Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Περι πρώτων ραντεβουδιων...

Επιλέξτε σελίδα: (1-14)
Σελίδες Αρχική«567891011121314

Sivilla_I

# 181 στις 11/1/2019
author
Γυναίκα / 52 / Ελεύθερη
Ιρλανδία
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2.026
'Aρεσαν+: 0%
 Αυτό που σου είπε ο ψυχολόγος, είναι σωστό και είναι σύμφωνο κ μαυτό που σου έγραψα χτες:
αυτές τις αρνητικές σκέψεις ούτε να τους δίνεις σημασία, ούτε να τις πολεμάς...απλά ας τες να υπάρχουν

Αν όμως είσαι άνθρωπος της τεχνικής, πρακτικός, που θέλει τον τυφλοσούρτη του (όπως πχ εγω)
χρειάζεσαι να σου δείχνει τον ακριβή τρόπο ο θεραπευτής.
Κι αν δεν δουλέψει ο τρόπος χ, να σου δώσει τον ψ και γενικά να έχει στη φαρέτρα του πολλούς τρόπους μέχρι να βρει τον πιο συμβατό για σένα
Θέλει συνέπεια, όπως όλα τα πράγματα. Στο θεραπευτή δεν πρέπει να επαναπαύομαι. Πρέπει να κάνω άμεσα όσα λέει, κι αν δεν μου λειτουργήσουν να ζητώ άλλο τρόπο.

Sivilla_I

# 182 στις 11/1/2019
author
Γυναίκα / 52 / Ελεύθερη
Ιρλανδία
Όσο για τις κοπέλες που δεν είναι όμορφες και χρησιμοποιούνται για εξάσκηση όπως λέει και η έλενα
αυτό είναι απο θλιβερό εως και μπλιαξ ως άποψη.
Οι άνθρωποι δεν είναι πειραματόζωα. Ούτε χωρίζονται σε κατηγορίες απο τις οποίες, με τους μεν θα παίξεις
γιατί δεν αξίζουν μια στην πιάτσα και τους δε θα τους πιάσεις στα σοβαρά γιατί μετράνε.
               Μισανθρωπίλες ειναι αυτά.
Αρέσει στα μέλη 26-29-31, __mikeman και σε ακόμα 1 μέλος.

Sivilla_I

# 183 στις 11/1/2019
author
Γυναίκα / 52 / Ελεύθερη
Ιρλανδία

Παράθεση:
Σχόλιο # 179 από __mikeman

Τελοσπάντων, το θέμα είναι να κάτσω κάτω, να βάλω σε μια σειρά τα πράγματα στο κεφάλι μου, να ξεκαθαρίσω τι είναι αποκλειστικά στο χέρι μου να κάνω χωρίς να περιμένω "εγκριση" ή υποστήριξη απο άλλους, και τι δεν εξαρτάται απο εμένα, οπότε τα δεύτερα τα "αφήνω" και ότι γίνει.

Π.χ

Το να τρώω πιο υγιεινα και να πάω γυμναστήριο εξαρτάται μόνο απο εμένα.
Το να πάω(έστω και με το ζόρι) έστω μια φορά τη βδομάδα σε αυτά τα meetup, για να "ξαναμάθω" πως κάνεις παρέα με ανθρώπους, πάλι εξαρτάται απο εμένα.

Τώρα, το να κάνω άλλους(άντρες ή γυναίκες) να με συμπαθήσουν, ή ακόμα περισσότερο γυναίκες να με δουν σαν πιθανό γκόμενο, δεν είναι στο χέρι μου. Είμαι αυτός που είμαι. Δεν πρόκεται να γίνουν τίποτα...συνταρακτικές αλλαγές στα 37. Το πιθανότερο είναι, οπως είμαι τώρα, έτσι πάνω-κάτω θα πορευτώ, με μικρές παραλλαγές. Αν το αποδεχτώ αυτό τουλάχιστο θα ηρεμήσω.

Ακριβώς έτσι είναι.

Η αποδοχή είναι το μεγαλύτερο βήμα. Με ο,τι είσαι πορεύεσαι και αυτό οφείλεις να το αποδεχτείς.

Οι βελτιώσεις που θα γίνουν μόνο αν το θέλεις και αν και όσο το μπορείς, θα γίνουν όσο είσαι συμμαχός σου

και όχι ενάντιος.

Εξάλλου και όσοι νομίζουν οτι θα αντιμετώπιζαν καλύτερα όσα εσυ βλέπεις ως τέρατα,

ζουν τη μεγαλύτερη ψευδαίσθηση.

Όλοι πορευόμαστε 24/7 παρέα με όλες μας τις παθογένειες. Σαν ενα διάολο που αφού δεν φεύγει με τίποτα,

πρέπει να μάθεις να τον κάνεις παρέα.

Αρέσει στα μέλη 26-29-31, __mikeman

elenal12

# 184 στις 11/1/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Τον χαρακτηρισμό "μπαζο" εσυ τον δίνεις  οχι εγω.  Επισης, το να πας να μιλησεις σε μια κοπελα και να την φλερτάρεις, δεν ειναι δα και καποιο φοβερό αμάρτημα. Στο προτεινα απλα για να γινει μια αρχη και να συνηθίσεις να μιλάς σε κόσμο,, διχως να σκέφτεσαι άσχημα για τον εαυτο σου. 

Τωρα, οπως ο ψυχολόγος σου, έτσι κι εγω, σου προτεινουμε να προτιμήσεις τις πράξεις κι όχι να μενεις στα λογια. Δε θες απλά να αλλάξεις. Δε ξερω αλλο τι να σου πω. Μεγάλο παιδί είσαι, εσυ αποφάσιζεις

Παράθεση:
Σχόλιο # 178 από __mikeman

Οχου μωρέ, μιλάμε για μια φορά της μίας ώρας το δίμηνο και αν...σιγά το ξεφάντωμα δηλαδή.

Κατα τ'αλλα, καταλαβαίνω τι λες, αλλά εγώ προσωπικά με κοπέλα που με απωθεί εμφανισιακά δεν μπορώ να φλερτάρω ή να χαιδολογιέμαι...έστω και για εξάσκηση. Οποιος μπορεί ας το κάνει. Αν υποθέσουμε ότι έστω κι αυτή θα "καθόταν", που είναι ένα ΜΕΓΑΛΟ αν. Εγώ τουλάχιστο δεν μπορώ να φανταστώ πως θα έμοιαζε μια κοπέλα που δεν έχει καθόλου επιλογές. Και μου κάνει εντύπωση που μια κοπέλα λέει σε έναν άντρα "βρες εκεί ένα μπάζο να κάνεις εξάσκηση". Με τα αισθήματα της εν λόγω "practice girl" τι γίνεται?

---

Ρε συ Σιβίλα, το θέμα με τον ψυχολόγο μου είναι ότι κυρίως προσπαθούσαμε να αντιμετωπίσουμε αυτές τις μειωτικές σκέψεις για τον εαυτό μου, που μου έρχονται όταν συναναστρέφομαι με άλλους ανθρώπους - ειναι προφανές ότι αυτό κυρίως με εμποδίζει απο το να κάνω, αν όχι σχέσεις, τουλάχιστο μια παρέα.

Οπότε μου έλεγε, αυτά δεν λύνονται με το να τα συζητάς, λύνονται στην πράξη...πήγαινε τουλάχιστον αυτήν την βδομάδα σε αυτό το meetup που γίνεται τακτικά κάθε Σαββατο πρωί 10.30 για καφεδάκι, και αυτές τις αρνητικές σκέψεις ούτε να τους δίνεις σημασία, ούτε να τις πολεμάς...απλά ας τες να υπάρχουν. Και έρχεσαι την επόμενη φορά να συζητήσουμε πώς πήγε.

Εγώ τις περισσότερες φορές, οπως είπα, γραφόμουν και δεν πήγαινα.

Ε μου έλεγε ο άνθρωπος, τι να σου κάνω, να έρθω να σε τραβήξω απο το κρεβάτι?

Και ξανα μανα τα ίδια ένας κύκλος.

Ενας γνωσιακός-συμπεριφοριακός δηλαδή, τι παραπάνω θα έλεγε?

__mikeman

# 185 στις 11/1/2019
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος
Σουηδία
Θέματα: 13
Απαντήσεις: 2.299

Ελα τώρα, μη λέμε και ξελέμε.

Η θέση σου είναι ότι υπάρχει μια κατηγορία γυναικών, οι "οχι εμφανίσιμες" που, μην έχοντας άλλη επιλογή(δεν τις πλησίαζει δηλαδή κανένας?) θα "αναγκαστούν" ξεπέσουν σε εμένα. Κι εγώ θα κάνω παιχνίδι μαζί τους γιατί δεν έχω άλλη επιλογή.

Ε τώρα εσύ τις είπες "οχι εμφανίσιμες", εγώ το είπα ξεκάθαρα...για "μπάζωμα" δεν τις προορίζουμε?

Ξερεις, υπάρχει τεράστια διαφορά μεταξύ του "αυτά είναι τα στανταρντ μου οσον αφορά την εμφάνιση και δεν κάνω σκόντο", που θα ήταν προφανώς γελοίο αν το έλεγα εγώ, του "εχω κάποια στανταρντ αλλά θα κάνω ένα κάποιο σκόντο αν με ελκύει η προσωπικότητα", που και αυτό πάλι θα ήταν γελοίο αν το έλεγα εγώ, και του "χρειάζομαι κάτι, έστω το ελάχιστο, να με ελκύει εμφανισιακά ώστε να κάνω παιχνίδι και να μην είναι άδικο και για την κοπέλα"...που το βρίσκω λογικό να το λέω μέχρι και εγώ.

Και τελοσπάντων δεν καταλαβαίνω και πολύ καλά για ποια κατηγορία γυναικών ακριβώς μιλάμε...την σημερον ημέρα η συντριπτική πλειοψηφία κοντά στην ηλικία μου είναι τουλάχιστον χαριτωμένες...καμιά δεν έχω δει 400 κιλά, με μια ελιά στο πηγούνι σαν μπάλα ποδοσφαίρου, να φοράει κουρέλια και να βρωμάει...αν τη βρω τα ξαναλέμε...

Παράθεση:
Σχόλιο # 184 από elenal12

Τον χαρακτηρισμό "μπαζο" εσυ τον δίνεις  οχι εγω.  Επισης, το να πας να μιλησεις σε μια κοπελα και να την φλερτάρεις, δεν ειναι δα και καποιο φοβερό αμάρτημα. Στο προτεινα απλα για να γινει μια αρχη και να συνηθίσεις να μιλάς σε κόσμο,, διχως να σκέφτεσαι άσχημα για τον εαυτο σου. 

elenal12

# 186 στις 11/1/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Δε ξελεω τιποτα. Προσωπικά, εδωσα χαρακτηρισμο "όχι εμφανίσιμες"  ως ενα αντικείμενικο κριτήριο αξιολόγησης. Ο προσδιορισμος "μπαζο" ειναι τουλάχιστον προσβλητικος και δεν είναι του στυλ μου να εκφραζομαι με τέτοιον τροπο. Δε θεωρω κανέναν μπαζο ουτε το εχω χρησιμοποιησει ποτε στη ζωη μου έως τωρα.

Τωρα, οσον αφορά την προτροπη μου, ηταν απλα μια ιδεα. Εσυ αποφασίζεις τι θα πραξεις εν τελει. Αυτό που βλέπω ομως, ειναι εναν άνθρωπο που λεει οτι θελει να αλλαξει, ομως ακομη να το κάνει. Η παραίτηση που αναφερετε, για εμενα εχει γίνει ηδη, απλα εσυ δεν θες να το παραδεχτεις. Τουλάχιστον,, αυτό βλέπω εγω. Εχεις διατυπωση μια ιδεα περί εαυτου και την ακολουθείς. Σε εχω διαβασει και εχω δει το πως περιγράφεις τον εαυτό σου. Με αυτον τον τρόπο σκέψης δεν πας πουθενά. Αν θες να σου χαιδευουμε τα αυτακια και να σου λεμε ξανα και ξανα, τα πράγματα που πρέπει να κανεις, τα οποία τα γνωρίζεις, αλλα ΕΠΙΛΕΓΕΙΣ να μην τα πράττεις, αυτό δεν θεωρώ οτι βοηθάει. Ο ίδιος έχεις δηλώσει οτι μπορείς να ανεχτεις να ζησεις την υπόλοιπη ζωη σου κατα τροπο τετοιον, με αυτον που μας περιγράφεις εδω. Αυτή σου η δηλώση, δηλωνει παραιτηση και συμβιβασμο. Η ιδεα ότι "νταξει εν τελει θα μεινω ετσι, σιγα" . Ο συμβιβασμός είναι παραίτηση. 

Δεν ξερω τι αλλο να πω. Πραγματικά θα ήθελα να αρχίσεις να κανεις αλλαγες γιατί η μοναξια ειναι πολυ δύσκολη και σε κανέναν δεν αξιζει. Τωρα αν εσυ μου απαντησεις ότι εχεις συνηθίσει και δεν σε πειράζει,, τοτε θεωρησε οτι απο εμενα θα λαμβάνες ενα χαστούκι που θα ηταν ολο δικο σου, αν στεκοσουν μπροστα μου. Σταματα την αυτό λύπηση και ξεκινα τη δραση. 

Παράθεση:
Σχόλιο # 185 από __mikeman

Ελα τώρα, μη λέμε και ξελέμε.

Η θέση σου είναι ότι υπάρχει μια κατηγορία γυναικών, οι "οχι εμφανίσιμες" που, μην έχοντας άλλη επιλογή(δεν τις πλησίαζει δηλαδή κανένας?) θα "αναγκαστούν" ξεπέσουν σε εμένα. Κι εγώ θα κάνω παιχνίδι μαζί τους γιατί δεν έχω άλλη επιλογή.

Ε τώρα εσύ τις είπες "οχι εμφανίσιμες", εγώ το είπα ξεκάθαρα...για "μπάζωμα" δεν τις προορίζουμε?

Ξερεις, υπάρχει τεράστια διαφορά μεταξύ του "αυτά είναι τα στανταρντ μου οσον αφορά την εμφάνιση και δεν κάνω σκόντο", που θα ήταν προφανώς γελοίο αν το έλεγα εγώ, του "εχω κάποια στανταρντ αλλά θα κάνω ένα κάποιο σκόντο αν με ελκύει η προσωπικότητα", που και αυτό πάλι θα ήταν γελοίο αν το έλεγα εγώ, και του "χρειάζομαι κάτι, έστω το ελάχιστο, να με ελκύει εμφανισιακά ώστε να κάνω παιχνίδι και να μην είναι άδικο και για την κοπέλα"...που το βρίσκω λογικό να το λέω μέχρι και εγώ.

Και τελοσπάντων δεν καταλαβαίνω και πολύ καλά για ποια κατηγορία γυναικών ακριβώς μιλάμε...την σημερον ημέρα η συντριπτική πλειοψηφία κοντά στην ηλικία μου είναι τουλάχιστον χαριτωμένες...καμιά δεν έχω δει 400 κιλά, με μια ελιά στο πηγούνι σαν μπάλα ποδοσφαίρου, να φοράει κουρέλια και να βρωμάει...αν τη βρω τα ξαναλέμε...

26-29-31

# 187 στις 11/1/2019
author
Ανδρας / 58 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 3.672

Αυτο το τραγουδι γραφτηκε για αυτα τα κοριτσια που συζητατε...

Να ειστε σιγουροι οτι υπαρχουν και αγορια της συγνωμης

https://www.youtube.com/watch?v=1O7Si-AoURI

Ελενα συνεχιζεις να εισαι απολυτη και με ιδιαιτερο τροπο σε ολα τα ποστ και σε ολα τα θεματα...εσυ ξερεις την ζωη σου αλλα αν συνεχισειςετσι θα ερθει η στιγμη που θα μετανιωσεις για πολλα απο αυτα που θαχεις πει!!
Τα ιδια θα λεγα και στην κορη μου την μεγαλη που εισαστε συνομιληκεςαν ηταν τοσο απολυτη και καθετη...
Αρέσει στα μέλη ZHLIASOY, Mindthegap- και σε ακόμα 1 μέλος.

Sivilla_I

# 188 στις 11/1/2019
author
Γυναίκα / 52 / Ελεύθερη
Ιρλανδία

Δεν προσπάθησα να σε πείσω.

Απλώς διαφώνησα.

Παράθεση:
Σχόλιο # 171 από elenal12

Ας αφησουμε τις αποψεις μας να διαφερουν, ναι? 

__mikeman

# 189 στις 23/1/2019
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος
Σουηδία

Εντωμεταξύ είχα κανονίσει να βγώ με μια φοβερή και τρομερή...Σουηδοκινέζα το Σαββατο...αλλο να το λέω και άλλο να τη βλέπετε(εντωμεταξύ, εγώ το έχω πει - ΔΕΝ στελνω μηνύματα μονο σε "ομορφες". Καθε άλλο! Πως γίνεται και μονο τέτοιες μου απαντάνε).

Μιλάγαμε την Παρασκευή, της λέω "θες να βγούμε", μου λέει "Σαββατο μπορεί και να έχω δουλειά(η οικογένεια της έχει εστιατόριο), μπορεις σήμερα?" Εγώ Παρασκευή δεν μπορούσα γιατί δουλευα μέχρι αργά. Τελοσπάντων, κανονίζουμε για Σαββατο, αλλα το μεσημέρι με παίρνει και μου λέει "σορι, δε θα βγω γιατί έχω hangover απο χτες, κι επίσης δεν νομίζω να μας βγει σα ζευγάρι, ίσως μόνο φίλοι".

Συμπερασμα 1) Αμα σου λέει σήμερα, σήμερα! Get them while they're hot. H κοπελιά σήμερα ήθελε να βγει και να τα πιει...το χασες το κορμί πατριώτη!

Συμπερασμα 2) Εχουμε φτάσει στο σημείο να μας "βλέπουν σαν φίλους" μονο απο φωτο...και μη χειρότερα

Αρέσει στα μέλη Lena_7_, 26-29-31 και σε ακόμα 2 μέλη.

alisida

# 190 στις 23/1/2019
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.682

Το ""συμπερασμα 1) ""

θα το απεριπτα αγαπητε mike και θα εξηγησω το γιατι :Αν καποια γυναικα θελει να κανει πραγματι μια γνωριμια,θα περιμενει μια μερα .

..Δεν ειναι πολυ ...

Μη σου πω και περισσοτερες μερες

...Κατα τη γνωμη μου,η σουιδοκινεζα δε σε ειδε παρα για μια παρεα -οποιδηποτε- που ηθελε εκεινη την ωρα που γουσταρε να βγει

για εκεινη και μονο

.Οχι για να γνωρισει εσενα ή καποιον αλλο.

Αρέσει στο μέλος Lena_7_
I am Not a psychotherapist :)

__mikeman

# 191 στις 23/1/2019
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος
Σουηδία

Παράθεση:
Σχόλιο # 190 από alisida
Το συμπερασμα 1) θα το απεριπτα αγαπητε mike και θα εξηγησω το γιατι :Αν καποια γυναικα θελει να κανει πραγματι μια γνωριμια,θα περιμενει μια μερα ...Δεν ειναι πολυ ...Μη σου πω και περισσοτερες μερες ...Κατα τη γνωμη μου,η σουιδοκινεζα δε σε ειδε παρα για μια παρεα -οποιδηποτε- που ηθελε εκεινη την ωρα που γουσταρε να βγει για εκεινη και μονο .Οχι για να γνωρισει εσενα ή καποιον αλλο.

Ε και?

Εκείνη τη μέρα ήθελε μια (αντρική) παρέα να τα πιει.

Ασχημα θα μου έπεφτε?  

Α δε στο χω πει, μετά τις 3 τεκίλες...ομορφαίνω.

Αρέσει στα μέλη Lena_7_, 26-29-31 και σε ακόμα 2 μέλη.

Arxontoula_

# 192 στις 23/1/2019
author
Γυναίκα / 56 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Σταυρός
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 1.744

Μάικ, σου έχω προτζεκτάκι-δυναμίτη

• Συνεχίζεις δυναμικά στο Tinder
  • Κρατάς καλές και λεπτομερείς σημειώσεις
  • Γράφεις το βιβλίο (My life with Tinder - Adventures and mishaps of an expat)
  • Γίνεσαι διάσημος
  • Οι κοπελίτσες κάνουν ουρά για να σε γνωρίσουν
  • Γράφεις δεύτερο βιβλίο (Growing out of Tinder) με συμβουλές, tips n tricks
  • Γίνεσαι πλούσιος
  • Ούτε που μας θυμάσαι, εμάς που σου δώσαμε την ιδέα

Αρέσει στα μέλη Ndreee, Mindthegap- και σε ακόμα 3 μέλη.

alisida

# 193 στις 23/1/2019
author
Καζακστάν
Οκ,αν ειναι ετσι,απλα θα βγαινατε και στο τελος των τεκιλων θα σου ελεγε αυτο που σου ειπε την αλλη μερα στο τηλεφωνο..Ποιο το οφελος ?Θα μας εγραφες οτι σε απεριψε και αυτη και θα σ επιανε παλι καταθλιψη...Ισως να το ψαχνεις ποιες θελουν σχεση και ποιες οχι .Δεν ξερω με ποιο τροπο,με κουβεντα πρωτα ισως και οχι με την καλημερα "ποτε θα βγουμε "
Αρέσει στο μέλος Lena_7_

__mikeman

# 194 στις 23/1/2019
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος
Σουηδία

Παράθεση:
Σχόλιο # 192 από Arxontoula_

Μάικ, σου έχω προτζεκτάκι-δυναμίτη

• Συνεχίζεις δυναμικά στο Tinder
  • Κρατάς καλές και λεπτομερείς σημειώσεις
  • Γράφεις το βιβλίο (My life with Tinder - Adventures and mishaps of an expat)
  • Γίνεσαι διάσημος
  • Οι κοπελίτσες κάνουν ουρά για να σε γνωρίσουν
  • Γράφεις δεύτερο βιβλίο (Growing out of Tinder) με συμβουλές, tips n tricks
  • Γίνεσαι πλούσιος
  • Ούτε που μας θυμάσαι, εμάς που σου δώσαμε την ιδέα

Σιγα τις...περιπέτειες...

Αλλά πάντως ο,τι καινούριο γίνεται θα το γράφω εδώ...να έχω ένα journal βρε αδερφέ να σημείωνω την...προοδο μου, τρομάρα μου.

Αρέσει στα μέλη Lena_7_, Arxontoula_

26-29-31

# 195 στις 23/1/2019
author
Βρε παιδιά όλα τα αθλήματα θέλουν προπόνηση... Μάικ μην αφήνεις καμμια, βόλτα, ποτό, καφέ, και αστες να θέλουν και να νομίζουν οτιδήποτε, κερδισμένος θα βγεις μέχρι να βρεθεί αυτή που θα γίνει το κλικ...Μαζευε εμπειρίες .
Αρέσει στα μέλη Lena_7_, Mindthegap- και σε ακόμα 2 μέλη.

alisida

# 196 στις 23/1/2019
author
Καζακστάν

Ποια προπονηση αγαπητε 26 κτλ...

Εδω ο φιλος μας εχει καει στο ζεσταμα ,ουτε προπονηση ουτε παιχνιδι βλεπω 

Παράθεση:
Σχόλιο # 195 από 26-29-31
Βρε παιδιά όλα τα αθλήματα θέλουν προπόνηση... Μάικ μην αφήνεις καμμια, βόλτα, ποτό, καφέ, και αστες να θέλουν και να νομίζουν οτιδήποτε, κερδισμένος θα βγεις μέχρι να βρεθεί αυτή που θα γίνει το κλικ...Μαζευε εμπειρίες .

Mindthegap-

# 197 στις 23/1/2019
author
Γυναίκα / 45 / Σε σχέση
Ιαπωνία
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 3.995

Παράθεση:
Σχόλιο # 193 από alisida
Οκ,αν ειναι ετσι,απλα θα βγαινατε και στο τελος των τεκιλων θα σου ελεγε αυτο που σου ειπε την αλλη μερα στο τηλεφωνο..Ποιο το οφελος ?

Οτι θα περνουσε μια  βραδυα με μια γυναικα, συζητωντας, γελωντας, ή δεν ξερω γω τι αλλο θα εκαναν...

Και πως να ξερει δηλαδη  καποιος αν θελει να κανει σχεση μαζι σου αν δεν σε γνωρισει ;;; 

Θα το εχεις συμφωνησει απο πριν;;

Μα τι λες..;;;

Αρέσει στα μέλη Lena_7_, 26-29-31

alisida

# 198 στις 23/1/2019
author
Καζακστάν

Μα η συγκεκριμενη κοπελα δεν ηθελε να κανει γνωριμια .

Ηθελε απλα να βγει να πιει.

Αν ηθελε γνωριμια,ασχετα με ποιον βγηκε την παρασκευη,θα εβγαινε και με τον mike ,το σαββατο να εχει αποψη.

Παράθεση:
Σχόλιο # 197 από Mindthegap-

Οτι θα περνουσε μια  βραδυα με μια γυναικα, συζητωντας, γελωντας, ή δεν ξερω γω τι αλλο θα εκαναν...

Και πως να ξερει δηλαδη  καποιος αν θελει να κανει σχεση μαζι σου αν δεν σε γνωρισει ;;; 

Θα το εχεις συμφωνησει απο πριν;;

Μα τι λες..;;;

__mikeman

# 199 στις 23/1/2019
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος
Σουηδία

Παράθεση:
Σχόλιο # 193 από alisida
Οκ,αν ειναι ετσι,απλα θα βγαινατε και στο τελος των τεκιλων θα σου ελεγε αυτο που σου ειπε την αλλη μερα στο τηλεφωνο..Ποιο το οφελος ?Θα μας εγραφες οτι σε απεριψε και αυτη και θα σ επιανε παλι καταθλιψη...Ισως να το ψαχνεις ποιες θελουν σχεση και ποιες οχι .Δεν ξερω με ποιο τροπο,με κουβεντα πρωτα ισως και οχι με την καλημερα "ποτε θα βγουμε "

Τελοσπάντων Αλυσίδα κάποια στιγμή πρέπει να το αποδεχτώ ότι δεν είμαι...σέξι αγόρι και η ότι κατάληξη των περισσότερων γνωριμιών θα είναι αυτή. Και αν τύχει κάτι περισσότερο θα είναι ευχάριστη έκπληξη.

Εντωμεταξύ, καλή και η "προπόνηση", έστω κι αν είναι να τα πίνεις για μια βραδιά με μια γκόμενα...έχω κάτι καλύτερο να κάνω??

Αρέσει στα μέλη Lena_7_, 26-29-31

26-29-31

# 200 στις 23/1/2019
author

196#αλισιδα

Ειναι η οπτική που βλέπει ο καθένας τα πράγματα αγαπητή... Εγώ ας πούμε τα βλέπω σαν εμπειρίες, για αυτό λέω στον Μάικ να μην αφήνει τπτ. Έχω βγει ραντεβού από δω μέσα (ασχολίαστο τί είδα σε σχέση με αυτό πού είχε πλασάρει) αλλά μια χαρά ήπιαμε τον καφέ μας μιλήσαμε γελάσαμε και αποκόμισα γνώσεις που θα χρησιμοποιηθούν στα επόμενα ραντεβού... Όλα για το παιχνίδι γίνονται
Αρέσει στα μέλη alisida, Lena_7_
Επιλέξτε σελίδα: (1-14)
Σελίδες Αρχική«567891011121314
Δεν μπορείτε να απαντήσετε