Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Μπερδεμενος με τον γαμο μου

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

Rapunzel89

# 61 στις 18/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
"Συνεταιριμο" βολεματος εχετε...κυριως απο την πλευρα σου. Κ οχι γαμο. Ηδη ξεκινησαν οι τσακωμοι κ τα μπουχτημαστα.

kristina-kristina

# 62 στις 18/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Ένα πράγμα μου έκανε εντύπωση...πηγαίνεις να βλέπεις τους δικούς σου μόνος. Λες.: Η οικογένεια μου...η πόλη μου! Η θέση της κοπέλας που είναι...δεν έγραφες γυναίκα μου! Απόλυτα συμφωνώ ότι είναι χοντρό αυτό που κάνει. Πότε θα παντρευτεί καπιος είναι θέμα δικιά του. Όμως γιατί έχεις βάλει την γυναίκα σου έξω από την ζωή σου. Τα πρώτα χρόνια είναι πολύ δύσκολα. Έχασες την ελευθερία σου. Και αν σε πιέζει και εκείνη χάνεις τον ύπνο σου. Εγώ προσωπικά έχω την αίσθηση ότι έχεις μετανιώσει που παντρεύτηκες. Αν κάνω λάθος θα βρεις άκρη. Αν όμως η κοπέλα είναι τόσο κακιά όπως μας γράφεις - πάρε την απόφαση σου. Αυτό να φεύγεις χωρίς να το συζητάς δεν είναι καθόλου σωστό. Και πάλι ρωτάω - γιατί δεν πηγαίνετε μαζί στους δικούς σου

Michalis3232

# 63 στις 22/6/2018
author
Ανδρας / 38 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 18
'Aρεσαν+: 0%

Καλησπερα σας. Επειτα απο την κουβεντα που εκανα μαζι της οπως σας ειπα, αυτη την εβδομαδα ηταν πολυ γλυκια μαζι μου. Το θεμα ειναι οτι γενικα εχω ξενερωσει με τα παντα, αλλα δεν της ειπα τιποτα εννοειται. Σκεφτηκα πολλα πιθανα σεναρια αυτες τις μερες και  + και - να φυγω ή να μεινω και ειναι ισοπαλια και προς το να μεινω.

Αλλα με ξερω καλα, και αν φτασω σε αυτο το σημειο αργα ή γρηγορα θα το διαλυσω. Το θεμα ειναι οτι δυσκολα παιρνεις την αποφαση να διαλυσεις ενα γαμο. Αυτη τη στιγμη ξερω οτι αν κανω κατι τετοιο ειναι λαθος μεγαλο, γιατι ειμαι μπερδεμενος και φορτισμενος συναισθηματικα και δεν εχω καθαρο μυαλο.

Τον Αυγουστο θα παω να δω εναν ψυχολογο να ζητησω μαζι του τα παντα που με απασχολουν μηπως και βρω ακρη. Παντως οτι και να γινει θα γινει μετα απο κανα χρονο, γιατι τωρα στηνει την κλινικη της και ειναι ηδη σε πιεση και αγχος. Αν κανω κατι αυτη τη στιγμη, εστω και καλο τσακωμο μονο κακο θα την κανω και δεν το θελω. Θα δωσω ενα χρονο καιρο θα σκεφτω και εγω τι θελω πραγματικα και να στρωσει και αυτη την επιχειρηση της. Μετα βλεποντας και κανοντας. Σας ευχαριστω ολους για τα σχολια σας, με βοηθησατε ο καθενας ξεχωριστα. Θα γινω μελος γιατι με αρεσει το κλιμα σε αυτο το φορουμ και βλεπω δεν ειμαι ο μονος που προβληματιζομαι με τις ανθρωπινες σχεσεις. Ηρεμια ευχομαι σε ολους σας.

Fun_t_C

# 64 στις 22/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Μου και μου! Εγώ, αυτοί κι εκείνη μουγκα!

Διχασμός! Ολα κι ολα! Τα μου σου.. μου σου και τα μου της... μουγκα! Θελεις και το δηλώνεις...αγαπη με ορους. Υπόγειοι ανομολογητοι φόβοι ...μην χάσεις τα μου σου και ενωθειτε σε ένα σώμα μια ψυχή! Πραγματικά δεν υπάρχει λόγος για ένα γάμο όπου κάποιος βρίσκει την ηρεμία του εκτός σπιτιού του. Σπίτι σου είναι αυτό που ζεις! Εκεί που ζεις εκεί πατρίς! Δεν υπάρχει αφοσιωση η κατανόηση στο νέο σου σπίτι, στη νέα σου οικογένεια; Ήσουν, είσαι και θα είσαι σε δύο ταμπλό; Γιατί αυτό το διπορτο; Μπαίνεις βγαίνεις στο γάμο σου σαν επισκέπτης; Δεν έρχονται οι δικοί σου να σε δουν; Δεν επικροτούν την επιλογή σου; Θέλουν τους αρέσει να σε βλέπουν μόνο σου; Δεν αναρωτιούνται;; Που είναι το ζευγάρι σου; Αυτό πως σου φαίνεται από την πλευρά τους; Έγινε κάτι μεταξυ τους και με τη γυναίκα σου;; Έχεις συμβάλει σε αυτό με τη διακριση ανάμεσα τους το ξέρεις; Κρινεις μόνο αυτην. Φυσικά δεν μίλησες για τη δική της οικογένεια...τι σχέση εχει; Πόσο και ποιον χρόνο διεκδικουνε από αυτήν ; Πως θα σου φαινόταν αν σε γιορτές πήγαινε αυτή στην οικογένεια της αντί να κάνετε από κοινού σχέδια και το απαιτούσε κιόλας; Επιτρέπει την ένταση αναμεσα σας χαριν της πρότερης καλής οικογενειακης σχέσης; Δεν είναι η προτεραιότητα σου ούτε αυτή ούτε η οικογένεια ...τους χρησιμοποιείς κι αυτούς απλά για να συνεχίσεις αυτό που ήσουν όπως το ζούσες και στο χαλάει, ενώ οι δικοί σου κολακεύονται που δεν τους ξεχνάς- τι πρόβλημα έχουν;! Αφού πας εκεί μετά τι κάνεις για αυτήν, με αυτήν, για εσάς; Εσύ όλο χαρά της λες πόσο ωραία περνάς μόνος μακριά της; Κάπου το έχω ξαναδεί το έργο αυτό! Αυτή πάλι αντί να σου θέσει τελεσίγραφο...της το θέτεις; Πόσοι χρειάζονται να πειστεις ότι αυτή σε αγαπάει και να αποφασίσεις πως σκοπεύεις να της το δείξεις εσύ;
Αρέσει στο μέλος Faih-20

Michalis3232

# 65 στις 22/6/2018
author
Ανδρας / 38 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Απαντήσεις: 18

Παράθεση:
Σχόλιο # 64 από Fun_t_C

Μου και μου! Εγώ, αυτοί κι εκείνη μουγκα!Διχασμός! Ολα κι ολα! Τα μου σου.. μου σου και τα μου της... μουγκα! Θελεις και το δηλώνεις...αγαπη με ορους. Υπόγειοι ανομολογητοι φόβοι ...μην χάσεις τα μου σου και ενωθειτε σε ένα σώμα μια ψυχή! Πραγματικά δεν υπάρχει λόγος για ένα γάμο όπου κάποιος βρίσκει την ηρεμία του εκτός σπιτιού του. Σπίτι σου είναι αυτό που ζεις! Εκεί που ζεις εκεί πατρίς! Δεν υπάρχει αφοσιωση η κατανόηση στο νέο σου σπίτι, στη νέα σου οικογένεια; Ήσουν, είσαι και θα είσαι σε δύο ταμπλό; Γιατί αυτό το διπορτο; Μπαίνεις βγαίνεις στο γάμο σου σαν επισκέπτης; Δεν έρχονται οι δικοί σου να σε δουν; Δεν επικροτούν την επιλογή σου; Θέλουν τους αρέσει να σε βλέπουν μόνο σου; Δεν αναρωτιούνται;; Που είναι το ζευγάρι σου; Αυτό πως σου φαίνεται από την πλευρά τους; Έγινε κάτι μεταξυ τους και με τη γυναίκα σου;; Έχεις συμβάλει σε αυτό με τη διακριση ανάμεσα τους το ξέρεις; Κρινεις μόνο αυτην. Φυσικά δεν μίλησες για τη δική της οικογένεια...τι σχέση εχει; Πόσο και ποιον χρόνο διεκδικουνε από αυτήν ; Πως θα σου φαινόταν αν σε γιορτές πήγαινε αυτή στην οικογένεια της αντί να κάνετε από κοινού σχέδια και το απαιτούσε κιόλας; Επιτρέπει την ένταση αναμεσα σας χαριν της πρότερης καλής οικογενειακης σχέσης; Δεν είναι η προτεραιότητα σου ούτε αυτή ούτε η οικογένεια ...τους χρησιμοποιείς κι αυτούς απλά για να συνεχίσεις αυτό που ήσουν όπως το ζούσες και στο χαλάει, ενώ οι δικοί σου κολακεύονται που δεν τους ξεχνάς- τι πρόβλημα έχουν;! Αφού πας εκεί μετά τι κάνεις για αυτήν, με αυτήν, για εσάς; Εσύ όλο χαρά της λες πόσο ωραία περνάς μόνος μακριά της; Κάπου το έχω ξαναδεί το έργο αυτό! Αυτή πάλι αντί να σου θέσει τελεσίγραφο...της το θέτεις; Πόσοι χρειάζονται να πειστεις ότι αυτή σε αγαπάει και να αποφασίσεις πως σκοπεύεις να της το δείξεις εσύ;

Στις προηγουμενες σελιδες εχω εξηγηση ολα αυτα που ρωτας. Αν εχεις χρονο, πηγαινε στις προηγουμενες απαντησεις που εδωσα. Ποστ #15, 34, 36,37,38,53. Στο #15 τα αναλυω με κοκκινα γραμματα.

marie_la_journaliste

# 66 στις 7/7/2018
author
Γυναίκα / 50 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 20
Απαντήσεις: 633

Αντωνακη μου!!!

ΠΑΤΑ ΠΟΔΙ! Η κυρα Ελενίτσα ξεψάρωσε ...μη της δινεις άλλο θάρρος...Χτύπα το χερι στο τραπέζι δυνατά και πες της ως εδώ. Οι γυναίκες παίρνουν όσο αέρα τις δίνεις...Αυτο βαλτο στο μυαλό σου καλά

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Michalis3232

Μπερδεμενος με τον γαμο μου

Γεια σας, ειμαι ο Μιχαλης.

Θα μπω κατευθειαν στο ψητο. Ειμαι παντρεμενος εδω και 2 χρονια με μια κοπελα 1 χρονο μικροτερη μου (ειμαι 35). Πριν το γαμο ειμασταν σε σχεση 3 χρονια και τον τελευταιο χρονο πριν το γαμο συγκατικουσαμε. Εχω καει απο προηγουμενες σχεσεις και ετσι δεν πηγα βιαστηκα να κρεμαστω. 

Η κοπελα γενικα εχει καλη καρδια και δεν εχει κακια μεσα της. Μετα τον γαμο ομως αρχισαν καποια θεματα. Με τον τροπο της θελει να ελεγχει τη σχεση μου με την οικογενεια μου. Δεν μενουμε στην ιδια πολη και ταξιδευω συχνα πυκνα να τους βλεπω (2-3 φορες το χρονο δλδ, στις γιορτες κ το καλοκαιρι). Ενω πριν δεν εκανε κανενα σχολιο για τους δικους μου, μετα αρχισε να κρινει τα αδερφια μου, τη μανα μου, κτλ. Αυτο με εκνευριζει και μετα απο διαφωνιες, ενα βραδυ με ηρεμο τροπο της ειπα οτι η οικογενεια μου ειναι αυτη οπως ειναι και δεν αλλαζει, και δεν εχεις δικαιωμα να τους προσβαλεις. Αν συνεχισεις ετσι θα σε χωρισω, εχω φτασει στα ορια. Με τα πολλα, προσπαθησε να κρατησει το στομα της κλειστο και να μην σχολιασει ξανα. Αλλα σποντες που κ που πεφτουν. Τα θεματα που εχει, ειναι γιατι η αδερφη μου δεν παντρευεται ακομα, γιατι η μητερα μου το επιτρεπει αυτο, γιατι ο αλλος μου αδερφος δεν προσπαθει να βρει μια καλυτερη δουλεια (εχει σπουδασει, αλλα δουλευει σερβιτορος) κτλ. Μου λεει μιλησε τους να βελτιωθουν. Οταν μου ειπε αυτο, της απαντησε αν τους πω αυτα θα μου πουν να σε στειλω. Αυτο την εκανε να νευριασει. Μετα μου λεει γιατι πας και τους βλεπεις, μπορουν να ερθουν αυτοι σε μας. Ιδιως, η αποψη που εχει που θελει να ελεγχει ποτε και που θα πηγαινω με τρελαινει και θελω να χωρισω τωρα αυτη τη στιγμη. 

Πριν το γαμο δεν τα εκανε αυτα. Μετα απο την απειλη που εριξα μαζευτηκε αλλα απλα ετσι το εκανε, γιατι ακομα συνεχιζει εμμεσα να λεει τα δικα της.Πριν παντρευτω εκανα μια συζητηση με τους γονεις μου για την αποφαση αυτη και μου ειπαν, αν ειμαι σιγουρος να το κανω αλλα να εχω τα νοτα μου γιατι μεγαλωσε σε χωρισμενη οικογενεια και μπορει να εχει θεματα κτλ.Τωρα ειμαι σε φαση που ξερω οτι και να πω θα το κρινει. Δλδ, αν της πω το Σεπτεβρη θα παω στη πολη μου, θα αρχισει να λεει, τι να κανεις εκει κτλ. Σκεφτηκα να της πω οτι απο εδω και στο εξης οτι εχει να κανει με τις μετακοινησεις μου δεν θα σου λεω τα σχεδια μου και θα ενεργω μονος μου, απλα μια βδομαδα πιο πριν θα στο λεω. Οπως εκανα και πριν γαμου.Νοιωθω ειμαι ξανα στο στρατο και πρεπει να περναει απο αξιολογηση σε οτι θελω να κανω. Αυτο με εχει κανει να ξενερωσω και αν και εχω αισθηματα για αυτην και ξερω οτι ειναι καλη κοπελα, δεν την παλευω αλλο και νοιωθω πιεση τρομερη. Τον τελευταιο μηνα ξυπναω απο τα χαραματα γιατι δεν μπορω να χαλαρωσω. Μεχρι στιγμης προσποιουμε μπροστα της οτι ολα καλα αλλα μεσα μου βραζω γιατι δεν ξερω τι αποφαση να παρω και μην κανω λαθος στο τελος και το μετανοιωσω. 

Η μανα της μου ειπει οτι ειναι δυσκολος ανθρωπος απο παιδι κτλ αλλα τετοιο προσωπο δεν μου ειχε δειξει και δεν μπορουσα να καταλαβω γιατι το ειπε.

Λεω να της κανω μια συζητηση ξανα (δεν πιστευω να με κατανοησει φυσικα) και να της πω τα εξης: "Το τελευταιο καιρο σωστο ή λαθος νοιωθω οτι με εξουσιαζεις και νοιωθω σαν να μην εχω βουλησει να ειμαι ο ευατος μου και να κανω οτι εκανα και πριν γαμου. Δεν θελω να το διαλυσουμε γι'αυτο σου μιλαω τωρα για να βρουμε μια ακρη. Αυτο που θελω ειναι οτι δεν θελω να με κανεις να νοιωθω οτι εισαι το αφεντικο μου και δεν το διαπραγματευομαι αυτο. Γιατι αυτη θα ειναι η μονη αιτια να φυγω απο αυτο το γαμο. Δεν θελω να αρχισουμε να λεμε τι και πως, εξυπνη εισαι και καταλαβαινεις. Απο εδω και στο εξης, οτι πλανα εχω που δεν επιρεαζουν την οικογενειακη ασφαλεια (βλ. οικονομικη) δεν θελω να τα συζηταω μαζι σου και να τα σχεδιαζω μονος μου και απλα οταν ερχεται ο καιρος απλα να σου λεω, τωρα θα παω εκει και τελος. Δεν θελω να σχολιασεις τπτ, μονο ενα οκ και τπτ αλλο".

Τι λετε; Δεν θελω να χωρισω αλλα ουτε θελω να νοιωθω οτι εχω εναν μπαμπουλα.

Αρέσει στο μέλος somebody961

marie_la_journaliste

# 67 στις 7/7/2018
author
Γυναίκα / 50 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 20
Απαντήσεις: 633

συμφωνω απόλυτα

δειτε την ερωτικη σας ζωη επειγόντως 

Παράθεση:
Σχόλιο # 21 από sAvArA

Δεν την α γ α π α ς...

Ουτε εσενα 

Σου αξιζει κατι τετοιο,

Ουτε κι εκεινης...

Οσο για τις "υστεριες" Της...

(Μαλλον ειναι σεξουαλικα πεινασμενη. Μια γυναικα που καλογ@μιεται ,

δεν ενδιαφερεται γι αδερφους & αδερφες κτλ.)...

Του στερητικου συνδρομου ,ειναι η γκρινια...

Ειστε χωρισμενοι και δεν το ξερετε!!

Sivilla_I

# 68 στις 8/7/2018
author
Γυναίκα / 50 / Ελεύθερη
Ιρλανδία
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2.026

Παράθεση:
Σχόλιο # 66 από marie_la_journaliste

Αντωνακη μου!!!

ΠΑΤΑ ΠΟΔΙ! Η κυρα Ελενίτσα ξεψάρωσε ...μη της δινεις άλλο θάρρος...Χτύπα το χερι στο τραπέζι δυνατά και πες της ως εδώ. Οι γυναίκες παίρνουν όσο αέρα τις δίνεις...Αυτο βαλτο στο μυαλό σου καλά

Ε Υ Γ Ε

Αρέσει στο μέλος Mindthegap-

panagiotismp90

# 69 στις 20/7/2018
author
Ανδρας / 30 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.624
σε περιμενω να ρθεις κ παλι!μαζι να φτιαξουμε μιαα ελλαδα μεγκαλη!

Elena_90

# 70 στις 23/7/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Το να επικρίνει εσένα ή τους ανθρώπους σου με σπόντες ή ευθέως είναι πολύ άσχημο..
Παύεις να νιώθεις ελεύθερος στο να συζητήσεις αντικειμενικά ότι σε προβληματίζει και είσαι μονίμως σε μια θέση άμυνας και επιφυλακής.
Επίσης νιώθεις υποτιμημένος που δεν μπόρεσες να βάλεις σωστά όρια και θυμωμένος για την έλλειψη ενσυναίσθησης.
Ομως δεν θα βγάλεις μέσα σου άκρη να συσσωρεύεις τον θυμό σου.. Γιατί όσο καταπιέζεις τον θυμό σου τόσο πιο δυστυχισμένος θα είσαι και θα καταλήξεις νεκρός συναισθηματικά απεναντί της..
Συζήτα το όσες φορές το σκέφτεσαι, γίνε ελεύθερος, εξέφρασε ότι σκέφτεσαι ακόμη και στις πιο άκυρες στιγμες..
Πιθανόν η κοπέλα να θέλει κάτι καλύτερο για την οικογένειά σου πχ λόγω στάτους? δεν ξέρω αλλά ο τρόπος που το εκφράζει είναι επιθετικός.
Τι την έκανε χειρότερη έκδοχή του εαυτού της?
Γιατί δεν καταλαβαίνει πως σε υποτιμάει και σε πληγώνει να εκφράζεται υποτιμητικά και με σπόντες για την οικογένεια σου?
Ποιο κόμπλεξ-σκοτείνή πλευρά ανατροφοδείται?
Δεν αρκεί να πεις είναι τοξικός άνθρωπος. Γιατί έγινε χειρότερη? Τι φταίει?? Αυτό πρέπει να λύσετε!!! Τι την ενοχλεί καταβάθος, γιατί είναι γεγονός πως οι άνθρωποι βγάζουμε την κακή μας πλευρά για κάποιο λόγο.

ghost86

# 71 στις 8/1/2019
author
Γυναίκα / 34 / Σε σχέση
Αλλη χώρα
Απαντήσεις: 68

Μιχάλη, άργησα να δω το θέμα, δε ξερω αν το παρακολουθείς ακόμα, αλλα θα παράθεση τη δίκη μου προσωπική εμπειρία μ έναν άνθρωπο που ήταν καψούρης με την οικογένεια του την πατρογονική. 

Παρα πολλα σημεία απο τη δίκη σου την περίπτωση που θυμίζουν τη δίκη σου. Επειδή τα είδα αυτά νωρίς, τον χώρισα σε 5-6 μήνες. Κι ήταν μεγάλος έρωτας. Ήξερα ότι θα ήμουν πολυ δυστυχισμένη μ έναν άνθρωπο που δεν θα μ έβαζε πρώτη κυρία στην καρδιά του, όπως αξίζει σε μια γυναίκα. 
Είχαμε σχέση απο απόσταση και σε κάθε άδεια του κοίταζε πρώτα πως θα δει την οικογένεια του και μετά εμένα. 37 χρόνων άντρας. Αντί να θέλει να ειναι στην αγκαλιά της κοπέλας του. Γενικά, είχε τρομερή αδυναμία στην οικογένεια του πατέρα του, την οποία θεωρούσε ιερή. Ξενέρωνα. Και γενικά και αλλα πολλα τα οποία μου έδειχναν ότι και να παντρευτούμε, δυσκολα θα τους βγάλει απ την πρώτη θέση. Δεν ήθελα να πάρω το ρίσκο. 
Κάποιοι αντρες εδώ μεγαλύτερη σε ηλικια εντόπισαν τον πρόβλημα και είπαν ότι ο Μιχάλης θα έπρεπε να δίνει προτεραιότητα στη γυναίκα του. Η παλιά γενιά ήταν αλλιώς. Εμείς είμαστε η γενια των μαμοθρεφτων. 
Κάποιες κύριες μίλησαν για πεινασμένη σεξουαλικα κτλ. Χαζομαρες! Όταν τα πήρα χαμπαρι όλα γύρω στο τρίμηνο, αρχισα κι εγώ να τον πρήζω γιατι μου προκαλούσε τρομερή ανασφάλεια. Η σεξουαλικη μας ζωή - ονειρο. Ανασφάλεια νιώθει η κοπέλα γιατι δεν της δίνει συναισθηματική σιγουριά. Πήρε πολυ αέρα η κυρία, όπως είχε και μια κυρία πιο πάνω, ακούς εκει.
Εγώ ρε παιδιά ένα θα πω: αν έχετε τέτοιο κόλλημα με την πατρογονική σας οικογένεια, μην παντρεύεστε και μην παίρνετε κι άλλους στο λαιμο σας. Ο γάμος κι η σοβαρή σχέση, σημαίνει βάζω τον άλλον στην καρδιά μου κι εχω αυτόν προτεραιότητα και γίνεται αυτός πρώτος κύριος/α στο σπίτι μου, στο κρεβάτι μου, στην καρδιά μου. 
Αλλιώς καθίστε σπίτι να σας ταΐζουν με το μιμπερο. Αυτά είχα να πω. 
ΥΓ: Τον άλλον τον χώρισα, γι άλλη αφορμή, μέσω μηνύματος. Δεν μου το συγχώρησε ποτέ. 
Αρέσει στο μέλος Faih-20

Joule92

# 72 στις 13/1/2019
author
Γυναίκα / 28 / Παντρεμένη
Ελλάδα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3
Με απίστευτη λύπη διαβάζω το πρόβλημα σου... Συγγνώμη που θα είμαι ωμή κ απότομη.. Αλλά καλύτερα χώρισε γτ και σε αυτήν το ίδιο άγχος δημιουργείς.. Εγω βλεπω ένα εγωισμό κ μονο. Αυτοί δεν είναι λόγοι χωρισμού. Παντρευομαστε μόνο όταν γνωρίζουμε πρώτα τον εαυτό μας κ μετά το ταίρι μας...
Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234
Δεν μπορείτε να απαντήσετε