Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ο καθηγητής μου κάνει πόλεμο νεύρων επειδη δεν ανταποκρίθηκα

Επιλέξτε σελίδα: (1-9)
Σελίδες 123456789

Red_October

# 101 στις 3/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Σχόλιο # 99 από Enikos

Μιλαω πολυ συγκεκριμενα, για να βλεπεις μπαλες να πηγαινοερχονται.

ΟΧΙ...δεν προτρεπω στην βια. Προτρεπω σε αντιμετρα ιδια με αυτα που χρησιμοποιει εκεινος ο αλητης.

Ναι μόνο που εκείνος προσβάλλει και φέρεται ανάρμοστα. Ακόμα δε τη στρίμωξε πουθενά, ούτε και της έβαλε χέρι, για να σου απαντήσω επί της ουσίας και συγκεκριμένα μεγάλε Δικαστή

Enikos

# 102 στις 3/6/2018
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 24.458
'Aρεσαν+: 0%

Κατ' αρχας, δεν σε ειρωνευομαι...ουτε δικαστης ειμαι, ουτε καν μεγαλος. Με εννοεις?

Εχεις ξεχωρισει λοιπον την βια σε σταδια...πριν απο το στριμωγμα, λιγο πριν, κατα την διαρκεια και μετα...

Αμ δεν ειναι σκεπτικο αυτο. Η βια, ειναι βια, διχως καλολογικες εστιασεις σε μεμονωμενες στιγμες της.

Αρα, εσυ επικροτεις την βια. Περιμενουμε το πεσιμο η και τον βιασμο ακομα, για να αποφανθουμε αν πρεπει η οχι να αμυνθει το εν δυναμει θυμα, ενω εχουμε ενδειξεις οτι του ασκειται, τουλαχιστον φραστικη βια στην παρουσα στιγμη.

Κατι ελεγες για μπαλες νομιζω...

Αν με ξαναειρωνευτεις ομως, θα σου απαντησω ακριβως ετσι.

Ξηγημενα?

Οκ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 101 από Red_October

Ναι μόνο που εκείνος προσβάλλει και φέρεται ανάρμοστα. Ακόμα δε τη στρίμωξε πουθενά, ούτε και της έβαλε χέρι, για να σου απαντήσω επί της ουσίας και συγκεκριμένα μεγάλε Δικαστή

Αρέσει στα μέλη Helenaki4, Lena_7_

Helenaki4

# 103 στις 3/6/2018
author
Γυναίκα / 44 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.522

Ο εκφοβισμός οτι θα με ...στριμώξει , δεν θεωρείται στρίμωγμα , συμφωνώ . Ο εκφοβισμός οτι θα φάει ξύλο , εξίσου δεν θεωρείται ξύλο . 

Συμφωνώ με τον Ενικό . Θα μπορούσε να αποτελέσει μια εξωδικαστική λύση στα μέτρα της αλητείας του .

Παράθεση:
Σχόλιο # 101 από Red_October

Αρέσει στα μέλη Lena_7_, Enikos

Fun_t_C

# 104 στις 3/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Άπλωσε δίχτυα.

Ο άντρας σου γνωρίζει; Πες του να αρχίσει να σε συνοδεύει! Μήπως και στρώσει!! Μιλα σε δικηγόρο πάρε μια νομική συμβουλή! " Μου συμβαίνει αυτό κι αυτο...μπορω να κάνω κάτι;" Καλού κακού!! Ψάρεψε τις άλλες υποψήφιες! "Πώς σας φαίνεται το μεταπτυχιακό, ο καθηγητής; Ωραίος ε; Θέλω οπωσδήποτε να πάρω το μεταπτυχιακό και νομίζω ότι με ψιλογουσταρει...εσάς σας έδωσε τέτοια εντύπωση;" Αυτά για να στοιχειοθετησεις το ρόλο του εκεί μέσα! Μίλησε με ανώτερους παρουσία του συζύγου σου για το ενδεχόμενο να διασυρθεί το τμήμα!! Αν δεν ακουνε...εσύ σίγουρα θα πρεπει να αλλάξεις καθηγητή, αν δεν θέλεις να τον τρέξεις, που πρέπει να ξηλωθεί από τέτοια θέση ευθύνης με τόσα νέα κορίτσια να κρέμονται από έναν σαν αυτόν για να κάνουν την καριέρα που ονειρεύονται! Μίλησε σε αυτές...δες ποια μπορεί να νιώθει την πίεση τη δική σου και στρίμωξε το νούμερο βάζοντας κάποιον να μιλήσει στη γυναίκα του! Εφόσον έρχεται είναι προσβάσιμη...κι ο καλύτερος για αυτή τη δουλειά είναι ο άντρας σου! Σαν σύζυγος θα της πει απλά να τον συμμαζέψει...για να μην χρεωθεί όλη η οικογένεια τα λάθη του! Καλή τύχη!

sxeseis_support

# 105 στις 3/6/2018
author
Ανδρας / 53 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Παρασκευή
Θέματα: 20
Απαντήσεις: 368

Θα σας ζητήσω να μην ξεφύγετε πάλι.

Αποφύγετε τις προσωπικές αντιπαραθέσεις χωρίς νόημα.
Αρέσει στα μέλη Helenaki4, ZHLIASOY και σε ακόμα 1 μέλος.

Kristina_

# 106 στις 3/6/2018
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Τατζικιστάν
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1.667

Τετοια κατρακυλα?

Παράθεση:
Σχόλιο # 104 από Fun_t_C

Άπλωσε δίχτυα.Ο άντρας σου γνωρίζει; Πες του να αρχίσει να σε συνοδεύει! Μήπως και στρώσει!! Μιλα σε δικηγόρο πάρε μια νομική συμβουλή! " Μου συμβαίνει αυτό κι αυτο...μπορω να κάνω κάτι;" Καλού κακού!! Ψάρεψε τις άλλες υποψήφιες! "Πώς σας φαίνεται το μεταπτυχιακό, ο καθηγητής; Ωραίος ε; Θέλω οπωσδήποτε να πάρω το μεταπτυχιακό και νομίζω ότι με ψιλογουσταρει...εσάς σας έδωσε τέτοια εντύπωση;" Αυτά για να στοιχειοθετησεις το ρόλο του εκεί μέσα! Μίλησε με ανώτερους παρουσία του συζύγου σου για το ενδεχόμενο να διασυρθεί το τμήμα!! Αν δεν ακουνε...εσύ σίγουρα θα πρεπει να αλλάξεις καθηγητή, αν δεν θέλεις να τον τρέξεις, που πρέπει να ξηλωθεί από τέτοια θέση ευθύνης με τόσα νέα κορίτσια να κρέμονται από έναν σαν αυτόν για να κάνουν την καριέρα που ονειρεύονται! Μίλησε σε αυτές...δες ποια μπορεί να νιώθει την πίεση τη δική σου και στρίμωξε το νούμερο βάζοντας κάποιον να μιλήσει στη γυναίκα του! Εφόσον έρχεται είναι προσβάσιμη...κι ο καλύτερος για αυτή τη δουλειά είναι ο άντρας σου! Σαν σύζυγος θα της πει απλά να τον συμμαζέψει...για να μην χρεωθεί όλη η οικογένεια τα λάθη του! Καλή τύχη!

Αρέσει στα μέλη Mindthegap-, Lena_7_

Red_October

# 107 στις 3/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 102 από Enikos

Κατ' αρχας, δεν σε ειρωνευομαι...ουτε δικαστης ειμαι, ουτε καν μεγαλος. Με εννοεις?

Εχεις ξεχωρισει λοιπον την βια σε σταδια...πριν απο το στριμωγμα, λιγο πριν, κατα την διαρκεια και μετα...

Αμ δεν ειναι σκεπτικο αυτο. Η βια, ειναι βια, διχως καλολογικες εστιασεις σε μεμονωμενες στιγμες της.

Αρα, εσυ επικροτεις την βια. Περιμενουμε το πεσιμο η και τον βιασμο ακομα, για να αποφανθουμε αν πρεπει η οχι να αμυνθει το εν δυναμει θυμα, ενω εχουμε ενδειξεις οτι του ασκειται, τουλαχιστον φραστικη βια στην παρουσα στιγμη.

Κατι ελεγες για μπαλες νομιζω...

Αν με ξαναειρωνευτεις ομως, θα σου απαντησω ακριβως ετσι.

Ξηγημενα?

Οκ...

Έλα τώρα. Δεν ξεκίνησα εγώ τη συζήτηση για κλιμάκωση των αντιμέτρων με εκφοβισμούς τραμπούκων. Και ξέρουμε καλά πόσες φορές (αμέτρητες) με έχεις ειρωνευτεί και μαζί και αναρίθμητους άλλους. Επειδή δεν σου απάντησα με το σας και το μας με απειλείς ότι θα μου επιτεθείς λεκτικά; Τίποτα δε θα πετύχεις, ούτε εγώ θ' αλλάξω τρόπο και το πολύ πολύ να κλειδωθεί το θέμα και να μπαναριστούμε. Big deal...

Red_October

# 108 στις 3/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Α και μάλλον όλα αυτά σε λίγα secs θα έχουν σβηστεί (εμότικον που σφυρίζει αδιάφορα)

Red_October

# 109 στις 3/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 103 από Helenaki4

Ο εκφοβισμός οτι θα με ...στριμώξει , δεν θεωρείται στρίμωγμα , συμφωνώ . Ο εκφοβισμός οτι θα φάει ξύλο , εξίσου δεν θεωρείται ξύλο . 

Συμφωνώ με τον Ενικό . Θα μπορούσε να αποτελέσει μια εξωδικαστική λύση στα μέτρα της αλητείας του .

Πρόσεξε μόνο μην αρχίσουν κάποιοι "άγνωστοι" να σου τηλεφωνούν νύχτα σε κινητά και σταθερά και σου λένε διάφορα...

dimitriis66

# 110 στις 4/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Να σε ενημερωσω απλα οτι αν μιλησεις στην συζυγο του εχεις αμεσως στοιχειοθετησει το αδικημα της συκοφαντικης δυσφημισης και θα τρεχεις σαν τρελλη μετα,αφου δεν εχεις κατι χειροπιαστο. προσεχε!!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 104 από Fun_t_C

Άπλωσε δίχτυα.Ο άντρας σου γνωρίζει; Πες του να αρχίσει να σε συνοδεύει! Μήπως και στρώσει!! Μιλα σε δικηγόρο πάρε μια νομική συμβουλή! " Μου συμβαίνει αυτό κι αυτο...μπορω να κάνω κάτι;" Καλού κακού!! Ψάρεψε τις άλλες υποψήφιες! "Πώς σας φαίνεται το μεταπτυχιακό, ο καθηγητής; Ωραίος ε; Θέλω οπωσδήποτε να πάρω το μεταπτυχιακό και νομίζω ότι με ψιλογουσταρει...εσάς σας έδωσε τέτοια εντύπωση;" Αυτά για να στοιχειοθετησεις το ρόλο του εκεί μέσα! Μίλησε με ανώτερους παρουσία του συζύγου σου για το ενδεχόμενο να διασυρθεί το τμήμα!! Αν δεν ακουνε...εσύ σίγουρα θα πρεπει να αλλάξεις καθηγητή, αν δεν θέλεις να τον τρέξεις, που πρέπει να ξηλωθεί από τέτοια θέση ευθύνης με τόσα νέα κορίτσια να κρέμονται από έναν σαν αυτόν για να κάνουν την καριέρα που ονειρεύονται! Μίλησε σε αυτές...δες ποια μπορεί να νιώθει την πίεση τη δική σου και στρίμωξε το νούμερο βάζοντας κάποιον να μιλήσει στη γυναίκα του! Εφόσον έρχεται είναι προσβάσιμη...κι ο καλύτερος για αυτή τη δουλειά είναι ο άντρας σου! Σαν σύζυγος θα της πει απλά να τον συμμαζέψει...για να μην χρεωθεί όλη η οικογένεια τα λάθη του! Καλή τύχη!

sAvArA

# 111 στις 4/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Λεκτικη υποτιμηση ειπες,

που σου χαλα την ηρεμια...

Π α ρ α δ ε ι γ μ α -τ α;;;

Καντο λιανα αυτο, 

θα ηθελες;;γινεται;;

Helenaki4

# 112 στις 4/6/2018
author

Αγαπητέ red October 

Νιωθω οτι έχουμε αρχίσει να «μετράμε»ποιος τον έχει μεγαλύτερο ...τον εκφοβισμό . 

Δέχομαι το γεγονός οτι η αλητεία στην αλητεία οδηγεί σε αχαρτογράφητα νερά . 

Εν παση περιπτώσει , θα ήθελες να προτείνεις έναν αποτελεσματικό κατα τη γνώμη σου τροπο να αντιμετωπιστεί αυτή η συμπεριφορά  (που έντιμη δε λέγεται ...)?

Παράθεση:
Σχόλιο # 109 από Red_October

Πρόσεξε μόνο μην αρχίσουν κάποιοι "άγνωστοι" να σου τηλεφωνούν νύχτα σε κινητά και σταθερά και σου λένε διάφορα...

Αρέσει στα μέλη Enikos, alisida

Helenaki4

# 113 στις 4/6/2018
author

1.ζητα το pdf με τις εργασίες της εβδομάδας . Ψάχνω στο ταμπλετ , μου παίρνει κάποια δευτερόλεπτα να το βρω και φωνάζει μπροστά στους άλλους . «Άντε μανούλα μου ...τελείωνε»

2.μπαινω τρελαμένη στην αίθουσα , το παιδί ειναι άρρωστο , εχω ξενυχτήσει για να διαβάσω , λέω «με συγχωρείτε , μιλούσα με τον παιδίατρο , έχουν πέσει όλα μαζί» Απάντηση «καλά, δεν εχεις τίποτα , γράφε τώρα ...»

3. Έχουμε τακτική συνάντηση στις 15:00 . Μπαίνω στις 15:01 λέω «καλησπέρα» . 

Μου λέει «τώρα δε μπορω να σε δεχτώ , είμαι σε μια πολυ δημιουργική διαδικασία, μόλις συνέλαβα μια καινούρια ιδέα για έρευνα , φύγε και θα σε πάρω τηλέφωνο»

Φεύγω βγάζοντας καπνούς ,(πληρώνω με κόπο το προγραμμα , εχω κάνει αγώνα για να αφήνω το παιδί αυτές τις ωρες που μπορεί αυτός )

Τελευταία στιγμή με φωνάζει «δεν πειράζει έλα , άλλαξα γνώμη» 

Καψονακι ήταν ...

4.απο τότε που τον άδειασα με αποκαλεί «δεσποινίς» . Εχω δείξει οτι ενοχλούμαι στην ηλικία μου να ακούω τέτοια προσφώνηση . «Φεμινίστρια είσαι ?» 

5. «Τα κείμενα σου ειναι αποστειρωμένα. Σου αρέσουν μάλλον οι κανόνες. Κ@ύλα δεν ξερεις τι θα πει μανούλα μου ? Όταν κανεις σεξ με άντρα δηλαδή , το κανεις με κανόνες ?»

Αυτά και αλλα πολλά , τα οποια ήδη τα εχω μεταφέρει στην καθηγήτρια που μεσολάβησε για να ξεκινήσω . 

Παράθεση:
Σχόλιο # 111 από sAvArA

Λεκτικη υποτιμηση ειπες,

που σου χαλα την ηρεμια...

Π α ρ α δ ε ι γ μ α -τ α;;;

Καντο λιανα αυτο, 

θα ηθελες;;γινεται;;

Helenaki4

# 114 στις 4/6/2018
author

Το τελευταίο που άκουσα την περασμένη εβδομάδα ήταν «δεν ξερω , θα μπορούσε δυνητικά το θέμα της έρευνας που θα βάλω να μην μπορεί να βρεθεί σε καμμία βιβλιογραφία...» 

Αυτό λέγεται εκφοβισμός φίλε Red October 

Mindthegap-

# 115 στις 4/6/2018
author
Γυναίκα / 44 / Ελεύθερη
Ιαπωνία
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 3.825

Παράθεση:
Σχόλιο # 114 από Helenaki4

Μου λέει «τώρα δε μπορω να σε δεχτώ , είμαι σε μια πολυ δημιουργική διαδικασία, μόλις συνέλαβα μια καινούρια ιδέα για έρευνα , φύγε και θα σε πάρω τηλέφωνο»

Σιγα ρε Αινσταιν...μη χασεις την ιδεα και δεν ξερει το συμπαν προς τα που να παει...!!

Ενταξει βρε  Ελενα...καψονακια σου κανει...

ομως, το οτι πληρωνεις με κοπο (οπως και αλλοι) ή το οτι εχεις ενα παιδι (επισης, οπως και αλλοι)..

αυτον δεν τον ενδιαφερει...και μη περιμενεις κανενας να δειξει επιεικεια.

Αλλαξε καθηγητη...και προχώρα.

Αρέσει στα μέλη Kristina_, 26-29-31 και σε ακόμα 3 μέλη.

Enikos

# 116 στις 4/6/2018
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 24.458

Απλα πραματα...

Σκοινι d 30mm...

Σαπουνι πρασινο ελιας...

Πας σε ενα ορνιθοτροφειο, παιρνεις δυο σακια πουπουλο...

Πας στο μετρό εχουν ξεμεινει ραγες απο τα εργα, παιρνεις μια...

Τα δινεις του ξαδερφου, να τα εχει εκει διπλα του οταν θα ερχεται να τον "δει"...

Θα του  φυγει η εμπνευση στο πιτς φυτιλι και θα τραγουδαει μπιρ αλλαχ...

Πολλα λεμε...

Αρέσει στα μέλη somebody961, COSTAS42 και σε ακόμα 4 μέλη.

Rapunzel89

# 117 στις 4/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Το εχω ζησει απο την πλευρα φοιτητριας προς καθηγητη σε μεταπτυχιακο που εκανα. Οχι εγω προσωπικα. Εφτασε κ σε αυτια αλλων καθηγητων το θεμα,κυριως ανωτερων,καθως η γυναικα του εκαστοτε καθηγητη επισκεφθηκε συναδελφους του. Προσπαθεί να σου αποσπασει την προσοχη μεσα απο θεση ισχυος που εχει επειδη τον απερριψες αρχικα. Κοιτα,μην μασας. Βλακακος ειναι. Απλα την στιγμη που σε απαξιωνει αδιαφορησε πληρως κ επικεντρωσου στο δικο σου κομματι. Πως να στο πω...θελει κ λιγο ειρωνια του τυπου "σε αφηνω μαλακα να κανεις το κομματι σου κ οταν ειναι θα δεις". Γτ αν το παιζεις συνεχεια κοτα η αν αντιδρας σαν κλαμμενο το κανει περισσοτερο. Ετσι το πανε αυτοι. Ειναι σπασιμο νευρων αυτο που σου κανει αλλα και bullying μαζι. Δλδ οταν δεις οτι ξεφευγουν τα πραγματα τοτε μιλα στον ιδιο οπως δεν εχεις μιλησει σε ανθρωπο κ απειλησε τον οτι θα ενημερωσεις την διοικηση του μεταπτυχιακου. Να θα του παει! Μην φοβασαι κ μην μασας. Περνα το χαλαρα.

Sivilla_I

# 118 στις 4/6/2018
author
Γυναίκα / 51 / Ελεύθερη
Ιρλανδία
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2.026

Παράθεση:
Σχόλιο # 113 από Helenaki4

1.ζητα το pdf με τις εργασίες της εβδομάδας . Ψάχνω στο ταμπλετ , μου παίρνει κάποια δευτερόλεπτα να το βρω και φωνάζει μπροστά στους άλλους . «Άντε μανούλα μου ...τελείωνε»

2.μπαινω τρελαμένη στην αίθουσα , το παιδί ειναι άρρωστο , εχω ξενυχτήσει για να διαβάσω , λέω «με συγχωρείτε , μιλούσα με τον παιδίατρο , έχουν πέσει όλα μαζί» Απάντηση «καλά, δεν εχεις τίποτα , γράφε τώρα ...»

3. Έχουμε τακτική συνάντηση στις 15:00 . Μπαίνω στις 15:01 λέω «καλησπέρα» . 

Φεύγω βγάζοντας καπνούς ,(πληρώνω με κόπο το προγραμμα , εχω κάνει αγώνα για να αφήνω το παιδί αυτές τις ωρες που μπορεί αυτός )

Τελευταία στιγμή με φωνάζει «δεν πειράζει έλα , άλλαξα γνώμη» 

Καψονακι ήταν ...

4.απο τότε που τον άδειασα με αποκαλεί «δεσποινίς» . Εχω δείξει οτι ενοχλούμαι στην ηλικία μου να ακούω τέτοια προσφώνηση . «Φεμινίστρια είσαι ?» 

5. «Τα κείμενα σου ειναι αποστειρωμένα. Σου αρέσουν μάλλον οι κανόνες. Κ@ύλα δεν ξερεις τι θα πει μανούλα μου ? Όταν κανεις σεξ με άντρα δηλαδή , το κανεις με κανόνες ?»

Αυτά και αλλα πολλά , τα οποια ήδη τα εχω μεταφέρει στην καθηγήτρια που μεσολάβησε για να ξεκινήσω . 

Είναι ανάγωγος

καθόλου τυπικός ως προς τη συμπεριφορά του

και άλλα πολλά που μπορούμε να του προσάψουμε κλπ κλπ

Συμβαίνει παντού. 

Δεν προκύπτει απο πουθενά οτι σε έχει παρενοχλήσει (ξέρω πως δεν είναι αυτό το θέμα σου οκ, αλλά δεν μοιάζει για συμπεριφορά τιμωρητική. Είναι απλά κάφρος ο τύπος)

Είσαι όμως και συ πολύ υπερβολική και επίσης μη τυπική. 

Τα: "με συγχωρείτε μιλούσα με τον παιδίατρο"

είναι εντελώς απαράδεκτα όταν μιλάς με τον καθηγητή σου

Συντάσσομαι με τη θέση της Kristina και μόνο!

Έσω τυπική και κάνε τη δουλειά σου.

Για παράδειγμα, ειδικά στην τελευταία του ατάκα που ήταν πολύ προκλητική (αυτή με το σεξ και τα αποστειρωμένα κλπ)

εγω θα απαντούσα: "αυτές οι κουβέντες είναι καφενείου, άσε που πλέον διώκονται κιόλας" και θα απαιτούσα να αξιολογηθεί το γραπτό μου με τους τυπικούς κανόνες αξιολόγησης. νέτα σκέτα και αποστειρωμένα όπως λέει αυτός

Δεν είσαι μαχητική. Φτιάξτο. Ο κόσμος γύρω σου δεν είναι υποχρεωμένος να σου δίνει άλλοθι ούτε παρηγοριά

όταν έχεις να κάνεις με μ@κες. Θα πρέπει να μάθεις μόνη σου να τους αντιμετωπίζεις. Αλλιώς, όλοι οι νόμοι του κόσμου και όλες οι διαμεσολαβήσεις των άλλων, θα είναι απλά χάσιμο χρόνου

Αρέσει στα μέλη Mindthegap-, Kristina_

Red_October

# 119 στις 4/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 112 από Helenaki4

Αγαπητέ red October 

Νιωθω οτι έχουμε αρχίσει να «μετράμε»ποιος τον έχει μεγαλύτερο ...τον εκφοβισμό . 

Δέχομαι το γεγονός οτι η αλητεία στην αλητεία οδηγεί σε αχαρτογράφητα νερά . 

Εν παση περιπτώσει , θα ήθελες να προτείνεις έναν αποτελεσματικό κατα τη γνώμη σου τροπο να αντιμετωπιστεί αυτή η συμπεριφορά  (που έντιμη δε λέγεται ...)?

Συμφωνώ με την Mindthegap- και όσους το ανέφεραν πριν:  Άλλαξε καθηγητή ή απλά κάνε υπομονή τεράστια, που εγώ δεν θα άντεχα να κάνω...

Καλή τύχη!

https://www.youtube.com/watch?v=2_PIanqwy4M

Red_October

# 120 στις 4/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 116 από Enikos

Απλα πραματα...

Σκοινι d 30mm...

Σαπουνι πρασινο ελιας...

Πας σε ενα ορνιθοτροφειο, παιρνεις δυο σακια πουπουλο...

Πας στο μετρό εχουν ξεμεινει ραγες απο τα εργα, παιρνεις μια...

Τα δινεις του ξαδερφου, να τα εχει εκει διπλα του οταν θα ερχεται να τον "δει"...

Θα του  φυγει η εμπνευση στο πιτς φυτιλι και θα τραγουδαει μπιρ αλλαχ...

Πολλα λεμε...

Αν αυτή η φαντασίωση την βοηθά ψυχολογικά, γιατί όχι;

Επιλέξτε σελίδα: (1-9)
Σελίδες 123456789
Δεν μπορείτε να απαντήσετε