Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Απορία

Σελίδα : 1

Anem23

# 1 στις 30/7/2018
author
Ανδρας / 43 / Ελεύθερος
Ν. Δράμας / Δοξάτο
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2
'Aρεσαν+: 0%

Απορία

Δεν ήξερα σε ποια κατηγορία να γράψω.Αν και η γνωριμια είναι σχετικά ενός χρόνου.Ειμαι 39 χρονών.Στα 22 μου ερωτεύτηκα τρελά και δεν μου βγήκε σε καλό.Απο τότε δεν υπολόγιζα τις γυναίκες σαν κάτι ερωτικό αλλά φίλους.Σεξ υπήρχε.Δεν με συγκινούσαν πια.Περασαν 17 ολόκληρα χρόνια και βρέθηκα δίπλα σε μια γυναίκα η οποία μου γύρισε το μυαλό.Απο την πρώτη στιγμή που την είδα.Της την έπεσα,βγαίναμε και ενώ μπορούσα να κάνω κάτι ερωτικά,της είπα ότι είμαι κύριος και θέλω κάτι δικό μου και αν θέλει,πρώτα να αφήσει την σχέση της και μετά.Η γυναίκα μάλλον έχει ψυχολογικά αφού γουστάρει να κάνει πράγματα μη σοβαρά και να έχει σχέση μακρυά της.Για να μην βλέπει ο άλλος.Τα ξέρω όλα αυτά.Καταλαβαινω επίσης.Ειναι αυτή που είναι.Εγω όμως έχω φάει τρομερό σκαλωμα και δεν μπορώ να ξεκολλησω.Εχω δοκιμάσει τα πάντα.Θελω απλά να καταλάβω.Ειμαι ο μόνος τρελός που έχει πάθει τέτοιο πράγμα σε αυτήν την ηλικία;Είναι φυσιολογικό;Η αρχίζω και τρελαίνομαι επειδή έμεινα τόσα χρόνια χωρίς σχέση;

Aggelo

# 2 στις 30/7/2018
author
Ανδρας / 52 / Σε διάσταση
Ν. Ηλείας / Τραγανό
Θέματα: 26
Απαντήσεις: 7.115

Anem23 ξερεις κατι ? δεν νομιζω οτι θες σοβαρη σχεση αλλιως δεν θα εμπλεκες σε ιστοριες που κατα πασα πιθανοτητα θα εισαι ο χαμενος τηε υποθεσης.Τοσες ελευθερες υπαρχουν εκει εξω οι οποιες ειναι νορμαλ δεν μπορουσες να βρεις μια ?

Αν το κριτηριο σου ειναι να βρεις μια που ειναι σεξυ,χωρις να υπολογιζεις τα παρελκομενα,τι να σου πω ! και μια που εχεις φαει σκαλωμα ζηστο και οπου παει...τι κανεις το βαρυ πεπονι......μετρημενα ειναι τα κουκια...δεσμευμενη βρηκες,αυτη μπορει να μην χωρισει ποτε!

φανταζεσαι οτι θα περιμενει εσενα ? θα παει στον επομενο σε χρονο ρεκορ..

Αρέσει στα μέλη alisida, Anem23

Anem23

# 3 στις 31/7/2018
author
Ανδρας / 43 / Ελεύθερος
Ν. Δράμας / Δοξάτο
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2
Δεν μπλέκω σε ιστορίες.Δεν κατάλαβες;Έχω τρομερό θέμα.Ξερω ότι φοβόμουν να έχω κάτι σοβαρό γιατί την πάτησα και από τότε "προσέχω".Και έφτασα τώρα να θέλω κάτι το σοβαρό χωρίς να φοβάμαι τίποτα.Απλα αυτή είναι αυτό που ήμουν.Δεν την νοιάζει.Το θέμα μου είναι ότι έχω πέσει σε άτομο που είναι τοίχος.Δεν μπορώ να το ξεπεράσω,βασικά μου έκανε πράγματα που δεν περιέγραψα,αλλά το θέμα είναι αν τυχαίνει σε αυτήν την ηλικία αυτό το πράγμα ή έχω χάσει το μυαλό μου.Ειμαι πολύ λογικός άνθρωπος και πρέπει να εξηγώ τα πάντα.Δεν μπορώ να το χωνέψω αυτό που έπαθα και θα ήθελα αν κάποιος είναι σαν και μένα να μου πει πως θα μου φύγει γιατί με επηρεάζει την επαγγελματική ζωή μου.

alisida

# 4 στις 31/7/2018
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.585

#3 anem23 :.Ειμαι πολύ λογικός άνθρωπος...

Πεισματαρης εισαι παντως,,για λογικος δεν ξερω ...
Αρέσει στα μέλη archagellos, Anem23

matakiamou00

# 5 στις 6/8/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

τα πήρες γιατί κάνει την ζωή που έκανες και? Άσε που είχε ήδη σχέση...τι την ήθελες τη κοπέλα...αφού είχε ήδη σχέση.αχ δεν μπορώ...ποιο είναι το πρόβλημα για να καταλάβω!?επειδή είσαι καψουρα τι φταίει η κοπέλα?σταμάτα να σκέφτεσαι έτσι...είσαι σε ηλικία που το θέλω κάτι δικό μου οπως λες δεν ταιριάζει...υπάρχουν τόσες γυναίκες.Εισαι και έμπειρος τόσα χρονια ελεύθερα όλα τώρα σε έπιασε? να την φέρεις στο σωστό  δρόμο  και συγκεκριμένα στον δρόμο  σου...Ξερεις  τι φαίνεται? Οτι θέλεις γυναίκα  αλλου ασχέτως αν έχει  σχέση η ίδια  η όχι. 

https://www.dailymotion.com/video/x63qpx1

Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε