Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ο καθηγητής μου κάνει πόλεμο νεύρων επειδη δεν ανταποκρίθηκα

Επιλέξτε σελίδα: (1-9)
Σελίδες 123456789

Sivilla_I

# 161 στις 7/6/2018
author
Γυναίκα / 51 / Ελεύθερη
Ιρλανδία
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2.026
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Σχόλιο # 159 από dimitriis66

εξηγηση ομως στο ζητουμενο θα δωσεις???    μπορει να παρεις περισσοτερα λαικ !!!       ΥΓουτε εγω ψαχνω γυναικα απο εδω...απλα δεν εχω να κρυψω τιποτα και δεν σε ειρωνευτικα, αν θελεις ευχαριστως να το κανω.

Οι...

άνευ φωτογραφίας

έχουν να κρύψουν?

dimitriis66

# 162 στις 7/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

δεν ειπα αυτο αλλα εαν ηθελα να προσβαλλω καποιον δεν θα το  εκανα ποτε "κρυμμενος".

Παράθεση:
Σχόλιο # 161 από Sivilla_I

Οι...

άνευ φωτογραφίας

έχουν να κρύψουν?

Παράθεση:
Σχόλιο # 161 από Sivilla_I

Οι...

άνευ φωτογραφίας

έχουν να κρύψουν?

Hrakleitos3

# 163 στις 7/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

απλα δεν εχω να κρυψω τιποτα...οποιος δλδ θελει να προστατεψει την ιδιωτικοτητα του στο διαδικτυο για τους λογους που ανεφερα παραπανω,εχει να κρυψει κατι,ε?τρομερη λογικη διαδικασια του σκεπτεσθαι...εσυ και ο Αριστοτελης...

Παράθεση:
Σχόλιο # 159 από dimitriis66

εξηγηση ομως στο ζητουμενο θα δωσεις???    μπορει να παρεις περισσοτερα λαικ !!!       ΥΓουτε εγω ψαχνω γυναικα απο εδω...απλα δεν εχω να κρυψω τιποτα και δεν σε ειρωνευτικα, αν θελεις ευχαριστως να το κανω.

dimitriis66

# 164 στις 8/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

το λυσαμε αυτο απλα προσπαθω εδω και ποσα σχολια να που απαντησεις σχετικα με το τι ακριβως δεν καταλαβα ...αλλα εσυ το παιζεις αδιαφορος!!!       

μην σε νοιαζει η φωτο, δεν ειμαι γυναικα να με ενδιαφερει η φατσα σου ...με προσβαλες οτι δεν παιρνω μυρωδια και περιμενω απαντηση...

Παράθεση:
Σχόλιο # 163 από Hrakleitos3

απλα δεν εχω να κρυψω τιποτα...οποιος δλδ θελει να προστατεψει την ιδιωτικοτητα του στο διαδικτυο για τους λογους που ανεφερα παραπανω,εχει να κρυψει κατι,ε?τρομερη λογικη διαδικασια του σκεπτεσθαι...εσυ και ο Αριστοτελης...

Hrakleitos3

# 165 στις 9/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

ειναι τοσο απλο...διαβαζεις πανω σε ποιο σχολιο δινω απαντηση και καταλαβαινεις...

dimitriis66

# 166 στις 9/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Μια και εσυ δεν θελεις να απαντήσεις παρακαλω αν υπαρχει καποιος που καταλαβε να μου εξηγησει (ειπαμε εχω μειωμενη αντιληψη) . Αμαρτια να μεινω με την απορια

sAvArA

# 167 στις 10/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Να, ας πουμε...

Αν θες 

να μελετησεις 

τον ε γ κ ε φ α λ ο και το νου...

π.χ.

http://brain-mind.med.uoc.gr

...Θελει να το κανεις μεσω ειδικων σπουδων και οχι απλα -ψαχτά

μεσω βιβλιογραφιας..

Θελει εξειδικευση -καθοδηγηση υψηλων προδιαγραφων ακαδημαικου τυπου

matakiamou00

# 168 στις 13/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Απλή απάντηση αλλαζεις καθηγητη.Ισως σου φανεί κουραστικό αλλά ισως ο επόμενος είναι πιο νορμάλ να σε περάσει σε μάθημα.Διαλεξε εσένα γιατί είσαι παντρεμένη οι άλλες οι μικρές μπορεί να τον ρεζιλεψουν.Αφου υπάρχει λύση τόσο καιρό γιατί δεν το κάνεις?

Helenaki4

# 169 στις 24/6/2018
author
Γυναίκα / 44 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.522

Τα τελευταία νέα θελω να μοιραστώ μαζί σας

θα τροποποίησω λιγο τους όρους , περιγράφοντας όμως αληθή γεγονότα .

Καπου στα μέσα Ιουνίου , παρουσιάσαμε όλοι την τελική εργασία για να κλείσει η χρονιά. Ο Καθηγητής μου από καιρό με είχε στείλει στο βοηθό του (δεν είθισται ) δίνοντας μου συγκεκριμένες οδηγίες για την εργασία , οι οποίες στην αξιολόγηση απεδείχθησαν παραπλανητικές . Στο ίδιο επίπεδο είχε άλλη μια μεταπτυχιακή την οποια δεν έστειλε στο βοηθό . Μετά την αξιολόγηση , η προεδρία με τσεκούρωσε με «λίαν καλώς» , χωρίς όμως να γνωρίζει οτι ακολουθούσα τις οδηγίες που ο ίδιος είχε δώσει . Θύμωσα .Η προεδρία τον επέπληξε διότι έμαθε οτι είχα δουλέψει με ένα βοηθό αυτεπάγγελτο , ενώ η άλλη είχε δουλέψει κανονικά μαζί του . 
Μετά την αξιολόγηση ο Καθηγητής προσπάθησε να με προσεγγίσει με χαμόγελο για την επόμενη χρόνια . Του είπα «δεν θα συνεχίσουμε μαζί , καλη συνεχεια σε οτι κάνετε» .Μου λέει « τι συμπεριφορά ειναι αυτή ?» Του είπα « καλύτερα να μην μιλήσουμε για συμπεριφορές σας.» Μου λέει «να το κουβεντιάσουμε» Του απαντώ «καμμία κουβέντα οι δυο μας , μονο παρουσία τρίτων , αν θέλετε» Κι έφυγα .
Έπιασε μια  καθηγήτρια κι άρχισε να με κακολογεί ως «αυθάδη» .Εκείνη του είπε οτι το να είσαι γυναίκα ακόμα και στις μέρες μας εχει δυσκολίες ...(της είχα μιλήσει το Μάιο) .
Τώρα ειναι ψυχρός και μαζί της . 
Έμαθα από εκείνη οτι υπάρχει γενική δυσαρέσκεια στην προεδρία με αυτόν , λόγω αλαζονικής συμπεριφοράς σε όλη τη διάρκεια του έτους . 
Ξεκίνησα ήδη με άλλον καθηγητή , θα δουλέψω μέσα στο καλοκαίρι με στόχο να μη χάσω χρόνο ...
Αυτά !

Αρέσει στα μέλη anassa_, Mindthegap-

Kristina_

# 170 στις 24/6/2018
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Τατζικιστάν
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1.667

Και μενα ο καθηγητης σε βοηθο με ειχε παραπεμψει (καμια σχεση με το δικο σου) και ο βοηθος (για χαρα παιδακι) μονο για το φορματ ειχε να πει...σιγα μην περιμενα το βοηθο να με κατευθυνει!!! Ουτε τον καθηγητη περιμενα...βεβαια γενικα δεν περιμενω απο τους αλλους 

Φιλεναδα τωρα με τον επομενο δεν εχεις περιθωρια λαθους, γκρινια, φταινε οι αλλοι κλπ τελος...ζοριζουν τα πραγματα για σενα...να πατας στα δικα σου ποδια ...και σορρυ που θα στο πω αλλα ειναι λαθος αυτα τα κουσκους με την αλλη καθηγητρια ειναι και ανεντιμα...δεν ξερεις τι παιχνιδια παιζονται μεταξυ τους και καθεται κι αυτη και κουτσομπολευει μαζι σου  δεν ειναι σοβαρη

