Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Νιωθω οτι βαλτωνω ..

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

oresivios1

# 1 στις 16/8/2018
author
Ανδρας / 35 / Ελεύθερος
Ν. Ευβοίας / Σκύρος
Θέματα: 47
Απαντήσεις: 378
'Aρεσαν+: 0%

Νιωθω οτι βαλτωνω ..

Σας εχω απασχολήσει αρκετες φορες ..

Τον τελευταιο καιρο εχει πεσει πολυ η ψυχολογία μου , νιώθω οτι ειμαι  κολλημένος σε έναν βαλτο ..Μεσα Μαρτίου άρχισε παλι η δουλειά , στην δουλειά ειμαστε εγω , το αφεντικο και ενα παιδί  μετανάστης πολυ νεαρος ,η δουλεια στηρίζετε κυρίως στον τουρισμό . Εγω λοιπον πολυ χαρούμενος ,επιτέλους ..έχασα αρκετα κιλα που πήρα στον Χειμώνα ,λεω  φέτος θα ζήσω το καλοκαιρι που ονειρεύομαι .Βεβαια ωραριο δεν υπάρχει και ποτέ δεν ξερω ποιες ωρες ξεκινάω η ποιες ωρες μπορει να σχολασω , οποτε οι εξοδοι ειναι πολυ μα πολυ περιορισμενοι , να παω σε καποιο gym δυσκολο και μόνος ειδικά .Ελεγα οτι φετος θα ειναι το καλυτερο μου καλοκαιρι και φαίνεται πως θα ειναι απο το χειροτερα μου ..Ενω στην αρχη ενιωθα αρκετα γοητευτικός , τωρα νιωθω οτι ειμαι πλεον αποτυχημένος στο θεμα γυναικες (πανε τα παλια μεγαλια ) .Κυρίως εγω εχω παρε δωσε με το κοσμο ,ευγενικός , πρόσχαρος ..με το χαμόγελο που λενε (απο οτι μου λενε) !Το αφεντικό ειναι ενας κύριος μεγαλης ηλικιας ,ο συνάδελφος κοντος ,μικρός και σωμα δεν το λες φετες ...Που λετε ενω εγω εξυπηρετώ το κοσμο και αρκετες φορες νιωθω κοπελες να με κοιτάνε στα ματια , σχεδον παντα οταν φευγουν χαιρετάνε το αφεντικο , τον συνάδελφο και εμενα ουτε γεια και αν το πουν θα το κανουν αδιάφορα(μεσα απο τα δοντια τους) ,αυτο με εχει πληγώσει  πολύ (εχω και τα πειράγματα στην δουλεια γιαυτο το λογο ) , λες και ξερω γω βρωμάω . Βλεπω να φλερτάρουν συνεχώς το αφεντικό και αυτός να αδιαφορεί γιατι δεν εχει ματια παρα για την γυναικα του , τον συναδελφο συνεχώς να του κανονίζω ραντεβού (γιατι δεν ξερει ξενες γλωσσες ) και εγω απλα παρα μενω αδιάφορος στο γυναικείο κοινό. Σκέφτομαι ...μηπως πρέπει να χασω και αλλα κιλα.. και αυτο φτεει ? Απο την αλλη βλεπω συνεχως ανόμοια ζευγάρια .Μηπως επειδη εγω συνεχώς ειμαι μες στον ιδρώτα και τρέχω δεν βγάζω κατι ενω οι αλλοι που ειναι χαλαροί βγάζουν κατι ποιο ανώτερο μου απο εμενα ?Γυριζω απο την δουλεια και νιωθω συνεχως οτι μπέικε και σήμερα ακομα ενα βαρος στην καρδια μου , βλεπω ζευγαράκια να γελανε να περνάνε καλα και εγω μονος , γυριζω απο την δουλεια θα μπω λιγο ιντερνετ και μετα νανι ενω βλεπω ολο το κοσμο να περναει καλα και ουαου . Ακομα και ο συναδελφος (αναφέρομαι σε αυτόν γιατι με αυτον ειμαι καθε μερα αλλα δουλευει πολυ λιγότερες ωρες απο εμενα )ειναι συνεχώς σε ραντεβού και clubs κτλπ κτλπ και μου λεει τις ιστορίες απο μόνος του (αν και το αποφεύγω) και τρελαίνομαι ,μα πως ειναι δυνατόν το ταμπο να εχει τοσο πέραση ..Σας τα λεω να τα βγαλω απο μεσα  μου ...Σας ευχαριστω  

