Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Που πάει η αγάπη όταν φεύγει;

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

Sourya

# 61 στις 5/12/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Δυστυχως Νικο μαθαμε να φροντιζουμε το σωμα μας το τι θα φορεσουμε ,τι θα φαμε αλλα δεν μαθαμε να φροντιζουμε την ψυχη μας .Απο εκει πιστευω ξεκινουν ολα τα ασχημα στη ζωη μας.

Παράθεση:
Σχόλιο # 60 από Nikos38_ath

Χμμμ...

Δεν πάει πουθενά, την σκοτώνει ο αιώνιος εχθρός της ο εγωισμός, δεν είναι ακαριαίος θάνατος έρχεται σιγά σιγά...με κάθε τι που κάνουμε για να ευχαριστήσουμε τον εαυτό μας αλλά ξέρουμε ότι θα πληγώσει τον/την σύντροφο μας όπως π.χ. η απιστία ή οι διαφωνίες που λόγο του εγωισμού μας δεν υποχωρούμε ή η καριέρα μας που την βάζουμε πάνω από την οικογένεια μας... όλοι ξέρουμε ότι η αγάπη θέλει θυσίες αλλά λίγοι τις κάνουμε ή περιμένουμε από τον/την σύντροφο μας να καλύψει την δική μας υποχρέωση στη θυσία αυτή, όπου αυτό είναι και το σημαντικότερο πλήγμα.

Η αγάπη πεθαίνει και αυτό που μένει είναι ένα γιατί..

Sourya

# 62 στις 5/12/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Με λιγα λογια...

Το μέλος Sourya έχει επισυνάψει το αρχείο: 22d37430a0e3d8ae3dfe5352321b9f08.jpg (63.61KB)
Αυτό το αρχείο έχει γίνει download 26 φορές

Sivilla_I

# 63 στις 6/12/2018
author
Γυναίκα / 52 / Ελεύθερη
Ιρλανδία
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2.026
'Aρεσαν+: 0%

Αλλάξτε το, κάντε το εσεις στη ζωή σας!

Παράθεση:
Σχόλιο # 61 από Sourya

Δυστυχως Νικο μαθαμε να φροντιζουμε το σωμα μας το τι θα φορεσουμε ,τι θα φαμε αλλα δεν μαθαμε να φροντιζουμε την ψυχη μας .Απο εκει πιστευω ξεκινουν ολα τα ασχημα στη ζωη μας.

Αρέσει στο μέλος alisida

Komiti

# 64 στις 6/12/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Καλα τα λεει ο καζατζακης αλλα πιος τον ακουει. Χανομαστε και οταν φευγει η αγαπη και δεν ξερουμε που πανε τα τεσσερα.

tzoulia59

# 65 στις 6/12/2018
author
Γυναίκα / 82 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.477
'Aρεσαν+: 0%

οταν εχεις αγαπησει  πραγματικα

η αγαπη ειναι εκει κατσικωμενη μες την καρδια ,,,
σε μια γωνια χωμενη ..
ποτε δεν φευγει η πραγματικη αγαπη ,,,
και ποτε δεν χανεται ,,,
αν χαθει σημαινει οτι δεν ηταν αγαπη αλλα ενας επιφανειακος ενθουσιασμος και μια συνηθεια ..
τις αγαπες μου τις εχω βαθια μεσα στην καρδια μου ,,,και τους ερωτες τους το ιδιο ,,,
το οτι δεν ειμαι μ αυτους τους ανθρωπους 
δεν σημαινει οτι υπερισχυσε ο εγωισμος μας ,,,
αλλα επειδη εκεινοι ηταν πολυγαμικοι ,,,και ειχαν αλλεργια με την μονογαμικοτητα ,,,

Sourya

# 66 στις 6/12/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Καλη η μονογαμια δεν λεω ,αλλα βρε Τζουλια , ειναι σαν να λες εμενα μου αρεσει το παγωτο με γευση σοκολατα και θα τρωω μονο αυτο. Αμ δε, καποια στιγμη θα πεις... ας δοκιμασω και την γευση φυστικι.Ολοι μας ειτε το θελουμε ειτε οχι γινομαστε πολυγαμικοι απο τη στιγμη που αλλαζουμε συντροφους.

Sourya

# 67 στις 6/12/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Μαθαινουμε να προχωραμε ,κανενας δεν αξιζει τα δακρυα μας . Βγαινουμε με φιλες ,κανουμε σοπιν η το πολυ ,πολυ κανουμε γκραφιτι στα ντουβαρια

Παράθεση:
Σχόλιο # 64 από Komiti

Καλα τα λεει ο καζατζακης αλλα πιος τον ακουει. Χανομαστε και οταν φευγει η αγαπη και δεν ξερουμε που πανε τα τεσσερα.

Sourya

# 68 στις 6/12/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Μερικες φορες πρεπει και να μπορεις ν αγαπησεις

Το μέλος Sourya έχει επισυνάψει το αρχείο: 693ca8150918824c4fcddc850219be10.jpg (88.76KB)
Αυτό το αρχείο έχει γίνει download 9 φορές
Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost