Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Δίαιτες!

Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345

pythagoras

# 81 στις 12/6/2018
author
Ανδρας / 65 / Παντρεμένος
Ν. Ευβοίας / Χαλκίδα
Θέματα: 130
Απαντήσεις: 13.455
'Aρεσαν+: 0%

και εγώ!

Παράθεση:
Σχόλιο # 71 από alisida

Εβαλα στο φουρνο τα σουτζουκακια .

Ποτε ξανα δεν εχω χρησιμοποιησει τοσα μπαχαρικα μαζι .

Ειμαι περιεργη να δω τις αντιδρασεις των παιδιων...

Ουπσ !!...τι εννοεις δεν ειναι για διαιτα εε??

δεν ξερω τπτ,εγω βρηκα τη συνταγη σε θεμα διαιτα...

Φευγω τωρα...

...καπου ειδα συνταγη για σοκολατοπιτα,παω να τη βρω..  

(Μόνο που ξέχασα να τα ... βγάλω) ...

Αρέσει στα μέλη peripli, alisida

alisida

# 82 στις 13/6/2018
author
Γυναίκα / 50 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 8.191

Εχω τη λυση,θα παρεις ενα μικρο χρονομετρο και θα το εχεις διπλα σου σε οποιο δωματιο και αν βρισκεσαι .

Οταν χτυπησει,θα σβησεις το φουρνο ( το εφαρμοσα με το γιο που ειχε τη συνηθεια να βαζει την πιτσα στο φουρνο και να καθεται στο ιντρντ.Μεχρι στιγμης ο μινι πυροσβεστηρας που εχω παντα στην κουζινα ,δεν εχει χρησιμοποιηθει - ευτυχως !!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 81 από pythagoras

και εγώ!

(Μόνο που ξέχασα να τα ... βγάλω) ...

Αρέσει στο μέλος peripli

panagiotismp90

# 83 στις 13/6/2018
author
Ανδρας / 30 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.623

κλελια τι ειναι αυτα που τρως κ πιστευεις σε χαλανε απο θεμα κιλων? ας πουμε ειναι τα γλυκα, ειναι η κοκα κολα, ειναι τηγανιτα, τι πιστευεις? σου προτεινω παντως να μην πας σε διαιτολογους, διατροφολογους ή γιατρους για το θεμα να χασεις βαρος. οι διαιτολογοι ειναι ψευδοεπιστημονες, πας εκει κ σου βγαζει ενα προγραμμα με γευματα για καθε μερα να τρως κ σου λεει μην τρως γλυκα, μην καπνιζεις, μην τρως εκεινο το αλλο κλπ, χαιρω πολυ δηλαδη, αυτα τα ξερω κ μονος μου οτι αμα κοπαναω θα παχυνω, το θεμα ειναι πως να μην θελω να τρωω γλυκα, τηγανιτα, κλπ. Σ αυτο δεν εχουν τιποτα να μας πουν, αρα το να πας να πληρωσεις για να σου πει οτι πρεπει να αποφευγεις τα γλυκα, τα τυρια, τα αναψυκτικα κ να τρως ολο βραστα κλπ δεν εχει κανενα νοημα. το ιδιο κ οι γιατροι, πας κ σου λεει πχ μην καπνιζεις, χαιρω πολυ, τον τροπο να μην θελω να καπνισω τον ξερεις? οτι δεν κανει καλο το ξερω κ μονος μου. απεφυγε τα, ειναι ενα μπλεξιμο που θα σε στρεσαρει. ειναι το πως παχυνα κανοντας διαιτες.

Αρέσει στα μέλη peripli, anassa_

pythagoras

# 84 στις 13/6/2018
author
Ν. Ευβοίας / Χαλκίδα

Τι μίνι;

εγω θα χρειαστώ ... εναέρια μέσα!!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 82 από alisida

Εχω τη λυση,θα παρεις ενα μικρο χρονομετρο και θα το εχεις διπλα σου σε οποιο δωματιο και αν βρισκεσαι .

Οταν χτυπησει,θα σβησεις το φουρνο ( το εφαρμοσα με το γιο που ειχε τη συνηθεια να βαζει την πιτσα στο φουρνο και να καθεται στο ιντρντ.Μεχρι στιγμης ο μινι πυροσβεστηρας που εχω παντα στην κουζινα ,δεν εχει χρησιμοποιηθει - ευτυχως !!!

Λέω να πάρω ένα ... σινούκ!

Αρέσει στα μέλη peripli, Mindthegap- και σε ακόμα 1 μέλος.

alisida

# 85 στις 13/6/2018
author
Γυναίκα / 50 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 8.191

,,,η..πυροσβεση ειναι αραγε μεσα στο προγραμμα μαθηματων του μαστερ σεφ ??

Παράθεση:
Σχόλιο # 84 από pythagoras

Τι μίνι;

εγω θα χρειαστώ ... εναέρια μέσα!!!

Λέω να πάρω ένα ... σινούκ!

Αρέσει στο μέλος peripli

pythagoras

# 86 στις 14/6/2018
author
Ν. Ευβοίας / Χαλκίδα

Θα κάνω ιδιαίτερα και εντατικά.

Παράθεση:
Σχόλιο # 85 από alisida

,,,η..πυροσβεση ειναι αραγε μεσα στο προγραμμα μαθηματων του μαστερ σεφ ??

θα με αναλάβεις;

Αρέσει στο μέλος peripli

syntrofissa-Klelia

# 87 στις 14/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Σχόλιο # 83 από panagiotismp90

κλελια τι ειναι αυτα που τρως κ πιστευεις σε χαλανε ;

τα "φυκια"... 

Red_October

# 88 στις 15/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Σχόλιο # 83 από panagiotismp90

κλελια τι ειναι αυτα που τρως κ πιστευεις σε χαλανε απο θεμα κιλων? ας πουμε ειναι τα γλυκα, ειναι η κοκα κολα, ειναι τηγανιτα, τι πιστευεις? σου προτεινω παντως να μην πας σε διαιτολογους, διατροφολογους ή γιατρους για το θεμα να χασεις βαρος. οι διαιτολογοι ειναι ψευδοεπιστημονες, πας εκει κ σου βγαζει ενα προγραμμα με γευματα για καθε μερα να τρως κ σου λεει μην τρως γλυκα, μην καπνιζεις, μην τρως εκεινο το αλλο κλπ, χαιρω πολυ δηλαδη, αυτα τα ξερω κ μονος μου οτι αμα κοπαναω θα παχυνω, το θεμα ειναι πως να μην θελω να τρωω γλυκα, τηγανιτα, κλπ. Σ αυτο δεν εχουν τιποτα να μας πουν, αρα το να πας να πληρωσεις για να σου πει οτι πρεπει να αποφευγεις τα γλυκα, τα τυρια, τα αναψυκτικα κ να τρως ολο βραστα κλπ δεν εχει κανενα νοημα. το ιδιο κ οι γιατροι, πας κ σου λεει πχ μην καπνιζεις, χαιρω πολυ, τον τροπο να μην θελω να καπνισω τον ξερεις? οτι δεν κανει καλο το ξερω κ μονος μου. απεφυγε τα, ειναι ενα μπλεξιμο που θα σε στρεσαρει. ειναι το πως παχυνα κανοντας διαιτες.

Όταν θα αντιμετωπίσεις σοβαρό πρόβλημα υγείας, τοτέ ναι - δεν θα θες να καπνίσεις-φας άλλο, μόνο που μπορεί να είναι πολύ αργά

Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost