Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Χομπι για νεες γνωριμιες

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

__mikeman

# 21 στην 1/8/2018
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος
Σουηδία
Θέματα: 13
Απαντήσεις: 2.299
'Aρεσαν+: 0%

Τελικα τι γίνεται ρε σεις?

Οι μισές λέτε "οι άντρες είναι πέφτουλες και δε μας αφήνουν ήσυχες".

Οι άλλες μισές λέτε "δεν την πέφτουν".

(από ότι διαβάζω στα social media δηλαδής)

Τεσπα, για να προτείνω κάτι πρακτικό.

Aυτο το έχεις δει?

https://www.meetup.com/cities/gr/athens/

Παράθεση:
Σχόλιο # 20 από lonelyme
ένα ένα τα θέματα:
1) Mikeman αυτο εχει πεθανει εδω και καιρο. ουτε εμενα ή τις φιλες μου κερνανε πια ουτε και οι αντρες - φιλοι μου το κανουν. για να πω την αληθεια μου, παει χρονια που εχω να ακουδω μια τετοια κινηση. γενικα σε μπαρ, κλαμπ και τετοιου ειδους καταστασεις, κοιτανε, κοιτανε, κοιτανε και μετα φευγουν. και ξαφνικα βλεπεις μια "αγγελια" στο "σε ειδα" σε γνωστη free εφημεριδα της αθηνας

Αρέσει στα μέλη panagiotismp90, lonelyme

pythagoras

# 22 στις 2/8/2018
author
Ανδρας / 67 / Παντρεμένος
Ν. Ευβοίας / Χαλκίδα
Θέματα: 130
Απαντήσεις: 13.582
'Aρεσαν+: 0%

Φαντάζομαι δεν εννοείς εμένα.

γιατί αν καταλάβω ότι εμένα ¨καρφώνεις" αλλοιμονό σου!

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από lonelyme

οτι ερωτηση και να κανεις, θα βρεθει καποιος που δεν εχει τιποτα καλυτερο να κανει απο το να τρολαρει...

anassa το οτι θα γνωρισουμε κοσμο δεν σημαινει οτι αυριο παντρευομαστε κιολας. απλα εχει υπαρξει κορεσμος στον ηδη υπαρχοντα κυκλο μας και θελουμε να γνωρισουμε νεο κοσμο, ακριβως γιατι το παρελθον μας ηταν/ειναι οπως ηταν/ειναι. αλλωστε ενα νεο χομπι θα μας τονωσει, θα μας ανοιξει νεους οριζοντες και κατι θα μαθουμε. το θεμα ομως ειναι να συνδυαζεται και με κατι που και οι δυο μας αναζητουμε

archagellos σχετικα με τις γνωριμιες μεσω νετ, οχι, δεν πιστευω ουτε εγω ουτε εκεινος γιατι απλουστατα υπαρχει πολυ μεγαλη πιθανοτητα αυτα που ανταλλασεις πισω απο μια οθονη δεν εχουν σχεση με το ποιος πραγματατικα εισαι. και δεν μιλαω για εμφανιση. αυτο ειναι το λιγοτερο. μιλαω για ολα τα υπολοιπα. καποτε ναι, το δοκιμασα, προτου χασω πασα ιδεα. μου εχει τυχει να μιλαω με τυπο κοντα στους 2 μηνες και ενω μου ειχε πει οτι ηταν 27 (εγω τοτε 22) οταν βρεθηκαμε αποκαλυφθηκε οτι ηταν 60+. επισης 8 στους 10 (ειδικα αντρες) το μονο που εχουν στο μυαλο τους ειναι το πως θα σε ριξουν στο κρεβατι. θα μου πεις και εξω απο εδω, το ιδιο δεν ισχυει? ναι, αλλα εχοντας οπτικη επαφη, κρινεις καλυτερα. βλεπεις την γλωσσα του σωματος, το βλεμμα, ακους το ηχοχρωμα της φωνης και δεν χανεις τον χρονο σου. εννοειται οτι υπαρχουν εξαιρεσεις και εχω πολυ καλους φιλους που βρεθηκαμε ιντερνετικα, αλλα οπως προειπα, εξαιρεσεις...

άσε που δεν καταλαβαίνω γιατί δεν τα φτιάχνει με τον κολλητό της, μπας και ζηλέψει κανένας άλλος...

matakiamou00

# 23 στις 3/8/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Όπως καταλάβαινετε υπάρχει ελειψη επικοινωνίας παντού...και συνενοησης. Βρε δε πα να είσαι σε ομάδες με χομπι,πρότζεκτ, γυμναστήρια, χορο...στα βουνά και στις ραχουλες και στα νησιά...όσοι δεν ζουν την κατάσταση εδώ δεν γνωρίζουν...και δεν καταλαβαίνουν. ΔΊΚΙΟ έχει ο archagellos στην ηλικία αυτή όλοι έφυγαν να δημιουργηθουν...αυτούς που θα δεις χαλαρούς είναι οι 45αρηδες πλας που ήδη έχουν τα παιδιά τους είτε ειναι ακομη μαζί είτε χωρισμένοι να κάνουν χαλαρή ζωή. Να έχουν τα έξω τους όσο μπορούν και όπως μπορούν...ακόμη και αυτοι που είναι μόνοι κάποιος συγγενείς βρήσκεται...και εχουμε τους 50 πλας να προσπαθούν για τα παιδιά τους.Ευκολο είναι να στρώσει ο άλλος για να κάνει οικογένεια ή φιλικό κύκλο!?Άλλο να μου πεις οτι εισαι κοινωνικο πρόσωπο όπως τραγουδιστής κ.τ.λ εκεί θες δεν θες εκατό φίλους βρίσκεις και όχι μόνο βρίσκεις πιθανολογω οτι έρχονται και χωρίς να σε ρωτήσουν.

https://m.youtube.com/watch?v=c_RIxF3I2hE

Οι φιλίες κατάντησαν σαν τις τηλεπικοινωνιες

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε