Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!
Θα παίρνατε τα βουνά?

Επιλέξτε σελίδα: (1-6)
Σελίδες 123456

Sivilla_I

# 21 στις 19/10/2018
author
Γυναίκα / 52 / Ελεύθερη
Ιρλανδία
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2.026
'Aρεσαν+: 0%
Νουγκατίνα
μπλακ φόρεστ
μια πάστα πάντως επιβάλλεται!
(που θα μας βάλεις και στη θέση μας. φύλλο. ε φύλλο)

Sourya

# 22 στις 19/10/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Δεν λεω ..εχεις κι εσυ τα δικια σου, αλλα βρε παιδακι μου εισαι πολυ παρεξηγιασαρης. Αν ειμασταν ολοι ετσι εδω μεσα δεν θα υπηρχε το φορουμ θα το ειχαμε αποτελειωσει.Νεος εισαι ακομη θα μας μαθεις, δεν το κανουμε απο κακια ,μπες και διαβασε και αλλα θεματα . Απο ερωτες ξεκινουν και στο τι θα φαμε σημερα καταληγουν

Παράθεση:
Σχόλιο # 17 από RoadShow
Αγαπητή μου sourya δεν μάλωσα κανέναν, απλά έβαλα τα πράγματα σε μια σειρά εκτός αν θεωρείτε ότι για χάριν κάποιων κυριών θα πρέπει νά επιτρέπουμε την ασυδοσία. Ποιος είναι αυτός που δηλώνει άμοιρος ευθυνών δηλαδή, τι είμαστε εδώ μπαίνουμε κάνουμε το κομμάτι μας και φεύγουμε? Ακούστε κάνεις δεν είναι υποχρεωμένος να παρακολουθεί και να σχολιάζει κανέναν με το ζόρι. Τώρα όσων αφορά τους τρόπους ορισμένων οι οποίοι εκμεταλλεύονται το φύλλο, κατάσταση κτλ και λειτουργούν ασύδοτα λυπάμαι αλλά θα μπαίνουν στη θέση τους. Κυρίες δεν είστε μόνο στα εύκολα, κυρίες να είστε σε όλα!!! Και στο κάτω κάτω δεν μπήκα εδώ μέσα για να στοχοποίηθω από κάποιες "κυρίες". Α και να μην ξεχάσω το πασίγνωστο, ( κράζεις-θαυμάζεις) Ο νοών νοείτω.

sokolatakis

# 23 στις 20/10/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Και ως συνήθως...καθε " σήμερα"...τρώμε πάντα το ίδιο φαγητό..χυλοπιτα

sAvArA

# 24 στις 20/10/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Μ αρεσει η Μεγαλη πολη!!

Η επαρχια , επειδη εχω ζησει, μου "δινει" την φθορα της επαναληψης...Η επαρχια σε "θελει" να σαι " ιδιο υλικο" καθημερινα...Η Μ. πολη Σου δινει την ανοικειωση...Η Μ.πολη Σου δινει την "ποιηση" του μαστορεματος Σου...Την αεναη επανακατασκευη Σου με την βοηθεια των υλικων Σου...Η επαρχια ειναι κλειστη ..Θελω την Μ. Πολη και εξορμησεις στην επαρχια..Θελω το μεγαλο χωνευτηρι των ψυχων εδω στην μεγαλουπολη και ανα διαστηματα να πατιναρω το μυαλουδακι μου σε βουνα ή σε θαλασσες...Η επαρχια δεν μου ταιριαζει τελικα...

Sourya

# 25 στις 20/10/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ε, φαε κι εσυ κανενα πυτογυρο να στανιαρεις

Παράθεση:
Σχόλιο # 23 από sokolatakis

Και ως συνήθως...καθε " σήμερα"...τρώμε πάντα το ίδιο φαγητό..χυλοπιτα

Paralia48

# 26 στις 20/10/2018
author
Γυναίκα / 56 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 30
Απαντήσεις: 9.728

Παράθεση:
Σχόλιο # 24 από sAvArA

Μ αρεσει η Μεγαλη πολη!!Η επαρχια , επειδη εχω ζησει, μου "δινει" την φθορα της επαναληψης...Η επαρχια σε "θελει" να σαι " ιδιο υλικο" καθημερινα...Η Μ. πολη Σου δινει την ανοικειωση...Η Μ.πολη Σου δινει την "ποιηση" του μαστορεματος Σου...Την αεναη επανακατασκευη Σου με την βοηθεια των υλικων Σου...Η επαρχια ειναι κλειστη ..Θελω την Μ. Πολη και εξορμησεις στην επαρχια..Θελω το μεγαλο χωνευτηρι των ψυχων εδω στην μεγαλουπολη και ανα διαστηματα να πατιναρω το μυαλουδακι μου σε βουνα ή σε θαλασσες...Η επαρχια δεν μου ταιριαζει τελικα...

έχεις δίκιο Σαβαρα...

Εμένα όμως μου ταιριάζει η επαφή με τη φύση. Όταν  είμαι στη θάλασσα π.χ. νοιώθω, ότι ο αέρας μου παίρνει όλες τις τοξίνες (και έχω πάρα πολλές).

Στο βουνό επίσης κάτι τέτοιο συμβαίνει.

Τη νύχτα μόνη στη φύση, νοιώθω μια άγρια ανατριχίλα, που μ΄αρέσει τόσο...με τρελλαίνει!

Αυτός ο ελαφρύς φοβος, αγράδα, οι ήχοι της φύσης... δεν τα συναντώ στην πόλη. Τη φύση δεν τη βαριέμαι. Δεν έχει ποτέ επανάληψη. Κάθε μέρα έχει κάτι καινούργιο.

Η φύση σου δίνει επίσης την <<ανοικίωση>> όπως λες,αλλά και την <<οικία>>. Είσαι μέσα στη <<μάνα>>.

syntrofissa-Klelia

# 27 στις 20/10/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από RoadShow

Θα μπορούσατε να αλλάξετε τη ζωή σας κάνοντας το μεγάλο βήμα της αποκέντρωσης μετακομίζοντας στην επαρχία? 

To_koritsi.jpg

sokolatakis

# 28 στις 20/10/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Soyria

Η ληγουρα για σουβλάκι με πιάνει μετά το σεξ...τρώω..στανιαρω...πάω σπίτι..και θέλω πάλι σεξ...εσείς μετα τo σεξ τι αίσθημα έχετε;...κορεσμού; Πεινας;.υπογλυκαιμίας;...τι θέλετε μετά;;Λένε..ένα ποτό πριν..ένα τσιγάρο μετά..φτάνει;;

sokolatakis

# 29 στις 20/10/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Paralia48

Κορίτσι...για τις πολλές τοξίνες να κόψεις τα πιτογυρα..και γενικά τα " βρώμικα"...όσο για τα υπόλοιπα...αυτό έλειπε να σε λένε παραλία και να μην σαρεσει η θάλασσα..

Sourya

# 30 στις 20/10/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ε, οχι και πεντε λεπτα,βαλε κατι παρα πανω

Παράθεση:
Σχόλιο # 27 από syntrofissa-Kleli

To_koritsi.jpg

Paralia48

# 31 στις 20/10/2018
author
Αλλη χώρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 29 από sokolatakis

Paralia48Κορίτσι...για τις πολλές τοξίνες να κόψεις τα πιτογυρα..και γενικά τα " βρώμικα"...όσο για τα υπόλοιπα...αυτό έλειπε να σε λένε παραλία και να μην σαρεσει η θάλασσα..

και συ τα σοκολατάκια

Αρέσει στα μέλη somebody961, maraki_lar_1980

Sourya

# 32 στις 20/10/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Εμ αν ειναι να με ρωτας τετοια ,θα τα παρω τα βουνα

Παράθεση:
Σχόλιο # 28 από sokolatakis

SoyriaΗ ληγουρα για σουβλάκι με πιάνει μετά το σεξ...τρώω..στανιαρω...πάω σπίτι..και θέλω πάλι σεξ...εσείς μετα τo σεξ τι αίσθημα έχετε;...κορεσμού; Πεινας;.υπογλυκαιμίας;...τι θέλετε μετά;;Λένε..ένα ποτό πριν..ένα τσιγάρο μετά..φτάνει;;

Το μέλος Sourya έχει επισυνάψει το αρχείο: 5cbc6349d61aade9a1f4e1c3608c0ccd.gif (383.16KB)
Αυτό το αρχείο έχει γίνει download 89 φορές

Paralia48

# 33 στις 20/10/2018
author
Αλλη χώρα
πάντως για 58 ετών, καλά πάμε!Βάζω στοίχημα δεν καπνίζεις. Τελικά τα σοκολατάκια δε βλάπτουν και τόσο

Chaotic75

# 34 στις 20/10/2018
author
Ανδρας / 47 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Παρασκευή
Απαντήσεις: 37
Οταν λες να πάρεις τα βουνά εννοείς να πας κάπου χωρις ρεύμα δηλαδή σε καλύβα απο ξύλα με ένα τσεκούρι και ένα δίκανο ή απλά να πας σε μια επαρχία ή ένα χωριό; Το θέμα για εμένα ειναι καθαρά και μόνο ηλικιακό. Μιλάω για τους άντρες που θα πρεπει να καλλιεργήσουν την γη να κυνηγήσουν να κόψουν κούτσουρα και ότι άλλο έχει να κάνει με χειρονακτική εργασία. Οταν ήμουν μικρος μπορούσα αλλα τώρα και να θέλω δεν θα τα κατάφερνα. Άλλο θέμα ειναι ο χαρακτήρας του καθενός. Κοινωνικός ή αγοραφοβικός; Καταλήγω λέγοντας ότι περί ορέξεως κολοκυθόπιτα. Ο καθένας θα μιλησει για τον εαυτό του και αυτό τελικα δεν θα σου προσφέρει τίποτα. Το θέμα ειναι ότι αν το θέλεις εσύ η γνώμες των άλλων μαλλον θα σε μπερδέψουν παρά θα σε βοηθήσουν να πάρεις κάποια απόφαση. Αυτό που θέλω εγω ειναι εσωτερική γαλήνη και πίστεψε με αν την βρεις δεν θα σε νοιάζει που βρίσκεσαι. Εγω βέβαια ακόμα την ψαχνω...
Αρέσει στα μέλη alisida, somebody961

Sourya

# 35 στις 20/10/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Και καπνιζω και σοκολατακια τρωω.Αλλα παω και χορο

Το μέλος Sourya έχει επισυνάψει το αρχείο: d4b917bf99365e481838efe6e401a31a.gif (72.44KB)
Αυτό το αρχείο έχει γίνει download 80 φορές

123xristos

# 36 στις 20/10/2018
author
Ανδρας / 38 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Απαντήσεις: 389

Παράθεση:
Σχόλιο # 2 από MadameShuShu40
Αγάπη μου, σε αυτό το χωριό, στις Άλπεις, τρέχοντας πήγαινα.

που το ειδατε το χωριο;

sokolatakis

# 37 στις 21/10/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Sourya

Όλα προσωπικά τα παίρνεις...το εσείς..ήταν γενικό..δεν αφορούσε μόνο σε σένα...αλλά γιατί να πάρεις τα βουνά;;...

Andreass66

# 38 στις 21/10/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Έτσι όπως είμαι συναισθηματικά...μάλλον θα πάρω τα βουνά. Να γίνω βοσκός

Sourya

# 39 στις 21/10/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Καλα ειναι τωρα τον χειμωνα θα εχεις και τζαμπα καυσοξυλα

Aggelo

# 40 στις 22/10/2018
author
Ανδρας / 52 / Σε διάσταση
Ν. Ηλείας / Τραγανό
Θέματα: 26
Απαντήσεις: 7.115
Η φωτογραφια που εχεις βαλει δεν ειναι ακριβως τα βουνα ......πιο πολυ θαλασσα βλεπω
Αμα ειναι να παω στο Trodheim που εβαλες...Φευγω τρεχοντας
Επιλέξτε σελίδα: (1-6)
Σελίδες 123456

Η απάντησή σας

Τίτλος :
(Προαιρετικά)
Μεταφορά σε εξέλιξη...
Παρακαλούμε περιμένετε
Επισύναψη αρχείου
1 συνημμένο αρχείο
Υπάρχουν τα παρακάτω προβλήματα:

Δεν έχετε επιλέξει την Kατηγορία του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει τον Τίτλο του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει το Κείμενο του θέματος σας
Η απάντηση σας έχει δημοσιευτεί!
Πιέστε [Εμφάνιση] για να μεταφερθείτε στην απάντησή σας, ή [Νέα Απάντηση] για να συνεχίσετε.
Το θέμα σας έχει αποσταλεί για έγκριση.
Θα δημοσιευτεί μόλις έγκριθεί από την ομάδα διαχείρησης του Sxeseis.gr.
Υπήρξε κάποιο πρόβλημα με την αποστολή του θέματος σας.
Παρακαλούμε δοκιμάστε πάλι. Σε περίπτωση που το πρόβλημα παραμένει παρακαλούμε επικοινωνήστε με την υποστήριξη του Sxeseis.gr.