Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ερωτας με μια ματια

Επιλέξτε σελίδα: (1-11)
Σελίδες Αρχική«234567891011

MiltosRNLI1930

# 181 στις 9/6/2018
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.430
'Aρεσαν+: 0%

Αν με συμπαθεις εστω και λιγο ,παραξενο πολυταξιδεμενο θηλυκο ,παψε ν'ασχολεισαι με τα κοκορια και τις σαλτσες .Εσενα σου πανε τουτα τα λογια τα λιγοστα ,για τις ξενες πατριδες που πρωταντικρυσες απο παιδουλα .

Παράθεση:
Σχόλιο # 178 από peripli

Mιλτο και 26-29-3. . . .μου ξυπνησατε μνημες και σας βαζω αυτο που του Μιλτου θα του πει πολλα!

Εζησα ολες αυτες τις στιγμες κι απο εξω μα κι απο μεσα...πιο μεσα...δεεε γινεται!

Χρονια ολοκληρα σε bulk φορτια στα πιο απιθανα αλλά και απαισια λιμανια ολου του κοσμου!

Ιδου!

http://www.hydracaptainclub.gr/el/node/181

Απολαυστε το...εγω ψιλοδακρυσα...τα εζησα 40 χρονια στο πετσι μου που καβουρντιστηκε...ολα οσα γραφονται!

Ο ΜΙλτιαδης μπορει μια χαρα να καταλαβει. Και ο Πανος κομματακι...

Αντε φιλιά!!! 

Αρέσει στα μέλη maraki_lar_1980, alisida και σε ακόμα 1 μέλος.

Helenaki4

# 182 στις 9/6/2018
author
Γυναίκα / 45 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 2.052

Μπορεί να εχεις δίκιο Αλυσίδα , ως προς τον χαρακτηρισμό του Γιάννη , δεν αντιλέγω , ας μας γράψει και ο ίδιος πως το σκέφτεται και γιατί την κακολογεί έτσι . 

Ως προς την κοπέλα , μου έκατσε εξ αρχής αρνητικά η όλη στάση της . Ενώ ξέρει οτι έχει εκδηλωθεί ενδιαφέρον εδώ και μέρες , κάνει την πάπια , αφήνει τη μαμά με τις γειτονισες να βγαίνουν μπροστά , προφασίζεται δουλειά και την κάνει (άραγε που ήταν η ειλικρίνεια της τότε ? Γιατί δεν το ξέκοψε όταν ο Γιάννης ήταν στο χωριό στα ίσα και κατα πρόσωπο ?) τον άφησε να ξεροσταλιάζει εκεί για μια κουβέντα κι έφυγε . Όλο αυτό σε συνδυασμό με την ατάκα «δεν έχουμε τίποτα κοινό» μου ακούστηκε σνομπ. 

Όταν κάποιος δεν με ενδιαφέρει ερωτικά ενώ με προσεγγίζει , οφείλω να του δείξω οτι σέβομαι το ενδιαφέρον του , απλά δεν επιθυμώ να ανταποκριθώ . Οπως κια να χει αυτό το «δεν έχουμε τίποτα κοινό» εξακολουθώ να μην το εισπράττω σαν μια ευγενική απάντηση . Ακόμα και ψέμματα να μην ήθελε να πει , υπάρχουν κι άλλοι τρόποι να τον αποθαρρύνει . 

Παράθεση:
Σχόλιο # 159 από alisida

@Ελενακι #156Πολυ πιθανο να ειναι και αυτο που λες.Γιατι θα επρεπε να του πει ενα ψεμα οτι ειναι ταχα σε σχεση .Του ειπε την αληθεια ,θα επρεπε να ειναι σεβαστο και οχι να τη λεει παλιοχαραχτηρα .Δε θελω να εκφραστω για το ποιος ειναι τελικα ο παλιοχαραχτηρας,μαλλον η κοπελα γλυτωσε .

Αρέσει στα μέλη maraki_lar_1980, 26-29-31 και σε ακόμα 1 μέλος.

26-29-31

# 183 στις 9/6/2018
author
Ανδρας / 58 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 3.673

Αν και θα βρει να σου απαντησει και σε αυτο,

γιατι θελει ναχει την τελευταια λεξη,ειναι η καλυτερη ευχη

Παράθεση:
Σχόλιο # 181 από MiltosRNLI1930

Αν με συμπαθεις εστω και λιγο ,παραξενο πολυταξιδεμενο θηλυκο ,παψε ν'ασχολεισαι με τα κοκορια και τις σαλτσες .Εσενα σου πανε τουτα τα λογια τα λιγοστα ,για τις ξενες πατριδες που πρωταντικρυσες απο παιδουλα .

Αρέσει στο μέλος Mindthegap-

tzoulia59

# 184 στις 9/6/2018
author
Γυναίκα / 82 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Απαντήσεις: 7.525

εσενα να σε γνωρισει γυναικα να κανει τυχη ,,,

φιλε μου μιλαμε για ερωτα ,,,αυτο που ενοεις εσυ ερωτα λεγεται συνηθεια ,,,

ο ερωτας σου συμβαινει δεν καλλιεργειται ,,

ναι ερωτευεσαι τον ερωτισμο ,,,μια ενοια ειναι ο ερωτας ,,μπορει να ειναι τα μαλλια το βλεμμα μια κινηση ,,

Παράθεση:
Σχόλιο # 76 από 123xristos

κατι τετοιο λεω, οτι δεν γινεται  καποιος να ερωτευτει ΧΩΡΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ

αλλα εστω και οτι υπαρχει αυτος ο λογος, ποιος να ειναι;

τα ωραια της μαλλια; τα ματια;το σωμα της; 

αυτοι δεν ειναι αξιοι λογοι για να ερωτευτει ενας ενηλικας ουτε καν αβγαλτο παιδι. γιατι εαν ενα παιδι πει στους γονεις του ερωτευτικα τον- την που ειδα στο απεναντι τραπεζι θα πρεπει οι γονεις του να κλαινε με μαυρο δακρυ

Αρέσει στα μέλη alisida, Helenaki4

peripli

# 185 στις 9/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Εδω την πατησες Πανο μου. . .

Ξερεις οτι κανω αποδεκτα τα παντα!
Αυτο που δεν ξερεις ειναι...οτι υπαρχουν πραματα που δεν ξερεις...και δε θα μαθει κανεις και ποτέ!
Πριβε!

26-29-31

# 186 στις 9/6/2018
author

Ποοοσο συμφωνω...

Εχω ακριβως τον χαρακτηρισμο της συμπεριφορας 

της κοπελας,οπως και της μανας της και των αλλων

αλλα θα τον κοψει η λογοκρισια

Παράθεση:
Σχόλιο # 182 από Helenaki4

Ως προς την κοπέλα , μου έκατσε εξ αρχής αρνητικά η όλη στάση της . Ενώ ξέρει οτι έχει εκδηλωθεί ενδιαφέρον εδώ και μέρες , κάνει την πάπια , αφήνει τη μαμά με τις γειτονισες να βγαίνουν μπροστά , προφασίζεται δουλειά και την κάνει (άραγε που ήταν η ειλικρίνεια της τότε ? Γιατί δεν το ξέκοψε όταν ο Γιάννης ήταν στο χωριό στα ίσα και κατα πρόσωπο ?) τον άφησε να ξεροσταλιάζει εκεί για μια κουβέντα κι έφυγε . Όλο αυτό σε συνδυασμό με την ατάκα «δεν έχουμε τίποτα κοινό» μου ακούστηκε σνομπ. 

Όταν κάποιος δεν με ενδιαφέρει ερωτικά ενώ με προσεγγίζει , οφείλω να του δείξω οτι σέβομαι το ενδιαφέρον του , απλά δεν επιθυμώ να ανταποκριθώ . Οπως κια να χει αυτό το «δεν έχουμε τίποτα κοινό» εξακολουθώ να μην το εισπράττω σαν μια ευγενική απάντηση . Ακόμα και ψέμματα να μην ήθελε να πει , υπάρχουν κι άλλοι τρόποι να τον αποθαρρύνει . 

Αρέσει στα μέλη Mindthegap-, Helenaki4

26-29-31

# 187 στις 9/6/2018
author

Και ομως οχι περιπλη...

Απανταω με βαση αυτα που γνωριζω,και διαβαζω εδω μεσα

και σου λεω οτι ναι ακους τους παντες,αλλα εχεις παντα

την τελευταια κουβεντα,σε ολα τα θεματα...

Εχεις γνωμη επι παντος επιστητου,χωρις να ειναι απαραιτητα κακο

αλλα για την δικη μου οπτικη δεν ειναι και καλο.

Και δεν ξερω τι γινεται στα πριβε ουτε και με ενδιαφερει...

Και μια χαρα ειμαστε,και καλη καρδια,!!!

Και καλο ειναι να λεμε την γνωμη μας,ξεροντας οτι δεν

θα υπαρχει παρεξηγηση,γιατι απεναντι εχεις ανθρωπο που ξερει

να κοιταει στα ματια!!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 185 από peripli

Εδω την πατησες Πανο μου. . . Ξερεις οτι κανω αποδεκτα τα παντα!
Αυτο που δεν ξερεις ειναι...οτι υπαρχουν πραματα που δεν ξερεις...και δε θα μαθει κανεις και ποτέ!
Πριβε!

Αρέσει στο μέλος alisida

peripli

# 188 στις 9/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Φιλακια και καλο βραδυ.

Ξερω οτι εισαι σπαθι και ξερεις καλα οτι σε διαφορές προτιμω να σιωπω...ηθελημενα.

Καλο ξημερωμα! 

Παράθεση:
Σχόλιο # 187 από 26-29-31

Και ομως οχι περιπλη...

Απανταω με βαση αυτα που γνωριζω,και διαβαζω εδω μεσα

και σου λεω οτι ναι ακους τους παντες,αλλα εχεις παντα

την τελευταια κουβεντα,σε ολα τα θεματα...

Εχεις γνωμη επι παντος επιστητου,χωρις να ειναι απαραιτητα κακο

αλλα για την δικη μου οπτικη δεν ειναι και καλο.

Και δεν ξερω τι γινεται στα πριβε ουτε και με ενδιαφερει...

Και μια χαρα ειμαστε,και καλη καρδια,!!!

Και καλο ειναι να λεμε την γνωμη μας,ξεροντας οτι δεν

θα υπαρχει παρεξηγηση,γιατι απεναντι εχεις ανθρωπο που ξερει

να κοιταει στα ματια!!!

tzoulia59

# 189 στις 9/6/2018
author
Γυναίκα / 82 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Απαντήσεις: 7.525

αληθεια γιαννη εσυ τι μρφωση εχεις;

και τι επαγγελμα κανεις ;γιατι η λεπτομερεια εχεις μεγαλη σημασια ,,

κι υστερα βρε παιδι μου δεν ειναι πολυ ξενερωμα να τρεχεις στα λαγκαδια με τις γλαστρες ,,

κι αυτη να κουβαλαει ολο το  καρακατσουλιο απο το χωριο ..

μανα θειες φιλες  και γειτονισσες  να σε εγκρινουν ,,πολυ κατινιστικο  και χωριατικο ,,,

αν ημουν στην θεση σου μπουχος θα γινομουν ,,

ξεκολλα,, τιποτα δεν αξιζε ,,

ψωνιο ειναι η κοπελα

και η ταμπελα της γιατρου που σπουδασε στο βελγιο στα χωρια δεν φευγει ουτε και στην αλλη ζωη ,,,

αυτο ηταν το κοινο που δεν εχετε ,,,

η διαφορα στην μρφωση ,

στο ειπα να στειλεις στο φβ ,,για να αποφυγεις την ταλαιπωρια ,,

η κυρια οχι σεμνη και χαμηλων τονων αλλα 

σου παιρνει στεγνα το κεφαλι ,,επι τοπου ,,

τελος παντων 

τι ειχες τι εχασες 

θα σου περασει 

τουλαχιστον δεν θα πεις οτι δεν το παλεψες ,,

Παράθεση:
Σχόλιο # 140 από Gianniskev1977

Δεν Θα τα παρατησω τοσο ευκολαΕχω καταλαβει το δικο τους παιχνιδι.. Η αυλαία θα κλεισει στο χωριο την αλλη εβδομαδα. Απο κει και επειτα αφηνω τηλεφωνο και αν θελησει να καταλαβει τι με ωθησε να παρω τετοιες αποφάσεις για παρτυ της. Θα την ξαναδω.. διαφορετικα. Θα ληξει.Σε περιπτωση που γινει κατι κ προχωρησει παραπέρα δεν πρόκειται να ζησω παρεα με τη μανα της κ τους γειτονες.. τα πρωτα που θα προσπαθησω να ξεκαθαρισω θα ναι αυτο.! Το δευτερο ειναι οτι αντιλαμβανομαι οτι ουτε κ της κοπελας της αρεσει ολο αυτο με το χωριο. Ειναι γυναικα που εχει γυρισει αρκετα σπουδαγμενη στο βελγιο γιατρος κ επεστρεψε για χαρη οικογενειακης επιχείρησης.. φανταζομαι οτι βιωνει στο πετσι της ολη αυτην την πιεση του χωριου.

Παράθεση:
Σχόλιο # 140 από Gianniskev1977

Δεν Θα τα παρατησω τοσο ευκολαΕχω καταλαβει το δικο τους παιχνιδι.. Η αυλαία θα κλεισει στο χωριο την αλλη εβδομαδα. Απο κει και επειτα αφηνω τηλεφωνο και αν θελησει να καταλαβει τι με ωθησε να παρω τετοιες αποφάσεις για παρτυ της. Θα την ξαναδω.. διαφορετικα. Θα ληξει.Σε περιπτωση που γινει κατι κ προχωρησει παραπέρα δεν πρόκειται να ζησω παρεα με τη μανα της κ τους γειτονες.. τα πρωτα που θα προσπαθησω να ξεκαθαρισω θα ναι αυτο.! Το δευτερο ειναι οτι αντιλαμβανομαι οτι ουτε κ της κοπελας της αρεσει ολο αυτο με το χωριο. Ειναι γυναικα που εχει γυρισει αρκετα σπουδαγμενη στο βελγιο γιατρος κ επεστρεψε για χαρη οικογενειακης επιχείρησης.. φανταζομαι οτι βιωνει στο πετσι της ολη αυτην την πιεση του χωριου.

Αρέσει στα μέλη Helenaki4, 26-29-31

Helenaki4

# 190 στις 9/6/2018
author

Απο τον παλιό καλό ελληνικό κινηματογράφο (Βόγλης-Σταθόπουλου)

Παράθεση:
Σχόλιο # 161 από Kristina_

Βρε εσυ που την καταλαβες τη νυξη για "διαφορα στο κοινωνικο τους στατους" απο το "δεν εχουμε κοινα";;; Και το οτι μιλα για "οικονομικη δυναμη"; Απο που;;; Ρωταω εγω τωρα για να μαθαινω

Αρέσει στα μέλη Mindthegap-, Lena_7_ και σε ακόμα 2 μέλη.

Sivilla_I

# 191 στις 9/6/2018
author
Γυναίκα / 52 / Ελεύθερη
Ιρλανδία
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2.026

Παράθεση:

Μπορεί να εχεις δίκιο Αλυσίδα , ως προς τον χαρακτηρισμό του Γιάννη , δεν αντιλέγω , ας μας γράψει και ο ίδιος πως το σκέφτεται και γιατί την κακολογεί έτσι . 

καλά

και ενα:  "άσε με ήσυχη και μένα 

και τη μάνα

και τη θειά μου

και τις φίλες τους

και τα σόγια μου

και τα λουλούδια του αγρού"

θα ήταν αρκετό

ή μήπως όχι...

ε κε Γιάννη?

Αρέσει στα μέλη Lena_7_, Kristina_ και σε ακόμα 1 μέλος.

Helenaki4

# 192 στις 9/6/2018
author

Αγαπητή συνομιλήτρια , αν μας ενδιέφερε έστω και λιγο το πώς μπορεί να νιώσει ο οποιοσδήποτε Άλλος με κάτι που λέμε ή κάνουμε , οι σχέσεις των ανθρώπων θα ήταν πιο ομαλές πιστεύω ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 166 από Sivilla_I

Ασε που δεν είναι υποχρεωμένος ο καθένας να "Μη μας εμφυσά ανασφάλεια".

Gianniskev1977

# 193 στις 9/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ακομα κ εχθρος να ήμουνα..

Εγω δεν ειπα οτι πρεπει να με γουστάρει η πρεπει να ενδωσει.. εγω μιλαω για ανθρωπινη αντιμετώπιση,να μας δειξεις δλδ οτι η επιλογη και αυτο που μου εβγαλες εμπεριέχει κατι καλο. Και ξαναλεω αυτο που με τσατισε ειναι η συμπεριφορά απεναντι σε εναν ο οποιος αν αγοραζα 10 κρασια απ το μαγαζι σου θα εσκαγες τουλαχιστον ενα χαμογελο η κατι τελος παντων.. Της εγραψα κ το τηλ. Μου ας επαιρνε ενα τηλ. Να μου το πει με εναν διαφορετικο τροπο... τελος παντων. Οτι ωραιο φανταστηκα, το ξεφτελισε.. και οτι ομορφο με εκανε να νιωσω, ακαριαία εγινε σιχαμα.. καλη συνεχεια σε ολους και σε ολες. Ελπιζω να βρει ο καθενας αυτο που του αντιστοιχεί πραγματικα..!

Lena_7_

# 194 στις 9/6/2018
author
Γυναίκα / 53 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 2.744

Παντα θα απορω, πως με τα υποκειμενικα δεδομενα καποιου αγνωστου, του Γιαννη στην προκειμενη 

περιπτωση, μπορειτε και βγαζετε καθετες αποψεις και αμετακινητες για τον χαρακτηρα εντελως 

αγνωστων ανθρωπων...ΥΠΟΘΕΤΙΚΑ!!! 

Ποσο αξιοπιστα να σας διαβασει κανεις για την τοση σιγουρια της πραγματικοτητας!!!

Εδω η κοπελα ξαφνικα απο ειδωλο εγινε παλιοχαρακτηρας, χωρις καν να προλαβει να αναρωτηθει ο 

Γιαννακης, τι μπορει να σημαινει το: δεν εχουμε κοινα...και οι καλοπροαιρετες διαθεσεις του 

εξατμιστηκαν σε χρονο μηδενικο...Αυτο δεν θαπρεπε να προβληματιζει περισσοτερο

Οι ευγενειες μας μαραναν...το απλο κι πολυ ενοχλητικο...δεν τον γουσταρε σαν αντρα...παιζει? 

η θα οφειλε να τον γουσταρει? Καποιες γουσταρουν και το πολυ ταρατατζουμ ολε, οι κομπλεξικες συνηθως, 

καποιες οχι...ειναι σνομπ?

Παράθεση:

Αρέσει στα μέλη Sivilla_I, Betty_83 και σε ακόμα 3 μέλη.

Gianniskev1977

# 195 στις 9/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ειμαι ικανοποιημένος.

Επραξα αυτο που επρεπε να πραξω για μας.Το εκανα χωρις να σκεφτω τιποτα.. Ειμαι καλα μεσα μου. Κριμα για την κοπελα, Ετσι θα παει...

Gianniskev1977

# 196 στις 9/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Δεν ειναι παλιοχαρακτηρας. Εχεις δικιο. Και μερικοι ακομα που συμφωνείτε..Ειναι άδεια,κουφια.! Φυσικα και δεν ειναι υποχρεωμενη για τιποτα.. αλλα εχετε μπερδεψει την απανθρωπιά με το δικαίωμα του καθε ανθρωπου.. Μιζέρια...

alisida

# 197 στις 9/6/2018
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.690
Και γιατι να σε παρει τηλεφωνο αγαπητε Γιαννη ?Εσυ μηνυμα της εστειλες .. Θα επρεπε να σου απαντησει κι εκεινη μεσω της θειας της .
Αρέσει στα μέλη Betty_83, Kristina_ και σε ακόμα 1 μέλος.

alisida

# 198 στις 9/6/2018
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.690

αυτο ακριβως

Στεκομαι περισσοτερο στην ασχημη αντιδραση μετα την αποριψη .

Αδιαφορο μου ειναι για ποιο λογο η κοπελα δεν ηθελε .

Νομιζω οτι του απαντησε ευγενεστατα και χωρις ψεματα ουτε υπεκφυγες .

Και αυτοματα εγινε <παλιοχαραχτηρας> 

Γιαννη μαθε να σεβεσαι τον εαυτο σου πρωτα και - δεν ειναι κακο- να δεχεσαι την αποριψη ,δεν ταιριαζουν ολοι με ολους  να βαδισουν μαζι ,ακομα και αν ο δρομος μπροστα ειναι στρωμενος με ροδοπεταλα ,οκ ?

Παράθεση:
Σχόλιο # 194 από Lena_7_

Παντα θα απορω, πως με τα υποκειμενικα δεδομενα καποιου αγνωστου, του Γιαννη στην προκειμενη 

περιπτωση, μπορειτε και βγαζετε καθετες αποψεις και αμετακινητες για τον χαρακτηρα εντελως 

αγνωστων ανθρωπων...ΥΠΟΘΕΤΙΚΑ!!! 

Ποσο αξιοπιστα να σας διαβασει κανεις για την τοση σιγουρια της πραγματικοτητας!!!

Εδω η κοπελα ξαφνικα απο ειδωλο εγινε παλιοχαρακτηρας, χωρις καν να προλαβει να αναρωτηθει ο 

Γιαννακης, τι μπορει να σημαινει το: δεν εχουμε κοινα...και οι καλοπροαιρετες διαθεσεις του 

εξατμιστηκαν σε χρονο μηδενικο...Αυτο δεν θαπρεπε να προβληματιζει περισσοτερο

Οι ευγενειες μας μαραναν...το απλο κι πολυ ενοχλητικο...δεν τον γουσταρε σαν αντρα...παιζει? 

η θα οφειλε να τον γουσταρει? Καποιες γουσταρουν και το πολυ ταρατατζουμ ολε, οι κομπλεξικες συνηθως, 

καποιες οχι...ειναι σνομπ?

Αρέσει στα μέλη Sivilla_I, ZHLIASOY και σε ακόμα 1 μέλος.

Kristina_

# 199 στις 9/6/2018
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2.559

??? πελατειακη σχεση εψαχνες εσυ καλε???

αυτη γιατι να σε παρει τηλ? εσυ την πηρες? οχι!!! Της εγγραψες...

Εσυ την εψαξες, οχι αυτη! Και που σου απαντησες μπραβο της! Θα επρεπε να εισαι πολυ πολυ ευχαριστημενος και οχι να τη βριζεις! Τι με το ζορι παντρεια???

Παράθεση:
Σχόλιο # 193 από Gianniskev1977

Ακομα κ εχθρος να ήμουνα..Εγω δεν ειπα οτι πρεπει να με γουστάρει η πρεπει να ενδωσει.. εγω μιλαω για ανθρωπινη αντιμετώπιση,να μας δειξεις δλδ οτι η επιλογη και αυτο που μου εβγαλες εμπεριέχει κατι καλο. Και ξαναλεω αυτο που με τσατισε ειναι η συμπεριφορά απεναντι σε εναν ο οποιος αν αγοραζα 10 κρασια απ το μαγαζι σου θα εσκαγες τουλαχιστον ενα χαμογελο η κατι τελος παντων.. Της εγραψα κ το τηλ. Μου ας επαιρνε ενα τηλ. Να μου το πει με εναν διαφορετικο τροπο... τελος παντων. Οτι ωραιο φανταστηκα, το ξεφτελισε.. και οτι ομορφο με εκανε να νιωσω, ακαριαία εγινε σιχαμα.. καλη συνεχεια σε ολους και σε ολες. Ελπιζω να βρει ο καθενας αυτο που του αντιστοιχεί πραγματικα..!

Αρέσει στα μέλη Sivilla_I, Lena_7_ και σε ακόμα 1 μέλος.

frog13

# 200 στις 9/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Εγώ κατάλαβα πως είχε δίκιο η Λίτσα...με το πουλί σου αποφάσισες ότι είναι η ιδανική,με το πουλί σου ότι είναι κούφια...

Τσάμπα οι έπαινοι για το κατόρθωμα των λουλουδιών...

Σού είπα θα περάσεις εξετάσεις...κι εσύ αποθαρρυνθηκες με το καλημέρα...

Η κίνηση πού έκανες εχρηζε συνέχειας,επιμονής και προσπάθειας...

Ποιός είναι κουφιος τελικά δεν ξέρω...

Παράθεση:
Σχόλιο # 196 από Gianniskev1977

#150 Δεν ειναι παλιοχαρακτηρας. Εχεις δικιο. Και μερικοι ακομα που συμφωνείτε..Ειναι άδεια,κουφια.! Φυσικα και δεν ειναι υποχρεωμενη για τιποτα.. αλλα εχετε μπερδεψει την απανθρωπιά με το δικαίωμα του καθε ανθρωπου.. Μιζέρια...

Επιλέξτε σελίδα: (1-11)
Σελίδες Αρχική«234567891011
Δεν μπορείτε να απαντήσετε