Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Δίαιτες!

Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345

Paralia48

# 21 στις 5/6/2018
author
Γυναίκα / 54 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 8.916
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Σχόλιο # 20 από Kristina_

Βρε σεις, εγω αν ετρωγα αυτα που λετε (οχι ολα μαζι...) θα μουν διπλασια!!!

Δεν τρωω καθολου λιπαρα, ουτε ζαχαρη, εχω περιορισει πολυ τα φρουτα, υδατανθρακες ποτε δεν ετρωγα και ομως δυσκολευομαι να μεινω στα κιλα μου!!! Εσεις καταφερνετε και χανετε ενω τρωτε τοσα παχυντικα???

Λεςγια τη δίαιτα της Ζήλιας, του Μίλτου ή κάποια άλλη;

Παίζει ρόλο και η προδιάθεση.

Εγώ γενικά τρώω αρκετά (ζωή νά χω!). Δεν παχαίνω εύκολα. Αν κρατηθώ λίγο, αδυνατίζω, αλλά έλα ντε που δεν κρατιέμαι!

΅Είχα μια , γνωστή κάποτε που ήταν 1.55 ύψος και 48 κιλά περίπου (κοντή και αδύνατη). Το πόσο έτρωγε, δεν μπορούσε να πάει το μυαλό κάποιου. Αλλά ήταν άνθρωπος νευρικός. Δε στεκόταν !  Όλη μέρα πανεπιστήμιο, δουλειά, διάβασμα, παρέες και έντονη παρουσία παντού! Πού να βάλει γραμμάριο πάνω της

Αρέσει στα μέλη MiltosRNLI1930, peripli και σε ακόμα 1 μέλος.

pythagoras

# 22 στις 5/6/2018
author
Ανδρας / 65 / Παντρεμένος
Ν. Ευβοίας / Χαλκίδα
Θέματα: 130
Απαντήσεις: 13.455

Η πλέον αποδοτική!

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από syntrofissa-Klelia

Δίαιτες!

έχετε καμμία καλή ;

( μην μου αρχισετε τα πρεπει να πηγαινουμε σε ειδικους και τα ρεστα... απλα ειναι εποχιακη συζητηση και αντιπαλο δεος στα "Μαγειρεματα" )

και φυσικα δε ρωταω για μενα... εγω ξερω...
kanvtreisdiaitess.jpg

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από syntrofissa-Klelia

Δίαιτες!

έχετε καμμία καλή ;

( μην μου αρχισετε τα πρεπει να πηγαινουμε σε ειδικους και τα ρεστα... απλα ειναι εποχιακη συζητηση και αντιπαλο δεος στα "Μαγειρεματα" )

και φυσικα δε ρωταω για μενα... εγω ξερω...
kanvtreisdiaitess.jpg

Φερμουάρ!!!

Το μέλος pythagoras έχει επισυνάψει το αρχείο: depositphotos_117633436-stock-illustration-vector-closed-zipper-mouth-flat.jpg (40.74KB)
Αυτό το αρχείο έχει γίνει download 69 φορές
Αρέσει στα μέλη alisida, anassa_ και σε ακόμα 3 μέλη.

Sourua

# 23 στις 5/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Μόνο το μεσημεριανό φαγητό. Τώρα αν πεινάσεις το βραδάκι ένα μπολακι φρούτα.

Enikos

# 24 στις 5/6/2018
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 22.239

Υπαρχουν και τα ραντιαλ ελαστικα φορεματα...

Αυτα τα ενισχυμενα με μεταλλικο πλεγμα...

Αντικαθιστουν επαξιως, τα παλαιου τυπου συνολα, τα οποια ειχαν μια αστοχια στο ραψιμο των κουμπιων. Δεν τα εραβαν με ατσαλίνα και οταν εφευγαν τα κουμπια, ηταν σαν να σε πυροβολουσαν με στεν του Βρετανικου εκστρατευτικου σωματος εις τας Ινδιας.

Κανεις σωματαρα και εισαι νομοταγης, σε οτι αφορα τους κανονισμους ασφαλειας οπλοκατοχης σε δημοσιους και πολυσυχναστους χωρους.

Τα αλλα ειναι διαδοσεις των κομμουνιστων...

Αρέσει στα μέλη MiltosRNLI1930, peripli και σε ακόμα 2 μέλη.

Amfitriti2017

# 25 στις 5/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Συμφωνω

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από COSTAS42
Δεν υπάρχει ο όρος δίαιτα πλέον αλλά διατροφή. Κανεις και μια ήπια γυμναστική και αυτό ήταν..

Amfitriti2017

# 26 στις 5/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

το ιδιο κανω και γω ...Μην με συχτιριζετε ομως! Δεν εχω κανει ποτε διαιτα , μετα τα 45 μου παχυνα απο 55 πηγα 58 κιλα!! 58-60 σταθερα 

Παράθεση:
Σχόλιο # 17 από ZHLIASOY
Λοιπον θα σας πω την μεθοδο που κανω κ διατηρω το " θεικο" κορμι μου παντα "ωραιο" κ " κομψο".!!Δευτερα πρωι απογευμα κφε κ γλυκο(συνηθως μους σοκολατας η σουφλε σοκολατας! Τριτη το ιδιο με δευτερα.!!!Τεταρτη & πεμπτη το ιδιο με δευτερα τριτη συν ενα ποτακι με πατατακια συνοδευτικο κ 1 πιτα γυρο απο ολα!Παρασκευη οτι κ την δευτερα τριτη συν ταβέρνα τα" τρια αδερφια" με οτι καλυτερο μεζεδακι κ κρασακι.!Σαββατο..οτι κ της υπολοιπες μερες συν βρωμικο το βραδυ(σαντουιτσαρα νααα μετα συγχωρησεως)Κυριακη..ρεπο !!ΥΓ. Αυτα ολα συν γυμναστικουλα δικης εφευρεσεως( γελιο πολυ για τους κοιλιακους μου κ σταυροποδι εναλαξ για τους μοιριαιους μου).Ετσι διατηρω το θεικο κ ανεπαναληπτο κορμι μου!!!ΥΓ.αρνητικα σχολια κ γελωτες δε θα εκτιμηθουν απο τον τουλη που με προστατευει!!!

mara08

# 27 στις 5/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Της κορμαρας σου ο μύθος 

https://youtu.be/MbtXO8YUwaE

Παράθεση:
Σχόλιο # 17 από ZHLIASOY
Λοιπον θα σας πω την μεθοδο που κανω κ διατηρω το " θεικο" κορμι μου παντα "ωραιο" κ " κομψο".!!

Ετσι διατηρω το θεικο κ ανεπαναληπτο κορμι μου!!!

26-29-31

# 28 στις 5/6/2018
author
Ανδρας / 56 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 3.478

Τι θεμα και αυτο

Δεν με απασχολησε ποτε αυτος ο ορος,δεν ξερω τι θα πει

τρωω οτι περασει απο μπροστα μου οτι ωρα της ημερας ναναι,
54χρονια τωρα,και παραμενω στα ιδια κιλα απο οταν ημουν 20χρονων.
Και πειναω παντα,αλλα περπαταω αρκετα,και δεν καθομαι σε καρεκλα,
ουτε και τωρα,   Αυτα με τις διαιτες...

ΥΓ. Να προσθεσω οτι απο τα 17 εως τα 26 παρα πολυ αθλητισμο,με συμμετοχη σε αγωνες,κλπ...Αλλα θεωρω οτι ολοι σε αυτην την ηλικια γυμναζοντουσαν με καποιο τροπο.

Αρέσει στα μέλη anassa_, peripli και σε ακόμα 2 μέλη.

Paralia48

# 29 στις 5/6/2018
author
Γυναίκα / 54 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 8.916
πάντως, αν θέλετε να αδυνατίσετε πρέπει υποχρεωτικά να συνδιάσετε την διατροφή με την άσκηση διότι:¨οταν ελαττώνουμε τις θερμίδες μας, ο οργανισμός πρέπει να βρει αυτές από αλλού, για να συνεχίσει να κάνει τις λειτουργίες του. Εμείς θέλουμε να τις πάρει από τις αποθήκες του λίπους. Αυτός όμως τις παίρνει και από το λίπος (καλό) και από τις πρωτεϊνες του (κακό). Δηλαδή ο οργανισμός καίει τις πρωτεϊνες (με κυριότερη. τη μυική πρωτεϊνη). Ο μεταβολισμός μας εξαρτάται από την ποσότητα της μυικής μάζας,αυτή είναι το ενεργό μέρος που παράγεται η μυική ενέργεια και γίνεται το σηματικότερο ξόδεμα θερμίδων. Αν μειώνεται η μυική μάζα, ελαττώνεται η ποσότητα της ενέργειας που ξοδεύει το σώμα μας επομένως <<χαλάει>> ο μεταβολισμός μας. Για να συνεχίσουμε να αδυνατίζουμε πρέπει να κόψουμε κι άλλο την ποσότητα του φαγητού μας.
αν όμως παράλληλα γυμναζόμαστε, η μυική μάζα διατηρείται (ή και αυξάνει,ανάλογα την προπόνηση). Σε κάθε περίπτωση δεν μπορεί ο οργανισμός να την <<κάψει>>, διότι το σώμα τη χρειάζεται για να γίνουν οι μυικές καύσεις και επομένως η άσκησηΒέβαια, σ΄αυτή την περίπτωση δεν μπορείς να κάνεις αιματηρή δίαιτα, αλλά χάνεις αργά και σταθερά και υγιεινά το περιττό λίπος.

Μετά τη διάλεξη, εύχομαι όλοι σας να κάψετε καρδιές το καλοκαίρι στην παραλία
Αρέσει στα μέλη alisida, anassa_ και σε ακόμα 6 μέλη.

Altctrl

# 30 στις 5/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Μια απόφαση είναι αλλά δύσκολα την παίρνεις. Εκανα κι εγώ κι εχασα 28,έβαλα λιγα το χειμώνα γιατί σταματησα το περπάτημα και δεν προσεχα ιδιαίτερα στις γιορτές. Τωρα συνεχίζω να εξαφανίσω και τα υπόλοιπα.

Sivilla_I

# 31 στις 5/6/2018
author
Γυναίκα / 50 / Ελεύθερη
Ιρλανδία
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2.026

Παράθεση:
Σχόλιο # 20 από Kristina_

Βρε σεις, εγω αν ετρωγα αυτα που λετε (οχι ολα μαζι...) θα μουν διπλασια!!!

Δεν τρωω καθολου λιπαρα, ουτε ζαχαρη, εχω περιορισει πολυ τα φρουτα, υδατανθρακες ποτε δεν ετρωγα και ομως δυσκολευομαι να μεινω στα κιλα μου!!! Εσεις καταφερνετε και χανετε ενω τρωτε τοσα παχυντικα???

Βρες αυτό που σε εμποδίζει να χάνεις περισσότερο. Κάτι απαυτά που τρως

στέκεται εμπόδιο.

Ίσως είναι απλά θέμα άσκησης. Για τον καθένα είναι διαφορετικό

Εμένα πάντως άλλαξε η ζωή μου με τη γυμναστική

Κάνω και τις αμαρτίες μου (κι όταν τις κάνω τις κάνω καλά και πλήρεις)

αλλά μετά κοπανιέμαι. Εχω δει τεράστιες διαφορές και στην τόνωση του σώματος

και στην ενδυνάμωση αλλά κυρίως σε αδυνάτισμα και φορμάρισμα του κορμιού

Αν το ξερα οτι η γυμναστική θα μου κάνει τέτοιο καλό, θα γυμναζόμουν απο τα προνήπια!

Αρέσει στα μέλη ZHLIASOY, alisida και σε ακόμα 2 μέλη.

peripli

# 32 στις 6/6/2018
author
Γυναίκα / 60 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2.887

Συμφωνω με την Παραλιτσα μου και επαυξανω. . . .

Αθλητισμος παιδιοθεν, υγιεινος τροπος ζωης και εκγυμναση καθε ειδους. 

Εσεις καντε οτι μπορει να κανει ο καθενας σας.

Προτερος εντιμος βιος απαιτειται. 

Οτι σπερνεις θεριζεις. Δε λεω λογια, εχει αποδειχτει αυτο.

Λοιπον : Πολλες πρωτεϊνες στις 09.00, 12.00 και 18.00.

Γευματα στις 15.00 και 21.00 ή 22.00 το πολυ.

Καφες, τσαγια χωρις ζαχαρη χωρις γαλα, μονο γλυκαντικα ή στεβια, ή σκετα. Νερο 2-3 λιτρα καθαριζει ο οργανισμος. Σοδες, κλπ ανθρακουχα νερα με λεμονι χωρις ζαχαρη, οσα θελετε.

Γαλακτοκομικα μηδεν, χυμοι μηδεν, αμυλουχα και ξηροκαρπια με ποτα μηδεν!

Αγγουρι παρα πολυ, βοηθα στην ενουρηση, δινει πολλες βιταμινες, κανει πολυ ομορφο, λαμπερο, νεανικο και δροσερο δερμα, χορταινει και θερμιδες ή υδατανθρακες μηδεν!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

09.00, 12.00, 18.00 (διαλεξτε το 1, ή το 2).

1. ασπραδι 2 αυγων με αλατι ή χωρις, πιπερι και οσα μπαχαρικα και λεμονοξυδα θελετε. Βραστα, ποσε ή τηγανητα σε αντικολλητικο με αγγουρι μπολικο. Εννοειται χωρις λαδι. Λεμονονερο οσο θελετε. Ενα κομματι μηλο κολλητα.

2. φιλετο γαλοπουλας ή κοτοπουλου αλιπο, 2-3 φετες με αγγουρι μπολικο. Λεμονονερο οσο θελετε. Ενα κομματι μηλο κολλητα.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

15.00, 21.00 ή 22.00 (διαλεξτε το 1, ή το 2. Το 3 μια φορα την εβδομαδα  γιατι σωρρευει κοιλιακο λιπος. Το 4 συνοδευει τα 1, 2, 3. Το 5  αμεσως μετα τα γευματα).

1. Κρεας μοχαρι ή ψαρονεφρι (αλιπο ψητο χωρις λαδι οσο περιπου η παλαμη σας). Μπαχαρικα απεριοριστα. Λεμονι-ξυδι απεριοριστα.

2, Κοτοπουλο ή γαλοπουλα      (                               -//-                                                       ). Μπαχαρικα απεριοριστα.Λεμονι-ξυδι απεριοριστα.

3. Ψαρι                                          (                              -//-                                                       ). Μπαχαρικα απεριοριστα.Λεμονι-ξυδι απεριοριστα.                    

4. Μια μεγαλη χουφτα πρασινη σαλατα ωμη ή βραστη ή ψητη με μια κουταλια σουπας λαδι. Οσο αλατοπιπερο και μπαχαρικα θελετε. Απο μανιταρια μονο πλευρωτοι. Εξτρα αγγουρι οσο θελετε. Λεμονονονερο οσο θελετε. Καφες, τσαγια, σοδες επισης.

Νερο, νερο, νερο!

5. Ενα μηλο μετριο κολλητο στα κύρια γευματα των 15.00 και 21.00 αντε το πολυ 22.00.

Μετα μονο αγγουρια και υγρα οσο θελετε. Στερεο τιποτα!

Με πρωτεϊνη η μυϊκη μαζα ειναι εξασφαλισμενη.

Με σαλατα σε μετρια ποσοτητα μιας κουταλιας λαδι μαζι με την πρωτεΪνη, αποροφαται η πρωτεϊνη και οι βιταμινες. Δεν αναγνωριζει το παγκρεας τους υδατανθρακες και δεν εκκρινεται ινσουλινη (σακχαρα!)Με το φρουτο κολλητο, γινεται ακριβως το ιδιο.  Δλδ,  τρωτε και  αδυνατιζεται!!!

Εαν φατε αλλο φρουτο προσεξτε:1 μηλο=6 κερασια, 4 μουσμουλα, 5 κορομηλα,  2 βερυκοκα, 1 φετα πεπονι, 1 φετα καρπουζι, 2 συκα, 2 νεκταρινια, 1 ροδακινο, 1 γιαρμας, 1 πορτοκαλι, 2 μανταρινια, 2 βανιλλιες, 6 ρογες σταφυλι, 2 ακτινιδια (καλο!), 2 φυρικια, 6-7 μουρα κλπ. Φτανουν αυτα. Επιλεξτε μηλα! Αντε και ακτινιδια, εχουν 32 βιταμινες!

Ο,τι αλλο δεν γραφεται...ξεχαστε το! Ζελε χωρις ζαχαρη καπου-καπου τρωτε. Αυτααα...!!!

Ξερετε ποσα λεφτα θελει να παρει καποιος αυτη τη διατροφη? Αφηστε το! 

Σαφως κολυμπι, συσφιξεις, ποδηλατο πραγματικο ή αεροβιο για συσφιξη μηρων, μονοζυγο πανω απο την πορτα σας ή οπου κρεμαστειτε, να κανετε 20 βαθεια καθισματα απο καποιο ορθιο δοκο ή σκαλα με στερεωμενα χερια πανω κατω επι 3 φορες τη μερα, οι κυριες με τον πλαστη ή καποιο μακρυ ξυλο ασκησεις πισω απο την πλατη για ισια πλατη και στητο στηθος, βαρακια ή σακκουλια φακης-ρυζιου και στα δυο χερια 20 εκτασεις, 20 προτασεις, 20 ανατασεις επι 3 φορες ημερισιως, δε γραφω άλλα γιατι ειναι ζορικα, ας μεινουμε σ'αυτα τα απλα.

Καλη επιτυχια, οταν βγαινετε με παρεα δεν ισχυουν! Τρωτε τα παντα και περνατε ομορφα!!! 

Αρέσει στα μέλη Paralia48, alisida και σε ακόμα 1 μέλος.

Enikos

# 33 στις 6/6/2018
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 22.239

Να σου κανω εγω πειστ... πληρες ομως...

Να προτιμησεις να μεινεις τοφαλος, παρα να το διαβασεις τοσες σελιδες πραμα...

Αρέσει στα μέλη peripli, ZHLIASOY

MadameShuShu40

# 34 στις 6/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 33 από Enikos

Να σου κανω εγω πειστ... πληρες ομως...

Να προτιμησεις να μεινεις τοφαλος, παρα να το διαβασεις τοσες σελιδες πραμα...

Συμφωνω!!!

Sourua

# 35 στις 6/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Εγώ πάντως όταν είχα μερικά κιλά παραπάνω ,έπινα νερό χλιαρό με λεμόνι. Κάνει θαύματα και καλό.

anassa_

# 36 στις 6/6/2018
author
Γυναίκα / 58 / Παντρεμένη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 3.136

Περι διατροφής κ  γυμναστικής έχω γίνει πλέον ειδικός   ,  έχω όμως μπερδευτεί λίγο με το πότε  πρέπει να τρως υδατανθρα ... πριν τη γυμναστική , μετά τη γυμναστική;

... Βαριεμαι να διαβαζω τους γυμναστες σε διαφορα σάιτ  που απευθύνονται κυρίως σε άντρες για την διατήρηση , ανάπτυξη κ επιδιόρθωση του μυϊκού ιστού ...

νομίζω ενα τέτοιο ξεκαθάρισμα θα  ωφελούσε την εδώ κουβέντα κ εμάς τις γυναίκες που πασχουμε, ακόμα κι αν φτάσουμε στο ιδανικό βάρος από περισσότερο λιπώδη ιστό.

Αν θες δώσε τιπς ... Παραλία. 

Παράθεση:
Σχόλιο # 29 από Paralia48
πάντως, αν θέλετε να αδυνατίσετε πρέπει υποχρεωτικά να συνδιάσετε την διατροφή με την άσκηση διότι:¨οταν ελαττώνουμε τις θερμίδες μας, ο οργανισμός πρέπει να βρει αυτές από αλλού, για να συνεχίσει να κάνει τις λειτουργίες του. Εμείς θέλουμε να τις πάρει από τις αποθήκες του λίπους. Αυτός όμως τις παίρνει και από το λίπος (καλό) και από τις πρωτεϊνες του (κακό). Δηλαδή ο οργανισμός καίει τις πρωτεϊνες (με κυριότερη. τη μυική πρωτεϊνη). Ο μεταβολισμός μας εξαρτάται από την ποσότητα της μυικής μάζας,αυτή είναι το ενεργό μέρος που παράγεται η μυική ενέργεια και γίνεται το σηματικότερο ξόδεμα θερμίδων. Αν μειώνεται η μυική μάζα, ελαττώνεται η ποσότητα της ενέργειας που ξοδεύει το σώμα μας επομένως <<χαλάει>> ο μεταβολισμός μας. Για να συνεχίσουμε να αδυνατίζουμε πρέπει να κόψουμε κι άλλο την ποσότητα του φαγητού μας.
αν όμως παράλληλα γυμναζόμαστε, η μυική μάζα διατηρείται (ή και αυξάνει,ανάλογα την προπόνηση). Σε κάθε περίπτωση δεν μπορεί ο οργανισμός να την <<κάψει>>, διότι το σώμα τη χρειάζεται για να γίνουν οι μυικές καύσεις και επομένως η άσκησηΒέβαια, σ΄αυτή την περίπτωση δεν μπορείς να κάνεις αιματηρή δίαιτα, αλλά χάνεις αργά και σταθερά και υγιεινά το περιττό λίπος.

Μετά τη διάλεξη, εύχομαι όλοι σας να κάψετε καρδιές το καλοκαίρι στην παραλία

Αρέσει στα μέλη peripli, Paralia48

anassa_

# 37 στις 6/6/2018
author
Γυναίκα / 58 / Παντρεμένη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 3.136

Η δική μου εμπειρία λέει 

Όχι βιασύνη, σταθερή απόφαση,  οχι λιμοκτονία ... 

Ο χοντρός  κ να αδυνατίσει είναι πάντα χοντρός  ( για μένα λέω)   οπότε  ως χρόνια πάθηση την αντιμετωπίζουμε. Θελει  καλή συντήρηση δεν θέλει στέρηση διότι ξανακυλας με άσχημα αποτελέσματα.  

Ο καθένας έχει τον ρυθμό του . 
Γίνεται κ χωρίς να διαθέσεις χρήματα για διατροφολογο κ γυμναστήριο.  

Υπάρχει πλέον η γνώση δωρεάν(η ειδική).  ... σε συνδυασμό με τη γνώση της  υγείας μας, των συνηθειών μας κ του τι μπορεί να κάνουμε για το πρόβλημα όσο γίνεται περισσότερο ευχάριστα.

Αρέσει στα μέλη ZHLIASOY, Sivilla_I

syntrofissa-Klelia

# 38 στις 6/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

καλημερα και  λάικ ολουθε !

που λετε... καλη χρυση η γυμναστικη.. αλλα αυτη της η μονοτονια δε παλευεται !

στο μηνα πανω προσωπικα εχουν σπασει τα νευρα μου!
βα ριε μαι. μια ωρα γυμναστικη μεν.που ξερεις απο πριν πως θα εξελιχθει.

(οχι. ακυρο. δεν θα εξελιχθει. θα περασει απο πανω σου σα νταλικα.)

σε ο,τι αφορα την απωλεια βαρους... σκεφτομαι οτι αυτο που περισσευει ειναι ξυγκι. 

αρα αποθηκευμενο λιπος. που ο οργανισμος το χρειαζεται.

μηπως να το κοβαμε παντελως απο το διατροφολογιο και να στελναμε τον οργανισμο να το παρει απο κει που χει αραξει ?
ε?
ε???

Αρχοντή! ναι. ειναι και τα εξυπνα μαγιω μια λυση.αλλα σαν τις ακρογιαλιες τις απομερες .

δεν εχει.

απο καθε αποψη!

μιλαμε για ελευθερια!

οχι οτι ημουν ποτε των beach bar αλλα... εσχατως το κακο παραγινε. ουτε καντινα δεν θελω να υπαρχει

pythagoras

# 39 στις 6/6/2018
author
Ανδρας / 65 / Παντρεμένος
Ν. Ευβοίας / Χαλκίδα
Θέματα: 130
Απαντήσεις: 13.455

Αν είναι καλάθι ή τελάρο (φρούτων), πειραζει;;;

Παράθεση:
Σχόλιο # 23 από Sourua

Μόνο το μεσημεριανό φαγητό. Τώρα αν πεινάσεις το βραδάκι ένα μπολακι φρούτα.

Αρέσει στο μέλος peripli

Sourua

# 40 στις 6/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Άμα ανέβεις και στο δέντρο ακόμη καλυτερα

Παράθεση:
Σχόλιο # 39 από pythagoras

Αν είναι καλάθι ή τελάρο (φρούτων), πειραζει;;;