Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Γνωριμια στα μεσα μεταφορας

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

Sourya

# 21 στις 6/8/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Περιπλι

Χαχα, ακουω και από μακριά. Με τα μάτια έχω ένα θέματακι!!!

Sourya

# 22 στις 6/8/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Εσύ εκεί στη  θάλασσα πρόσεχε αν σου κάνει κανένας καμάκι. Μπορεί να είναι ο Ενικος

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από ZHLIASOY

Ποσο ευκολο ειναι!!!

Ουαουυυ τελειοοο

Π0αράθεση:
Σχόλιο # 8 από Enikos

Στη θαλασσα, πλησιαζω σαν τον καβουρα...

Κοιτωντας αλλου, σε γωνια εβδομηντα δυο μοιρων απο τον στοχο...

Σε αποσταση ικανη να με ακουει ο στοχος, αρχιζω και εκφραζω αποριες...

Για το κυμα, για την θερμοκρασια, για την ρυπανση, για το οτι δεν υπαρχει υπηρεσια θαλασσων να μας εξασφαλισει μια καθαρη θαλασσα να της αφιερωσουμε το κορμι μας...

Κοιτωντας λοξως, μεσα απο το γυαλι  κανω εκτιμησεις τι απο αυτα δημιουργει εδιαφερον-ανησυχια στον στοχο...

Αν ο στοχος δεν εχει εμφανη αντιδραση σε κατι απο αυτα, παω και πεφτω στη θαλασσα να κανω μπανιο...

Αν ο στοχος αντιδρασει σε κατι απο αυτα τα οποια λεω...απευθυνομαι κατευθειαν στον στοχο..."τι πραγματα ειναι αυτα Κυρια μου? Για να κανουμε ενα μπανιο πρεπει να κυκλοφοραμε με το μπεταντιν?"...

Αφου ξεκινησει λοιπον η κουβεντα, δινω και την λυση...

"Γι αυτο οπως βλεπετε προτιμω να πηγαινω με το τζετ σκι μου στα απεναντι βραχακια, που εχουν πολυ πιο καθαρα νερα. Αν θελετε ερχεστε...ουτως η αλλως προς τα εκει παω ολως τυχαιως"...

Και ετσι ξεκιναει κατευθειαν η σωματικη επαφη. Διοτι για να παμε μεχρι εκει, πρεπει να αγκαλιασει το καλογυμνασμενο κορμι (μου)...βαζω και παραπανω γκαζια, για να δημιουργηθει η αναγκη αυτη...μι πιανς?

Τα αλλα δεν ενδιαφερουν και τοσο, επειδη εμπεριεχουν στοιχεια που η περιγραφη τους μπορει να ξεσηκωσει αντιδρασεις, με κινδυνο να μου επιβληθουν κατασταλτικα μετρα...

Οριστε...ειναι τοσο απλο!!!

anassa_

# 23 στις 6/8/2018
author
Γυναίκα / 60 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 3.134
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Σχόλιο # 15 από Lena_7_

1η μερα ...την κοιτας

2η μερα...τη κοιτας

3η μερα ...την κοιτας αν σε κοιταει

4η μερα ..δεν την κοιτας

5η μερα...δεν την κοιτας

6η μερα...κοιτας αλλη, οποια ναναι

7η μερα...κρυφοκοιτας

8η μερα...κοιτας σαν την 1η μερα

9η μερα...χαζοκοιτας

Ε που θα παει, θα σου μιλησει αυτη, εχεις γινει ηδη ανυποφορος!

Υ.Γ.   Αν δεν παει καλα, υπαρχουν και τα Μέσα Μαζικής Ενημέρωσης ή Επικοινωνίας.

Τι σε νοιαζει, Μεσα τα μεν Μεσα και τα δε, 

δοκιμαζεις και εκει, ορεξη να υπαρχει!

Φιλικα...

Enikos

# 24 στις 6/8/2018
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 28.294

Κυρια μου...μα Κυρια μου...

Δε με παρακολουθειτε...

Ειπα...χαλασε και το εφτιαχνα...

Μαστορας ειμαι...ε, τοφτιαξα...

Απο την αλλη...μονο που διαβασα την πρακτικη που μου συστηνετε, με επιασε η αισθηση που εχουμε οταν βλεπουμε την ντοματα η την καρπουζοφλουδα να ερχεται καταπανω μας...

Ποτες δεν απευθυνομαι σε Κυριες της δεκαετιας του χιλια ενιακοσα μηδεν...

Απευθυνομαι σε πολυ νεωτερες, που εχουν ΗΔΗ δυσανασχετησει απο τα κλισε περι νεραιδων, ζουζουνο μανιαμουνικων εκφρασεων, γλιτσερων τακτικων, αποκαρδιωτικων ρουφηγματων της μπακας, macho δηλωσεων και απελπισμενων τακτικων των φλουφληδων ποιητων της παραλιας...Θα ελεγα και αλλα, μονο που δεν με παιρνει ο οιρμος...

Αφηστε που το τζετ σκι μ, εκει διπλα παρκαρισμενο, δειχνει μια παιδικη αφελεια της ταξης του..."χαμενα ταχει, ας του δωκω σημασια"...

Δεν ξερω αν γινομαι αντιληπτος...

Παράθεση:
Σχόλιο # 18 από peripli

Αμαν κι εσυ καλε. . . jet ski . . Ετουτο δεν ειναι που σου χαλασε εχτες και βαλαντωσες??? Τί πηρες αλλο??? Σε εποχη λιτοτητος??? Ωχου...
Δε χρειαζεται, κοιτας τη θαλασσα...κοιτας το προσωπο και λες: 
"Βλεπετε τί υπεροχη θαλασσα και τί ομορφο περιβαλον...ειδικα με την αυρα της παρουσιας σας γινεται η δροσια εντονοτερη, κυρια μου να συστηθω(χωρις ανασα αυτο) ειμαι ο κος Χ και ειναι μεγαλη η τιμη να με αφησετε να μοιραστω εναν καφε ή αναψυκτικο μαζι σας! "

Δοκιμασμενη πολιτικη πωλησης και προωθησης και επικοινωνιακης πολιτικης...επιθετικης!
Τα περι θαλασσης τα λυσαμε...ακους Σουρια? 

Αρέσει στο μέλος ZHLIASOY

peripli

# 25 στις 6/8/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ομιλουμε για τον Ενικο. . . .κι οχι για κανα παιδαρελι. . .

Ενας ωριμος αντρας ετσι πρεπει να φερθει. Τί να λες "ψιτ να σου πω..."...δε λεει. Μετα ερχεται κι ο ενικος (ο αριθμος)... ο μικροτερος σε ηλικια θα το προσαρμοσει στα μετρα του!  

Ε, ας αυτοσχεδιασουν λιγο! Εγω δινω το γενικο πλανο. Λιτα και αμεσα με τροπο επιβλητικα ευγενικο! 

Παράθεση:
Σχόλιο # 19 από maraki_lar_1980

Ωραια η προταση προσεγγισης, φιλη Περιπλη, αλλα θα την προτιμουσα σε ενικο προσωπο.

Ο πληθυντικος ειναι δειγμα σεβασμου μεν αλλα δημιουργει αποσταση και ανισοτητα...

τοποθετει το θηραμα στη θεση του βασιλια(αυτο αρεσει γιατι θρεφει το εγω του αλλα εμεις εδω αυτο θελουμε?να το παρει πανω της?), του αρχιμανδριτη η του αφεντικου και τον κυνηγο πιο κατω...τη στιγμη που βρισκονται ακριβως στο ιδιο επιπεδο...

maraki_lar_1980

# 26 στις 6/8/2018
author
Γυναίκα / 42 / Ελεύθερη
Ν. Λάρισας / Λάρισα
Θέματα: 49
Απαντήσεις: 1.474

Ενικουλη μας...

Α ειμαι αυθορμητη εγω, να ξες...

πρωτα μιλαω και μετα σκεφτομαι...καποιες φορες ουτε και μετα, αμα ειναι αχρειαστο!(οι δευτερες σκεψεις ερχονται να αναιρεσουν/αμφισβητησουν την αληθεια των πρωτων και σε μπερδεουν χειροτερα...αχρειαστα διλληματα!)...

Και το σχολιο αφορουσε ενα τυπο ανθρωπων με τα προαναφερομενα χαρακτ/κα.Ανηκεις εσυ σε αυτο το υποσυνολο?

Τωρα για τους καμακιστες γενικα...ε ολοι τη δουλεια τους κανουνε και σχολιασα πανω σε αυτο...αλλοι την κανουν καλα...αλλοι οπως οπως...αλλοι τρωνε, αλλοι οχι...με οτι προσοντα/μεσα εχει ο καθενας παιζει κι αυτα πουλαει προς τα εξω με το δικο του τροπο...

peripli

# 27 στις 6/8/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Θεματοθετη καλησπερα.

Εχω μια προταση γι'αυτο που ζητας.
Μεσ'το λεωφορειο ή το μετρο κι ας ειναι η πιεση και τα νευρα μαζι με τον ιδρωτα στο κοκκινο, φορας το αγανακτισμενο σου υφος και λες:" Χμμ, κατι τετοιες στιγμες θυμαμαι το καλοκαιρακι, μπανακι, βοτσαλο, δροσια, παραλια και καφεδια μαζι με το ταιρι σου, τί καλυτερο, ουτε γραφειο και πιεση, ουτε ιδρωτας και στριμωξιδι...πού θα παει, δε θα'ρθει??? 

Ε,θα τσιμπησει εστω και για μια κουβεντα...τετοια ωρα ολοι χαλαρωση και μια οπτασια θελουν!!!
Το μετα ειναι ειναι δικο σου και μονο!!!   Στο βουρ..."δεν κατεβαινουμε εδω να πιουμε εναν καφε να παρουμε μια ανασα λιγο να φυγει αυτη η πιεση??? "   Συντομα, απλα, αμεσα. Γνωριμια!!! 

_Bellezza_

# 28 στις 6/8/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παντως η τρελοτακτική του Ενικού έχει βάση.

Εάν έρθει ένας ψιλονορμαλ να ζητήσει τηλέφωνο, θα του το έδινα εάν ήταν όμορφος εμφανισιακά, αλλιώς θα βαριόμουν.

Εάν όμως έρθει ένας παλαβιαρης με τρόπο προσεγγισης πραγματικά πρωτότυπο, και δω πως το μάτι γυαλίζει και είναι φαν τύπος, αλλά όχι κριπι, με προδιαθέτει θετικότερα του άχρωμου, αοσμου, αγευστου μουσατου. 

Ξέρω, ξέρω... Ανωμαλίες.

sAvArA

# 29 στις 6/8/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Αυτο ομως...

...με το να λεει τα διαφορα καταγγελτικα.. δεν ταιριαζει πολυ με τα επομενα εναλλακτικα...Θα ηθελα επισης το jet ski σε ιστιοφορακι...

Sourya

# 30 στις 6/8/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Και για πες...έχει αποτελέσματα το (παραμιλητό);

Παράθεση:
Σχόλιο # 20 από Enikos

Δεν ειναι και τοσο απλοικο Κυρια μου!

Αφου ολοι ξερουμε οτι θετε κυνηγημα...

Θα αντιστρεψουμε τον συμπαντα κοζμο τωρα?...

Παράθεση:
Σχόλιο # 20 από Enikos

Δεν ειναι και τοσο απλοικο Κυρια μου!

Αφου ολοι ξερουμε οτι θετε κυνηγημα...

Θα αντιστρεψουμε τον συμπαντα κοζμο τωρα?...

mara08

# 31 στις 6/8/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Όχι ,δεν έχετε ιδέα γιατί μπήκε αυτό το θέμα σαν "θέμα " ...

Όχι θα ειμαι καλή . Ας μείνουμε λοιπόν στον Ενικο και το τζετ του 

mara08

# 32 στις 6/8/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Έχω και κότερο ,πάμε μια βόλτα ; 

matakiamou00

# 33 στις 6/8/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Δηλαδή με ξεπερνά τώρα εμένα αυτο θέλεις μια κοπελα που απλά την είδες στα μέσα μαζικής μεταφοράς? Και περίπου έχετε το ίδιο δρομολόγιο λόγο δουλειάς? Πολύ απλά μίλησε της...αχ δεν μπορωωω δηλαδή...

https://m.youtube.com/watch?v=nuhqwi_0gAM

Ασχετως θέματος τελικά οι καλλιτέχνες αφήνουν τα σημάδια τους παντού...

Enikos

# 34 στις 6/8/2018
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Δεν ξερω σε ποια κατηγορια καμακιων ανηκω...

Αλλα επειδη ειμαι και εγω αφθορμητος, πρωτα μπινελικωνω, αφορμης δοθεισης και μετα δεν κανω καμια δευτερη σκεψη...εχω βρει εναν τροπο να το αποτρεπω αυτο...

Ρωταω...πριν ξεκινησω...

Πως ρωταμε..."απο δω περναει το 165 για σουρμενα?"...ξερω γω...

Ειναι αποτελεσματικο!

Παράθεση:
Σχόλιο # 26 από maraki_lar_1980

Ενικουλη μας...

Α ειμαι αυθορμητη εγω, να ξες...

πρωτα μιλαω και μετα σκεφτομαι...καποιες φορες ουτε και μετα, αμα ειναι αχρειαστο!(οι δευτερες σκεψεις ερχονται να αναιρεσουν/αμφισβητησουν την αληθεια των πρωτων και σε μπερδεουν χειροτερα...αχρειαστα διλληματα!)...

Και το σχολιο αφορουσε ενα τυπο ανθρωπων με τα προαναφερομενα χαρακτ/κα.Ανηκεις εσυ σε αυτο το υποσυνολο?

Τωρα για τους καμακιστες γενικα...ε ολοι τη δουλεια τους κανουνε και σχολιασα πανω σε αυτο...αλλοι την κανουν καλα...αλλοι οπως οπως...αλλοι τρωνε, αλλοι οχι...με οτι προσοντα/μεσα εχει ο καθενας παιζει κι αυτα πουλαει προς τα εξω με το δικο του τροπο...

Αρέσει στα μέλη ZHLIASOY, Persefoni__

Enikos

# 35 στις 6/8/2018
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Αφτοσχεδιασμος...

Η λεξη κλειδι...

Διοτι περαν των συναισθηματων κατακτησης και λοιπων αιθερομετακινουμενων ματαιοδοξιων...

Πρεπει να γραδαρουμε και την ευφυια μας...

Ειναι μια αλλη οπτικη, που μπορει να μην απασχολει τους δοκιμους της σχολης καμακιου, αλλα ειναι βασικη προυποθεσις για την παραγωγη ικανων αποφοιτων του τομεως αυτου.

Εμφυτες τασεις και δεξιοτητες...

Απαιτουνται!!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 25 από peripli

Ομιλουμε για τον Ενικο. . . .κι οχι για κανα παιδαρελι. . .

Ενας ωριμος αντρας ετσι πρεπει να φερθει. Τί να λες "ψιτ να σου πω..."...δε λεει. Μετα ερχεται κι ο ενικος (ο αριθμος)... ο μικροτερος σε ηλικια θα το προσαρμοσει στα μετρα του!  

Ε, ας αυτοσχεδιασουν λιγο! Εγω δινω το γενικο πλανο. Λιτα και αμεσα με τροπο επιβλητικα ευγενικο! 

Sourya

# 36 στις 6/8/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ξέρεις πεσυ θέμα να έμεινε αλώβητο;

Παράθεση:
Σχόλιο # 31 από mara08

Όχι ,δεν έχετε ιδέα γιατί μπήκε αυτό το θέμα σαν "θέμα " ...

Όχι θα ειμαι καλή . Ας μείνουμε λοιπόν στον Ενικο και το τζετ του 

Sourya

# 37 στις 6/8/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ας εγώ μόνο σε σοβαρούς,έτσι για να έχουμε διαφορα

Παράθεση:
Σχόλιο # 28 από _Bellezza_

Παντως η τρελοτακτική του Ενικού έχει βάση.

Εάν έρθει ένας ψιλονορμαλ να ζητήσει τηλέφωνο, θα του το έδινα εάν ήταν όμορφος εμφανισιακά, αλλιώς θα βαριόμουν.

Εάν όμως έρθει ένας παλαβιαρης με τρόπο προσεγγισης πραγματικά πρωτότυπο, και δω πως το μάτι γυαλίζει και είναι φαν τύπος, αλλά όχι κριπι, με προδιαθέτει θετικότερα του άχρωμου, αοσμου, αγευστου μουσατου. 

Ξέρω, ξέρω... Ανωμαλίες.

Enikos

# 38 στις 6/8/2018
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Λοιπον, να εξηγηθουμε...

Σε τζετ σκι διαθετω...

Περα απο το αναστημα, τα γυαλια, την σπιρταδα, την ευρηματικοτητα και την Λουκια...

Και η Λουκια θα ηταν καλη παγιδα, τωρα που το σκεφτομαι...

Αλλα ειναι πολυ αξεστη ρε παιδι μου...

Εσεις Κυρια Σουρια, να κατσετε με τον σοβαρο να σας πεσουν τα σαγονια απο την βαρεμαρα...

Αρέσει στα μέλη alisida, ZHLIASOY

Red_October

# 39 στις 6/8/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 28 από _Bellezza_

mara08

# 40 στις 6/8/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Όχι ,αλλά εγώ άλλο εννουσα 

Παράθεση:
Σχόλιο # 36 από Sourya

Ξέρεις πεσυ θέμα να έμεινε αλώβητο;

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)