Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Έχω την εντύπωση ότι φλερτάρει το Αφεντικό μου!

Σελίδα : 1

Nikol99

# 1 στις 22/8/2018
author
Γυναίκα / 20 / Σε σχέση
Γερμανία
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2
'Aρεσαν+: 0%

Έχω την εντύπωση ότι φλερτάρει το Αφεντικό μου!

Είμαι αρραβωνιασμένη με ένα παιδάκι από τον πρώην μου. Με άφησε έγκυος στα 16 μου και έφυγε. Σήμερα είναι 18 χρόνων και 3 μήνες αρραβωνιασμένη με τον σύντροφο μου που γνωριζόμαστε 2 χρόνια. Είμαι πολύ καλά στην σχέση μου δεν έχω προβλήματα ( παρά μόνο οικονομικά , αλλά δεν έχει να κάνει αυτό με την σχέση μας ). Όλα κυλάνε ήρεμα , οι γονείς του υπέροχοι άνθρωποι και μένουμε όλοι μαζί σε ένα σπίτι μέχρι να μπορέσουμε να μαζέψουμε χρήματα και να νοικιάσουμε ένα δικό μας σπίτι. Εδώ και μια εβδομάδα βρήκα και δουλειά στα KFC. Είναι μια αλυσίδα γρήγορου φαγητού ( συγγνώμη για τα Ελληνικά μου αλλά μένω δυο εξωτερικό εδώ και πολλά χρόνια), τις πρώτες μέρες ένιωθα να με κοιτάει περίεργα και έντονα , μου χαμογελούσε και με φώναζε συνέχεια στο γραφείο του για να δούμε ξανά το συμβόλαιο να μου παραγγείλει τα ρούχα τις δουλειάς και για άλλες μικρο βλακίες. Έλεγα πως αυτήν είναι η δουλειά του και ίσως επειδή είμαι καινούργια με κοιτάει πιο έντονα από τους άλλους να δει αν τα κάνω όπως πρέπει. Χτες έγινε όμως κάτι πολύ περίεργο ... ενώ το μαγαζί ήταν Φούλ στον κόσμο και εδώ είχα διάλειμμα 10 λεπτά για ένα τσιγάρο , ήρθε από πίσω μου και να κάνει κι αυτός ένα τσιγάρο μαζί μου , μιλούσα με τον αρραβωνιαστικό μου στο τηλέφωνο και δεν του έδωσα σημασία με αποτέλεσμα να φύγει... και όταν γύρισα σπίτι ενώ πήγα πρώτα μια βόλτα με τον σύντροφο μου , βρήκα έξω από την εξώπορτα ένα κουτί με το αγαπημένο μου μενού από το μαγαζί , αλλά χωρίς κάποιο σημείωμα. Τι να κάνω ; Ο αρραβωνιαστικός μου αρχίζει και παίρνει χαμπάρι τι γίνεται, όχι ότι έχω κάτι να κρύψω απλά δεν θέλω να γίνει φασαρία την έχω ανάγκη αυτήν την δουλειά παρά πολύ , από την άλλη δεν θέλω να χαλάσω το σπίτι μου φυσικά . Πως να του το κόψω ; Τι να κάνω έτσι ώστε να μην με διώξει από την δουλειά αλλά και να σταματήσει να με φλερτάρει ;

alisida

# 2 στις 22/8/2018
author
Γυναίκα / 49 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 31
Απαντήσεις: 5.144

Nikol99 #1 : εχω την εντυπωση οτι φλερταρει το αφεντικο μου

...αντε καλε,,,ιδεα σου ειναι ...Στειλτον στο διαολο τον λιγουρη - Αρχαγγελε σε προλαβα- και ψαξε για αλλη δουλεια ( με τον τονο στο α και οχι στο ι )...
Αρέσει στα μέλη Nikol99, somebody961

matakiamou00

# 3 στις 22/8/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Ε οκ ξερει που μένεις και ήρθε ως εκεί!? Γνωρίζει την σχέση σου!? Είναι Έλληνας? Πες τον συντροφο σου να περάσει από το μαγαζί την ώρα που θα κάνεις και διάλειμμα...Μήπως τον δει και σταματήσει.Ισως δεν ξερει το αφεντικό ότι πας σοβαρά...καταρχειν έχεις βρει μια οικογένεια και ένα παλικάρι που δέχτηκε εσένα και το παιδί...Ποσο βασικό αυτό και σε τετοια ηλικια...σπάνιο να το βρεις.Αλλαξε χώρο εργασίας...ψάξε για άλλη  δουλειά.

froufrou2017

# 4 στις 22/8/2018
author
Γυναίκα / 47 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Βύρωνας
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 159
Άμα αρχίσει και σου κάνει ευθείες κρούσεις ξεκόψέ το ευγενικά χωρίς να του αφήσεις περιθώρια. Ηχογράφησέ τον όμως παράλληλα με το κινητό σου ώστε να έχεις αποδεικτικά στοιχεία ώστε αν σε διώξει να πας να του κάνεις καταγγελία και να είσαι κι' ενταξει με τον αρραβωνιαστικο σου
Αρέσει στα μέλη alisida, Nikol99

Nikol99

# 5 στις 22/8/2018
author
Γυναίκα / 20 / Σε σχέση
Γερμανία
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2

Matakiamou 00

Γνωρίζει τον αρραβωνιαστικό μου. Ε τις πρώτες μέρες που είχα πάει για δουλειά ο αρραβωνιαστικός μου με πήγαινε και καθόταν να φάει. Έχουν μιλήσει κιόλας. Γνωρίζει που μένω, γιατί έχει όλα τα στοιχεία μου είναι το αφεντικό μου και γι’ αυτό το λόγο είναι ο μόνος που μπορούσε να μου φέρει το πακέτο στο σπίτι. Και δεν είναι έλληνας νομίζω είναι ιταλός

elenal12

# 6 στις 22/8/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
#4 Για να ηχογραφήσεις τον άλλον, θα πρέπει πρώτα να τον έχεις προειδοποίησει. Αλλιώς δεν το δέχεται η αστυνομία.

Elena_90

# 7 στις 22/8/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Όσο αστείο κι αν σου φανεί αυτό που θα έκανα θα ήτααν να είμαι εντελώς αντιερωτική στα μάτια του αφεντικού μου.. να με βλέπει και να θυμάται τον Μπάμπη.. Ο πιο αναίμακτος και συνάμα αποτελεσματικός τρόπος!

panagiotismp90

# 8 στις 22/8/2018
author
Ανδρας / 29 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 38
Απαντήσεις: 2.284

αχ νικολ μου...

Nuvolla

# 9 στις 22/8/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Πες του πως έγινες  vegan απ τη μέρα που τον γνώρισες ...

Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost