Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Γνωριμια στα μεσα μεταφορας

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

Akis85

# 1 στις 4/8/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

θέλω τη γνωμη σας αλλα και τους τρόπους προσεγγισης στα λεωφορεια και γενικα στα μεσα μεταφορας μιας κοπελας που μας αρεσει μας κανει το κλικ και την οποια βλεπουμε καθημερινα και μας βλεπει καθημερινα που παμε στις δουλειες μας για σιγουρη επιτυχια 

Aggelo

# 2 στις 4/8/2018
author
Ανδρας / 52 / Σε διάσταση
Ν. Ηλείας / Τραγανό
Θέματα: 26
Απαντήσεις: 7.115
'Aρεσαν+: 0%

Να προσεχεις μονο γιατι την ωρα που παει καποιος-α στην δουλεια του η γυριζει
δεν ειναι και οι καλυτερες να κανεις παιχνιδι...
Εκτος αυτου σ αυτη τη χωρα αρπαζομαστε με το παραμικρο...λες στον αλλο καλημερα
και ακους μπινελικια...
Σιγουρη επιτυχια δεν υπαρχει ! ρισκαρει και οτι κατσει... και φυσικα να εισαι ο εαυτος σου

βασικο !

Αρέσει στα μέλη alisida, galanomata_magissa και σε ακόμα 3 μέλη.

ZHLIASOY

# 3 στις 5/8/2018
author
Γυναίκα / 77 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 43
Απαντήσεις: 3.160

Εμενα παντως εαν ειναι πρωι την ωρα που παω για δουλεια να με προσεγγιση καποιος για φλερτ το κανει με ευθυνη δικη του..

Εγω δεν φερω ουδεμια ευθυνη για την υγεια του

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Akis85

θέλω τη γνωμη σας αλλα και τους τρόπους προσεγγισης στα λεωφορεια και γενικα στα μεσα μεταφορας μιας κοπελας που μας αρεσει μας κανει το κλικ και την οποια βλεπουμε καθημερινα και μας βλεπει καθημερινα που παμε στις δουλειες μας για σιγουρη επιτυχια 

Αρέσει στα μέλη alisida, galanomata_magissa και σε ακόμα 2 μέλη.

Sourya

# 4 στις 5/8/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Να σου πω ,αν είχες δικό σου μέσο μεταφοράς θα ήταν ποιο εύκολο !!! Όχι ότι συμφωνώ αλλά έτσι έχουν σήμερα τα πράγματα!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Akis85

froufrou2017

# 5 στις 5/8/2018
author
Γυναίκα / 50 / Ελεύθερη
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 280
Στα μέσα μαζικής ταλαιπωρίας να κάνεις γνωριμία λίγο δύσκολο το βλέπω... Να περιμένει η άλλη μισή ώρα το λεωφορείο, να' χουν τσιτωσει τα νεύρα της όπως είναι φυσικό, να μη μπορεί να πάρει αναπνοή απ' τη σαρδελοποιηση και να πας εσύ εκείνη την ώρα να πιάσεις κουβέντα; Στην καλύτερη περίπτωση δε θα σου δώσει σημασία, στη χειρότερη θα σου πει καμμια χοντράδα!! Προσπάθησε να κατέβεις στην ιδια στάση και να βρεις τρόπο να την πλησιασεις, θα' ναι πιστεύω πιο εύκολο
Αρέσει στα μέλη alisida, galanomata_magissa και σε ακόμα 3 μέλη.

Enikos

# 6 στις 5/8/2018
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 28.294

Σε λεωφορειο δεν εχω κανει καμακι...

Να σου πω για σουπερ μαρκετ?...

Η στη θαλασσα?...

Αρέσει στα μέλη ZHLIASOY, archagellos

Sourya

# 7 στις 5/8/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Για σούπερ μάρκετ ευκολακι. Πες μας για θαλασσα

Παράθεση:
Σχόλιο # 6 από Enikos

Σε λεωφορειο δεν εχω κανει καμακι...

Να σου πω για σουπερ μαρκετ?...

Η στη θαλασσα?...

Enikos

# 8 στις 6/8/2018
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Στη θαλασσα, πλησιαζω σαν τον καβουρα...

Κοιτωντας αλλου, σε γωνια εβδομηντα δυο μοιρων απο τον στοχο...

Σε αποσταση ικανη να με ακουει ο στοχος, αρχιζω και εκφραζω αποριες...

Για το κυμα, για την θερμοκρασια, για την ρυπανση, για το οτι δεν υπαρχει υπηρεσια θαλασσων να μας εξασφαλισει μια καθαρη θαλασσα να της αφιερωσουμε το κορμι μας...

Κοιτωντας λοξως, μεσα απο το γυαλι  κανω εκτιμησεις τι απο αυτα δημιουργει εδιαφερον-ανησυχια στον στοχο...

Αν ο στοχος δεν εχει εμφανη αντιδραση σε κατι απο αυτα, παω και πεφτω στη θαλασσα να κανω μπανιο...

Αν ο στοχος αντιδρασει σε κατι απο αυτα τα οποια λεω...απευθυνομαι κατευθειαν στον στοχο..."τι πραγματα ειναι αυτα Κυρια μου? Για να κανουμε ενα μπανιο πρεπει να κυκλοφοραμε με το μπεταντιν?"...

Αφου ξεκινησει λοιπον η κουβεντα, δινω και την λυση...

"Γι αυτο οπως βλεπετε προτιμω να πηγαινω με το τζετ σκι μου στα απεναντι βραχακια, που εχουν πολυ πιο καθαρα νερα. Αν θελετε ερχεστε...ουτως η αλλως προς τα εκει παω ολως τυχαιως"...

Και ετσι ξεκιναει κατευθειαν η σωματικη επαφη. Διοτι για να παμε μεχρι εκει, πρεπει να αγκαλιασει το καλογυμνασμενο κορμι (μου)...βαζω και παραπανω γκαζια, για να δημιουργηθει η αναγκη αυτη...μι πιανς?

Τα αλλα δεν ενδιαφερουν και τοσο, επειδη εμπεριεχουν στοιχεια που η περιγραφη τους μπορει να ξεσηκωσει αντιδρασεις, με κινδυνο να μου επιβληθουν κατασταλτικα μετρα...

Οριστε...ειναι τοσο απλο!!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από Sourya

Για σούπερ μάρκετ ευκολακι. Πες μας για θαλασσα

Αρέσει στα μέλη alisida, ZHLIASOY

maraki_lar_1980

# 9 στις 6/8/2018
author
Γυναίκα / 42 / Ελεύθερη
Ν. Λάρισας / Λάρισα
Θέματα: 49
Απαντήσεις: 1.474

Τι διαβαζω η γυναικα πρωι πρωι!

Θεμα φλερτ...

Μειζων θεμα...

Παρακολουθω κι εγω η ασχετη να μαθαινω...

Οποτε στελνω σηματα καπνου...

Απανταχου εμπειροι και καταξιωμενοι φλερτακηδες, ξεκινηστε τη διδασκαλια(Μαικ ακους?να ο πρωτος μαθητης!) και ενωθειτε σε κομμα παραυτα!!ριχνετε ανετα την κυβερνηση!!

Καντε το για την ψυχη τσι γιαγιας σας...θα θεωρηθει κοινωνικο λειτουργημα και εναν ανδριαντα θα τον στησουμε σιγουρα για παρτη σας!!

Σημαντικη κι η υστεροφημια οσο να πεις (κατα τον Ομηρο)...

Καταλαβαινω...

ειδικα αμα εισαι και αυθεντια στο ειδος σου, κατι που πιστοποιειται κιολας (χωρις πτυχιο που πας?) απο τα κλικο-λαικ ελαχιστων μεν,  πλην αδιαμφισβητητα  σημαντικων, δε, προσωπικοτητων...

Κατ'εικονα κι ομοιωσιν...

αμ πως?

Αρέσει στα μέλη Persefoni__, somebody961 και σε ακόμα 1 μέλος.

ZHLIASOY

# 10 στις 6/8/2018
author
Γυναίκα / 77 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 43
Απαντήσεις: 3.160

Ποσο ευκολο ειναι!!!

Ουαουυυ τελειοοο

Π0αράθεση:
Σχόλιο # 8 από Enikos

Για το κυμα, για την θερμοκρασια, για την ρυπανση, για το οτι δεν υπαρχει υπηρεσια θαλασσων να μας εξασφαλισει μια καθαρη θαλασσα να της αφιερωσουμε το κορμι μας...

Κοιτωντας λοξως, μεσα απο το γυαλι  κανω εκτιμησεις τι απο αυτα δημιουργει εδιαφερον-ανησυχια στον στοχο...

Αν ο στοχος δεν εχει εμφανη αντιδραση σε κατι απο αυτα, παω και πεφτω στη θαλασσα να κανω μπανιο...

Αν ο στοχος αντιδρασει σε κατι απο αυτα τα οποια λεω...απευθυνομαι κατευθειαν στον στοχο..."τι πραγματα ειναι αυτα Κυρια μου? Για να κανουμε ενα μπανιο πρεπει να κυκλοφοραμε με το μπεταντιν?"...

"Γι αυτο οπως βλεπετε προτιμω να πηγαινω με το τζετ σκι μου στα απεναντι βραχακια, που εχουν πολυ πιο καθαρα νερα. Αν θελετε ερχεστε...ουτως η αλλως προς τα εκει παω ολως τυχαιως"...

Και ετσι ξεκιναει κατευθειαν η σωματικη επαφη. Διοτι για να παμε μεχρι εκει, πρεπει να αγκαλιασει το καλογυμνασμενο κορμι (μου)...βαζω και παραπανω γκαζια, για να δημιουργηθει η αναγκη αυτη...μι πιανς?

Τα αλλα δεν ενδιαφερουν και τοσο, επειδη εμπεριεχουν στοιχεια που η περιγραφη τους μπορει να ξεσηκωσει αντιδρασεις, με κινδυνο να μου επιβληθουν κατασταλτικα μετρα...

Αρέσει στο μέλος Enikos

Sourya

# 11 στις 6/8/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Όχι και να μιλάς μόνος σου ,θα σε περάσουν για λωλο. Αφού έχεις τζετ σκι, ρωτάς αν θέλει να τις μάθεις. Συμφωνείς;

Παράθεση:
Σχόλιο # 8 από Enikos

Sourya

# 12 στις 6/8/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από ZHLIASOY

Εμενα παντως εαν ειναι πρωι την ωρα που παω για δουλεια να με προσεγγιση καποιος για φλερτ το κανει με ευθυνη δικη του..

Εγω δεν φερω ουδεμια ευθυνη για την υγεια του

Lena_7_

# 13 στις 6/8/2018
author
Γυναίκα / 53 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 2.744

Ελεγα και γω "τις πταιει" και εχω τοσες μικροσυχνες πτωσεις ρευματος 

τις προηγουμενες μερες με τια απανωτες καταιγιδες...
Αυτα τα λαικς πρεπει να ταν...
αλλαζουν τις τασεις ρευματος 
και "αναβουν" πολλα λαμπακια 

Αρέσει στα μέλη ZHLIASOY, anassa_ και σε ακόμα 1 μέλος.

Lena_7_

# 14 στις 6/8/2018
author
Γυναίκα / 53 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη

Οι σημαντικες προσωπικοτητες και οι επιπτωσεις τους στην καθημερινοτητα του απλου λαικου πολιτη

Ετσι απλα...χωρις αναλυσεις 
Βαζεις ενα καραφακι τσιπουρο σκετο χωρις μεζε στο τραπεζακι 
και διαλογιζεσαι...
Ε που θα παει...θα το βρεις...
Αρέσει στο μέλος Enikos

Lena_7_

# 15 στις 6/8/2018
author
Γυναίκα / 53 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη

1η μερα ...την κοιτας

2η μερα...τη κοιτας

3η μερα ...την κοιτας αν σε κοιταει

4η μερα ..δεν την κοιτας

5η μερα...δεν την κοιτας

6η μερα...κοιτας αλλη, οποια ναναι

7η μερα...κρυφοκοιτας

8η μερα...κοιτας σαν την 1η μερα

9η μερα...χαζοκοιτας

Ε που θα παει, θα σου μιλησει αυτη, εχεις γινει ηδη ανυποφορος!

Υ.Γ.   Αν δεν παει καλα, υπαρχουν και τα Μέσα Μαζικής Ενημέρωσης ή Επικοινωνίας.

Τι σε νοιαζει, Μεσα τα μεν Μεσα και τα δε, 

δοκιμαζεις και εκει, ορεξη να υπαρχει!

Φιλικα...

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Akis85

Αρέσει στα μέλη ZHLIASOY, Old_chicken και σε ακόμα 1 μέλος.

Enikos

# 16 στις 6/8/2018
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Ποιον καγχαζεις ωρε Μαρακι?...

Και γιατι?...

Λιγες χιλιαδες αποψεις σου εχεις εκφρασει για το φλερτ (καμακι), που αλλαξαν τα θεωρηματα της αστροφυσικης, σε οτι αφορα τις επιδρασεις των πεδιων στα του ερωτος και των διαδικασιων ινα εισελθωμεν εις την σφαιραν αυτου?...

Εγω παντως, σε οτι με αφορα, δεν μποραω μαζι με το τζετ σκι μου, να κουβαλαω και το αλμανακ των κοινως αποδεκτων μεθοδων που προκυπτει απο την αναγνωση-εφαρμογη του. 

Σορι...

Αρέσει στα μέλη ZHLIASOY, Persefoni__

Prinsces

# 17 στις 6/8/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Δεν είναι και τόσο δύσκολο. Το έχω πάθει. Μου ζήτησε κάποιος στυλό ,του το έδωσα και μου έγραψε το τηλέφωνο του. Τι έγινε μετά δεν σας αφορα

peripli

# 18 στις 6/8/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Αμαν κι εσυ καλε. . . jet ski . .

Ετουτο δεν ειναι που σου χαλασε εχτες και βαλαντωσες??? Τί πηρες αλλο??? Σε εποχη λιτοτητος??? Ωχου...

Δε χρειαζεται, κοιτας τη θαλασσα...κοιτας το προσωπο και λες: 
"Βλεπετε τί υπεροχη θαλασσα και τί ομορφο περιβαλον...ειδικα με την αυρα της παρουσιας σας γινεται η δροσια εντονοτερη, κυρια μου να συστηθω(χωρις ανασα αυτο) ειμαι ο κος Χ και ειναι μεγαλη η τιμη να με αφησετε να μοιραστω εναν καφε ή αναψυκτικο μαζι σας! "

Δοκιμασμενη πολιτικη πωλησης, προωθησης και επικοινωνιακης πολιτικης...επιθετικης!
Τα περι θαλασσης τα λυσαμε...ακους Σουρια? 

Παράθεση:
Σχόλιο # 8 από Enikos

maraki_lar_1980

# 19 στις 6/8/2018
author
Γυναίκα / 42 / Ελεύθερη
Ν. Λάρισας / Λάρισα
Θέματα: 49
Απαντήσεις: 1.474

Ωραια η προταση προσεγγισης, φιλη Περιπλη, αλλα θα την προτιμουσα σε ενικο προσωπο.

Ο πληθυντικος ειναι δειγμα σεβασμου μεν αλλα δημιουργει αποσταση και ανισοτητα...

τοποθετει το θηραμα στη θεση του βασιλια(αυτο αρεσει γιατι θρεφει το εγω του αλλα εμεις εδω αυτο θελουμε?να το παρει πανω της?), του αρχιμανδριτη η του αφεντικου και τον κυνηγο πιο κατω...τη στιγμη που βρισκονται ακριβως στο ιδιο επιπεδο...

Enikos

# 20 στις 6/8/2018
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Δεν ειναι και τοσο απλοικο Κυρια μου!

Αφου ολοι ξερουμε οτι θετε κυνηγημα...

Θα αντιστρεψουμε τον συμπαντα κοζμο τωρα?...

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από Sourya

Όχι και να μιλάς μόνος σου ,θα σε περάσουν για λωλο. Αφού έχεις τζετ σκι, ρωτάς αν θέλει να τις μάθεις. Συμφωνείς;

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234
Δεν μπορείτε να απαντήσετε