Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ινομυωμα

Σελίδα : 1

galanomata_magissa

# 1 στις 21/5/2018
author
Γυναίκα / 79 / Διαζευγμένη
Επ. Λευκωσίας / Αγιος Δομέτιος
Θέματα: 15
Απαντήσεις: 121
'Aρεσαν+: 0%

ινομυωμα

αν ειχες ενα  τεραστιο ινομυωμα οπου ο,μονος ττοπος να απαλαχτεθς απο αυτο ειβαι ανοιχτο χειρουργειο με μια τεραστια καθετη τομη κ με ολα τα θλιβερα ριδκα κ επακολουθα,,κ ξαφνικα κ τυχαια δισβαζες για μια νεα μεθοδο   απειρως βολικοτερη κ με σπειρα υπερ ,,χωρις αιμορραγιες ουλες μετεγχειργτξκη ταλαιπωρια αλλα με μεγαλο κοστος 4500 ευρω κ χωρις εγγυηση απολυτγς εξαλειψης τογ προβκηματος τι θα εκανες,θα επαιρνες το ρισκο να δωσεις 4500 ευρω με το ενδρχονενο να νη απαλαχτεις κ να νη δεια αποτελεσμα απο το προβληνα?

silencee

# 2 στις 21/5/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

...δεν είμαι γιατρός και δεν αντιλαμβάνομαι πλήρως τα υπέρ και τα κατά,πέρα από αυτά που μας γράφεις...

...αν όμως  η ακριβή μέθοδος δεν εγγυάται πλήρως την ίαση,θα επέλεγα οπωσδήποτε εκείνην που θα μου εξασφάλιζε το μεγαλύτερο ποσοστό επιτυχίας...

...σου εύχομαι καλή επιτυχία και να επιλέξεις το καλύτερο για την υγεία σου,τα υπόλοιπα είναι δευτερεύοντα κατά τη γνώμη μου...

Paralia48

# 3 στις 26/5/2018
author
Γυναίκα / 55 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 29
Απαντήσεις: 9.348
'Aρεσαν+: 0%

Ούτε εγώ είμαι ειδική.
Φοβάμαι όμως τις εγχειρήσεις. Τα άλλα όλα μου είναι αδιάφορα. Αν είχα να επιλέξω ανάμεσα στα δυο που λες, δε θα επέλεγα την αμφίβολη μέθοδο. Θα έπαιρνα από δεύτερο καλό γιατρό γνώμη, όχι από φόρουμ γνωριμιών.
Υπάρχει ένα ύποπτο. Το ακριβό κόστος. Έχω παρατηρήσει, <<επαναστατικές>> θεραπείες είναι πανάκριβες. Υποπτεύομαι, για όσους τα έχουν, ας το ρισκάρουν, γιατί τα ταμεία δε δικαιολογούν κατά κανόνα τέτοια πανάκριβα και αμφίβολα και σου λένε οι επναστάτες γιατροί, όσα πιάσουμε. Επομένως το πειραματόζωο δε θα τό κανα.
Μάλλον θα έκανα το εξής: Θα έκανα την επέμβαση με όχι ολική νάρκωση, αν γίνεται, αλλά επισκληρίδιο και θα προσπαθούσα να μάθω, αν γίνεται να κάνει και μια πλαστική από πάνω καπάκι, με ένα χειρουργείο, ότι γλυτώσουμε (όπως στις γέννες περίπου).
Ειδάλλως,το σημάδι σκασίλα μου. Αλλά θα ρωτούσα...

Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε