Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ερωτας με μια ματια

Επιλέξτε σελίδα: (1-11)
Σελίδες 12345678910Τελ.»

MadameShuShu40

# 101 στις 4/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Σχόλιο # 13 από Gianniskev1977

Την εχω βρει στο φεισμπουκ, ομως ειναι πολυ φτηνο για τετοιο αισθημα

Panagiotis90, εχω μεινει ενεος!!!

Τζαμπα πανε τοσες εργατοωρες με την κρισιμη ερωτηση "εχει fb"

Paralia48

# 102 στις 4/6/2018
author
Γυναίκα / 56 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 30
Απαντήσεις: 9.777
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Σχόλιο # 101 από MadameShuShu40

Panagiotis90, εχω μεινει ενεος!!!

Τζαμπα πανε τοσες εργατοωρες με την κρισιμη ερωτηση "εχει fb"

αχ ΜαντάμΣουσού! Ξεπερασμένες σελίδες!

Πάει το Φέισμπουκ. Τώρα για να μπεις σου ζητάει κάτι διάφορα να πιστοποιήσεις.Εμένα με έχει μπλοκάρει το ίδιο το ΦΒ, επειδή δε δέχομαι να μου στέλνει διαφημήσεις. Και αυτός ήταν ο πρώτος όρος. Δεν ξέρω αν ακολουθούν και άλλοι. Ξέρετε παιδιά, τι πρέπει να αποδεχτούμε για να μας ξανααφήσει;

Μέχρι τότε, θα ξαναγυρίσουμε στον παλιό και σίγουρο τρόπο καμακιού. Αυτόν με την ανθοδέσμη

Α, ναι ,ξέχασα, υπάρχει και το <<σχέσεις>>. Να, εδώ θα βρισκόμαστε, θα φλερτάρετε κ.λ.π. και μετά θα στέλνετε και την ανθοδέσμη...

Αρέσει στα μέλη alisida, ZHLIASOY

Gianniskev1977

# 103 στις 4/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Λες;;;

#100 για να το λες κατι ξερεις.. Ευχαριστω κ ακουω κ αλλες αποψεις..

Helenaki4

# 104 στις 4/6/2018
author
Γυναίκα / 45 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 2.052

Ναι και ναι και παλι ναι . 

Παράθεση:
Σχόλιο # 100 από alisida

Γιατι βρε Γιαννη δεν της στελνεις μηνυμα οτι θα πας ?

Σα γυναικα σου λεω ,αλλο να το ξερει να σε περιμενει ( να εχει μαλλακι και νυχακι στην εντελεια ) ..

Με αλλη ορεξη θα σε δει και θα φλερταρει..

Συμφωνειτε κυριες του φορουμ ??

Αρέσει στο μέλος alisida

MiltosRNLI1930

# 105 στις 5/6/2018
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.430

Οι καθυστερησεις και οι προγραμματισμοι εκδρομων στην ταβερνα μπορουν να εχουν ασχημο αποτελεσμα .Οταν παει με τη θεια της στο λιμανι να φορτωσουν τα κρασια  στο μοτορσιπ, προσεξε να μην τη " φαει " κανενας Αυστριακος ,ανθυποπλοιαρχος απο το Βολο .

Αρέσει στα μέλη Enikos, alisida

siopi13

# 106 στις 5/6/2018
author
Γυναίκα / 59 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Καλλιθέα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2.197

......Aδιακριτος ο Ατιμος 

Παράθεση:
Σχόλιο # 89 από achinos

Ο έρως μπορεί να σε χτυπήσει εντελώς απροειδοποίητα, με μια καστανή μπούκλα, ένα στραβό δόντι, ένα σπασμένο νύχι... πλήθος τα όπλα του κ τα σημεία του. 

Αρέσει στα μέλη alisida, achinos

Sannyas

# 107 στις 5/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Έκανες την κίνησή σου, και μπράβο.

Το δικό μου μπράβο δεν έχει να κάνει με την επιτυχή κατάληξη. Έχει να κάνει με την κίνησή σου.

Το αποτέλεσμα μπορεί να μην είναι το επιθυμητό για εσένα. Δεν έχει καμία σημασία το αποτέλεσμα.

Εγώ κρίνω την κίνησή σου.

Το έκανε και ο υποφαινόμενος πριν από κάμποσα χρόνια σε δύο διαφορετικές περιπτώσεις.

Και οι δύο είχαν λεγάμενο, αλλά δεν το ήξερα. Δεν ένιωσα ποτέ τύψεις. Έτσι το είδα, έτσι το έκανα.

Από εμένα μπράβο άρχοντά μου.

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Gianniskev1977

Ερωτας με μια ματια

Καλησπερα. Η ιστορία εχει ως εξης. 

Την δευτερα του αγ. Πνευματος πηγαμε εγω με ενα φιλικο ζευγαρι μια εκδρομη σε ενα βουνο ταξιδι στην περιοχη της αξιουπολης. Καθως φευγαμε προς μεσιμερι απ το βουνό πεινασμενοι,σταματησαμε να φαμε σε ενα ταβερνακι σε ενα χωριουδάκι μικρο,γραφικο. Κατσαμε σε ενα τραπεζι κ ειδα την εν λογω κοπελα. Καθοταν με την παρεα της φυσικα. Δεν εκανα τιποτα εκει διοτι δεν γινοταν, οταν ομως ηρθα Θεσσαλονίκη δεν μπορουσα να την βγαλω απ το μυαλο μου.. την αλλη μερα σχολασα κ πηρα την αποφαση να παω στην ταβερνα που πηγαμε την προηγούμενη μερα. Κ ετσι εγινε. Φτανω κ βρισκω την γυναικα που δουλευε εκει. Με τα πολλα της εξηγησα το λογο που ξαναπηγα. Τελικα η ταβερνιαρισα ειναι η θεια της...!  Αφου μου εδωσε τις πληροφοριες τα βασικα δλδ. Εφυγα με υποσχεσεις.. την επομενη, της στελνω ενα μπουκετο τριαντάφυλλα κ της γραφω στην καρτα: δεν βγαινεις απ το μυαλο μου.! Κ ενα ονομα. Δεν ξερω αν εκανα σωστά, απλα ενιωσα οτι ειναι το λιγοτερο.. σημερα πηρα τηλ. Την θεια της στην ταβερνα κ μου ειπε ποιος ημουν αυτος που τηε εστειλε τα λουλουδια αλλα δεν θυμηθηκε ποιος ημουν.. δεν ξερω που θα βγει ολο αυτο, εγω παντως τη θελω πολυ, και θα την διεκδηκησω οσο μπορω.. παντως νιωθω πολυ ωραια με ολο αυτο,κ το να κανω τοσα χιλιομετρα για κοριτσι. αυτο ειναι πρωτη φορα που το κανω.. για μενα αξιζει.. νιωθω σαν να κοιμομουν κ με ξυπνησε...

peripli

# 108 στις 5/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Λοιπον θεματοθετη, αφου θες προτασεις ακου με καλα!

Εκτος απο την ειδοποιηση που με χιλια επικροτω, παραγγελνεις σε καλο μαγαζι κεϊκ καροτου με καρυδια ψιλοτριμμενα εντος, με επικαλυψη λευκης και καφε σοκολατας απο πανω, μισο μισο, στη μεση οπου διαχωριζονται οι σοκολατες, κοκκινα ζαχαρενια μικρα τριανταφυλλακια καρφωμενα και σε μια λεπτη καρδουλα κοκκινη γραμμενα τα εξης απο το ζαχαροπλαστη με μαυρη σοκολατα (ορθογραφημενα εννοειται) : 

"Μου εχεις κλεψει την καρδια και θελω να τη μοιραστω μαζι σου! ".  

Η καρδουλα αυτη  με την αφιερωση καρφωμενη πανω στο "εργο τεχνης", και ολο αυτο σε ομορφο κουτι σχηματος καρδιας!!!

Θυμισου μικρο να ειναι ολο το καρδουλενιο κεκακι, εχει σημασια η ποιοτητα και η εμφανιση (δειγμα γουστου και καλαισθησιας!), και οχι η ποσοτητα!

Κανε οτι σου λεω...και θα δεις!!! !!! !!! 

Sivilla_I

# 109 στις 5/6/2018
author
Γυναίκα / 52 / Ελεύθερη
Ιρλανδία
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2.026

Παράθεση:
Σχόλιο # 108 από peripli

Εκτος απο την ειδοποιηση που με χιλια επικροτω, παραγγελνεις σε καλο μαγαζι κεϊκ καροτου με καρυδια ψιλοτριμμενα εντος, με επικαλυψη λευκης και καφε σοκολατας απο πανω, μισο μισο, στη μεση οπου διαχωριζονται οι σοκολατες, κοκκινα ζαχαρενια μικρα τριανταφυλλακια καρφωμενα και σε μια λεπτη καρδουλα κοκκινη γραμμενα τα εξης απο το ζαχαροπλαστη με μαυρη σοκολατα (ορθογραφημενα εννοειται) : 

Η καρδουλα αυτη  με την αφιερωση καρφωμενη πανω στο "εργο τεχνης", και ολο αυτο σε ομορφο κουτι σχηματος καρδιας!!!

Θυμισου μικρο να ειναι ολο το καρδουλενιο κεκακι, εχει σημασια η ποιοτητα και η εμφανιση (δειγμα γουστου και καλαισθησιας!), και οχι η ποσοτητα!

Αν μου φερνε εμένα

αυτό το λευκό λίπος κακάο με όλα τα αίσχη που έχει μέσα 

(και το λενε λευκή "σοκολάτα" αν είναι δυνατόν)

και μου σκαγε και την κονσέρβα ατάκα με την κλοπή της καρδιάς

θα είχαμε πολύ άσχημα ξεμπερδέματα   

Αρέσει στα μέλη Enikos, Mindthegap- και σε ακόμα 2 μέλη.

Gianniskev1977

# 110 στις 5/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Πολυ πραγμα, κ ξεφευγει απ το χαρακτηρα μου..

Ευαριστω για την προταση της τουρτας, ομως ειναι κατι που δεν ειναι στο στυλ μου. Αλλωστε ειναι κατι που δεν πρόκειται να το ξανακανω ΑΝ το κανω..Δεν με εκφράζει, προτιμω να της μιλησω. Βασικα θελω να τη βλεπω, να την ζησω..Ευχαριστω κ παλι.

alisida

# 111 στις 5/6/2018
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.690

Παράθεση:
Σχόλιο # 109 από Sivilla_I

Αν μου φερνε εμένα

αυτό το λευκό λίπος κακάο με όλα τα αίσχη που έχει μέσα 

(και το λενε λευκή "σοκολάτα" αν είναι δυνατόν)

και μου σκαγε και την κονσέρβα ατάκα με την κλοπή της καρδιάς

θα είχαμε πολύ άσχημα ξεμπερδέματα   

Αρέσει στο μέλος Helenaki4

alisida

# 112 στις 5/6/2018
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.690

Μια φορα παντως που ελαβα ανθη και τουρτα πριν καν προηγηθει φλερτ,

φρικαρα τοσο πολυ που δεν ηξερα που να κρυφτω .Κι επειδη ημουν πολυ ευγενικη για να τον διωξω( αλλωστε αυτο συνεβη στο πατρικο μου ,αλλος επρεπε να τον διωξει) αναγκαστηκα να υπομεινω απρογραμματιστο τραπεζωμα πεθερου+επιδοξου γαμπρου ...Ισως γι αυτο δε συμπαθω τα ανθη,σιγουρα ειναι μετεφηβικη τραυματικη εμπειρια ( ημουν 19)
Αρέσει στα μέλη Helenaki4, COSTAS42 και σε ακόμα 1 μέλος.

ZHLIASOY

# 113 στις 5/6/2018
author
Γυναίκα / 77 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 43
Απαντήσεις: 3.160

Εγω παντως δηλωνω πως μου αρεσουν αυτα τα ξαφνικα κ αναπαντεχα απο το πουθενα!

Ο λογος που θα μπορουσα να ερωτευτω ξανα!Αμε πως
Αρέσει στα μέλη siopi13, Helenaki4 και σε ακόμα 2 μέλη.

COSTAS42

# 114 στις 5/6/2018
author
Ανδρας / 49 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 1.528
Μπεπανθολ σε κορδέλα θέλετε να ισιωσετε...
Αρέσει στο μέλος Helenaki4

ZHLIASOY

# 115 στις 5/6/2018
author
Γυναίκα / 77 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 43
Απαντήσεις: 3.160

Συ βαλε κρεμουλα  μη ξεχαστεις

Παράθεση:
Σχόλιο # 114 από COSTAS42
Μπεπανθολ σε κορδέλα θέλετε να ισιωσετε...

Αρέσει στα μέλη Helenaki4, alisida και σε ακόμα 1 μέλος.

MiltosRNLI1930

# 116 στις 5/6/2018
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.430

Τις γυναικες

που θα τις εντυπωσιαζε ενα μπουκετο απλα λουλουδια η ενα μικρο γλυκο τυπου Peripli τις εχουν βαλει στον παγο οι σημερινες συνθηκες οπως.

Ενα βιαστικο τραπεζωμα σε ταχυφαγειο με μικρα δωματια ,του κοτοπουλου ,της γαλοπουλας και του γυρου συνοδευομενου απο μια θηκη Ipad no 870 με λεντακια ροζ στις γωνιες και αλυσιδακι με νυχοκοπτη inox
Αρέσει στα μέλη Enikos, siopi13 και σε ακόμα 1 μέλος.

Amfitriti2017

# 117 στις 5/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ουαου 

Παράθεση:
Σχόλιο # 108 από peripli

Amfitriti2017

# 118 στις 5/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Gianniskev1977  κανε ματια μου οτι γουσταρεις και οτι αισθανεσαι.Ασε τα εγχειριδια και τις συμβουλες ...Ο καθενας μας ,εδω μεσα κρινει και λεει αναλογα με τα βιωματα του και τα "  απωθημενα ¨"του...και πιστεψε με ειναι πολλα!! 

Θυμισου... " επιμενω σε εναν ομορφο κοσμο . Τον εχω τοσο πολυ ονειρευτει, εχω βαδισει τοσο πολυ μεσα του,που ειναι αδυνατο να μην υπαρχει"...Προσδοκια που χρειαζεται να βαλεις και το χερακι σου...Ευχομαι οτι επιθυμεις να σε επιθυμει 

tzoulia59

# 119 στις 5/6/2018
author
Γυναίκα / 82 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.525

να της μιλησεις ...

κι ασε κατω τα λουλουδια ,,εινα γρουσουζικα ,,δεν ειναι για καλο ,,

το πολυ πολυ να της πας ενα κουτι παστες απο την θεσ/νικη 

.κινηση ευγενειας και καλης κοινωνικης συμπεριφορας ,,

Παράθεση:
Σχόλιο # 110 από Gianniskev1977

Πολυ πραγμα, κ ξεφευγει απ το χαρακτηρα μου.. Ευαριστω για την προταση της τουρτας, ομως ειναι κατι που δεν ειναι στο στυλ μου. Αλλωστε ειναι κατι που δεν πρόκειται να το ξανακανω ΑΝ το κανω..Δεν με εκφράζει, προτιμω να της μιλησω. Βασικα θελω να τη βλεπω, να την ζησω..Ευχαριστω κ παλι.

Αρέσει στα μέλη Helenaki4, alisida και σε ακόμα 1 μέλος.

Altctrl

# 120 στις 5/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Προχτες δεν εγινε η εκδρομή; Δεν την συναντησες τελικώς;
Επιλέξτε σελίδα: (1-11)
Σελίδες 12345678910Τελ.»
Δεν μπορείτε να απαντήσετε