Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Μετα απο 4 χρονια ερωτευμενος με αλλη

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

Dinatsap

# 1 στις 28/8/2018
author
Γυναίκα / 31 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 11
'Aρεσαν+: 0%

Μετα απο 4 χρονια ερωτευμενος με αλλη

Τεσσερα χρονια σχεσης και μου ειπε οτι θελει αλλη. Ποσο πολυ ποναει αυτο; Γιατι να φερθει τοσο σκληρα ενας αντρας; Ας μου ελεγε εναν αλλο λογο χωρισμου, ας εξαφανιζοταν χωρις λογο αλλα οχι αυτο! Σκορπιος... οι χειροτεροι αντρες

archagellos

# 2 στις 28/8/2018
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.367

Αγαπητη ,

το οτι ειναι σκορπιος ή οτι αλλο...το σου ειπε αυτο που ειναι και οχι κατι αλλο ...μαλλον μικρη σημασια εχει για εσενα .
Ρωτας ποσο ποναει οτι θελει μια αλλη ...Ξερεις κατι ? ..Ποναει πολυ ...διοτι πρωτα απο ολα ...εσυ δεν νιωθεις λιγη . Καποια αλλη τον κανει να νιωθει καλυτερα . 
Θα πρεπει να πατησεις στα ποδια σου ...θα πρεπει να κανεις την αυτοκριτικη σου ...και μη ριχνεις τις ευθυνες αλλου ...Πρωτα απο ολα να δεις εσυ που φταις . Μετα τα ζώδια .
Καλη σου τυχη 

Keep Walking 
Αρέσει στα μέλη Enikos, loushian1984

achinos

# 3 στις 28/8/2018
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό
Απαντήσεις: 13.764

ρε κοπελιά, τους βρίζουμε επειδή μας λένε κουφαμάρες, να τους βρίζουμε κ όταν είναι ειλικρινείς;

ε μπράβο του.
Ξεδιαλέξου κ ξαναβγές... όλη η υδρόγειος γεμάτη αγόρια είναι.
Αρέσει στα μέλη Lena_7_, Mindthegap- και σε ακόμα 4 μέλη.

frog13

# 4 στις 28/8/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Έρωτας είναι και περνά ..

Τι να έκανε; Να πήγαινε για τσιγάρα δηλαδή; 
Η απόρριψη πονάει, δεν υπάρχει σωστός τρόπος .. 
Κουράγιο ! 
Αι χασου μυρμηγκακι πες του .. 

alisida

# 5 στις 29/8/2018
author
Γυναίκα / 51 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Υμηττός
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 8.441
Ειπε την αληθεια και μπραβο του που την ειπε ..Το τι εφταιξε ισως να μην το βρεις ποτε .Αν εχεις το κουραγιο ζητησε του να στο πει .
Αρέσει στα μέλη Lena_7_, mili10 και σε ακόμα 1 μέλος.

Dinatsap

# 6 στις 29/8/2018
author
Ημουν πολυ σωστη και φερθηκε ετσι. Δεν πειραζει το συμπερασμα ειναι οτι οι αντρες δεν εκτιμουν. Ηθελα εκεινον κ κανεναν αλλον κ εκεινος βρηκε αλλη. Ποναει απιστευτα

Dinatsap

# 7 στις 29/8/2018
author
Δεν ειναι αντρας καποιος οταν σε μια σχεση χρονων φερεται ετσι υπουλα
Αρέσει στο μέλος loushian1984

alisida

# 8 στις 29/8/2018
author
Εδω εχεις ενα δικιο.Πρωτα να σε χωριζε κ μετα να εψαχνε αλλη...Αλλα ποτε γινονται ολα με σωστη σειρα ??Ισως η αλλη τον εκανε να βρει τι θελει πραγματικα ,ισως εκανε και τη μ...κια της ζωης του ...Εσυ τωρα δηλ τον θελεις ?
Αρέσει στο μέλος Lena_7_

animus1983

# 9 στις 29/8/2018
author
Γυναίκα / 38 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Περιστέρι
Απαντήσεις: 159
Ναι βρε alisida μου τον θελει... αφου η κοπελα δεν ειχε σκεφτει καν οτι θα χωρισουνε και αυτο της ηρθε κεραμιδα!!! Εννοειται τον θελει. Δεν εχει περασει στο σταδιο του θυμου ακομη..

matakiamou00

# 10 στις 29/8/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Το σκεπτικό να σας είχε παράλληλα το έχεις σκεφτεί και δεν αναφέρομαι από την αρχή...δεν ξέρω τι τους πιάνει όλους...μόνο το μπιπ τους σκέφτονται...!?άσε κοπελιά θα ξενερώσει και με αυτή...πονάει και είναι το πιο φυσιολογικό...σε άδειασε από το πουθενά...Προχωρα παρακάτω...να χαίρεσαι που σε μπλόκαρε.Υπαρχουν τόσα σοσιαλ νομίζεις ότι δεν θα μάθεις ή δεν θα μάθει τι κάνεις!? Αντε καλέ...Όταν του τελειώσει...και σε ξεμπλοκαρει...θυμήσου αυτό...

https://m.youtube.com/watch?v=Kj8ZQ1bCdiw

panagiotismp90

# 11 στις 29/8/2018
author
Ανδρας / 31 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.650

την ξερεις εσυ αυτη την αλλη ντινα?

Dinatsap

# 12 στις 29/8/2018
author
Εκανε σιγουρα τη μαλακια της ζωης του και δε ξερω αν ποτε το καταλαβει. Εγω του σταθηκα σε πολλα. Οχι πλεον δεν θελω τετοιο ανθρωπο στη ζωη μου ομως πληγωθηκα, δε μπορω ουτε να το χωνεψω ουτε να το ξεπερασω. Πως καποιος φερεται τοσο υπουλα κ κρυφα και βρισκει αλλου την ευτυχια;;. Εγω τοσο καιρο κοιμομουν κανονικα

vrasidas2018

# 13 στις 29/8/2018
author
Ανδρας / 60 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Καλλιθέα
Απαντήσεις: 177

.Εσυ τωρα δηλ τον θελεις ?

Αφού δηλώνει "σε διάσταση"...

elenal12

# 14 στις 29/8/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Θεματοθετρια, καταλαβαίνω τον πόνο που νιώθεις. Είναι δύσκολο όντως. Προσπάθησε να ηρεμήσεις και να είσαι χαρούμενη που σου είπε τον πραγματικό λόγο που χώρισε. Εμένα άμα με ρωτήσουν γιατί χώρισα τελικά, θα πω δεν ξέρω. Χαχαχχα χαχαχα. Κοίτα να βγεις πιο δυνατή από αυτό, και μην προσπαθησεις να κάνεις σχέση τώρα άλλη. Προσπάθησε να κάνεις πράγματα για τον εαυτό σου και μην σκέφτεσαι ότι εσύ υστερείς κάπου. Απλά κάποτε ο έρωτας τελειώνει. Έτσι θα τελειώσει και με αυτήν. Κουράγιο.

equinox_

# 15 στις 29/8/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Αλλος ένας μανάβης που πουλάει τα χαλασμένα μανά'βικα του ξανά
απο πάγκο σε πάγκο και απο λαϊκή σε λαϊκή, δεμένα σε σακούλες χοντρικά,
για να βγάλει κάτι ψιλά για ''να περνάει καλά'' για όσο και μόνο τόσο,
μην υπολογίζοντας τίποτα, εκτός τον εαυτούλη του
τι και αν ήταν ειλικρινής την ώρα που άνοιξε σακούλα μόνος του και βγήκε η μυρωδιά του σάπιου;

alisida

# 16 στις 29/8/2018
author

Μην το λες...

Η σαπιλα ξερεις που βρισκεται ?

Εκει που ο αλλος βαριεται,κουραζεται,ερωτευεται αλλου και επειδη δεν εχει το θαρρος να πει οσα σκεφτεται,εφευρισκει προβληματα και ελατωματα για να σου φορτωσει την ευθυνη του χωρισμου .

Ο φιλος της θεματοθετριας ειπε στα ισια : ειμαι καθαρματακι ,φευγω .

Σιγουρα λιγοτερα καταλοιπα αφηνει τετοιος χωρισμος, γι αυτο επικροτω οχι την πραξη του,αλλα την ειλικρινεια του .

Παράθεση:
Σχόλιο # 15 από equinox_

Αλλος ένας μανάβης που πουλάει τα χαλασμένα μανά'βικα του ξανά
απο πάγκο σε πάγκο και απο λαϊκή σε λαϊκή, δεμένα σε σακούλες χοντρικά,
για να βγάλει κάτι ψιλά για ''να περνάει καλά'' για όσο και μόνο τόσο,
μην υπολογίζοντας τίποτα, εκτός τον εαυτούλη του
τι και αν ήταν ειλικρινής την ώρα που άνοιξε σακούλα μόνος του και βγήκε η μυρωδιά του σάπιου;

matakiamou00

# 17 στις 29/8/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ναι δεν έχετε άδικο αν δεν περνάς από την πόρτα τουλάχιστον σου λέει...δεν περνάς για αυτό το λόγο...όμως έπρεπε αν έχει κάνει τόσα πολλά η κοπέλα όπως λέει και του στάθηκε σε πολλά να μην την μπλοκάρει και να μιλήσουν τι εννοώ είχε το θάρρος να το πει οκ μπραβο του αλλά η μαγκιά είναι να κάτσει να ακούσει σε διάλογο θες? Σε μικρη συζητηση?το που υστερούσε και ο ιδιος...το πως ένιωθε και η ίδια για όλα αυτά.Αυτο δεν ειναι αντροσυνη...έκανε την δουλειά μέχρι εκει που τον συμφέρει γιατί ήξερε ότι ήταν όχι μόνο φάουλ αλλά άκυρος ο αγωνας.Γιατι μην μου πείτε ότι η θεματοθετρια δεν είχε και η ίδια άλλες επιτυχίες ή άλλο φλερτ...!?άνθρωποι είμαστε...τουλάχιστον ήταν στην σχέση της και ήταν εκεί.Ας μας  πει  κάποιος  πως  τους παίζουν μερικές  γυναίκες...!? Και όχι μόνο τρέχουν...Παίζει να τους απατούν κι όλας...και αυτοι  κάθονται.

https://m.youtube.com/watch?v=ul8DWdluPzs

θεματοθετρια δεν είναι όλοι ίδιοι...Κάτσε ένα διάστημα μόνη να δεις τι θέλεις για να μην σπάσει τα σπασμένα ο επομένως που μπορεί μαζί του να είναι πιο ωραία. 

giorgos170

# 18 στις 29/8/2018
author
Ανδρας / 78 / Σε σχέση
Γεωργία
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 8.385

δλδ τί θα πεις... ότι δεν ξέραμε άν ήταν αριστερόχειρ ή δεξιόχειρ, για να τον διορίσουμε ...?

οι υπαλληλικές θέσεις είναι πολιτικές ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 16 από alisida

Μην το λες...

Η σαπιλα ξερεις που βρισκεται ?

Εκει που ο αλλος βαριεται,κουραζεται,ερωτευεται αλλου και επειδη δεν εχει το θαρρος να πει οσα σκεφτεται,εφευρισκει προβληματα και ελατωματα για να σου φορτωσει την ευθυνη του χωρισμου .

Ο φιλος της θεματοθετριας ειπε στα ισια : ειμαι καθαρματακι ,φευγω .

Σιγουρα λιγοτερα καταλοιπα αφηνει τετοιος χωρισμος, γι αυτο επικροτω οχι την πραξη του,αλλα την ειλικρινεια του .

μή φάς ...

Αρέσει στο μέλος Enikos

alisida

# 19 στις 29/8/2018
author

Φυσικα και δεν θα φαω.

Εχεις καθε δικαιωμα να παραμενεις γραφικος δεν θα σου το στερησω εγω,ποια ειμαι αλλωστε,μια απλη αλισιδα 

Παράθεση:
Σχόλιο # 18 από giorgos170

δλδ τί θα πεις... ότι δεν ξέραμε άν ήταν αριστερόχειρ ή δεξιόχειρ, για να τον διορίσουμε ...?

οι υπαλληλικές θέσεις είναι πολιτικές ...

μή φάς ...

wish_

# 20 στις 29/8/2018
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 3.181

Η αληθεια είναι ότι όταν χωρίζεις εκει που δε το περιμενεις και ο λογος ειναι άλλο ατομο πως να μην πεσεις από τα συννεφα?!

Δε λεμε ειλικρινης ξε ειλικρινης αλλα κατι τετοιο δε λεγεται ευκολα,εκτος και αν θες πια να κανεις τον άλλο να φυγει τοσο μακρια σου και να σε αφησει σε ησυχία χωρις πρηξιμο όπως γινεται συνηθως μετά από χωρισμούς.

Αν είναι για να μη σε τρωει ζητησε του να βρεθείτε να μιλησεις,δεν ξερω αν το κανατε η στο ανακοινωσε ετσι αλλα καλο θα ηταν να τον ρωτήσεις 2,3 πραγματα...αν την ειχε παραλληλα,που,ποτε...κτλ. τουλάχιστον αν μπορούν ν απαντηθουν και είναι σε θεση να στ απαντησει και να σε δει.Αν μη τι άλλο μια συηζητηση μετα από 4 χρονια την αξίζεις.η εστω από το φειμπουκ.

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε