Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ο καθηγητής μου κάνει πόλεμο νεύρων επειδη δεν ανταποκρίθηκα

Επιλέξτε σελίδα: (1-9)
Σελίδες 123456789

Kristina_

# 81 στις 3/6/2018
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Τατζικιστάν
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1.667
'Aρεσαν+: 0%

Οκ ενα δεχομαι, οτι δεν ειναι ολοι οι ανθρωποι δυνατοι χαρακτηρες και δεν μπορουν να χειριστουν μόνοι τους τα της ζωης του...εκει επιβαλλεται να υπαρχουν δομες που να συνδραμουν

Και στην προκειμενη περιπτωση υπαρχουν (ζητας να αλλαξεις καθηγητη και αν οντως ο παλιος σε παρενοχλησε μπορει να τον αποβαλλουν κλπ να εγω εναν φανερα μισογυνη που ειχα, ανεφερα  μια κουβεντα που εκανε κατα το μαθημα. με τροπο χαμογελοκαι δηθεν τυχαια μπροστα στο διευθυντη (που αλλαξε δεκα χρωματα) εγινε μια μικρη συζητηση επιτοπου και  ο φιλος μας εμεινε λιγα χρονια ακομη αναπληρωτης και εγω ουτε γατα ουτε ζημια, συζητουσα φιλικα μαζι του τα του μαθηματος/εργασιων μου και επαιρνα και τον πρωτο βαθμο...

Τωρα γενικα για την κρατικη προστασια...μεγαλη συζητηση 

Καλημερα και καλη κυριακη

Παράθεση:
Σχόλιο # 79 από Enikos

Παιρνω ως δεδομενο το οτι τα πραγματα ειναι οπως τα λεει η θεματοθετρια. 

Οτι εχει επελθει τελμα, στις οποιες προσπαθειες εκτονωσης του προβληματος.

Και λεω οτι οπου δεν πιπτει λογος πιπτει ραβδος.

Ο νομος, σε αυτη την περιπτωση ειναι κατι σαν..."για ενα μαθημα πηγα, εμπλεξα και με τα δικαστηρια που θα αποφανθουν οταν και οποτε βολεψει, ενω εγω θα συνεχισω να ζω το προβλημα μου".

Αν μιλησουμε δε για την ευνομουμενη κοινωνια μας...θα πικραθουμε. Εδω το επισημο κρατος, εχει καταστειλει το Συνταγμα του...ποια φοιτητρια, που ενας καθηγητης της την πεφτει σκουληκιαρικα και ποια κρατικη προστασια. Ο Κουφοντινας κανει απεργια πεινας, γιατι πρεπει να ξαναβγει να κανει τις βολτες του εξω κλπ κλπ

Δεν εχω παρει θεση πανω σε ενα φανταστικο σεναριο, του οποιου ακομα χτιζονται οι σκηνες.

Αρέσει στο μέλος Enikos

Kristina_

# 82 στις 3/6/2018
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Τατζικιστάν

στο ποστ63 βρισκεται για  μενα η απαντηση

Παράθεση:
Σχόλιο # 80 από 26-29-31

Εδω μιλαμε στο θεμα 4 σελιδες,και δεν εχουμε αντιληφθει

αν τελικα υπαρχει πεσιμο απο την μερια του καθηγητη,
η μηπως ειναι υπερευαισθησια της Ελενας...λεω εγω.
Στο πραγματικο δικαστηριο,οχι σε αυτο εδω,θα υπηρχε πανυγηρικη 
αθωωση,του καθηγητη,γιατι η υπερασπιστικη γραμμη θα παταγε
πανω σε αυτην την ασαφεια,(αυτο ειπε,αλλα εννοουσε το αλλο) και
επειδη οι δικαστες δικαζουν με πραγματικα στοιχεια,οχι με υποψιες,
και υποθεσεις θα εβγαινε αλωβητος...
Το αν ζουμε σε ευνομουμενη κοινωνια,κατι σε ανεκδοτο του Τοτου με παραπεμπει

Αρέσει στο μέλος 26-29-31

26-29-31

# 83 στις 3/6/2018
author
Ανδρας / 57 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 3.564

Για αυτες τις 4 γραμμες,και εσυ αποβολη χρειαζοσουν τοτε

Παράθεση:
Σχόλιο # 81 από Kristina_

εγω εναν φανερα μισογυνη που ειχα, ανεφερα  μια κουβεντα που εκανε κατα το μαθημα. με τροπο χαμογελοκαι δηθεν τυχαια μπροστα στο διευθυντη (που αλλαξε δεκα χρωματα) εγινε μια μικρη συζητηση επιτοπου και  ο φιλος μας εμεινε λιγα χρονια ακομη αναπληρωτης και εγω ουτε γατα ουτε ζημια, συζητουσα φιλικα μαζι του τα του μαθηματος/εργασιων μου και επαιρνα και τον πρωτο βαθμο...

Καλημερα και καλη κυριακη

Αρέσει στο μέλος Kristina_

Kristina_

# 84 στις 3/6/2018
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Τατζικιστάν

Βρε Πανο εχει σημασια και ποιος μιλαει

ε δεν ημουν 18 χρονων ηταν πολυ αργοτερα...ουτως η αλλως ειχα την αποδοχη ολων (και του μισογυνη) και το ειπα με τροπο και καλα δεν καταλαβαινα τι ελεγα, σε εινα κλιμα μεταξυ τυριου και αχλαδιου ...αλλα ηξερα πως θα το παρει ο αρμοδιος...σε πληροφορω οτι κανεις αλλος απο τους παρισταμενους δεν εδωσε σημασια  (μονο εγω και ο διευθυντης) 

Ε οχι να με πει και "στατιστικο λαθος" μπροστα μου καλα να παθει!!! Εγω δεν επαθα τιποτε, αλλα τα 18χρονα που παρομοια τους ελεγε, δεν μπορουσαν να αντιδρασουν οπως εγω ...αντε παλι εσωσα τον κοσμο

Ααα βρε δε με ευνοησε...ευτυχως στη δικη μου περιπτωση οι επιδοσεις δεν επιδεχονταν ερμηνειας...δε μπορουσε να με αδικησει εκ των πραγματων ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 83 από 26-29-31

Για αυτες τις 4 γραμμες,και εσυ αποβολη χρειαζοσουν τοτε

Αρέσει στα μέλη Enikos, 26-29-31

26-29-31

# 85 στις 3/6/2018
author

Καλα τα μπαλωσες,..το σωσες,αντε καλη κυριακη!!!

Μεταξυ τυριου και αχλαδιου εχουν ειπωθει τα πιο μεγαλα λογια

Παράθεση:
Σχόλιο # 84 από Kristina_

Βρε Πανο εχει σημασια και ποιος μιλαει

ε δεν ημουν 18 χρονων ηταν πολυ αργοτερα...ουτως η αλλως ειχα την αποδοχη ολων (και του μισογυνη) και το ειπα με τροπο και καλα δεν καταλαβαινα τι ελεγα, σε εινα κλιμα μεταξυ τυριου και αχλαδιου ...αλλα ηξερα πως θα το παρει ο αρμοδιος...σε πληροφορω οτι κανεις αλλος απο τους παρισταμενους δεν εδωσε σημασια  (μονο εγω και ο διευθυντης) 

Ε οχι να με πει και "στατιστικο λαθος" μπροστα μου καλα να παθει!!! Εγω δεν επαθα τιποτε, αλλα τα 18χρονα που παρομοια τους ελεγε, δεν μπορουσαν να αντιδρασουν οπως εγω ...αντε παλι εσωσα τον κοσμο

Ααα βρε δε με ευνοησε...ευτυχως στη δικη μου περιπτωση οι επιδοσεις δεν επιδεχονταν ερμηνειας...δε μπορουσε να με αδικησει εκ των πραγματων ...

Αρέσει στα μέλη Enikos, Kristina_

COSTAS42

# 86 στις 3/6/2018
author
Ανδρας / 48 / Σε σχέση
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 1.512

Παράθεση:
Σχόλιο # 65 από Helenaki4

Τα έχωσα ...την περασμένη Τρίτη μου ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι . Του είπα «είσαι αγενής   Δεν ειναι μέσα στις υποχρεώσεις μου εδώ το να υφίσταμαι αυτήν την αγένεια. Είμαι κάτι παραπάνω από εντάξει στην έρευνα μου και δεν σου εχω δώσει ποτε κανένα δικαίωμα .»

Απάντηση : «νομίζω οτι εχεις πρόβλημα. Εγω εδώ είμαι ο δάσκαλος. Κανένας ως τώρα δε μου είπε κάτι τέτοιο. Αν θέλεις να αλλάξω , θα αλλάξω και δε θα με γνωρίζεις» (με πολυ εκνευρισμένο τόνο ).

Είπα «εγω λέω πάντα αυτό που σκέφτομαι , δεν εχω τίποτα να κρύψω , περιγράφω τη συμπεριφορά που δέχομαι , η οποια δεν μου αναλογεί» κι έφυγα .

Μίλησα ήδη και σε μια καθηγήτρια , της είπα πως έχει η κατάσταση και της ζήτησα να με βοηθήσει να αλλάξω καθηγητή από Σεπτέμβρη .

Εκκρεμούν λίγες συναντήσεις ακόμα μεχρι να κλείσει το έτος .την Τρίτη που θα τον δω ξανά , είμαι περίεργη να δω τι στάση θα κρατήσει ...

Αρέσει στο μέλος Helenaki4

Helenaki4

# 87 στις 3/6/2018
author
Γυναίκα / 44 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Απαντήσεις: 1.522

Παμε παλι ...τι δεν εχω εξηγήσει με σαφήνεια ? 

Ο τυπος προφανώς αυτή τη «δουλειά» την ξέρει καλά , έχει πειραματιστεί κι έχει καταλήξει στην πιο ασφαλή μέθοδο . Στην αρχη φροντίζει να γινεται συμπαθής ...τοσον ώστε ...

Έπειτα αρχίζει διακριτικό φλερτ , θέλοντας να κόψει διαθέσεις από τη γυναικεία πλευρά . 

Αν δει οτι δεν προχωράει , κλιμακώνει με υπονοούμενα και αγγίγματα , ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ Η ΑΛΛΗ ΘΑ ΒΓΕΙ ΤΡΕΛΗ ΑΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙ . Σας ακούγεται παράλογο ???

Διαβάζω , διαβάζω , διαβάζω και βλέπω οτι κάποιοι κάνετε ακριβώς το ίδιο . Με βγάζετε αναξιόπιστη στην κρίση μου , λες και δεν ξέρετε πώς χτυπούν οι αετονύχηδες ...

Έχετε δουλέψει ποτε σε οποιοδήποτε περιβάλλον με πόλεμο νεύρων ? Δέχεστε οτι το ανθρώπινο σώμα εμφανίζει συμπτώματα για τα αρνητικά συναισθήματα ? 

Αν μπορούσα να συλλέξω αποδείξεις , αν ο τυπος ήταν πιο απρόσεκτος , να είσαι σίγουρος φίλε μου οτι τώρα θα ήμουν σε δικηγόρο , αν και δυστυχώς συντάσσομαι με τη θέση του Ενικού . 

Εδώ προχτές τελικά ο γιος σκότωσε τον πατέρα που βίαζε τα παιδιά του , ενώ οι Αρχές ήταν ενήμερες ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ...

Τι να πούμε τώρα για μένα και για καθε ενήλικη γυναίκα που δέχεται παραβατική συμπεριφορά ...

Ελλαδιτσα ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 80 από 26-29-31

Εδω μιλαμε στο θεμα 4 σελιδες,και δεν εχουμε αντιληφθει

αν τελικα υπαρχει πεσιμο απο την μερια του καθηγητη,
η μηπως ειναι υπερευαισθησια της Ελενας...λεω εγω.
Στο πραγματικο δικαστηριο,οχι σε αυτο εδω,θα υπηρχε πανυγηρικη 
αθωωση,του καθηγητη,γιατι η υπερασπιστικη γραμμη θα παταγε
πανω σε αυτην την ασαφεια,(αυτο ειπε,αλλα εννοουσε το αλλο) και
επειδη οι δικαστες δικαζουν με πραγματικα στοιχεια,οχι με υποψιες,
και υποθεσεις θα εβγαινε αλωβητος...
Το αν ζουμε σε ευνομουμενη κοινωνια,κατι σε ανεκδοτο του Τοτου με παραπεμπει

Αρέσει στο μέλος Enikos

Helenaki4

# 88 στις 3/6/2018
author
Γυναίκα / 44 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Απαντήσεις: 1.522

Και μια μικρή διευκρίνιση επιτρέψτε μου που ομολογώ οτι ούτε εγω γνώριζα ως τώρα 

Σύμφωνα με το άρθρο που παρέθεσε ο φίλος rock στο #43 , στα πλαίσια της σεξουαλικης παρενόχλησης εντάσσεται και οποιαδήποτε εκφοβιστική , υποτιμητική και προσβλητική συμπεριφορά στο χώρο της εργασίας απέναντι στη γυναίκα που αρνήθηκε .
Καλη Κυριακή σας εύχομαι , ευχαριστω σας θερμά που μοιραστήκαμε τις σκέψεις μας , την Τρίτη θα γράψω τα νέα δεδομένα !

Red_October

# 89 στις 3/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Σχόλιο # 76 από Enikos

Περα απο τις ετυμολογιες...

Ο νομος που επικαλεισαι...που ειναι στην περιπτωση της θεματοθετριας?

Ε- δεν βλεπω καμια συντεταγμενη κοινωνια, οταν υπαρχουν αυτα τα φαινομενα.

Αμα θες να είναι εντάξει οι άλλοι απέναντι σε σένα τηρείς τους νόμους. Σε αντίθετη περίπτωση έχουμε ζούγκλα, όπου και μαφιόζος να είσαι δε ξέρεις από που θα σου ρθει

Red_October

# 90 στις 3/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Καλό το οφθαλμόν αντί οφθαλμού - ακόμα κι αν εδώ το να το κάνεις μπαούλο στο ξύλο γιατί ήταν λεκτικά απαράδεκτος εκμεταλλευόμενος τη θέση του, σημαίνει μάλλον ότι του παίρνεις όλο το κεφάλι , αλλά όποιος "ζει με το σπαθί πεθαίνει κι από σπαθί", με ό,τι αυτό σημαίνει

frog13

# 91 στις 3/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ο άνθρωπος δέχεται πολλά κίνητρα σήμερα για την επάνοδο,την αποδοχή της κακιάς στο είναι μας..

Πάντοτε η δύναμη κυβερνάει

Όσο κάποιοι αφήνουμε την ομορφιά. ...σαν αυτής της κρεμαστης γλάστρας πού βλεπω με τα λουλούδια τα μωβ πού κατρακυλλανε από επάνω της να μπαίνει στην ψυχή τους ,τόσοι περισσότεροι και οι νεκροί,καθημερινοί ήρωες των παραμυθιών...

Παράθεση:
Σχόλιο # 90 από Red_October

Καλό το οφθαλμόν αντί οφθαλμού - ακόμα κι αν εδώ το να το κάνεις μπαούλο στο ξύλο γιατί ήταν λεκτικά απαράδεκτος εκμεταλλευόμενος τη θέση του, σημαίνει μάλλον ότι του παίρνεις όλο το κεφάλι , αλλά όποιος "ζει με το σπαθί πεθαίνει κι από σπαθί", με ό,τι αυτό σημαίνει

Enikos

# 92 στις 3/6/2018
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 24.458

Εν προκειμενω και περα απο τις γενικολογιες...

Η κοπελα εδω ποιον νομο παραβιασε και της επιστρεφεται?

Παράθεση:
Σχόλιο # 89 από Red_October

Αμα θες να είναι εντάξει οι άλλοι απέναντι σε σένα τηρείς τους νόμους. Σε αντίθετη περίπτωση έχουμε ζούγκλα, όπου και μαφιόζος να είσαι δε ξέρεις από που θα σου ρθει

Αρέσει στα μέλη Betty_83, Lena_7_ και σε ακόμα 1 μέλος.

manosmunchen

# 93 στις 3/6/2018
author
Ανδρας / 50 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πέραμα
Απαντήσεις: 72

Τι να κάνει ο ανθρωπος...έχει να κάνει με τις γυναίκες στα καλυτερά τους...τις 40αρες,το απόλυτο όνειρο.

Red_October

# 94 στις 3/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 92 από Enikos

Εν προκειμενω και περα απο τις γενικολογιες...

Η κοπελα εδω ποιον νομο παραβιασε και της επιστρεφεται?

Κανένα. Αν όμως βάλει κάποιον να δείρει τον τρίχα καθηγητή γίνεται ηθική αυτουργός στο έγκλημα του ξυλοδαρμού

Kristina_

# 95 στις 3/6/2018
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Τατζικιστάν

Καλα τα λες...σε προσβαλε? σου φερθηκε υποτιμητικα? κανε και συ το ιδιο!!! 

Τι δεν μπορεις??? και τι θα γινει τωρα; αν εσυ δεν μπορεις το ευκολο (να ανταποδωσεις τη (μη) λεκτικη βια, θα σε νομιμοποιησουμε να παρεις το σπαθι και να παιρνεις κεφαλια;;;

Τα με προσβαλει με υποτιμα επειδη μαλλον μου την επεσε και δεν του εκατσα...τα λεω και γραφικα εεε ...τυχερες οσες εχετε τετοιες πολυτελειες...εδω μας βγαζουν τη ψυχη επειδη απλα "ετσι" 

Παράθεση:
Σχόλιο # 94 από Red_October 

Κανένα. Αν όμως βάλει κάποιον να δείρει τον τρίχα καθηγητή γίνεται ηθική αυτουργός στο έγκλημα του ξυλοδαρμού

Αρέσει στο μέλος COSTAS42

Enikos

# 96 στις 3/6/2018
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Που λεω να τον δειρει?...

Ειπα...να βαλει εναν ψωμομενο ξαδερφο, ξερω γω, να περασει να τον κοιταζει επιμονα καποιες φορες.

Και θα καταλαβει ο τελεμες. Ειναι το ιδιο ακριβως μετρο εκφοβισμου που χρησιμοποιει και ο γλιτσο-πεφτουλας.

Σε πρωτη φαση και βλεπουμε...

Αλλα, για πες μου κατι τωρα. Μιας φιλης στο τσατ της φολιασαν ενα κοκονι που εχει χαρισει στην εξαδελφη της...

Ο Κουφοντινας και ολοι οι ποινικοι παιρνουν αδειες απο την φυλακη...δι' αναψυχην...

Δεν θα βρει ακρη με τον τυπο που φολιασε το κοκονι...αν πιασει την εφαρμογη του νομου.

Ενα κοκονακι, δεν αξιζει (τουλαχιστον) οσο το αμαξι αυτου του μπαγλαμα?...

Μας χαλαει την αιωνιοτητα ως πραξη η την εξωθεν καλη μαρτυρια η απονομη του δικαιου?

Παράθεση:

Παράθεση:

Αρέσει στα μέλη Betty_83, Lena_7_ και σε ακόμα 2 μέλη.

Red_October

# 97 στις 3/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
@Ενικός

Καλά εντάξει - δεν είναι Γιάννης είναι Γιαννάκης

Γνωστή τακτική όταν στερεύουμε από επιχειρήματα πετάμε τη μπάλλα στην εξέδρα.

Εσύ δεν προτρέπεις στην βία, ναι ή όχι;

26-29-31

# 98 στις 3/6/2018
author

Αυτην την απαντηση μου δινεις για το ποστ μου #80.

Πιστευω οτι κατι δεν καταλαβαμε...χωρις να ειναι κακο αυτο.

ΥΓ. Σου ειπα εξαρχης αλλαξε καθηγητη,ετσι θα εκανα εγω.

Το τι θα πραξεις ειναι δικια σου αποφαση.

Στο #80 σου εξηγω οτι σε δικη θα αθωωθει ο τυπος,

και το λεω με μεγαλη ευθυνη αυτων που λεω...

Απλα μια μερα που θαχεις ελευθερο χρονο αρκει να 

παρακολουθησεις μια σχεικη δικη στο εφετειο.

Παράθεση:
Σχόλιο # 87 από Helenaki4

Παμε παλι ...τι δεν εχω εξηγήσει με σαφήνεια ? 

Ο τυπος προφανώς αυτή τη «δουλειά» την ξέρει καλά , έχει πειραματιστεί κι έχει καταλήξει στην πιο ασφαλή μέθοδο . Στην αρχη φροντίζει να γινεται συμπαθής ...τοσον ώστε ...

Έπειτα αρχίζει διακριτικό φλερτ , θέλοντας να κόψει διαθέσεις από τη γυναικεία πλευρά . 

Αν δει οτι δεν προχωράει , κλιμακώνει με υπονοούμενα και αγγίγματα , ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ Η ΑΛΛΗ ΘΑ ΒΓΕΙ ΤΡΕΛΗ ΑΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙ . Σας ακούγεται παράλογο ???

Διαβάζω , διαβάζω , διαβάζω και βλέπω οτι κάποιοι κάνετε ακριβώς το ίδιο . Με βγάζετε αναξιόπιστη στην κρίση μου , λες και δεν ξέρετε πώς χτυπούν οι αετονύχηδες ...

Έχετε δουλέψει ποτε σε οποιοδήποτε περιβάλλον με πόλεμο νεύρων ? Δέχεστε οτι το ανθρώπινο σώμα εμφανίζει συμπτώματα για τα αρνητικά συναισθήματα ? 

Αν μπορούσα να συλλέξω αποδείξεις , αν ο τυπος ήταν πιο απρόσεκτος , να είσαι σίγουρος φίλε μου οτι τώρα θα ήμουν σε δικηγόρο , αν και δυστυχώς συντάσσομαι με τη θέση του Ενικού . 

Εδώ προχτές τελικά ο γιος σκότωσε τον πατέρα που βίαζε τα παιδιά του , ενώ οι Αρχές ήταν ενήμερες ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ...

Τι να πούμε τώρα για μένα και για καθε ενήλικη γυναίκα που δέχεται παραβατική συμπεριφορά ...

Ελλαδιτσα ...

Αρέσει στα μέλη Helenaki4, Lena_7_

Enikos

# 99 στις 3/6/2018
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Μιλαω πολυ συγκεκριμενα, για να βλεπεις μπαλες να πηγαινοερχονται.

ΟΧΙ...δεν προτρεπω στην βια. Προτρεπω σε αντιμετρα ιδια με αυτα που χρησιμοποιει εκεινος ο αλητης.

Παράθεση:
Σχόλιο # 97 από Red_October
@Ενικός

Καλά εντάξει - δεν είναι Γιάννης είναι Γιαννάκης

Γνωστή τακτική όταν στερεύουμε από επιχειρήματα πετάμε τη μπάλλα στην εξέδρα.

Εσύ δεν προτρέπεις στην βία, ναι ή όχι;

Αρέσει στα μέλη Helenaki4, Lena_7_

Lena_7_

# 100 στις 3/6/2018
author
Γυναίκα / 52 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 2.744
Οποιος μπερδευεται με τα πιτουρα τον τρωνε... οι κλωσσοι...
Αρέσει στο μέλος Enikos
Επιλέξτε σελίδα: (1-9)
Σελίδες 123456789
Δεν μπορείτε να απαντήσετε