Παντως "λιαν καλως" με τοσα που ειπες...απορω...αυτα ειναι τα καλα των θεωρητικων "επιστημων" μαλλον

Αααα εγινε "λιαν καλως" επειδη τον "εδωσες" στην προεδρια??? να προσεχεις λεω εγω

Παράθεση:
Σχόλιο # 169 από Helenaki4

Τα τελευταία νέα θελω να μοιραστώ μαζί σας

θα τροποποίησω λιγο τους όρους , περιγράφοντας όμως αληθή γεγονότα .

Καπου στα μέσα Ιουνίου , παρουσιάσαμε όλοι την τελική εργασία για να κλείσει η χρονιά. Ο Καθηγητής μου από καιρό με είχε στείλει στο βοηθό του (δεν είθισται ) δίνοντας μου συγκεκριμένες οδηγίες για την εργασία , οι οποίες στην αξιολόγηση απεδείχθησαν παραπλανητικές . Στο ίδιο επίπεδο είχε άλλη μια μεταπτυχιακή την οποια δεν έστειλε στο βοηθό . Μετά την αξιολόγηση , η προεδρία με τσεκούρωσε με «λίαν καλώς» , χωρίς όμως να γνωρίζει οτι ακολουθούσα τις οδηγίες που ο ίδιος είχε δώσει . Θύμωσα .Η προεδρία τον επέπληξε διότι έμαθε οτι είχα δουλέψει με ένα βοηθό αυτεπάγγελτο , ενώ η άλλη είχε δουλέψει κανονικά μαζί του . 
Μετά την αξιολόγηση ο Καθηγητής προσπάθησε να με προσεγγίσει με χαμόγελο για την επόμενη χρόνια . Του είπα «δεν θα συνεχίσουμε μαζί , καλη συνεχεια σε οτι κάνετε» .Μου λέει « τι συμπεριφορά ειναι αυτή ?» Του είπα « καλύτερα να μην μιλήσουμε για συμπεριφορές σας.» Μου λέει «να το κουβεντιάσουμε» Του απαντώ «καμμία κουβέντα οι δυο μας , μονο παρουσία τρίτων , αν θέλετε» Κι έφυγα .
Έπιασε μια  καθηγήτρια κι άρχισε να με κακολογεί ως «αυθάδη» .Εκείνη του είπε οτι το να είσαι γυναίκα ακόμα και στις μέρες μας εχει δυσκολίες ...(της είχα μιλήσει το Μάιο) .
Τώρα ειναι ψυχρός και μαζί της . 
Έμαθα από εκείνη οτι υπάρχει γενική δυσαρέσκεια στην προεδρία με αυτόν , λόγω αλαζονικής συμπεριφοράς σε όλη τη διάρκεια του έτους . 
Ξεκίνησα ήδη με άλλον καθηγητή , θα δουλέψω μέσα στο καλοκαίρι με στόχο να μη χάσω χρόνο ...
Αυτά !

Αρέσει στα μέλη anassa_, Mindthegap-

dimitriis66

# 171 στις 24/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

μπραβο για την υπομονη που εδειξες, τελικα τιποτα δεν μενει ατιμωρητο και κρυφο για πολυ οταν εχεις το δικαιο μαζι σου. θα δανειστω το μοτο ενος φιλου απο εδω...keep walking!!!

Gianniskev1977

# 172 στις 14/7/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Διαφορετική προσέγγιση

Πιαστον καπου μονο του πριν το μαθημα κ πες του δυο κουβέντες, Πες του οτι αυτη η συμπεριφορά που εχει ειναι ασχημοτερη απ τα μουτρα του.
Επιλέξτε σελίδα: (1-9)
Σελίδες 123456789
Δεν μπορείτε να απαντήσετε