matakiamou00

# 2 στις 17/8/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Απλά κάνεις όλη την δουλειά εσύ όλοι οι άλλοι στο χαλαρό και από όσο φαίνεται τα κάνεις όλα...και όλοι βασίζονται σε εσένα...μια χαρά είσαι αλλάξε δουλειά αν μπορεις και θα δεις ότι όλα θα πάνε καλά. Εκεί σε εκμεταλλευονται. Κουράζεσαι και δεν είσαι ο εαυτός σου.Οσο για τα ζευγαράκια δεν ξέρω που είναι το μέρος σου μάλλον τουριστικό πρέπει να ναι...είναι και σεζόν.. Σαφώς και θα είναι ανομοια..Πανε περιπατο οι αυθεντικές οι σχέσεις...κάνε κάτι για τον εαυτό σου.

tzoulia59

# 3 στις 17/8/2018
author
Γυναίκα / 82 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.492

βαλε φωτογραφιες του αφεντικου δικη σου  ιδρωμενος (σε πειραζω)

και του βοηθου,,

και μετα ελα να σου πουμε .

κι εγω νομιζα με τις συμβουλες σε αποκαταστησαμε ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από oresivios1

Νιωθω οτι βαλτωνω ..

Τον τελευταιο καιρο εχει πεσει πολυ η ψυχολογία μου , νιώθω οτι ειμαι  κολλημένος σε έναν βαλτο ..Μεσα Μαρτίου άρχισε παλι η δουλειά , στην δουλειά ειμαστε εγω , το αφεντικο και ενα παιδί  μετανάστης πολυ νεαρος ,η δουλεια στηρίζετε κυρίως στον τουρισμό . Εγω λοιπον πολυ χαρούμενος ,επιτέλους ..έχασα αρκετα κιλα που πήρα στον Χειμώνα ,λεω  φέτος θα ζήσω το καλοκαιρι που ονειρεύομαι .Βεβαια ωραριο δεν υπάρχει και ποτέ δεν ξερω ποιες ωρες ξεκινάω η ποιες ωρες μπορει να σχολασω , οποτε οι εξοδοι ειναι πολυ μα πολυ περιορισμενοι , να παω σε καποιο gym δυσκολο και μόνος ειδικά .Ελεγα οτι φετος θα ειναι το καλυτερο μου καλοκαιρι και φαίνεται πως θα ειναι απο το χειροτερα μου ..Ενω στην αρχη ενιωθα αρκετα γοητευτικός , τωρα νιωθω οτι ειμαι πλεον αποτυχημένος στο θεμα γυναικες (πανε τα παλια μεγαλια ) .Κυρίως εγω εχω παρε δωσε με το κοσμο ,ευγενικός , πρόσχαρος ..με το χαμόγελο που λενε (απο οτι μου λενε) !Το αφεντικό ειναι ενας κύριος μεγαλης ηλικιας ,ο συνάδελφος κοντος ,μικρός και σωμα δεν το λες φετες ...Που λετε ενω εγω εξυπηρετώ το κοσμο και αρκετες φορες νιωθω κοπελες να με κοιτάνε στα ματια , σχεδον παντα οταν φευγουν χαιρετάνε το αφεντικο , τον συνάδελφο και εμενα ουτε γεια και αν το πουν θα το κανουν αδιάφορα(μεσα απο τα δοντια τους) ,αυτο με εχει πληγώσει  πολύ (εχω και τα πειράγματα στην δουλεια γιαυτο το λογο ) , λες και ξερω γω βρωμάω . Βλεπω να φλερτάρουν συνεχώς το αφεντικό και αυτός να αδιαφορεί γιατι δεν εχει ματια παρα για την γυναικα του , τον συναδελφο συνεχώς να του κανονίζω ραντεβού (γιατι δεν ξερει ξενες γλωσσες ) και εγω απλα παρα μενω αδιάφορος στο γυναικείο κοινό. Σκέφτομαι ...μηπως πρέπει να χασω και αλλα κιλα.. και αυτο φτεει ? Απο την αλλη βλεπω συνεχως ανόμοια ζευγάρια .Μηπως επειδη εγω συνεχώς ειμαι μες στον ιδρώτα και τρέχω δεν βγάζω κατι ενω οι αλλοι που ειναι χαλαροί βγάζουν κατι ποιο ανώτερο μου απο εμενα ?Γυριζω απο την δουλεια και νιωθω συνεχως οτι μπέικε και σήμερα ακομα ενα βαρος στην καρδια μου , βλεπω ζευγαράκια να γελανε να περνάνε καλα και εγω μονος , γυριζω απο την δουλεια θα μπω λιγο ιντερνετ και μετα νανι ενω βλεπω ολο το κοσμο να περναει καλα και ουαου . Ακομα και ο συναδελφος (αναφέρομαι σε αυτόν γιατι με αυτον ειμαι καθε μερα αλλα δουλευει πολυ λιγότερες ωρες απο εμενα )ειναι συνεχώς σε ραντεβού και clubs κτλπ κτλπ και μου λεει τις ιστορίες απο μόνος του (αν και το αποφεύγω) και τρελαίνομαι ,μα πως ειναι δυνατόν το ταμπο να εχει τοσο πέραση ..Σας τα λεω να τα βγαλω απο μεσα  μου ...Σας ευχαριστω  

elenal12

# 4 στις 17/8/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Εγωισμός? Γιατί θέλουν εκείνους κι όχι εμένα! Παλιά στην πέφτανε μέχρι και τα περιστέρια? Πόσο εμφανίσιμος είσαι δηλαδή? Μπορεί η ανάγκη σου για επιβεβαίωση να φαίνεται τόσο πολύ, και να βγαίνει αλλιώς. Μπορεί βέβαια να έπεσες σε λάθος περίπτωση και περιβάλλον. Αλλά γούστα, και πάει λέγοντας. Εσύ κοίτα την δουλειά σου και άσε τους έρωτες. Ο έρωτας δεν θα σου δώσει λεφτά, μάλλον θα στα φάει .

panagiotismp90

# 5 στις 17/8/2018
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.835

να σε ρωτησω, ο συναδερφος ο κοντος, πως γνωριζει κοπελες? με πιο τροπο ας πουμε? γτ λες οτι γαινει κλπ.

frog13

# 6 στις 17/8/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Αυτό πού ένιωσες για ένα μήνα είναι το δικαίωμα στην ευτυχία!Σε κάποιους δεν φεύγει τόσο εύκολα και το αναζητούν, το διεκδικούν..άλλοι κουράζονται όπως εσύ...! Γίνε αυτή ή πίστη, η υπόσχεση, η χαρά, η δύναμη, η εξυπνάδα, η τόλμη όλα αυτά που πιθανώς αναζητάει κάποια πού αξίζει και πού ψάχνει κι αυτή, την ευτυχία! Για να τα προσφέρεις πρέπει να τα αποκτήσεις...Ψάχνοντας την Μία...μην κουράζεσαι..Η σωστή ροτα βγάζει στο λιμάνι, η λάθος στον πάτο του πελάγους!

Red_October

# 7 στις 18/8/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 6 από frog13

..Η σωστή ροτα βγάζει στο λιμάνι, η λάθος στον πάτο του πελάγους!

Ελπίζω όχι εκεί, εκτός αν κάνεις καταδύσεις για να θαυμάσεις τον πλούσιο κήπο ενός βυθού 

frog13

# 8 στις 18/8/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Δεν κάνω καταδύσεις σε πελάγη εγώ.. Έχεις δει αυτό που είναι δύο φίλες, σε ένα κλουβί, και τις τρώει εν τέλει ο καρχαρίας;

Μακριά ! 

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από Red_October

Ελπίζω όχι εκεί, εκτός αν κάνεις καταδύσεις για να θαυμάσεις τον πλούσιο κήπο ενός βυθού 

Elena_90

# 9 στις 19/8/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Το πρώτο βήμα είναι να μάθεις να περνάς καλά και μόνος σου.. Είναι πολύ σημαντικό.. Αυτό αυτόματα σου δίνει ελευθερία, να μην βασίζεσαι τόσο στους άλλους και θα σου δώσει τον αέρα που σου λείπει.. Ετσι θα κερδίσεις και τους άλλους...
Πάντα οτι νιώθουμε το εκπέμπουμε με τρόπους που δεν αντιλαμβανόμαστε.. Πρόσεχε λοιπόν τι σκέφτεσαι.. Ασε την αυτολύπηση και επικεντρώσου σε θετικές σκέψεις..
Αυτή η μοναξιά, η μη σιγουριά για τον εαυτό σου φαίνεται με την αρνητική έννοια..
Έστω και τεχνητά(!) δημιούργησε μια εικόνα για τον εαυτό σου πολύ καλή.. Αυτό θα αποφέρει καρπούς..
Εκεί στηρίζεται και το φλερτ. Το φλερτ είναι να περνάς καλά αλλά προ πάντων θέλει αυτοπεποίθηση..
Λες πως κάποτε ήσουν αρεστός.. Αυτό σημαίνει πως δεν είναι θέμα εμφάνισης είναι εσωτερικό θέμα..
Πέρασα και εγώ ανάλογη φάση για καιρό μέχρι πρόσφατα.. Αυτό που είπα και με έβγαλε απτο φαύλο κύκλο είναι ότι θα πάψω να μιζεριάζω! Ξεκίνησα να σκέφτομαι θετικά, με το τι έχω και όχι τι μου λείπει.. Μετά από αυτό επανήλθαν όλα, παίζει σε μια βδομάδα να χα όσες επιτυχίες είχα 1 χρόνο τώρα.. Αλλά τίποτα δεν με ξεκούμπωσε περισσότερο από μια απόφαση ότι θα βγεις απτη μιζέρια και ότι κι αν γίνει εσύ θα βρεις τον τρόπο να είσαι χαρούμενος!

Red_October

# 10 στις 20/8/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 9 από Elena_90

Το πρώτο βήμα είναι να μάθεις να περνάς καλά και μόνος σου.. Είναι πολύ σημαντικό.. Αυτό αυτόματα σου δίνει ελευθερία, να μην βασίζεσαι τόσο στους άλλους και θα σου δώσει τον αέρα που σου λείπει.. Ετσι θα κερδίσεις και τους άλλους...
Πάντα οτι νιώθουμε το εκπέμπουμε με τρόπους που δεν αντιλαμβανόμαστε.. Πρόσεχε λοιπόν τι σκέφτεσαι.. Ασε την αυτολύπηση και επικεντρώσου σε θετικές σκέψεις..
Αυτή η μοναξιά, η μη σιγουριά για τον εαυτό σου φαίνεται με την αρνητική έννοια..
Έστω και τεχνητά(!) δημιούργησε μια εικόνα για τον εαυτό σου πολύ καλή.. Αυτό θα αποφέρει καρπούς..
Εκεί στηρίζεται και το φλερτ. Το φλερτ είναι να περνάς καλά αλλά προ πάντων θέλει αυτοπεποίθηση..
Λες πως κάποτε ήσουν αρεστός.. Αυτό σημαίνει πως δεν είναι θέμα εμφάνισης είναι εσωτερικό θέμα..
Πέρασα και εγώ ανάλογη φάση για καιρό μέχρι πρόσφατα.. Αυτό που είπα και με έβγαλε απτο φαύλο κύκλο είναι ότι θα πάψω να μιζεριάζω! Ξεκίνησα να σκέφτομαι θετικά, με το τι έχω και όχι τι μου λείπει.. Μετά από αυτό επανήλθαν όλα, παίζει σε μια βδομάδα να χα όσες επιτυχίες είχα 1 χρόνο τώρα.. Αλλά τίποτα δεν με ξεκούμπωσε περισσότερο από μια απόφαση ότι θα βγεις απτη μιζέρια και ότι κι αν γίνει εσύ θα βρεις τον τρόπο να είσαι χαρούμενος!

Ακριβώς αυτό! Αν νιώθεις ότι βαλτώνεις - θα βαλτώσεις σίγουρα τελικά 

Daniel32

# 11 στις 20/8/2018
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος
Ν. Μαγνησίας / Βόλος
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 492

Εσυ αρεσεις στον εαυτο σου? 

Αν ησουν γυναικα θα τα εφτιαχνες μαζι σου?

Ποσες ωρες δουλευεις τη μερα? 

Ποσο ελευθερο χρονο εχεις για σενα καθε μερα?

Παιρνεις ρεπο μεσα στην εβδομαδα?

tzoulia59

# 12 στις 20/8/2018
author

θα βοηθησω εγω γιατι ο ορεσιβειος δουλευει ,,

και πολλες ωρες δουλευει ,,,και κοροιδο τον πιανουν ,,,και δανεικα του ζητανε,,, και τις γκομενες του παιρνουν ,,,

αλλα δεν του αρεσουν οι γυναικες μπαζα ,,,δικαιως εχει γινει επιλεκτικος στα 30 του ,,,

ως τα 30 μπαζωνε ,,,ειπε ..

οποτε οταν δεν θελεις να συνεχισεις το μπαζωμα  αποδεχεσαι και το κοστος ,,της μοναξιας ,,,

αν δεν σου καθεται τιποτα ,,,ακομα και μπαζο 

κατι δεν κανεις καλα  ο ιδιος ,,

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από Daniel32

Εσυ αρεσεις στον εαυτο σου? 

Αν ησουν γυναικα θα τα εφτιαχνες μαζι σου?

Ποσες ωρες δουλευεις τη μερα? 

Ποσο ελευθερο χρονο εχεις για σενα καθε μερα?

Παιρνεις ρεπο μεσα στην εβδομαδα?

Αρέσει στο μέλος alisida

oresivios1

# 13 στις 20/8/2018
author
Ανδρας / 35 / Ελεύθερος
Ν. Ευβοίας / Σκύρος

Οχι δύστυχος δεν εχω ρεπο και αν εχω το μαθαινω τελευταια στιγμη ..οποτε στανταρ προγραμμα δεν εχω ..δεν ειπα οτι δεν μου κάθεται καμια , αυτο ειναι το θεμα , οτι με θελουν αλλα κυριος μπάζα ..βεβαια δεν θα της αποκαλουσα ετσι γιατι ολοι για καποιους μπαζα ειμαστε ..

anassa_

# 14 στις 20/8/2018
author
Γυναίκα / 60 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 3.134

Το  #9  διάβασε 

Χαλαρά μη βιαζεσαι κ μην κατσουφιαζεις  αν σε βλέπουν απογοητευμενο κ  κουρασμένο ( όχι από τη δουλειά)  δεύτερη ματιά δεν σου ρίχνουν... 

Από την άλλη διαβάζοντας το ποστ σου νομίζω πως οι κοπέλες κάνουν πως δεν σε βλέπουν επειδή ακριβώς τους αφέσεις κ δεν θέλουν να καρφωθουν έτσι λειτουργούν κάποιες γυναίκες, υφίσταται αυτή η συμπεριφορά λόγω τέτοιας ψυχολογίας. 
Μιλούν  με αυτούς που θεωρητικά τους είναι αδιάφοροι... 

Αυτή βέβαια, κάποιοι τεσπα το εκμεταλλεύονται κ περνάν στο ψητό άνετα... κ η άλλη μετά λεει στη φίλη  ...

Κοίτα που είμαι καλά μ αυτον κ να φανταστεις με το  που τον είδα ουτε να τον "φτυσω" 

Γι αυτό  χαλάρωσε κ κανε παιχνίδι... τολμα  μην περιμένεις ως κορασίδα... 

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από oresivios1

Νιωθω οτι βαλτωνω ..

tzoulia59

# 15 στις 21/8/2018
author

ε αμα σου λεω γω ...

αφου σε ξερω ..

Παράθεση:
Σχόλιο # 13 από oresivios1

Οχι δύστυχος δεν εχω ρεπο και αν εχω το μαθαινω τελευταια στιγμη ..οποτε στανταρ προγραμμα δεν εχω ..δεν ειπα οτι δεν μου κάθεται καμια , αυτο ειναι το θεμα , οτι με θελουν αλλα κυριος μπάζα ..βεβαια δεν θα της αποκαλουσα ετσι γιατι ολοι για καποιους μπαζα ειμαστε ..

Αρέσει στο μέλος giorgos170

giorgos170

# 16 στις 21/8/2018
author
Ανδρας / 76 / Σε σχέση
Ν. Λέσβου / Καλλονή
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 9.683

χαροπαλεύει,, σου λένε ...

>>>>>>>>>>>>>>
αυτο ειναι το θεμα , οτι με θελουν αλλα  κυριος μπάζα ..
βεβαια δεν θα της αποκαλουσα ετσι γιατι ολοι
για καποιους μπαζα ειμαστε ...
<<<<<<<<<<<<<<

μεγάλη μπάζα ...

tzoulia59

# 17 στις 21/8/2018
author

μεγαλη μπαζα ,,,η  μπαζα ..

Παράθεση:
Σχόλιο # 16 από giorgos170

χαροπαλεύει,, σου λένε ...

>>>>>>>>>>>>>>
αυτο ειναι το θεμα , οτι με θελουν αλλα  κυριος μπάζα ..
βεβαια δεν θα της αποκαλουσα ετσι γιατι ολοι
για καποιους μπαζα ειμαστε ...
<<<<<<<<<<<<<<

μεγάλη μπάζα ...

Gianniskev1977

# 18 στις 22/8/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Λαθος το βλεπεις.

Αφου αποριπτεις τα μπαζα, γιατι να μη σε απορρίψουν και σενα? Αφου κριτικάρεις τις γυναίκες με τα ιδια κριτήρια.. καλα σε κανουν.. Αν πραγματικά ψάχνεις χαρα στη ζωη σου,γαληνη,αγαπη κ.λπ.Συγκρίνετε τις γυναικες με διαφορετικα κριτήρια.. αλλιως δωσε ενα κατοστάρικο να δεις λιγο ποιοτητα..

oresivios1

# 19 στις 22/8/2018
author
Ανδρας / 35 / Ελεύθερος
Ν. Ευβοίας / Σκύρος

καλα λέτε εσεις ...

Αν ειναι δυνατόν ..αποφάσισα να φλερτάρω μια κοπελα απο δω , εχει καποια παραπανίσια κιλα , γλυκο  πρόσωπο μου άρεσε ομως ...ξεκιναω να τις στέλνω να την φλερταρω ...ξέρετε τι μου ειπε ? οτι για να ειναι  ξεκάθαρη δεν θελει ο αλλος να εχει κιλά ..διέκοψα απότομα καθε επικοινωνία ...το μονο που έπραξα ειναι να πω κατω απο μια φωτο της που μολις ειχε ανεβάσει ..σε καλοταΐζει το αφεντικό ..νευρίασε και με μπλόκαρε ..Δηλαδη λεει η τυπησα , δεν ειναι προβλημα τα δικα μου κιλα αρκει να μην εχει ο άλλος ..δεν ξερω ...δεν ειμαι κανενα βουβαλι , κρατιεμαι 90 κιλα σε 1,80 υψος ..

__mikeman

# 20 στις 23/8/2018
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος
Σουηδία
Θέματα: 13
Απαντήσεις: 2.299

O καθένας έχει δικαίωμα στα γούστα του βρε ορεσίβιε...

Κι εγώ έχω καράφλα αλλά δε θέλω η άλλη να έχει..

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε