Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ο καθηγητής μου κάνει πόλεμο νεύρων επειδη δεν ανταποκρίθηκα

Επιλέξτε σελίδα: (1-9)
Σελίδες 123456789

dimitriis66

# 141 στις 5/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

και οταν δεν μπορουν να αντεξουν σε πιεση πως θα εξυπηρετησουν τους γυρω τους?

Παράθεση:
Σχόλιο # 140 από Hrakleitos3

λαθος...για καποιους δεν ισχυει,γιατι πρεπει να καταφερουν να εξειδικευτουν σε τεραστιο βαθμο ωστε να μπορεσουν να προσφερουν υπηρεσιες που θα αλλαξουν προς το καλυτερο τον κοσμο...

Hrakleitos3

# 142 στις 5/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

εντελως ακυρη η απαντηση σου...αλλα λεω,αλλα καταλαβαινεις...

Παράθεση:
Σχόλιο # 141 από dimitriis66

και οταν δεν μπορουν να αντεξουν σε πιεση πως θα εξυπηρετησουν τους γυρω τους?

alisida

# 143 στις 5/6/2018
author
Γυναίκα / 51 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 8.888
'Aρεσαν+: 0%

Δεν το βρισκω τελειως ακυρο.

Ανοιγει νεο θεμα 

Ποσα και ποια προσοντα θα πρεπει να εχει ενας καθηγητης - εκτος των γνωσεων πανω στο αντικειμενο του - για να διδαξει 

Παράθεση:
Σχόλιο # 142 από Hrakleitos3

Sivilla_I

# 144 στις 5/6/2018
author
Γυναίκα / 51 / Ελεύθερη
Ιρλανδία
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2.026
              Ο ακαδημαϊκός κόσμος
              είναι όσο βρώμικος
           είναι και ο υπόλοιπος κόσμος.              Όποιος μπαίνει, καλό είναι να αφήνει τα ιδεώδη του στην είσοδο               να κάνει τη δουλειά του, να παρει το χαρτάκι του και να φύγει.
           Δεν υπάρχουν ούτε καλοσύνες, ούτε σεβασμίλες ούτε τίποτα.
         Υπάρχει κόσμος που έχει εξουσία και μοιράζει τίτλους.          Υπάρχουν έχοντες και κατέχοντες          Υπάρχουν ερπετά και παρατρεχάμενα ζούδια
         Γενικά υπάρχει πολύ πράμα όπως παντού
                    Αν το αντέχει κανείς, μπαίνει και κάνει τη δουλειά του
                    Αν δεν, τότε δεν ψάχνει μεταπτυχιακά
                     Κάνει κάτι άλλο, πιο ανθρωπισιάρικο και πιο στα μέτρα του                   
Αρέσει στα μέλη anassa_, Heptamer και σε ακόμα 1 μέλος.

Sivilla_I

# 145 στις 5/6/2018
author
Γυναίκα / 51 / Ελεύθερη
Ιρλανδία

Παράθεση:
Σχόλιο # 140 από Hrakleitos3

λαθος...για καποιους δεν ισχυει,γιατι πρεπει να καταφερουν να εξειδικευτουν σε τεραστιο βαθμο ωστε να μπορεσουν να προσφερουν υπηρεσιες που θα αλλαξουν προς το καλυτερο τον κοσμο...

Έχετε πολύ ιδανικά πλασμένη την εικόνα

του ακαδημαϊκού τοπίου

Τόσο ιδανικά που ακόμα και γω

διστάζω να σας κάνω τον εξωραϊσμό της

Βέβαια και πάλι, νομίζω οτι λέτε άλλα πράγματα εσείς και η κυρία η γελαστή με την κουτάλα  

Αρέσει στο μέλος Enikos

Sivilla_I

# 146 στις 5/6/2018
author
Γυναίκα / 51 / Ελεύθερη
Ιρλανδία

Παράθεση:
Σχόλιο # 143 από alisida

Ανοιγει νεο θεμα 

Ποσα και ποια προσοντα θα πρεπει να εχει ενας καθηγητης - εκτος των γνωσεων πανω στο αντικειμενο του - για να διδαξει 

Γερά δόντια

Και τα πάνω και τα κάτω

Και τα περισσότερα να είναι χρόνια στις έδρες

Αρέσει στο μέλος alisida

dimitriis66

# 147 στις 5/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

εγω δεν προσβαλλομαι ...αντεχω την πιεση και δεν ανησυχω, ο νεαρος ομως εχει αλλη εκδοχη για τον "εξω" κοσμο. καποτε μπορει να προσγειωθει ανωμαλα οταν καποιος απο αυτους που υπερασπιστηκε θα χρειαστει να του προσφερει τις υπηρεσιες του...

Παράθεση:
Σχόλιο # 143 από alisida

Ανοιγει νεο θεμα 

dimitriis66

# 148 στις 5/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Δηλαδη οταν προσφερεις υπηρεσιες που θα αλλαξουν τον κοσμο δεν εξυπηρετεις τους γυρω σου??? αλλα ελληνικα εχω μαθει εγω...με συγχωρεις ,γραψε λαθος!!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 142 από Hrakleitos3

Arxontoula_

# 149 στις 5/6/2018
author
Γυναίκα / 55 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Σταυρός
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 1.744
Είναι ένα κουνελάκι που χαίρεται τη ζωή του, έχει βγει έξω να ξεκουραστεί και όπως δεν πρόσεξε, το πλησιάζει μια αλεπού και του ορμάει.

Αλεπού: Χα χα χα! Θα γίνεις ωραίο γεύμα!

Κουνέλι: Δεν γίνεται να με φας! Όχι τώρα! Πρέπει να περιμένεις μερικές μέρες τουλάχιστον!

Αλεπού: Καλά, είσαι σοβαρός; Τώρα θα σε φάω!

Κουνέλι: Μα σε λίγες μέρες τελειώνω τη διατριβή μου με τίτλο:"Η Υπεροχή των κουνελιών σε σχέση με τις Αλεπούδες και τους Λύκους"

Αλεπού: Α, δεν πας καλά, όλοι ξέρουν ότι τα κουνέλια δεν έχουν καμία τύχη απέναντι στις αλεπούδες!

Κουνέλι: Ε, αν δεν πιστεύεις, έλα στη φωλιά μου να τη διαβάσεις και να πειστείς. Αν δεν πειστείς, να με φας.

Πείθεται η αλεπού, πάει στη φωλιά του κουνελιού...και δεν ξαναβγαίνει ποτέ...
Επαναλαμβάνεται το ίδιο σκηνικό, μόνο που ο κυνηγός αυτή τη φορά είναι ένας λύκος που καταφέρνει και στριμώχνει εύκολα το κουνέλι σε μια γωνιά (Οξιάς και Πλατάνου γωνία, στο άνω Δάσος).

Λύκος: Μμμμ, τι ζουμερό μεσημεριανό είσαι εσύ!

Κουνέλι: Κάτσε, περίμενε, δεν μπορείς να με φας! Περίμενε μερικές μέρες!

Λύκος: Πως δεν πρέπει να σε φάω; Φαίνεσαι πειραγμένος στο κεφάλι! Με δουλεύεις;

Κουνέλι: Όχι, σε μερικές μέρες τελειώνω τη διατριβή μου "Η Υπεροχή των κουνελιών σε σχέση με τις Αλεπούδες και τους Λύκους" και είναι κρίμα!

Λύκος: Μα καλά, υπάρχουν εκτός από τρελές αγελάδες και τρελά κουνέλια; Ετοιμάσου, σου 'ρχομαι!

Κουνέλι: Περίμενε! Περίμενε! Αν δε με πιστεύεις, έλα στη φωλιά μου να τη διαβάσεις και να πειστείς. Αν δεν πειστείς, να με φας.

Όπως και οι πιο μικροί μας φίλοι έχουν καταλάβει τι θα γίνει παρακάτω, πάνε στη φωλιά του κουνελιού μπαίνουν μέσα και πάει ο λύκος, δεν ξαναβγήκε ποτέ
Σε κάποια άλλη χαζοχαρούμενη στιγμή του κουνελιού, περνάει μια φίλη του κουνέλα.

Κουνέλα: Τι νέα; Φαίνεσαι χαρούμενος!

Κουνέλι: Καλά μωρέ, τέλειωσα τη διατριβή μου και ξελασκάρισα λίγο. Ήταν πολύ επιτυχημένη!

Κουνέλα: Μπράβο! Τι θέμα είχε;

Κουνέλι: «Η Υπεροχή των Κουνελιών σε σχέση με τις Αλεπούδες και τους Λύκους»!

Κουνέλα: Εεεχμμμ...είσαι σίγουρος; Δεν μου ακούγεται πολύ σωστό αυτό!

Κουνέλι: Ναι σου λέω! Αν θες έλα να τη διαβάσεις!

Πηγαίνουν στη φωλιά του κουνελιού, κατεβαίνουν, ήταν λίγο ακατάστατα βέβαια, αλλά ήταν μια γεμάτη εβδομάδα με την παρουσίαση κι όλα αυτά, οπότε κατά σειρά εμφανίσεως βλέπει η κουνέλα
ένα κρεβάτι άνω-κάτω,
έναν υπολογιστή ταλαιπωρημένο,
χαρτιά παντού,
ένα σωρό από κοκάλα αλεπούς,
ένα σωρό από κόκαλα λύκου
και ένα θεόρατο χορτασμένο λιοντάρι!

Ηθικόν Δίδαγμα της ιστορίας:
- Ο τίτλος του Διδακτορικού σου δεν έχει σημασία.
- Το αντικείμενο του Διδακτορικού σου δεν έχει σημασία.
- Τα αποτελέσματα της έρευνας του Διδακτορικού σου δεν έχουν σημασία.

- Αυτό που έχει σημασία είναι ο Επιβλέπων Καθηγητής...
Αρέσει στα μέλη 26-29-31, Heptamer και σε ακόμα 3 μέλη.

Kristina_

# 150 στις 5/6/2018
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Τατζικιστάν
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1.667

Βρε ελενα κανεις το προγραμμα που θελω να κανω καποτε (σε μια αλλη ζωη μαλλον)...Μπα μαλλον οχι...το "δικο" μου εχει και καποια στοιχεια "ψυχολογιας" και μαλλον δεν το εχεις...

Τελικα ειναι μεταπτυχιακο ή διδακτορικο αυτο που λεω εγω...ξεκινας και οπου φτασεις

Παράθεση:
Σχόλιο # 130 από Helenaki4

Φίλε Δημήτρη συμπαθα με , δεν θα ήθελα να δώσω περισσότερα στοιχεία για το λόγο οτι η δουλειά μου και ως εκ τούτου και το αντικείμενο του μεταπτυχιακού ειναι «σημαδούρα» . Υπάρχει μονο ένα τμήμα στην Αθήνα που ειδικεύεται και οι διδάσκοντες ειναι ελάχιστοι , συγκριτικά με αλλα τμήματα . (Μάλλον βρήκα που θα πάω από Σεπτέμβρη και μαντέψτε ...ειναι γυναίκα)

Σωστηηη σε βρισκω...το σκεφτηκα και εγω...αλλα οκ λεω ειναι μαι νεα εμπειρια γι αυτην, ισως ειναι απροετοιμαστη, θα βρει το δρομο της

Ομως εγω μεταπτυχιακο καταλαβα οτι ειναι,,,ολος ο κοσμος κανει...ε δεν το λες και ασκητικη

Παράθεση:
Σχόλιο # 131 από sAvArA

Το να ΜΗΝ σου "π α ε ι"το διδακτορικο...το χεις σκεφτει;;;

Φρονιμαδα-υπομονη και ανωτεροτητα , θελουν οι "τ ι τ λ ο ι", 

ανθρωπους μηχανες ζητανε..

.Κι εσυ μη αντεχοντας ΟΟοολααα τουτα, να φτιαχνεις μικροπαθη 

και μικροκακιες για να ξεπερασεις τον "ασκητισμο" Του...

Ειναι τελικα της νοοτροπιας-κλισης Σου το θεμα;;;

Γιατι θες τον τιτλο δε μας ειπες...

Kristina_

# 151 στις 5/6/2018
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Τατζικιστάν
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1.667

Παντως εγω στο πανεπιστημιο συναντησα καλυτερους ανθρωπους (γενικα) απο οτι στην υπολοιπη ζωη μου, ειδικα πολυ πολυ καλυτερους απο αυτους που συναναστρεφομαι στο περιβαλλον εργασιας μου...βεβαια πιστευω οτι εχει σημασια και η κατευθυνση σπουδων...εκει που το αντικειμενο ειναι "θολο και αοριστο" ε πολλοι θα πουλουν φυκια για μεταξωτες κορδελες...νομιζω εεε

Παράθεση:
Σχόλιο # 144 από Sivilla_I
              Ο ακαδημαϊκός κόσμος
              είναι όσο βρώμικος
           είναι και ο υπόλοιπος κόσμος.              Όποιος μπαίνει, καλό είναι να αφήνει τα ιδεώδη του στην είσοδο               να κάνει τη δουλειά του, να παρει το χαρτάκι του και να φύγει.
           Δεν υπάρχουν ούτε καλοσύνες, ούτε σεβασμίλες ούτε τίποτα.
         Υπάρχει κόσμος που έχει εξουσία και μοιράζει τίτλους.          Υπάρχουν έχοντες και κατέχοντες          Υπάρχουν ερπετά και παρατρεχάμενα ζούδια
         Γενικά υπάρχει πολύ πράμα όπως παντού
                    Αν το αντέχει κανείς, μπαίνει και κάνει τη δουλειά του
                    Αν δεν, τότε δεν ψάχνει μεταπτυχιακά
                     Κάνει κάτι άλλο, πιο ανθρωπισιάρικο και πιο στα μέτρα του                   

Hrakleitos3

# 152 στις 5/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

μολις σιγουρευτηκα οτι δεν καταλαβες λεξη απ' ο,τι εγραψα

Παράθεση:
Σχόλιο # 148 από dimitriis66

Δηλαδη οταν προσφερεις υπηρεσιες που θα αλλαξουν τον κοσμο δεν εξυπηρετεις τους γυρω σου??? αλλα ελληνικα εχω μαθει εγω...με συγχωρεις ,γραψε λαθος!!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 147 από dimitriis66

εγω δεν προσβαλλομαι ...αντεχω την πιεση και δεν ανησυχω, ο νεαρος ομως εχει αλλη εκδοχη για τον "εξω" κοσμο. καποτε μπορει να προσγειωθει ανωμαλα οταν καποιος απο αυτους που υπερασπιστηκε θα χρειαστει να του προσφερει τις υπηρεσιες του...

Hrakleitos3

# 153 στις 5/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

τωρα σιγουρετηκα δις οτι δεν πηρες μυρωδια...ξεκινησες απο λανθασμενη αφετηρια και απλα συνεχιζεις να βγαζεις λαθος συμπερασμα...

Παράθεση:
Σχόλιο # 148 από dimitriis66

Sivilla_I

# 154 στις 5/6/2018
author
Γυναίκα / 51 / Ελεύθερη
Ιρλανδία

Παράθεση:
Σχόλιο # 151 από Kristina_

Παντως εγω στο πανεπιστημιο συναντησα καλυτερους ανθρωπους (γενικα) απο οτι στην υπολοιπη ζωη μου, ειδικα πολυ πολυ καλυτερους απο αυτους που συναναστρεφομαι στο περιβαλλον εργασιας μου...βεβαια πιστευω οτι εχει σημασια και η κατευθυνση σπουδων...εκει που το αντικειμενο ειναι "θολο και αοριστο" ε πολλοι θα πουλουν φυκια για μεταξωτες κορδελες...νομιζω εεε

Οι άνθρωποι μπορεί να είναι καλοί

και να βρεθούν οπουδήποτε για δουλειά

Αλλα όταν πρόκειται για δουλειά, τις ίδιες βρωμιές έχει το πανεπιστήμιο

με κάθε άλλο χώρο εργασίας. Όπου υπάρχει εξουσία, αξιολόγηση, ιεραρχία κλπ κλπ

υπάρχει και περιθώριο για αυθαιρεσίες (πχ καρεκλοκένταυρους συναντά κανείς σε μεγάλη ποικιλία και ποσότητα στον ακαδημαϊκό κόσμο. όπως και λαμόγια και βυσματίες)

Αρέσει στο μέλος Heptamer

Heptamer

# 155 στις 6/6/2018
author
Ανδρας / 50 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 15.267

Για αυτό και εμεινε και διχως δουλεια ο Τριανταφυλλοπουλος?

Ο εν λογω νομος βολικότατα ποινικοποιησε την καταγραφη και ακυρωσε ένα κατ εμε δυνατο αποδεικτικο μεσο, ωστε να μην μπορει κανεις (δημοσιογράφος ή μη) να βγαζει και  εκθετει απλυτα ιθυνοντων στη φορα, αναγκαζοντας σε / δυσκολεύοντας σε να αποδειξεις πως δεν εισαι ελέφαντας.

Για την αλογιστη ηλεκτρονικη καταγραφη του καθενος δεν ξυνεται κανεις - αυτή αλλωστε είναι νομιμη (και ηθικη), αφου γινεται από την κρατικη ισχυ.

Παράθεση:
Σχόλιο # 26 από 26-29-31

Αποδεδειγμενα αμφιτρητη,ειναι ποινικο αδικημα,η καταγραφη 

ιδιωτικης συνομιλιας,και δεν αποτελει τεκμηριο σε κανενα δικαστηριο.

Αυτο ας το ξεχασει η θεματοθετρια...

Αρέσει στο μέλος alisida

Heptamer

# 156 στις 6/6/2018
author
Ανδρας / 50 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 15.267

Το καθηγητικο κατεστημενο είναι ισως και πολύ πιο σαπιο από καποια αλλα.

Αν μπεις στο ματι καποιου / καποιων με ισχυ, δεν πρόκειται να δεις εδρα / θεση / προαγωγη εις τον αιωνα τον απαντα.

Αν παλι σε συμπαθησουν, θα σε προωθησουν.

Παράθεση:
Σχόλιο # 154 από Sivilla_I

Αλλα όταν πρόκειται για δουλειά, τις ίδιες βρωμιές έχει το πανεπιστήμιο

με κάθε άλλο χώρο εργασίας. Όπου υπάρχει εξουσία, αξιολόγηση, ιεραρχία κλπ κλπ

υπάρχει και περιθώριο για αυθαιρεσίες (πχ καρεκλοκένταυρους συναντά κανείς σε μεγάλη ποικιλία και ποσότητα στον ακαδημαϊκό κόσμο. όπως και λαμόγια και βυσματίες)

Αρέσει στο μέλος anassa_

dimitriis66

# 157 στις 6/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

αγαπητε κυριε (που δεν μας κανετε την τιμη να μας δειξετε φατσουλα ) επειδη τυγχανει να ειμαι μειωμενης αντιληψεως θα μπορουσατε να μου δωσετε μια διευκρινηση για να καταλαβω περι τινος θεματος γραψατε? μην μεινω και με την απορια...θα το ηθελα σε ψιλα γιατι σε χαρτινα δεν το εχω!!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 153 από Hrakleitos3

τωρα σιγουρετηκα δις οτι δεν πηρες μυρωδια...ξεκινησες απο λανθασμενη αφετηρια και απλα συνεχιζεις να βγαζεις λαθος συμπερασμα...

Hrakleitos3

# 158 στις 6/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

"που δεν μας κανετε την τιμη να μας δειξετε φατσουλα"...δεν μπηκα εδω μεσα κυριε μου για να βρω γυναικα,οποτε δε νιωθω την υποχρεωση να εχω φωτογραφια στο προφιλ μου...υπαρχουν εννοιες οπως "ιδιωτικοτητα","προσωπικα δεδομενα",που καποιοι εξ' ημων θελουμε να προστατευτουμε,χωρις να εκτιθεμεθα στον καθε αγνωστο που ενδεχεται να χρησιμοποιησει μια δικη μας φωτογραφια για να φτιαξει καπου αλλου ενα νεο προφιλ,σε καποια αλλη σελιδα γνωριμιων,με το οποιο θα μπορει  να εχει παραβατικη συμπεριφορα,πχ να βριζει ή να προσβαλλει αγνωστους ή να ψαρευει ανηλικα παιδακια,χρησιμοποιωντας τη φατσα μας...η αποφαση λοιπον  "να μη δειχνω φατσουλα" στον καθενα ειναι απολυτα συνειδητη και δε χρηζει ειρωνειας...

Παράθεση:
Σχόλιο # 157 από dimitriis66

αγαπητε κυριε (που δεν μας κανετε την τιμη να μας δειξετε φατσουλα ) επειδη τυγχανει να ειμαι μειωμενης αντιληψεως θα μπορουσατε να μου δωσετε μια διευκρινηση για να καταλαβω περι τινος θεματος γραψατε? μην μεινω και με την απορια...θα το ηθελα σε ψιλα γιατι σε χαρτινα δεν το εχω!!!

dimitriis66

# 159 στις 7/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

εξηγηση ομως στο ζητουμενο θα δωσεις???    μπορει να παρεις περισσοτερα λαικ !!!       ΥΓουτε εγω ψαχνω γυναικα απο εδω...απλα δεν εχω να κρυψω τιποτα και δεν σε ειρωνευτικα, αν θελεις ευχαριστως να το κανω.

Παράθεση:
Σχόλιο # 158 από Hrakleitos3

"που δεν μας κανετε την τιμη να μας δειξετε φατσουλα"...δεν μπηκα εδω μεσα κυριε μου για να βρω γυναικα,οποτε δε νιωθω την υποχρεωση να εχω φωτογραφια στο προφιλ μου...υπαρχουν εννοιες οπως "ιδιωτικοτητα","προσωπικα δεδομενα",που καποιοι εξ' ημων θελουμε να προστατευτουμε,χωρις να εκτιθεμεθα στον καθε αγνωστο που ενδεχεται να χρησιμοποιησει μια δικη μας φωτογραφια για να φτιαξει καπου αλλου ενα νεο προφιλ,σε καποια αλλη σελιδα γνωριμιων,με το οποιο θα μπορει  να εχει παραβατικη συμπεριφορα,πχ να βριζει ή να προσβαλλει αγνωστους ή να ψαρευει ανηλικα παιδακια,χρησιμοποιωντας τη φατσα μας...η αποφαση λοιπον  "να μη δειχνω φατσουλα" στον καθενα ειναι απολυτα συνειδητη και δε χρηζει ειρωνειας...

Hrakleitos3

# 160 στις 7/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

μια μικρη διορθωση,που δεν μπορω να κανω πλεον στο αρχικο σχολιο...το 'δε χρηζει ειρωνειας" να αλλαξει σε "δεν επιδεχεται ειρωνεια"...μου ειχε γινει συνηθεια το λαθος με τις γενικες και σπευδω να το διορθωσω...

Επιλέξτε σελίδα: (1-9)
Σελίδες 123456789
Δεν μπορείτε να απαντήσετε