Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ο άντρας μου θέλει να φροντίζω εγώ για όλα

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

trocadero

# 21 στις 18/9/2018
author
Γυναίκα / 58 / Σε σχέση
Ελβετία
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 86
'Aρεσαν+: 0%

Οι ώρες εργασίες στο σπίτι δεν μετριούνται ? Που μάλιστα ειναι και χωρίς μισθό και ωράριο. 

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από frog13

Ισότητα δηλαδή .. Δίκαιο ακούγεται... 

Γυρνάει στις 7 το βράδυ από το πρωί δουλεύει δηλαδή πόσες ώρες; 

Και πόσες εσύ; 

Χρηματικά τι προσφέρει εκείνος στο σπίτι Σας; 

Και πόσα εσύ ; 

Δία την εύρεση τού δικαίου δηλαδή... και της ισότητας, κάποια μονάδα μέτρησης νομίζω είναι αναγκαία.. 

Αρέσει στο μέλος alisida

agaph40

# 22 στις 18/9/2018
author
Γυναίκα / 69 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 650

Παράθεση:
Σχόλιο # 21 από trocadero

Οι ώρες εργασίες στο σπίτι δεν μετριούνται ? Που μάλιστα ειναι και χωρίς μισθό και ωράριο. 

δυστυχως για πολλους (μη πω για τους περισσοτερους) η δουλεια στο σπιτι θεωρειται καθηκον και υποχρεωση

Αρέσει στο μέλος panagiotismp90

anassa_

# 23 στις 18/9/2018
author
Γυναίκα / 58 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 3.136

Η Καλλιρρόη μπουχος  

Τρολλοθηκαμε πάλι!!!  Εγώ θα προσλαβω υπηρέτη δε μπορώ κουραστικα  μαύρο όμως, δεν εχω για ενσηματα ...  για αντάλλαγμα θα σιδερωνω μόνη μου ... ( σιγά  ) 
... έχει καιρό να γράψει κάποιος κάτι αστείο εδώ μέσα... άμα πιά 
Αρέσει στα μέλη ZHLIASOY, alisida και σε ακόμα 1 μέλος.

KALLIROH1980

# 24 στις 18/9/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
@frog13 δούλευω από τις 6μιση το πρωί μέχρι τις 10 το βράδυ κ εντός κ εκτός σπιτιού. Κ Σάββατο κ Κυριακή. Οι ώρες εντός σπιτιού δεν αμείβονται. @panagiotis90 είμαι εξουθενωμένη κ θυμωμένη μαζί του κάθε μέρα. Κοκό σπάνια@sivilla_l δεν περισσεύουν χρήματα[email protected] ίσως να είναι κ αυτό . Επίσης κι ένα μπράβο μπορεί να με μαλάκωνε@wish ασχολείται πολύ λίγες ώρες την εβδομάδα με τα παιδιά. Όταν έρχεται έχουν γίνει όλα. Κ διάβασμα κ δραστηριότητες κ παιχνίδι. Τα κάνει μπάνιο μερικές φορές

Andreass66

# 25 στις 18/9/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Η επιβολή του ισχυρότερου. Παντού συμβαίνει. Και έτσι πρέπει...κάποιοι πρέπει να τρέχουν πιο γρήγορα από άλλους... χαχαχα

frog13

# 26 στις 18/9/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Άμα τα κάνει μπάνιο περίμενε να δεις μικρά είναι ακόμα...κι αν είναι δύο... 

Έρχονται φροντιστήρια (3000 ετησίως)Σίτιση( 1500) δραστηριότητες (500-1500),σιδεράκια 3000 έκαστος, ρουχισμός 500 έκαστος, κινητά, ταμπλέτες, διακοπές και λίγα λέω δηλαδή κι όλα αυτά μέχρι το λύκειο γιατί αν πιάσουμε τα φροντιστήρια σπουδών και τις ίδιες τις σπουδές θα έχουμε να λεμε...

Ο άντρας σου που καμιά οικονομική στήριξη από εσένα φαντάζομαι δεν θα έχει (πόσα βγάζεις 300-400θα μπορούσε να αισθάνεται ένας δούλος όπως εσύ, ειδικά αν απουσιάζει και η δική σου στοργή και αγάπη όπως διαβάζω...που θα τρέχει από το πρωί να εξυπηρετήσει τα έξοδα της οικογένειας...

Συνελθε λοιπόν, κόψε την κλάψα η επιλογή να κάνεις οικογένεια χρειάζεται την στήριξη σου, δεν δουλεύεις για κανένα αφεντικό πάρα μονάχα για τα παιδιά που έφερες στον κόσμο...πόσο δηλαδή κοστολογείς την φροντίδα των παιδιών σου; 

Υπ όψιν ότι αν το συνεχίσεις και ο κυριουλης την κοπανησει τις ίδιες δουλειές θα κάνεις σπίτι σου αλλά χωρίς την οικονομική προσφορά του και την συμπαράσταση αλλά μόνη σου..

Μετά τις 7 στοπ δεν χρειάζεται να γίνεστε κομμάτια, βρείτε χρόνο και για τους εαυτούς σας, την αγάπη σας και κάντε κάτι μαζί πού να σας ευχαριστεί!

syntrofissa-Klelia

# 27 στις 19/9/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 26 από frog13

φροντιστήρια (3000 ετησίως)

Σίτιση( 1500)

δραστηριότητες (500-1500),

σιδεράκια ( 3000 έκαστος )

ρουχισμός( 500 έκαστος )

κινητά, ταμπλέτες, διακοπές και λίγα λέω δηλαδή κι όλα αυτά μέχρι το λύκειο γιατί αν πιάσουμε τα φροντιστήρια σπουδών και τις ίδιες τις σπουδές θα έχουμε να λεμε...(... €)

"γεια στα χερια σου !"," τι ομορφα που μυριζει το σπιτι! ","ευχαριστω για τα ρουχα που μου επλυνες- σιδερωσες !","σου παει αυτο το ρουχο", "ωραια ετσι τα μαλλια σου" ... ( τσαμπα )

panagiotismp90

# 28 στις 19/9/2018
author
Ανδρας / 30 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.624

το φαι το κανεις απ το βρααδυ ροη?

alisida

# 29 στις 19/9/2018
author
Γυναίκα / 50 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 8.201

Δεν ειναι και κακο αυτο που γραφεις 

αλλα να φανταστω οτι σε αυτη την περιπτωση,εκεινος θα ακουει αντιστοιχα :

"Ευχαριστω που μας στηριζεις οικονομικα"

" ευχαριστω που ασχολεισαι με τα δρομολογια των φροντιστηριων",,,

"βγες μια βολτα με τους φιλους σου να ξεσκασεις"...

ή

Αγαπη μου σημερα θα εχουμε τρελλο σεξ,αγορασα καινουρια στριγκακια"

...

και αλλα τετοια και οχι μονο γκρινια 

..το δικαιο να λεγεται !!

Παράθεση:
Σχόλιο # 27 από syntrofissa-Klelia

"γεια στα χερια σου !"," τι ομορφα που μυριζει το σπιτι! ","ευχαριστω για τα ρουχα που μου επλυνες- σιδερωσες !","σου παει αυτο το ρουχο", "ωραια ετσι τα μαλλια σου" ... ( τσαμπα )

Dimitrisssss777

# 30 στις 28/3/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Για κάνε ότι τόν παρατάς και φεύγεις και φύγε για λίγο... εκεί να δεις ενεργοποίηση... νέφτι θα βαλειιι
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost