και τετοια ...εαν σου πει οχι ...delete και πας για αλλου .

Keep Walking 

Αγαπώ Αρχάγγελο !!! Γιατί τα λέει τσεκουράτα ! 

Βρε αγόρια ! Μη φοβάστε ! Ακόμα δεν έχετε καταλάβει οτι το θάρρος και το ρίσκο ειναι ανίκητο αφροδισιακό για τις γυναίκες ? Αν έχει να διαλέξει ανάμεσα στον κουκλο χεστη και στο αγορι της διπλανής πόρτας που τολμά στα ίσα...? Μάντεψε ποιος θα την κερδίσει οέο ?

Αρέσει στο μέλος siopi13

Helenaki4

# 31 στις 22/5/2018
author

Παράθεση:

.Οσες φορες ακολούθησα τον δρομο του γλυφτη δεν επιασε τωρα ας το παίξουμε αλλιως ..Επισης αν η κοπελα εχει αλλους 10 για παραδειγμα να της μιλανε...γιατι να επικεντρωθεί σε εμενα;; δεν πρεπει να πει ωπα γιατι αυτο ειναι αλλιως...Τι λετε τα σκέφτομαι σωστα;

Δε γίνεσαι γλείφτης με την ευθεία προσέγγιση ...αν το κορίτσι γουστάρει , θα έρθει . Αν δε γουστάρει , δε θα φταίει το μήνυμα ή το τηλέφωνο . Θα φταίει  το οτι δε γουστάρει . 

Εσυ κοιτα λοιπόν να το μάθεις γρήγορα για να μην ταλαιπωριεσαι άδικα ...

Αρέσει στο μέλος siopi13

Sivilla_I

# 32 στις 24/5/2018
author
Γυναίκα / 52 / Ελεύθερη
Ιρλανδία
Απαντήσεις: 2.026

Παράθεση:
Σχόλιο # 30 από Helenaki4

Βρε αγόρια ! Μη φοβάστε ! Ακόμα δεν έχετε καταλάβει οτι το θάρρος και το ρίσκο ειναι ανίκητο αφροδισιακό για τις γυναίκες ? Αν έχει να διαλέξει ανάμεσα στον κουκλο χεστη και στο αγορι της διπλανής πόρτας που τολμά στα ίσα...? Μάντεψε ποιος θα την κερδίσει οέο ?

Εγω θα διαλέξω τον κούκλο χ@στη!

Μ' αρέσουν οι ντροπαλοί! 

Αρέσει στο μέλος Helenaki4

alisida

# 33 στις 24/5/2018
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.593
Helenaki και Sivila,,ενταξει ,αποκλειεται να μαλωσουμε γιατι εγω θα διαλεξω τον τριτο,τον κουκλο τολμηρο !!
Αρέσει στα μέλη Gastone70, Helenaki4 και σε ακόμα 1 μέλος.

IM____

# 34 στις 24/5/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 33 από alisida
Helenaki και Sivila,,ενταξει ,αποκλειεται να μαλωσουμε γιατι εγω θα διαλεξω τον τριτο,τον κουκλο τολμηρο !!

https://www.youtube.com/watch?v=wwV3UjgmYqY

syntrofissa-Klelia

# 35 στις 24/5/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Μήτσε... αν δεν εστειλε μεχρι και τουτη τη στιγμη. κοιμησου.

δεν θα ξαναστειλει...

και σιγα τον πολυελαιο...

IM____

# 36 στις 24/5/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 35 από syntrofissa-Klelia

Μήτσε... αν δεν εστειλε μεχρι και τουτη τη στιγμη. κοιμησου.

δεν θα ξαναστειλει...

και σιγα τον πολυελαιο...

https://www.youtube.com/watch?v=ZkOCl0YZq3o

syntrofissa-Klelia

# 37 στις 24/5/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 36 από IM___

https://www.youtube.com/watch?v=ZkOCl0YZq3o

απο τα πολυ αγαπημενα μου τραγουδια ομως...

Helenaki4

# 38 στις 25/5/2018
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 33 από alisida

Αυτόν τον κερατά κι εγω περιμένω εδώ και δεκαετίες . Άμα βρεθεί , θα κάνει υπερωρίες ...

Αρέσει στα μέλη Mindthegap-, alisida

dimitriis66

# 39 στις 25/5/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

τωρα που θα σε πλακωσουν στα μυνηματα να δω τι θα καταλαβεις???

Παράθεση:
Σχόλιο # 30 από Helenaki4

Gastone70

# 40 στις 6/7/2018
author
Ανδρας / 51 / Διαζευγμένος

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από Mindthegap-

Μωρε μια χαρα σας τα εφτιαξε ο καιρος...γιατι να το διαλυσετε...;;;

αλλά...;; αλλά..

νεολαια...!

Περιμενε λιγο βρε...εισαι και ανυπομονος..!...

ΥΓ. Γραφεις κυριακη και τα ποσταρει δευτερα ;.. Παθουσα...

Συμφωνώ Mind,,,Λαχείο ο καιρός.

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε