Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Συμβουλές

Σελίδα : 1

Mpiafriday

# 1 στις 7/10/2018
author
Γυναίκα / 25 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1
'Aρεσαν+: 0%

Συμβουλές

Γεια σας Καλησπέρα Είμαι σε μία πολύ δύσκολη φάση της σχέσης μου ο σύντροφός μου δεν είναι πια ερωτευμένος μαζί μου Νιώθω πολύ μόνη μου σχεδόν δεν μιλάμε καθόλου έχω κάνει πάρα πολλά λάθη και μετανιώνω για αυτά έχουμε έχ έχουμε να βρεθούμε αρκετές μέρες και Όταν βρισκόμαστε σχεδόν δεν μιλάμε και μετά ξαναβρισκόμαστε πάλι από αρκετές μέρες με παίρνει ένα τηλέφωνο το βράδυ και αυτό είναι καθαρά για τα τυπικά ήταν ένας πολύ όμορφος έρωτας είμαστε τέσσερα χρόνια μαζί Εγώ είμαι ακόμα ερωτευμένη μαζί του

anassa_

# 2 στις 7/10/2018
author
Γυναίκα / 59 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 3.136

Ήταν  ... πάει πέρασε    18 - 22  δεν είναι λίγο,  θα το θυμάσαι με αγάπη  ... 

Καλή  ενηλικίωση και ουσιαστικά!   

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Mpiafriday

Συμβουλές

Όταν βρισκόμαστε σχεδόν δεν μιλάμε και μετά ξαναβρισκόμαστε πάλι από αρκετές μέρες με παίρνει ένα τηλέφωνο το βράδυ και αυτό είναι καθαρά για τα τυπικά ΗΤΑΝ ένας πολύ όμορφος έρωτας   είμαστε τέσσερα χρόνια μαζί Εγώ είμαι ακόμα ερωτευμένη μαζί του

Αρέσει στα μέλη somebody961, alisida και σε ακόμα 1 μέλος.

Aggelo

# 3 στις 7/10/2018
author
Ανδρας / 51 / Σε διάσταση
Ν. Ηλείας / Τραγανό
Θέματα: 26
Απαντήσεις: 7.094

Mpiafriday υπαρχει κανας λογος στα 22 να ζεις τετοιες καταστασεις,ερωτες τελειωμενους,που δεν σου προσφερουν απολυτως τιποτα εκτος μια αναμνηση...
αν δεν αγαπησεις τον εαυτο σου περιμενεις να πας μπροστα...? αν σε ευχαριστει να ζεις στη μαυριλα
συνεχισε, ο αλλος θα κανεις τη ζωαρα του να ξερεις, και εσυ κατσε στη μιζερια αντι να πας παρακατω
ΧΤΕΣ !

sokolatakis

# 4 στις 8/10/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Τα λάθη πληρώνονται μικρούλα..αλλά και χωρίς αυτά..δεν μαθαίνεις...με τον επόμενο θα είσαι καλύτερη!

elenal12

# 5 στις 8/10/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Καλησπέρα!

Θεματοθετρια, σε χωρίζει χωρίς λόγια. Καλό θα ήταν, σιγά σιγά να το παίρνεις απόφαση, πριν φτάσεις σε σημείο να κάνεις σαν υστερικια και να χάσεις κάθε αξιοπρέπεια..

Φυγε..

Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε