Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Πηγε με την κολλητη του

Σελίδα : 1

Nikoleta101

# 1 στις 10/9/2018
author
Γυναίκα / 23 / Ελεύθερη
Ελλάδα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 4
'Aρεσαν+: 0%

Πηγε με την κολλητη του

Θα ηθελα τη γνωμη σας για ενα θεμα που με απασχολει τον τελευταιο καιρο..ματαρχην ειμαι 20 στα 21 και ειχα σχεση με ενα παιδι 4.50 χρονια..να σημειωθει ηταν η πρωτη μου σχεση και ο πρωτος μου ερωτας γενικα..οταν τον γνώρισα δεν ενθουσιαστικα αλλα πσο περνοθσε ο καιρος τον ερωτευομουν ολο και περισσοτερο..βασικα ειμασταν τρελαμενοι ο ενας για τον αλλον..ειχαμε πολλα θεματα στην σχεση μας η αληθεια ειναι με το μεγαλυτερο τοτε οτι δεν ηθελα να προχωρισουμε σεξουαλικά αλλα οταν "λυθηκε"αυτο το κομματι ημασταν καταπληκτικά με μικροπροβληματα οπως η καθε σχεση αλλα ειμασταν ερωτευμενοι..βεβαια οταν μαλωναμε κατεληγε οτι εγω εφταιγα και τελος πάντων εγω κατεληγα να του λεω συγνωμη και να τρεχω απο πισω του ΣΥΝΕΧΕΙΑ..επειδη ζουμε και σχετικα σε μικρη κοινωνια πανω κατω ολοι γνωριζομαστε και στους φιλους μας ειχανε ως παραδειγμα γιατι τοσα χρονια μαζι δεν χωρισαμε ποτε κολλημενοι ο ενας με τον αλλον ερωτευμενοι αλλαα... τον τελευταιο καιρο μαλωναμε συχνα πραγματα που πιο πριν δεν ειχα προβλημα και δεν εδινα σημασια τωρα πια αρχισαν να με ενοχλουν στο σεξουαλικο μπορω να πω οτι ρουτινιασαμε και τελως παντων προσπαθουσαμε να τα ξεπερασουμε ολα αυτα ρουτινα καθημερινοτητα δουλεια..εγω δουλεια σπιτι διαβασμα για πανελληνιες 2 φορα μπορω να πω οτι χασαμε αυτο το ξεχωριστο που μας κρατησε τοσα χρονια..πριν λιγους μηνες αρχισα να τον ρωταω αν με εχει απατησει γτ δεν ξερω αυτο διαισθανομουν λεω 4 χρονια δεν μπορει ουτε 1 φορα??κατι μεσα μου το ελεγε..μου ειπε οτι με απατησε 1 φορα ειχε βγει με τους φιλους του μεθυσε και πηγε με μιααγνωστη  κοπελα και δεν την ξαναειδε μετα..οταν μου το ειπε στεναχωρηθηκα θυμωσα του ζητησα λεπτομερεις ποτε ακριβως πως την λεγανε κτλπ αλλα δεν μου απαντησε ποτε ακριβως ποτε με ποια κτλ παντα ηταν ασαφης..δεν ξερω η αληθεια δεν τον πολυπιστεψα ηξερα οτι κατι μου εκρυβε αλλα τον συγχωρήσα γτ τον αγαπουσα..μετα απο καποιους μηνες τωρα τον αυγουστο εμαθα απο ενα παιδι  που ερχοταν εκει που δουλευα και καναμε λιγο παρεα για το αγορι μου και για μια κοπελα που εκεινος εβγενε παλια..την ΚΟΛΛΗΤΗ του αγοριου μου..οτι οταν ηταν μαζι ειδε καποιες περιεργες κινησεις και τους ρωτησε και εκεινη ειπαν ναι μου αρεσει ο...να μου αρεσει η...οταν μου το ειπε το παιδι εγω εμεινα..δεν τον πιστεψα ειλα αποκλειετε να μου το εκανε αυτο να με κοροιδευε..εγω αυτη την κοπελα την ηξερα σχεδον απο την αρχη της σχεσης μας.βγαιναμε ολοι μαζι για ποτο για καφε στα γενεθλεια της πηγεναμε για ψηστηρια πηγα σπιτι της πολλες φορες πηγα εκει που δουλςυε της καμαμε παρεα και γενικα φενοντουσαν απλα φιλαρακια..δεν μπηκα ποτε σε υποψιες..σκεφτη μα τι χαζη που ημουν οτι δεν γινετε να πηγενει μαζι της και να βγαινουμε ολοι μαζι μετα..αλλα ετσι ηταν πριν 2 χρονια περιπου ειχανε μια ερωτικη σχεση για 3 με 4 μηνες ολα ξεκινησαν οταν βγηκανε παρεα σε ενα κλαμπ ηπιανε γινανε χαλια και εγινε οτι εγινε..αυτος δικαιολογηθηκε οτι του πηρε το μυαλο και ενιωθε τυψεις αλλα δεν μπορουσε να σταματησει..μετα απο 3 4 μηνες αυτη ειπε οτι εχει αξιοπρεπεια και πρεπει να διαλεξει ανμεσα σε αυτην και σε εμενα και αυτος της ειπε οτι με αγαπαει και δρν θελει να με χασει και το τελειωσανε αλλα δεν σταματησαν να ειναι "φιλαρακια"μετα απο ολο αυτο αν και σταματησαν να βλεποντουσαν  ερωτικα εξακολουθουσαμε να βγαινουμε ολοι μαζι και κανουμε παρεα..δηλαδη τι να πω δεν μπορω να  συνειδητοποίησω οτι με κοροιδευε μεσα στα μουτρα μου οτι δεν πηρα χαμπαρι και γενικα οτι ημουν τοσο χαζη..εγω εκανα τα παντα για αυτον ημουν διπλα του και στα ευκολα και στα δυσκολα δεν τον απατησα ποτε ουτε γυρισα να κοιταξω κανεναν αλλο παρα τα προβληματα που ειχαμε ειδικα τον τελευταιο καιρο και εκεινοςτοσοευκολα πηγε με αλλη

matakiamou00

# 2 στις 10/9/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Η κολλητή!? Που καταλήγει πριν ή μετά στο κρεβάτι του κολλητού!? Ακόμα και αν έχει σχέση...Επειδή γνωρίζω πως είναι όταν το μαθαίνεις.Μεσα στα μούτρα δεν λες τίποτα τραπέζια δώρα κ.τ.λ που τα πας αυτά.Εις υγείαν του κορόιδου. Στην ζωή είναι ξεπέρασε το όσο μπορείς. Μικρή είσαι ευτυχώς συνεχισε την ζωή σου δεν αξίζει να έχεις έναν άντρα που στα δύσκολα σας έχει το κρεβάτι της κολλητής (μπούρδες ) για παρηγοριά.Η κολλητή δε κενό άτομο που θέλει και άντρα και τον κολλητό της δεν νομίζω να έμεινε απραγη τόσο καιρό τόσα χρόνια κάτι θα είχε.Να σαι σίγουρη δεν έγινε ξαφνικά ένα βράδυ τα μηνύματα κια τα κρυφά ήταν πάντα από πιο πριν...ίσως και για αυτό να μαλώνετε συχνά...του σταθηκες είπες δεν θα άφηνε πότε μια που του στάθηκε πραγματικά...το συμφέρον αγαπητή πάνω από όλα η άλλη τις ορέξεις του.Χωρια που ήταν αφροδισιακό και για τους δύο κάνουν παιχνίδι με μυνηματα μπαινοβγαινουν στα σπίτια και νιώθουν ότι κάνουν κάτι σημαντικό με το να παίζουν με τις ζωές των συντρόφων τους.Αυτα τα άτομα πάντα μόνα μένουν...στο τέλος γιατί αυτό θέλουν...ο κομπλεξισμος δε  δίνει και  περνει.Προχωρα  την ζωή σου...την επόμενη φορά  με άτομα  που θα  σε γεμίζουν και όχι με κενά άτομα που προσπαθούν  με αυτό τον τρόπο πληγωνοντας άλλους να καλύψουν τις ορμές της ανωμαλίας τους. Δεν αξίζει...εμπειρία πάνε παρακάτω.

alisida

# 3 στις 10/9/2018
author
Γυναίκα / 51 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Υμηττός
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 8.440

Ετσι ειναι κοριτσι μου,αν συγχωρεις ενα κερατο,μετα τρως κι αλλα !!! ... ...

Στα σοβαρα τωρα, αυτο που μου εκανε εντυπωση στην αφηγηση σου δεν ειναι το κερατο αλλα το οτι καθε φορα που μαλωνατε καταληγατε στο οτι φταις εσυ ...Αυτο δεν μ καθεται καλα ..

.Και ποιος ο λογος στα 20 να κυνηγας το πλι του αλλου οταν ο ιδιος δεν το σεβεται και δεν το χρησιμοποιει σωστα ?..Στις πανελληνιες πως πηγες ? Κυνηγησε το να περασεις καπου ευκαιρια να φυγεις και απο την κλειστη κοινωνια που σου δημιουργει προβληματα .

..( ακου εκει προβλημα το οτι δεν ηθελες να ολοκληρωσετε ..και το λες οτι " λυθηκε " ...φανταζομαι οτι και τα υπολοιπα θεματα σας ηταν αναλογου εγωιστικου απο την πλευρα του επιπεδου ε ??)

...

Αρέσει στα μέλη Persefoni__, somebody961

Nikoleta101

# 4 στις 10/9/2018
author
Γυναίκα / 23 / Ελεύθερη
Ελλάδα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 4
Απλως μετα απο τοσα που περασαμε μαζι(κοντεψαμε να πεθανουμε σε αυτοκινητιστικό ατυχημα,οταν ο ιδιος ειχε πεσει με το μηχανακι και ενω πήγαινα ακομα σχολειο και πλησιαζαν οι μερες να δωσω πανελληνιες ημουν συνεχως επι εβδομαδες διπλα του και πολλες αλλες ευτιχισμενες στιγμες ολα αυτα τα χρονια)και ωραια ας δεχτω οτι εχασε το μυαλο του πως γινετε ενω υποτιθετε οτι με αγαπαει να με κοροιδευει βγαινοντας λαι κανοντας παρεα με αυτο το ατομο δηλαδη δεν ενιωθε καθολου ενοχες??λιγοτερο θα με πειραζε αν μου ελεγε ειχα μια παραλληλη σχεση λιγους μηνες με μια αγνωστη παρα ολη αυτη η κοροιδεια μεσα στο προσωπο μου..αν δεν ηταν το συγκεκριμενο παιδι πιθανοτατα δεν θα το μαθαινα..και οταν ρώτησα το πρωην τωρα αγορι μου αν θα μου το ελεγε μου ειπε οτι δεν πιστευε οτι θα το μαθω ποτε για αυτο και δεν θα μου το παραδεχοταν..μονο που σκεφτομαι τις γελοιότητες για τις οποιες μαλωναμε και φυσικα ηταν επακόλουθο οτι θα εφταιγα εγω και ποσες φορες ζητησα συγνωμη για πραγματα που δεν πιστευα οτι ειχα αδικο μονο λαι μονο για να μην θυμωσει και χωρησουμε τρελαίνομαι..παρόλα τα αρνητικα του(ηταν πολυ εγωιστης και ξεροκεφαλος πιστευε οτι αυτο που σκέφτεται ειναι και το σωστο)εγω τον λατρεψα τον ερωτεύτηκα στην συνεχεια τον αγαπησα(οπως και αυτος υποθετω)αλλα τον δεχτηκα με τα προτερήματα και με τα ΕΛΑΤΤΏΜΑΤΑ του..δεν προσπαθησα να αλαξω τον χαρακτηρα του οπως προσπαθησε πολλες φορες να κανει αυτος σε εμενα γτ οπως ελεγε θα ηταν καλυτερα για εμενα και οτι ετσι θα βελτιωνα τον χαρακτηρα μου(αυτο μου το ελεγε επειδη γενικα ειμαι πιο κλειστη σαν χαρακτηρας και οχι πολυ κοινωνικη κατι που αυτος ειναι στο επακρων και τον ενοχλουσε)Αλλα οταν εμαθα οτι με απατησε με την κολλητη του και τον ρωτησα αρχικα γενικα τι γνωμη εχει για τις σχεσεις μεταξυ αγοριων και κοριτσιων αν υπαρχει φιλια μεταξυ τους(απεφευγε συστηματικα να με απαντήσει λαι εκει το καταλαβα αμεσως οτι κατι παίχτηκε)και σρη συνεχεια τον ρωτησα ευθεως και δεν το οαραδεχτηλε αμεσως πρωτα ειπε οχι μετα ειπε εγινε μια φορα αλλα οταν καταλαβε οτι εγω ηξερα τα παντα το παραδεχτηκε..μετα φανταζεστε ζητησε συγνωμη ειπε οτι περασαν 2 χρονια και το μετανιωσε οτι δεν θα το ξανακανει οτι αυτη του πηρε το μυαλο και ηταν η πρωτη φορα νομιζω που ρον ειδα να κλαιει ετσι και να με παρακαλαει αυτος να τον συγχωρεσω..αλλα ειπαμε ως εδω εχω ανεχτει πολλα αλλα αυτο δεν μπορω να το προσπερασω ετσι απλα..δηλαδη εγω τοσα χρονια γτ δεν κοιταξα κανεναν γυρω μου??γτ δεν ρον απατησα ενω ειχα τοσες ευκαιριες??ακομα και σε περιοδους που δεν τα πηγαιναμε καλα δεν μου περασε απο το μυαλο ποτε.. αυτος πως πηγε τοσο ευκολα με καποια αλλη για τοσους μηνες χωρις να σκεφτει εμενα και την σχεση μας??εχει περασει σχεδον ενας μηνας απο τοτε που χωρισαμε και ανα λιγες μερες με περνει τηλ ερχεται εξω απο το σπιτι μου και εγω πια δεν ξερω τι να κανω

panagiotismp90

# 5 στις 10/9/2018
author
Ανδρας / 31 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.650
νικολετα που θελις να περασεις?τι λεει απο εμφανιση η κολητη? ειναι νοστιμη?αμα του πεις να την κοψει απο φιλη το δεχεται?

matakiamou00

# 6 στις 10/9/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Έκανες πάρα πολλά απαντάς μόνη σου στα ερωτήματα σου...έρχεται γιατί καμιά δεν του φέρθηκε όπως εσύ...και το ξέρει. Ανεχτηκες το άδικο προς εσένα και...ήδη ήξερε ότι σε αδικούσε και όμως το συνέχισε...ήθελε να σε άλλαξει και!? Επειδή ήσουν κλειστή!? Μπα είδες και τον ίδιο τι έκανε με τόσο άνοιγμα.Εισαι μικρή κάποια πράγματα δεν μπορούν να απαντηθούν γιατί δεν θα τα καταλάβεις.Ξανα φτιάξε την ζωή σου με κάποιο παιδί που θα σε σέβεται.Ακομη και αυτό που σου είπε ότι δεν θα στο έλεγε γιατί δεν περίμενε να το μάθεις ποτέ...να όμως που βρέθηκε αυτό το παιδί και σου είπε όλη την αλήθεια γιατί υπάρχουν και ατομα που όταν βλέπουν το δούλεμα κάθονται και λένε ως εδώ πρέπει να μαθει την αλήθεια.Ενα μπράβο...!Κάτσε και σκέψου τι θέλεις να κάνεις από δω και πέρα με την ζωή σου,τις σπουδές, την δουλειά και τους φίλους σου.Μακρια,οι απαντήσεις του έδιξαν ότι σκεφτεται και θα σκεφτεται μόνο τον εαυτό του.Το έριξε το φταίξιμο στην κοπέλα.Ρωτα την κοπέλα πως ένιωθε με τα μηνύματα του...και τι της έλεγε...θα παρεις μια απαντηση απο την ιδια που δεν θα σαρεσει...άσε τα το τι περάσατε έχεις ακόμη να μάθεις...ο άνθρωπος από τώρα είναι παρτάκιας και λέει ψέματα το παραδέχτηκε εφόσον είχες απόδειξης...Θέλεις τέτοιο άντρα δίπλα σου!? ξεκινά σπουδές!? Ξεκινά δουλειά !? Ξεκινά να βγαίνεις!? Κάνε πράγματα της ηλικίας σου.Αν το παίξει και ζόρικος ενημέρωσε κάποιον από την οικογένεια σου να δεις τι καλά θα μαζευτεί και θα τρέξει στην κολλητή να τον παρηγορισει...να ρίξουν ένα αδελφόποιημενο(bro) κρεβάτι.Πιστεψε με ίσως το έχω ξανά αναφέρει ΑΝ είχες κολλητό ή αντρα φιλο που θα βγαινατε θα σου κάνε κάτι σκηνές...ενω ο ιδιος θα έκανε την αδελφοποιηση(bro)με την κολλητή μια χαρά.

https://m.youtube.com/watch?v=VgoAo1voLbQ

alisida

# 7 στις 10/9/2018
author

@Nikoleta

Αν δεν εχεις ακουσει τη φραση " χειριστικη συμπεριφορα" γκουγκλαρε και διαβασε μερικα αρθρα ...Ο,τι διαβασεις θα το αναγνωρισεις στη συμπεριφορα του απεναντι σου ..,Ακομα και τα δακρια μετανοιας και το οτι σε θελει πισω ...Δεν σε αγαπαει ,απο εγωισμο το κανει για να εχει την ικανοποιηση πως θα κανεις παλι αυτο που θα σου πει ...Αυτα τα ατομα ετσι φερονται ,σε φορτωνουν ενοχες οτι φταις ,οτι δεν τους καταλαβαινεις ,οτι οσα ασχημα κανουν εις βαρος σου εσυ τα προκαλεις να το κανουν ...Δειξτου τα δοντια σου ( και μισ κλωτσια δε θα ηταν ασχημα) και φυγε μακρια ...Η υπερβαση του οριου ταχυτητας στην περιπτωση αυτη επιβαλεται ...Μη μασας και στειλτον στο διαολο
Αρέσει στα μέλη Persefoni__, Eimai_

somebody961

# 8 στις 10/9/2018
author
Ανδρας / 60 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από alisida

Μη μασας και στειλτον στο διαολο

Αρχάγγελε;   

alisida

# 9 στις 11/9/2018
author

αυτοδιοριστηκα γραμματεας του αγαπητου μας Αρχαγγελου ,αφου εδω χρειαζεται η ατακα του .

Παράθεση:
Σχόλιο # 8 από somebody961

Αρχάγγελε;   

Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost