Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Εχουν ηλικια τα ρουχα?

Επιλέξτε σελίδα: (1-11)
Σελίδες 12345678910Τελ.»

Enikos

# 41 στις 26/6/2018
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 22.239
'Aρεσαν+: 0%

Εχω δει κατι Κυριες, ντυμενες τοσο θηλυκα-γυναικεια, εχοντας αναλυσει τον σωματοτυπο τους, που απαγορευουν στην ηλικια τους να παιξει καποιον ρολο. Λαμπουν!!!

Εχω δει και γκαζιερες-τρεχαντηρια, ενταξει...

Ξερω γω!...

Αρέσει στα μέλη Helenaki4, ZHLIASOY και σε ακόμα 4 μέλη.

Enikos

# 42 στις 26/6/2018
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Εχω δει και κατι παλληκαρια, με κομμενες τις πισω δεξια σουστες...

Ολες...

Κούτσα κούτσα πανε για το τρισαγιο...

Τι...

Αρέσει στα μέλη Helenaki4, ZHLIASOY και σε ακόμα 3 μέλη.

Prinss

# 43 στις 26/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Γιατί όχι αν έχει καλιγραμμο σώμα;

Παράθεση:
Σχόλιο # 26 από Samanthaa

Δεν εχει να κανει με την ηλικια , οταν κυρια των -ηντα και ανω , καλιγραμμη για την ηλικια της , θα φορεσει φορεμα φτιαγμενο για 20ρικο λουλουδι ?  

Samanthaa

# 44 στις 26/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Καταρχην , ειστε νεοτατη ακομα και σιγουρα καποια απο τα νεανικα ντυσιματα μπορειτε να τα υποστηριξετε.! Γιατι το να βαλετε καυτο σορτακι δεν το νομιζω πως κι εσεις η ιδια θα το κανατε , ενω ενα 20ρικο κουκλι  θα το βαλει. Ηδη απο μονη σας βαζετε ορια στην ενδυμασια σας ... Αρα στην ουσια κι εσεις υποστηριζετε το " καθε πραγμα στον καιρο του και ο κολλιος τον Αυγουστο¨ . Σωστα?

Παράθεση:
Σχόλιο # 28 από alisida

Φυσικα και θα φορεσω το φορεματακι του 20 χρονου μιας που σωματικα μπορω να το υποστηριξω .

Ομως δε θα το φορεσω για να παω πχ στη συνανρηση γονεων και κηδεμονων του σχολειου ,ουτε στον αραβωνα της κορης μου (για εκκλησια δε μιλω γτι δεν παω)

Θα το βαλω στην παραλια ή σε πρωινο καφςδακι ( μπορει και στη λαικη αν εχει καυσωνα ,μινι δε θα ειναι ,αρα νο προμπλεμ )  

Παράθεση:
Σχόλιο # 28 από alisida

Φυσικα και θα φορεσω το φορεματακι του 20 χρονου μιας που σωματικα μπορω να το υποστηριξω .

Ομως δε θα το φορεσω για να παω πχ στη συνανρηση γονεων και κηδεμονων του σχολειου ,ουτε στον αραβωνα της κορης μου (για εκκλησια δε μιλω γτι δεν παω)

Θα το βαλω στην παραλια ή σε πρωινο καφςδακι ( μπορει και στη λαικη αν εχει καυσωνα ,μινι δε θα ειναι ,αρα νο προμπλεμ )  

Samanthaa

# 45 στις 26/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Θα θελατε να γινετε λιγο πιο σαφης κυριε Γιωργο ?

Παράθεση:
Σχόλιο # 31 από giorgos170

τις ίδιες τ@τ@νιές κάνει κι ο μικρός ,,...

θα παίζει ...,,

ZHLIASOY

# 46 στις 26/6/2018
author
Γυναίκα / 75 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 43
Απαντήσεις: 3.160

Ξεμπερδευτειτε κυρια μου χιουμοριστικη ειναι η φωτο...ειπαμε οτι θελει  ο καθεις μην το εξεφτελιζουμε κιολλας

Στα 70 μου δεν θα φορεσω μπραζιλ αφου δεν θα μπορω να το υποστιριξω.

Ειπαμε οτι μπορουμε να υποστηριξουμε σωστα?

Παράθεση:
Σχόλιο # 27 από Samanthaa

Κυρια Ζηλεια , με μπερδεψατε λιγο ! Λετε οτι υποστηριζετε το οπως θελει οτι θελει κανεις. Στο αρχικο σας κειμενο ομως , η φωτογραφια που επισυναψατε δηλωνει το ακριβως αντιθετο κι μαλιστα με τροπο εξεφτελιστικο θα ελεγα..!!!  

Αρέσει στο μέλος alisida

Fun_t_C

# 47 στις 26/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Haute couture & hot couture!

Ποτε υψηλή αισθητική ποτε καυτή και σέξυ ! Ποτε κλασικη ποτε μοντέρνα! Ποτε άνετη και αθλητική ποτε κυριλέ και σικ! Ο παππούς μου πάντα έλεγε ...ωραίο το συνολακι αλλά και ποιο κορμί το φοράει! Ανάλογα το κορμί πάει και το ρούχο! Δεν έχουν όλες κι όλοι γούστο και επίσης το στυλ διαφέρει ανάλογα με την ηλικία, την ώρα, το χώρο και τους παρευρισκόμενους. Φυσικά βασικό παράγοντα παίζει το χρήμα που πολλοί εμισησαν τη δόξα ουδείς! Οπότε στυλιστικά ακροβατουμε όλοι ανάμεσα στο μεγαλείο και το γελοίο! Αν πας στα σαράντα όπως εγώ στο πρώτο ραντεβού με καυτό σορτσάκι και γόβα στιλέτο, διχτυωτο καλσόν και πουκαμισο κόκκινο σατέν κρουαζε (σταυρωτό) με ντεκολτέ τόσο όσο ...σίγουρα θα έχεις κάνει ένα απίστευτο statement (στεητμεν-τ / δηλωση) με το σεταρισμα σου αλλά τι μήνυμα θα θέλεις να περάσεις; Άνετη και ακομπλεξαριστη η Δυναμική και σέξυ; Αν στο ίδιο σύνολο αλλαξεις 1) το σορτσάκι με παντελόνι καλης ποιότητας σε εφαρμοστή γραμμή ως τον αστράγαλο και πλαϊνό σκισιμο, 2) το ίδιο παντελόνι αλλά σε δέρμα (οποίο θέλετε άντρες) , 3) το σορτς με πενσιλ φούστα μαύρη κολλητή ως το γόνατο, 4) το σορτς με μίνι κολλητή μαύρη δερματινη φούστα με σκισιμο όπου θελετε (αυτό για τους άντρες) και 5) το σορτσάκι με κόκκινη ζιπ κυλοτ τι εντύπωση δίνεται και τι μηνυμα περνάει (σε αντρες και γυναίκες); Ποια εκδοχή είναι η πιο κομψή η ενδεδειγμένη και για ποιον τύπο γυναίκας; Άρα δεν είναι μόνο η ηλικία, ουτε μόνο το σώμα, σαφως παίζει ρόλο η περίσταση αλλά κυριως ο τύπος σου, ο αέρας που αποπνέεις , η γνώση ότι αυτό που φοράς ξέρεις και να το περπατάς χωρίς να σε φοράει! Ο Υβ Σεν Λοράν είχε πει το ωραιότερο ρούχο πάνω σε μια γυναίκα είναι το χέρι του άντρα που την αγκαλιάζει! Θα συμφωνήσω! Όσο ωραία και να είναι κάποια, όσο όμορφη κι αν φτιάχνεται γιατί όλες οι γυναίκες είναι όμορφες αλλά όχι για όλους τους αντρες, όσο όμορφα η ακριβά ρούχα κι αν φοράει ακόμη κι αν της πάνε...θα πρέπει να σεταρεται τέλεια με το "αξεσουάρ" που έχει από το χέρι! Το ίδιο ισχύει και για τους άντρες! Ειδάλλως τι σου είναι ένα ζευγάρι γόβες χωρίς την κατάλληλη τσαντα; Εγώ ντύνομαι σύμφωνα με τον καιρό! Αυτό δεν παίζει;
Αρέσει στο μέλος sentrina

ZHLIASOY

# 48 στις 26/6/2018
author
Γυναίκα / 75 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 43
Απαντήσεις: 3.160

Προκλητικο δεν ειν κακο 

Προστυχο θαλεγα να μην ειναι...Νομιζω οτι ο καθενας εχει το στυλ του ..εκει που το χαλαμε ειναι οταν φοραμε κατι το οποιο δεν μπορουμε να υποστηριξουμε η να ακολουθησουμε πιστα την μοδα..κ οχι να την διαμορφωσουμε στο στυλ μας..ετσι πιστευω εγω
Αρέσει στο μέλος alisida

dimitriis66

# 49 στις 26/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Αληθεια βρε παιδια τουτος εδω αντι να χαζευει το θεαμα καθεται και μαζευει τα γαρυφαλλα που εχουν κοτσανια???    βοηθεια για το χρεος???//

Παράθεση:
Σχόλιο # 4 από Prinss

Ε όχι κι έτσι,αλλά κάπως έτσι καλυτερα

Enikos

# 50 στις 26/6/2018
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Εσας Κυρια μου, πρεπει να σας φερω σε επαφη, με την Σατανικοτατη και την Τουλα μας...

Μα τετοια εμπεριστατωμενη αποψις...

Εκει που θα αναλυετε η μια την αλλη, θαθελα να με καλεσετε...

Ουτε κιχ δε θα κανω, αρκει να ακουω...

Παράθεση:
Σχόλιο # 47 από Fun_t_C

Haute couture & hot couture!Ποτε υψηλή αισθητική ποτε καυτή και σέξυ ! Ποτε κλασικη ποτε μοντέρνα! Ποτε άνετη και αθλητική ποτε κυριλέ και σικ! Ο παππούς μου πάντα έλεγε ...ωραίο το συνολακι αλλά και ποιο κορμί το φοράει! Ανάλογα το κορμί πάει και το ρούχο! Δεν έχουν όλες κι όλοι γούστο και επίσης το στυλ διαφέρει ανάλογα με την ηλικία, την ώρα, το χώρο και τους παρευρισκόμενους. Φυσικά βασικό παράγοντα παίζει το χρήμα που πολλοί εμισησαν τη δόξα ουδείς! Οπότε στυλιστικά ακροβατουμε όλοι ανάμεσα στο μεγαλείο και το γελοίο! Αν πας στα σαράντα όπως εγώ στο πρώτο ραντεβού με καυτό σορτσάκι και γόβα στιλέτο, διχτυωτο καλσόν και πουκαμισο κόκκινο σατέν κρουαζε (σταυρωτό) με ντεκολτέ τόσο όσο ...σίγουρα θα έχεις κάνει ένα απίστευτο statement (στεητμεν-τ / δηλωση) με το σεταρισμα σου αλλά τι μήνυμα θα θέλεις να περάσεις; Άνετη και ακομπλεξαριστη η Δυναμική και σέξυ; Αν στο ίδιο σύνολο αλλαξεις 1) το σορτσάκι με παντελόνι καλης ποιότητας σε εφαρμοστή γραμμή ως τον αστράγαλο και πλαϊνό σκισιμο, 2) το ίδιο παντελόνι αλλά σε δέρμα (οποίο θέλετε άντρες) , 3) το σορτς με πενσιλ φούστα μαύρη κολλητή ως το γόνατο, 4) το σορτς με μίνι κολλητή μαύρη δερματινη φούστα με σκισιμο όπου θελετε (αυτό για τους άντρες) και 5) το σορτσάκι με κόκκινη ζιπ κυλοτ τι εντύπωση δίνεται και τι μηνυμα περνάει (σε αντρες και γυναίκες); Ποια εκδοχή είναι η πιο κομψή η ενδεδειγμένη και για ποιον τύπο γυναίκας; Άρα δεν είναι μόνο η ηλικία, ουτε μόνο το σώμα, σαφως παίζει ρόλο η περίσταση αλλά κυριως ο τύπος σου, ο αέρας που αποπνέεις , η γνώση ότι αυτό που φοράς ξέρεις και να το περπατάς χωρίς να σε φοράει! Ο Υβ Σεν Λοράν είχε πει το ωραιότερο ρούχο πάνω σε μια γυναίκα είναι το χέρι του άντρα που την αγκαλιάζει! Θα συμφωνήσω! Όσο ωραία και να είναι κάποια, όσο όμορφη κι αν φτιάχνεται γιατί όλες οι γυναίκες είναι όμορφες αλλά όχι για όλους τους αντρες, όσο όμορφα η ακριβά ρούχα κι αν φοράει ακόμη κι αν της πάνε...θα πρέπει να σεταρεται τέλεια με το "αξεσουάρ" που έχει από το χέρι! Το ίδιο ισχύει και για τους άντρες! Ειδάλλως τι σου είναι ένα ζευγάρι γόβες χωρίς την κατάλληλη τσαντα; Εγώ ντύνομαι σύμφωνα με τον καιρό! Αυτό δεν παίζει;

Αρέσει στα μέλη peripli, ZHLIASOY

Enikos

# 51 στις 26/6/2018
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Αναλογως την προκληση...

Εχει παθει εγκεφαλικα κοσμος και κοζμακης ετσι...

Παράθεση:
Σχόλιο # 48 από ZHLIASOY

Προκλητικο δεν ειν κακο 

Αρέσει στα μέλη peripli, ZHLIASOY

Sannyas

# 52 στις 26/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Στα γήπεδα της Ρωσίας κι αυτός! Νομίζω κάπου τον πήρε το μάτι μου... 

Παράθεση:
Σχόλιο # 16 από Enikos

Τζοτζο...γι αυτο τοποθετουμαι...

Ινα συνδραμω στην μαχη κατα του κακου...

Που ησουνα ρε σερσεμη και τρομαξα να κρατησω τις αυθεντικοτητες εδω χαμου?

giorgos170

# 53 στις 26/6/2018
author
Ανδρας / 77 / Σε σχέση
Γεωργία
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 8.230

καράβι έχεις ,,...

λες & δεν έχει άλλος

ειστον ντουνιά

ετούτον ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 50 από Enikos

Εσας Κυρια μου, πρεπει να σας φερω σε επαφη, με την Σατανικοτατη  και την Τουλα μας...

Μα τετοια εμπεριστατωμενη αποψις...

Εκει που θα αναλυετε η μια την αλλη, θαθελα να με καλεσετε...

Ουτε κιχ δε θα κανω, αρκει να ακουω...

Αρέσει στα μέλη Enikos, peripli

Samanthaa

# 54 στις 26/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Γιατι ορισμενα ρουχα ειναι για συγκεκριμενες ηλικιες... !! Δεν μπορει η καλιγραμμη κυρια ετων 70 να φορεσει μινι ή κολλητο μιντι ή μαξι ξωπλατο... Καλως η κακως.. καθε πραγμα στον καιρο του !!  

Αν το φορεσει...δεν εχει δικαιωμα να παραπονεθει για περιεργα κοιταγματα ή πειραγματα ! 

Παράθεση:
Σχόλιο # 43 από Prinss

Γιατί όχι αν έχει καλιγραμμο σώμα;

Samanthaa

# 55 στις 26/6/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Δεν νομιζω να παρανοησα εγω κυρια Ζηλεια ! Οταν λετε "οτι θελει ο καθενας" ...εσεις αφηνετε την πορτα ανοιχτη στο χαος!! 

Τωρα ειστε σαφης ...παν μετρον αριστον..  

Παράθεση:
Σχόλιο # 46 από ZHLIASOY

Ξεμπερδευτειτε κυρια μου χιουμοριστικη ειναι η φωτο...ειπαμε οτι θελει  ο καθεις μην το εξεφτελιζουμε κιολλας

Kristina_

# 56 στις 26/6/2018
author
Γυναίκα / 55 / Ελεύθερη
Αλλη χώρα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1.030

Τι ακριβως σημαινει το  "δεν τους κρινω"...μα αν δεν τους συναναστρεφεσαι επειδη δε σου κανουν και ολο αυτο δεν το λες "ε ναι τους κρινω" πως ακριβως το λες???

Παράθεση:
Σχόλιο # 2 από archagellos

Αγαπητη ,

προσωπικα πιστευω οτι ο καθενας πραττει  οπως  ακριβως θελεις .

Και ποιοι ειμαστε ολοι εμεις οι υπολοιποι να κρινουμε καποιον για το πως εκεινος /η ντυνεται ή φερεται  ? 
Προσωπικα ,δεχομαι  ολους οπως ακριβως ειναι ...εαν δεν μου κανει ...απλα δε συναναστρέφομαι μαζι τους ...αλλα δεν τους κρινω . Ας φοραει οτι θελει ο καθενας ...

Τα πραγματα ειναι απλα ...εμεις τα κανουμε δυσκολα 

Keep Walking

Αρέσει στα μέλη alisida, ZHLIASOY

Kristina_

# 57 στις 26/6/2018
author
Γυναίκα / 55 / Ελεύθερη
Αλλη χώρα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1.030

εΗ εμπειρια μου μου λεει οτι η αποφαση για το αν κατι ειναι προκλητικο η προστυχο δεν εχει να κανει με το ρουχο αλλα με το προσωπο

Παράθεση:
Σχόλιο # 48 από ZHLIASOY

Προκλητικο δεν ειν κακο 

Προστυχο θαλεγα να μην ειναι...Νομιζω οτι ο καθενας εχει το στυλ του ..εκει που το χαλαμε ειναι οταν φοραμε κατι το οποιο δεν μπορουμε να υποστηριξουμε η να ακολουθησουμε πιστα την μοδα..κ οχι να την διαμορφωσουμε στο στυλ μας..ετσι πιστευω εγω

Μωρε εγω θα το βαλω λεμε!!!αμα μαρεσει κατι το βαζω κι ας ειναι μονο μες το σπιτι με η και χωρις θεατες

Παράθεση:
Σχόλιο # 46 από ZHLIASOY

Αρέσει στα μέλη alisida, Enikos και σε ακόμα 1 μέλος.

---tsilipirdoni---

# 58 στις 26/6/2018
author
Γυναίκα / 53 / Σε σχέση
Ν. Σάμου / Αγιος Κήρυκας
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 917

τι κόλλημα κι αυτό με την << προστυxιά >> ...

Αρέσει στα μέλη ZHLIASOY, Mindthegap-

---tsilipirdoni---

# 59 στις 26/6/2018
author
Γυναίκα / 53 / Σε σχέση
Ν. Σάμου / Αγιος Κήρυκας
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 917

άμα 

βρε σεις 

κάποιος ...  κάποια ,  είναι τούτο ή το άλλο ...  

και το βρακί του ανάποδα να βάλει ,  εκείνο φαίνεται ...

δεν ξέρω αν τα ρούxα έxουν ηλικία υποπτεύομαι 

όμως πως παραδίνουμε σημασία σε ένα κομμάτι ύφασμα ...

Αρέσει στο μέλος ZHLIASOY

26-29-31

# 60 στις 26/6/2018
author
Ανδρας / 56 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 3.478

Αν δεν ζησεις τα πραγματα που σου αναλογουν

στην ηλικια τους,θα στα φερει η ζωη ετσι που
θα τα ζησεις μεγαλος...ετσι και τα ρουχα...
καθε ρουχο στον καιρο του,γιαυτο και ολο
και πιο πολλες λατερνες κυκλοφορουν στο δρομο...
απωθημενα ειναι
Αρέσει στα μέλη Helenaki4, alisida και σε ακόμα 3 μέλη.
Επιλέξτε σελίδα: (1-11)
Σελίδες 12345678910Τελ.»
Δεν μπορείτε να απαντήσετε