Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Καρκινος. .η εξαθλιωση του ανθρωπου.

Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345

ZHLIASOY

# 1 στις 18/7/2018
author
Γυναίκα / 75 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 43
Απαντήσεις: 3.160
'Aρεσαν+: 0%

Καρκινος. .η εξαθλιωση του ανθρωπου.

Με αφορμη τρια περιστατικα προσφατα φιλων μου βαζω αυτο το θεμα .Τι ειναι αυτη η αρρωστια? Γιατι ενω εχουν φτασει στο  φεγγαρι αδυνατουν για το αντιδοτο(φαρμακο)αυτης της μαστιγας? Ωρες φορες νοιωθω πως εξαπλωνεται σαν επιδημια..Κρουσματα πολλα νεοι ανθρωποι πεθαινουν με τον χειροτερο τροπο καθημερινα..Δεν ακους τιποτε αλλο γυρω σου απο τον καρκινο που θεριζει.

Κ οχι απλα  σκοτωνει, εξευτελιζει τον ανθρωπο τον κανει αγνωριστο τον ποναει τον γονατιζει πριν τον θανατωση..Χθες ειδα μια φιλη που μεσα σε ενα μηνα παλης με τον καρκινο δεν την γνωρισα..Μια γυναικα ομορφη κοκετα ειχε γινει μεσα σε ενα μηνα μια γρια ανημπορη καταπονημενη αγνωριστη..Φιλος μαθαινω χθες καρκινο κ αυτος..Συμαθητρια μου κ γειτονισσα καρκινο προχθες.. Ποσο μακρια ειναι απο μας? Γιατι ολο αυτο? Γιατι  εγινε αυτη η μαστιγα? Τι φταιει? Γιατι δεν υπαρχει φαρμακο? Γιατι??
Αρέσει στα μέλη somebody961, alisida

somebody961

# 2 στις 18/7/2018
author
Ανδρας / 59 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017

Αχ θέμα που έβαλες.. αχ.. Πατέρας, τώρα και Μητέρα..

Θα επανέλθω.

Αρέσει στο μέλος ZHLIASOY

Sourya

# 3 στις 18/7/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Αχ βρε Ζήλια, πιστεύεις πως στην εποχή που έχουμε εξερευνήσει ακόμη και το διάστημα δεν υπάρχει φάρμακο για τον καρκίνο; Αλλά πώς θα μειωθεί ο πληθυσμός της γης αν το επιτρέψουν;Πιστεύω ότι ο καρκίνος είναι μια μορφή πλούτου και πολέμου,με σκοπό τη μείωση του πληθυσμού. Στις πολιτισμενες χώρες όπου υπάρχει ,δεν χρειάζονται όπλα για να σκοτώσεις.

alisida

# 4 στις 18/7/2018
author
Γυναίκα / 50 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 8.191

Μπορει να ειναι κληρονομικο,περιβαλλοντολογικοι ή ψυχολογικοι λογοι ( πιστευω στο τελςυταιο και στο πρωτο περισσοτερο )...

Δεν πιστευω οτι εχει ανακαλυφτει εμβολιο και το κρυβουν ,δεν ειναι ιος ..Οτι ισως υπαρχουν αποτελεσματικοτερες και οικονομικοτερες θεραπειες χωρις παρενεργειες το πιστευω ..

.Ομως αν παρατηρησατε τα 2-3 τελευταια χρονια ποσο αυξηθηκαν οι διαφημησεις των προιοντων φαρμακοβιομηχανιας ,δεν θα απορειτε για το ποιοι τελικα εχουν τα ηνια ...

Η λεξη εξαθλιωση δεν με καλυπτει ομως φιλη Ζηλιαμου .Στη θεα ενος ταλαιπωρημενου απο τις χημειοθεραπειες ανθρωπου ,το μονο που θα επρεπε να σκεφτομαστε ειναι το ποση δυναμη εχει για να το παλευει . .

..Ειχα και εχω κοντα μου ανθρωπους φιλους που το αντιμετωπιζουν ,καποιοι απο αυτους πολλα χρονια τωρα και ζουν φυσιολογικη ζωη ...

Η ελπιδα δεν πεθαινει .

Αρέσει στα μέλη somebody961, ZHLIASOY

jane_do

# 5 στις 18/7/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Πολλοί τον έχουν νικήσει...άλλοι τόσοι έχουν νικηθεί...ο αγώνας όμως συνεχίζεται...πού θα πάει,κάποια στιγμή θα νικηθεί ολοκληρωτικά ο καταραμένος...

Δύσκολο θέμα...πονάει πολύ...

Πιστεύω πάντως  ότι οι γιατροί το παλεύουν...έχουν βρεθεί θεραπείες για  καρκίνους που μέχρι πριν λίγα χρόνια ήταν ανίατοι...Είναι όμως μια νόσος ύπουλη,που μεταλλάσσεται συνεχώς για αυτό ίσως δεν μπορούν ακόμα να βρουν την οριστική θεραπεία...

ZHLIASOY

# 6 στις 18/7/2018
author
Αλλη χώρα
Ακουω καθημερινα στην τηλεοραση οτι βρισκουν φαρμακα γιατι δεν τα βγαζουν στην κυκλοφορια? Γιατι αφηνουν κοσμο νεους ανθρωπους να πεθαινουν ετσι?Μηπως οι φαρμακοβιομηχανιες πλουτιζουν απο αλλα μεσα γιαυτο?
Αρέσει στο μέλος alisida

alisida

# 7 στις 18/7/2018
author
Καζακστάν
Αν εντοπιστει σε αρχικο σταδιο,αν ειναι σε μερος του σωματος που μπορει να χειρουργηθει,αν ειναι γερος οργανισμος ,καλη ψυχολογια και φυσικα χρημα για να μπορεσει ο ασθενης να υποστηριξει τη θεραπεια του (κανονικη ή καποια νεα σε πειραματικο σταδιο αυτες δεν συνταγογραφουνται και μαλλον για καποιες τετοιες θεραπειες εχεις διαβασει )...

Sivilla_I

# 8 στις 18/7/2018
author
Γυναίκα / 50 / Ελεύθερη
Ιρλανδία
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2.026

Πολύ άσχημο θέμα

φρικτό για όποιον κάνει το λάθος να πέσει στη δημοσίευση αυτή

Πώς θα νιώθατε αν ήσασαν ασθενής (Στη Ζήλια αναφέρομαι)

και βλέπατε αυτό που γράψατε?

"τον γονατιζει πριν τον θανατωση"

Είμαι σίγουρη οτι δεν έχετε πρόθεση
αλλά οι κακοί σας τρόποι είναι χειρότεροι απο τις κακές προθέσεις
Σας το λεω εγω λοιπόν, μια που δεν υπάρχει κάποιος να σας το πει:
ενας άρρωστος άνθρωπος αυτή τη στιγμή, αν σας διαβάσει, θα πληγωθεί και θα αποκαρδιωθεί-το λιγότερο.

Όσο για τις ανησυχίες σας, ήδη υπάρχουν μορφές καρκίνου με σχεδόν ίαση στην 5ετία
                 (φυσικά δεν μιλώ για ανθρώπους άνω των 75 ετών- που και εκεί είναι απο μόνα τους πιο ευνοϊκά τα πράγματα λόγω ηλικίας)
                επίσης τα φάρμακα πλέον δεν έχουν καμία σχέση με αυτά προ 10 και 20 ετών-ως προς τις παρενέργειες (όχι τις αισθητικές, τις άλλες τις πιο σοβαρές)

Νέες θεραπείες ναι υπάρχουν, και μάλιστα ήδη εφαρμόζονται σποραδικά, θεραπείες ριζοσπαστικές, με ενίσχυση του ανθρώπινου ανοσοποιητικού αλλά και με-ας πούμε- μίμηση της φύσης των καρκινικών κυττάρων απο τα υγιή, φυσικά θα έρθουν και στην αγορά στο ευρύ κοινό  εν καιρώ (ναι, το χρήμα κάνει κουμάντο στον κόσμο, θλιβερό αλλά ισχύει, ωστόσο, ακριβώς για να κινηθεί το χρήμα, δεν το κρύβει κανείς "το φάρμακα")

Πάντως, στη θέση σας, θα το κατέβαζα το θέμα αυτό, μόνο και μόνο για να μην υπάρξει ούτε ένας άνθρωπος που θα νιώσει άβολα και θα πονέσει διάβαζοντας τις τόσο σκληρές σας και τόσο άστοχες λέξεις.

Λυπάμαι ειλικρινά για τις ατυχείς εκφράσεις σας
(δεν θα ξαναμπώ να δω ενημερώσεις σε απαντήσεις, λόγω δυσαρέσκειας. οπότε και δεν θα δω τίποτα απο όσους μου απαντήσουν)

Αρέσει στα μέλη autumn11, Kristina_ και σε ακόμα 1 μέλος.

Enikos

# 9 στις 18/7/2018
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 22.239

Οσο συνεχιζει το θεματακι...της υπερκαταληψης του πλανητη, απο τον...ανθρωπο...

Δεν θα βρεθει κανενα φαρμακο...

Δυστυχως...

Ειναι αποφαση των...Χαζαρων...

Αρέσει στα μέλη Mindthegap-, ZHLIASOY και σε ακόμα 1 μέλος.

Enikos

# 10 στις 18/7/2018
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

https://www.youtube.com/watch?v=Zf052uxFF58

Το κείμενο σας μπορεί να αναγνωριστεί ως κείμενο γραμμένο στα ελληνικά ή τα αγγλικά.

alisida

# 11 στις 18/7/2018
author
Καζακστάν

Με ποια ιδιοτητα κρινεις καποιο θεμα αν ειναι "ασχημο" ή οχι ?

Η θεματοθετρια ανεβασε τις σκεψεις και τα συναισθηματα που νοιωθει οταν βλεπει δικους της ή μη ανθρωπους να υποφερουν απο την αρωστεια.

Και το γραφει οπως ακριβως το σκεφτεται .

Λυπαμαι αλλα κακια θα θεωρησω τα δικα σου προσβλητικα γραφομενα .

Ξερεις ,υπαρχει και πιο ομορφος τροπος να πεις την αποψη σου και τις αντιρησεις σου 

Παράθεση:
Σχόλιο # 8 από Sivilla_I

Πολύ άσχημο θέμα

ενας άρρωστος άνθρωπος αυτή τη στιγμή, αν σας διαβάσει, θα πληγωθεί και θα αποκαρδιωθεί-το λιγότερο.

Όσο για τις ανησυχίες σας, ήδη υπάρχουν μορφές καρκίνου με σχεδόν ίαση στην 5ετία
                 (φυσικά δεν μιλώ για ανθρώπους άνω των 75 ετών- που και εκεί είναι απο μόνα τους πιο ευνοϊκά τα πράγματα λόγω ηλικίας)
                επίσης τα φάρμακα πλέον δεν έχουν καμία σχέση με αυτά προ 10 και 20 ετών-ως προς τις παρενέργειες (όχι τις αισθητικές, τις άλλες τις πιο σοβαρές)

Νέες θεραπείες ναι υπάρχουν, και μάλιστα ήδη εφαρμόζονται σποραδικά, θεραπείες ριζοσπαστικές, με ενίσχυση του ανθρώπινου ανοσοποιητικού αλλά και με-ας πούμε- μίμηση της φύσης των καρκινικών κυττάρων απο τα υγιή, φυσικά θα έρθουν και στην αγορά στο ευρύ κοινό  εν καιρώ (ναι, το χρήμα κάνει κουμάντο στον κόσμο, θλιβερό αλλά ισχύει, ωστόσο, ακριβώς για να κινηθεί το χρήμα, δεν το κρύβει κανείς "το φάρμακα")

Πάντως, στη θέση σας, θα το κατέβαζα το θέμα αυτό, μόνο και μόνο για να μην υπάρξει ούτε ένας άνθρωπος που θα νιώσει άβολα και θα πονέσει διάβαζοντας τις τόσο σκληρές σας και τόσο άστοχες λέξεις.

(δεν θα ξαναμπώ να δω ενημερώσεις σε απαντήσεις, λόγω δυσαρέσκειας. οπότε και δεν θα δω τίποτα απο όσους μου απαντήσουν)

Αρέσει στα μέλη ZHLIASOY, somebody961 και σε ακόμα 1 μέλος.

Enikos

# 12 στις 18/7/2018
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Μα τι λετε Κυρια μου και σεις?...

Εδω προκειται για την ελευθερια του λογου...

Οπου δικαιωματικα, ανηκει μονο σε ορισμενους...ασχετως περιεχομενου...και αυτομετρουμενου ως παντα ορθου...

Κανενα θεμα δεν εχει βαλει η φιλη μας, η Σιβιλα...να δουμε σε μια αναλογη φαση ποσο δυνατα, θα φωναζε τις αρχες...

...

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από alisida

Με ποια ιδιοτητα κρινεις καποιο θεμα αν ειναι "ασχημο" ή οχι ?

Η θεματοθετρια ανεβασε τις σκεψεις και τα συναισθηματα που νοιωθει οταν βλεπει δικους της ή μη ανθρωπους να υποφερουν απο την αρωστεια.

Και το γραφει οπως ακριβως το σκεφτεται .

Λυπαμαι αλλα κακια θα θεωρησω τα δικα σου προσβλητικα γραφομενα .

Ξερεις ,υπαρχει και πιο ομορφος τροπος να πεις την αποψη σου και τις αντιρησεις σου 

Αρέσει στα μέλη ZHLIASOY, alisida

somebody961

# 13 στις 18/7/2018
author
Ανδρας / 59 / Σε σχέση
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017

Προσωπικά, στο τελευταίο μέρος που θα αναζητούσα λύση/άποψη για πρόβλημα υγείας, θα ήταν ένα φόρουμ που αντικείμενο του είναι οι ανθρώπινες σχέσεις και οι γενικές συζητήσεις.

Ενας που θα έκανε αυτό, δεν θα δίσταζε να πάει και στο μάγο τής φυλής. 

Δεν είναι υπεύθυνοι λοιπόν, ούτε το φόρουμ εδώ, ούτε τα μέλη που το απαρτίζουν, ούτε ο κάθε μάγος..

Κλασσικά δηλαδή, ακόμα μία φορά η 'λογική': "Οταν κάνουμε λάθος επιλογή, φταίει η επιλογή για το λάθος μας". (Αρκάς).

Κατά τα άλλα, από υπερβολικό 'μη μού άπτου' θα πάμε..

Αρέσει στα μέλη ZHLIASOY, alisida

Kristina_

# 14 στις 18/7/2018
author
Γυναίκα / 55 / Ελεύθερη
Αλλη χώρα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1.030

Υπαρχουν πολλες ασθενειες που "απειλουν" το ροζ συννεφακι μας ...δε υπαρχει λογος να μιλαμε για "εξαθλιωση", εξευτελισμο αξιοπρεπεια...δηλαδη τι θελουμε?  ο καθε ενας να μην χει μονο την αρρωστια του να παλεψει αλλα θα χει και τον καημο μη μας χαλασει τη διαθεση με την εικονα του???... 

Θα θελα και γω μια διαχειριση που να διαγραψει το θεμα...αν θελετε να μιλησουμε για ασθενειες (που δε νομιζω) ας το κανουμε με σεβασμο στο συνανθρωπο που μπορει να ειμαστε και οι ιδιοι..χθες σημερα αυριο

Αρέσει στο μέλος Enikos

ZHLIASOY

# 15 στις 18/7/2018
author
Αλλη χώρα

Η εξαθλιωση δεν ειναι για μενα που το βλεπω αλισιδα ειναι ετσι οπως νοιωθουν αυτοι οταν φτανουν σε αυτο το σημειο .

Απο την νοσο αυτην.

Εγω βλεπω την δυναμη τους κ τους θαυμαζω ομως αυτοι βλεπουν πως σε τοσο μικρο διαστημα η νοσος αυτη τους εφαγε την σαρκα τα σωθικα την αξιοπρεπεια.η φιλη μου αυτη σε ενα μηνα εγινε αγνωριστη ..αυτο που μου ειπε οταν την ειδα ετσι ειναι : μου εφαγε μεχρι κ την αξιοπρεπεια να πεθανω οπως ημουν ..

Ο καρκινος θεριζει ισως εσεις που μενετε σε μεγαλουπολη δεν εχετε καταλαβει το μεγεθος της θανατηφορας νοσου..στην μικρη πολη φαινεται εντονα..πολλες οι απωλειες..

Παράθεση:
Σχόλιο # 4 από alisida

Μπορει να ειναι κληρονομικο,περιβαλλοντολογικοι ή ψυχολογικοι λογοι ( πιστευω στο τελςυταιο και στο πρωτο περισσοτερο )...

Δεν πιστευω οτι εχει ανακαλυφτει εμβολιο και το κρυβουν ,δεν ειναι ιος ..Οτι ισως υπαρχουν αποτελεσματικοτερες και οικονομικοτερες θεραπειες χωρις παρενεργειες το πιστευω ..

.Ομως αν παρατηρησατε τα 2-3 τελευταια χρονια ποσο αυξηθηκαν οι διαφημησεις των προιοντων φαρμακοβιομηχανιας ,δεν θα απορειτε για το ποιοι τελικα εχουν τα ηνια ...

Η λεξη εξαθλιωση δεν με καλυπτει ομως φιλη Ζηλιαμου .Στη θεα ενος ταλαιπωρημενου απο τις χημειοθεραπειες ανθρωπου ,το μονο που θα επρεπε να σκεφτομαστε ειναι το ποση δυναμη εχει για να το παλευει . .

..Ειχα και εχω κοντα μου ανθρωπους φιλους που το αντιμετωπιζουν ,καποιοι απο αυτους πολλα χρονια τωρα και ζουν φυσιολογικη ζωη ...

Η ελπιδα δεν πεθαινει .

Αρέσει στα μέλη somebody961, alisida

ZHLIASOY

# 16 στις 18/7/2018
author
Αλλη χώρα

Αν θεωρεις οτι ειναι ατυχεις κ αστοχες οι λεξεις που χρησιμοποιω δικαιωμα σου.. λεω ακριβως αυτο που ζω μαζι τους κ αυτο που νοιωθουν οι ιδιοι κ μου λενε. Δεν λεω κατι που δεν νοιωθουν οι ιδιοι κ που δεν το ζουν..κ σαφως μιλω για προχωρημενες καταστασεις.

Εαν  σε ενοχλει αποχωρεις..

Μιλαω για την νοσο  σαν μια μαστιγα του αιωνα ..

Παράθεση:
Σχόλιο # 8 από Sivilla_I

Πολύ άσχημο θέμα

Αρέσει στα μέλη alisida, somebody961

alisida

# 17 στις 18/7/2018
author
Καζακστάν
Εξαθλιωση υπαρχει οταν το κρατος ειναι ανυπαρκτο σε αρκετες περιπτωσεις και οι ασθενεις πανε για χημειοθεραπεια και πρεπει να φερουν οι ιδιοι απο το φαρμακειο τα φαρμακα τους .Εξαθλιωση οικονομικη ,ναι ,υπαρχει οταν αναγκαζονται να πουλησουν ο,τι εχουν στην προσπαθεια τους να επιβιωσουν...Και το οικονομικο ειναι κατι που επιβαρυνει περισσοτερο την ηδη πεσμενη ψυχολογια τους ...Δεν νοιωθουν εξαθλιωση απο την εικονα τους ,δεν το πιστευω αυτο ...Και το πως εγινα ετσι νοειται στην αδυναμια και τους πονους που νοιωθουν...Οπως και να χει,θα μπιρουσαμε να συζητησουμε τροπους αντιμετωπισης αυτων των συναισθηματων ...Δεν περιμενα τιση αρνηση απο τα μελη του φορουμ .
Αρέσει στα μέλη somebody961, ZHLIASOY

alisida

# 18 στις 18/7/2018
author
Καζακστάν

Ναι Ζηλια μου,το καταλαβα με ποιο πνευμα το εγραψες,προσωπικα δεντο παρεξηγησα ,ισως καποιοι απαντησαν διαβαζοντας μονο τιν τιτλο,τοσο τους κοβει 

Παράθεση:
Σχόλιο # 15 από ZHLIASOY

Η εξαθλιωση δεν ειναι για μενα που το βλεπω αλισιδα ειναι ετσι οπως νοιωθουν αυτοι οταν φτανουν σε αυτο το σημειο .

Απο την νοσο αυτην.

Εγω βλεπω την δυναμη τους κ τους θαυμαζω ομως αυτοι βλεπουν πως σε τοσο μικρο διαστημα η νοσος αυτη τους εφαγε την σαρκα τα σωθικα την αξιοπρεπεια.η φιλη μου αυτη σε ενα μηνα εγινε αγνωριστη ..αυτο που μου ειπε οταν την ειδα ετσι ειναι : μου εφαγε μεχρι κ την αξιοπρεπεια να πεθανω οπως ημουν ..

Ο καρκινος θεριζει ισως εσεις που μενετε σε μεγαλουπολη δεν εχετε καταλαβει το μεγεθος της θανατηφορας νοσου..στην μικρη πολη φαινεται εντονα..πολλες οι απωλειες..

tzoulia59

# 19 στις 18/7/2018
author
Γυναίκα / 80 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.292

παρ ολου οτι καποιες φορες δεν συμφωνω με τον τροπο σου

αυτο δεν με εμποδιζει να συμφωνω με κατι  αλλο . ...

γιατι απολογεισαι; 

κοινωνικο ειναι το θεμα

και δεν προσβαλεις ουτε προσωποποιεις ,,

το φαινομενο  δυστυχως υπαρχει και ειναι συχνο ..

και  ολοι εχουμε βιωσει  στον περιγυρο κατι παρομοιο με πολυ πονο ..και τραγικο τελος ...εγω την μητερα μου ..

η ασθενεια ειναι ψυχοσωματικη 

οτι αλλο λεγεται ειναι ασχετο ανιδεο κι ανυποστατο...

πρσεξτε την ψυχικη σας υγεια ειναι το  Α και το  Ω ,,του οργανισμου ... ,,,

μακαρι να μην συνεβαινε σε κανεναν 

,αν συμβει ,,δεν παραιτουμασθε ..

δινουμε δυνατα τον αγωνα ,μας ...

καποιοι δεν θελουν να επουλωσουν την πληγη και να εξαφανισουν την νοσο ,

σκοπιμα ..

υπαρχει λογος υπερπληθυσμου του πλανητη ,

οποιος μας διαβαζει και νοσει ευχομαι ολοψυχα περαστικα ...και δυνατα ,..μ ελπιδα ..

.ειναι τοσο ισχυρη η δυναμη της ελπιδας ..

Παράθεση:
Σχόλιο # 15 από ZHLIASOY

Απο την νοσο αυτην.

Αρέσει στα μέλη anassa_, Vangelis_bact75 και σε ακόμα 5 μέλη.

agaph40

# 20 στις 18/7/2018
author
Γυναίκα / 69 / Διαζευγμένη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 650
Το θέμα είναι πολύ σοβαρό και πονάει ,και επειδή  έχω την βεβαιότητα ότι θα το διαβάσουν και ασθενείς και άτομα που το ζουν μέσα στο σπίτι τους, είμαι υπέρ της διαγραφής του.Προς σεβασμό όλων αυτών που δεν έχουν καμμιά όρεξη να διαβάζουν το "μακρύ" και το "κοντό" του κάθε φορουμιστα
Υπογραφή
Μια,που δεν της κόβει
Αρέσει στα μέλη autumn11, Kristina_
Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345
Δεν μπορείτε να απαντήσετε