Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

"Άλλη φορά θα προσέχω τι λέω!"

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Gwgw1980

# 1 στις 24/10/2018
author
Γυναίκα / 38 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 14
'Aρεσαν+: 0%

Και να λοιπόν που έγινε Κ αυτο !!! Ήρθε η ώρα φίλοι μ Κ φίλες που τον έβαλα κάτω και του λέω...με όμορφο πάντα τρόπο. .. Δεν είναι καιρός νομίζεις ματάκια μου να γνωρίσω το παιδάκι σου ...μετά από τόσα χρόνια σχέσης...να προχωράμε ψυχούλα μου ...Και να βγάλεις επιτέλους Κ αυτο το διαζύγιο... ... ..θυμασαι πέρσυ το Πάσχα που με παράτησες μόνη μου Κ έκανες γιορτές με την γυναίκα σου Κ τα πρώην πεθερικά σου που όταν γύρισες μ ειπες ότι πρπει κάποια στιγμή να γνωριστούμε?? Μήπως ήρθε αυτή η ώρα λοιπόν???

Όποιος έχει διαβάζει μια προηγούμενη ανάρτηση μου στο φόρουμ θα καταλαβαίνει για τι πράγμα εννοω.. καινερχεται λοιπόν Κ η συνέχεια... Η απάντηση του... Άλλη φορά θα προσέχω τι λέω αγαπούλα μου .. Δεν θα λέω αερολογίες. . Αλλά να ξέρεις ειμαι πολύ κύριος απέναντι σου.. σ'αγαπάω και στο δειχνω κάθε μερα ματακια μου ... Από τότε λοιπόν π ήρθε η απάντηση του ... νοιώθω σαν να τρώω 100.χαστούκια το δευτερόλεπτο... είχατε δίκιο Ναι!!! Με θέλει για να περνάει καλα !!! Ναι !!! Για να έχει κάτι να πηδάει...Ναι!!! Τι να κανω όμως που πάλι φοβάμαι μήπως πάρω λάθος απόφαση... πρπει να σκεφτώ έναν τρόπο να τον φέρω κοντά μου η τουλάχιστον να είναι ειλικρινής... Η αδιαφορία θα βοηθήσει η θα φάω πάλι τα μούτρα μου... βαρέθηκα!!! Δεν ξέρω πώς να το χειριστώ!!! Κραξτε με όσο θέλετε!!! Μόνο πείτε μ σας παρακαλώ μια λύση!!

MadameShuShu40

# 2 στις 24/10/2018
author
Γυναίκα / 43 / Παντρεμένη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1.185

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Gwgw1980

Και να λοιπόν που έγινε Κ αυτο !!! Ήρθε η ώρα φίλοι μ Κ φίλες που τον έβαλα κάτω και του λέω...με όμορφο πάντα τρόπο. .. Δεν είναι καιρός νομίζεις ματάκια μου να γνωρίσω το παιδάκι σου ...μετά από τόσα χρόνια σχέσης...να προχωράμε ψυχούλα μου ...Και να βγάλεις επιτέλους Κ αυτο το διαζύγιο... ... ..θυμασαι πέρσυ το Πάσχα που με παράτησες μόνη μου Κ έκανες γιορτές με την γυναίκα σου Κ τα πρώην πεθερικά σου που όταν γύρισες μ ειπες ότι πρπει κάποια στιγμή να γνωριστούμε?? Μήπως ήρθε αυτή η ώρα λοιπόν???

Όποιος έχει διαβάζει μια προηγούμενη ανάρτηση μου στο φόρουμ θα καταλαβαίνει για τι πράγμα εννοω.. καινερχεται λοιπόν Κ η συνέχεια... Η απάντηση του... Άλλη φορά θα προσέχω τι λέω αγαπούλα μου .. Δεν θα λέω αερολογίες. . Αλλά να ξέρεις ειμαι πολύ κύριος απέναντι σου.. σ'αγαπάω και στο δειχνω κάθε μερα ματακια μου ... Από τότε λοιπόν π ήρθε η απάντηση του ... νοιώθω σαν να τρώω 100.χαστούκια το δευτερόλεπτο... είχατε δίκιο Ναι!!! Με θέλει για να περνάει καλα !!! Ναι !!! Για να έχει κάτι να πηδάει...Ναι!!! Τι να κανω όμως που πάλι φοβάμαι μήπως πάρω λάθος απόφαση... πρπει να σκεφτώ έναν τρόπο να τον φέρω κοντά μου η τουλάχιστον να είναι ειλικρινής... Η αδιαφορία θα βοηθήσει η θα φάω πάλι τα μούτρα μου... βαρέθηκα!!! Δεν ξέρω πώς να το χειριστώ!!! Κραξτε με όσο θέλετε!!! Μόνο πείτε μ σας παρακαλώ μια λύση!!

Εεεε!!! Αφου το ξερεις τι σκας κι εσυ???

Αρέσει στα μέλη Lena_7_, Persefoni__

Andreass66

# 3 στις 24/10/2018
author
Ανδρας / 52 / Σε σχέση
Γαλλία
Θέματα: 10
Απαντήσεις: 393
Καιρος να βρεις καποιον αλλο...καμμια φορα αναγκαζομαστε να κολησουμε σε καποιον-α λογω οτι αισθανομαστε ανικανοι να προχωρησουμε...μολις βρουμε αυτη τη δυναμη μεσα μας τοτε προχωραμε.

alisida

# 4 στις 24/10/2018
author
Γυναίκα / 48 / Σε σχέση
Γαλλία
Θέματα: 26
Απαντήσεις: 3.174

#1:η τουλάχιστον να είναι ειλικρινής..

Μα...ειναι ειλικρινης ο ανθρωπος.Θυμαμαι το θεμα σου,ρωτουσαμε ολοι γιατι μενεις,μηπως εισαι κι εσυ λιγακι " βολεμενη" και περνας κι εσυ καλα ...

Αν θελεις λοιπον οικιγενεια δικη σου,να φυγεις .

Αν θελεις απλα να περνας καλα,μεινε

...Ομως ποσο καλα περνας οταν ο συντροφος σου μοιραζεται τη ζωη του οχι μονο με το παιδι του οπως θα επρεπε,αλλα και με την πρωην και τα πεθερικα μαζι

( καλα,ο δικος σου μας ξεπερασε ολους !!)

Αρέσει στα μέλη archagellos, Persefoni__ και σε ακόμα 1 μέλος.

Gwgw1980

# 5 στις 24/10/2018
author
Γυναίκα / 38 / Σε σχέση
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 14
Για το παιδί alisida μου !!! Για το παιδί!!!
Αρέσει στα μέλη Persefoni__, giorgos170

archagellos

# 6 στις 24/10/2018
author
Ανδρας / 52 / Διαζευγμένος
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2.921
Αγαπητη ,
τι λυση να σου προτείνουμε . Εδώ ο τυπος σε γλεντάει κανονικα ?.εσυ το εχεις παρει χαμπαρι και κανεις τον κινεζο στον εαυτο σου .
Ετσι είναι η κατασταση ?.του χρονου το Πασχα σε βλεπω με ανεση να μαγειρευεις για τα πρωην?.πεθερικα του ??.
Αυτά που σκέφτεσαι ...τι να κανεις να τον φερεις κοντασου και τετοια?.νομιζω το καταλαβαίνεις ότι είναι ...ακυρα ?.
Θα σου ευχηθω καλη σου τυχη διοτι μεχρι ενως σημειου εμεις οριζουμε την τυχη μας ?.με τις επιλογες μας 
Keep Walking 
Αρέσει στα μέλη kristina-kristina, ZHLIASOY και σε ακόμα 1 μέλος.

achinos

# 7 στις 24/10/2018
author
Γυναίκα / 53 / Ελεύθερη
Μονακό
Απαντήσεις: 13.027

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Gwgw1980

που όταν γύρισες μ ειπες ότι πρπει κάποια στιγμή να γνωριστούμε?? Μήπως ήρθε αυτή η ώρα λοιπόν???

Καλά καλέ τι να γνωριστείτε με την οικογένεια του παντρεμένου ανθρώπου;

Αμολάει αυτός τις μπαρούφες, τα πιστεύεις κ συ.

Είστε πλασμένοι ο ένας για τον άλλον.

Αρέσει στα μέλη Sivilla_I, alisida και σε ακόμα 2 μέλη.

tzoulia59

# 8 στις 24/10/2018
author
Γυναίκα / 78 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 6.722

χωρις πολλες περικοκλαδες ,,

τον αλλο μηνα να εχεις βρει αλλον ..

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Gwgw1980

Αρέσει στα μέλη Persefoni__, ZHLIASOY και σε ακόμα 1 μέλος.

123xristos

# 9 στις 24/10/2018
author
Ανδρας / 34 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Απαντήσεις: 71

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Gwgw1980

. πρπει να σκεφτώ έναν τρόπο να τον φέρω κοντά μου η τουλάχιστον να είναι ειλικρινής... 

δεν μπορειτε να το κανετε, μην γινοσατε αφελεις

Αρέσει στα μέλη somebody961, alisida

achinos

# 10 στις 24/10/2018
author
Γυναίκα / 53 / Ελεύθερη
Μονακό
Απαντήσεις: 13.027

https://lh3.googleusercontent.com/thIMleUB7zzyeRiAXBFRjhuAdDWEh8c2P6eVguNxf8ZMUNnSheUuqopZHH3chu9AMgQv=s100

και το κείμενο θέλει να το δεχτεί κάποια γιαυτό που είναι

Αρέσει στα μέλη Lena_7_, Persefoni__ και σε ακόμα 5 μέλη.

Rapunzel89

# 11 στις 25/10/2018
author
Γυναίκα / 29 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 889
Θυμαμαι το θεμα σου. Θυμαμαι κ ολες σχεδον τις απαντησεις... Η θα εισαι μαζι του+την πρωην να "φλερταρουν"+το διαζυγιο που δεν εχει βγει κ δεν θα βγει+τα πεθερικα+το παιδι που δεν θα γνωρισεις Η θα εισαι μονη,με την ελπιδα οτι παρακατω θα υπαρξει κατι κ για σενα εφ ολης της υλης κ κυριως η-ρ-ε-μ-η. Παρε τον χρονο σου, προετοιμασου για τον χωρισμο, ανακοινωσε του τον κ παρατα τον τον μαλακα! Κ πιστεψε με αν ηθελε να σε βαλει 100% στη ζωη του θα το ειχε κανει ηδη απο την αρχη... Οταν θελεις καποιον τιποτα δεν σε σταματαει, ουτε τα παιδια σου...Μην χανεις αλλο χρονο.
Αρέσει στο μέλος alisida

panagiotismp90

# 12 στις 25/10/2018
author
Ανδρας / 28 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 34
Απαντήσεις: 2.076

η πρων συζυγος τι ξερει για σενα? γω λεω να εισαι  κ συ μαζζι στο επομενο event.

sokolatakis

# 13 στις 25/10/2018
author
Ανδρας / 63 / Σε σχέση

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από Gwgw1980

για ποιο παιδί;;

Αρέσει στο μέλος giorgos170

AlexLuckyCharm

# 14 στις 25/10/2018
author
Ανδρας / 70 / Χήρος
Αλλη χώρα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 129

Πλακα με κανεις

Πιο ευκολα θα βρεις ακρη με την γυναικα του παρα με αυτον. .

Να της πεις οτι δεν μπορει να σε κοροιδευει και οτι δεν ανεχεσαι να σε απαταει ο τυπος με την γυναικα του.
Ουτως η αλλως εχετε κοινα ενδιαφεροντα.
ΥΓ Εχεις σκεφτει μηπως εχει κι αλλη ερωμενη; Πολυ δραστηριος ο τυπος.
ΥΓ2. Αληθεια περα απο την πλακα χωρις παρεξηγηση δηλαδη και με το συμπαθειο να ουμ ηθελα να σε ρωτησω τι εργο βλεπεις. Αφου το εχεις ξαναδει τι περιμενεις να αλλαξει το σεναριο;
Αρέσει στα μέλη alisida, ZHLIASOY

kristina-kristina

# 15 στις 25/10/2018
author
Γυναίκα / 60 / Χήρα
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Χαλκηδόνα
Απαντήσεις: 131
Πήγε να κάνει Πάσχα με την γυναίκα του ( αφού δεν παίρνουν διαζύγιο είναι η γυναίκα του) και είσαι ακόμα μαζί του? Τι είναι αυτό που τόσο πολύ σε εμποδίζει να φύγεις...είναι ο εγωισμός σού, είναι κάτι που σε βολεύει σ' αυτή την σχέση, φοβάσαι την μοναξιά ...δεν ξέρω! Αγάπη δεν είναι...Φοβάσαι μην τυχόν κανείς λάθος επιλογή - την λάθος επιλογή ήδη την έχεις κάνει όταν ξεκίνησες αυτή την σχέση. Νωρίς η αργά θα χωρίσετε, απλά εσένα θα σού κοστίζει παραπάνω τραβώντας το τέλος
Αρέσει στα μέλη archagellos, alisida και σε ακόμα 1 μέλος.

Mindthegap-

# 16 στις 25/10/2018
author
Γυναίκα / 75 / Ελεύθερη
Ιαπωνία
Απαντήσεις: 970

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από Gwgw1980

Για τα λεφτα alisida μου!!! Για τα λεφτα!!

Αρέσει στα μέλη Lena_7_, alisida

Mindthegap-

# 17 στις 25/10/2018
author
Γυναίκα / 75 / Ελεύθερη
Ιαπωνία
Απαντήσεις: 970

Κι αυτα τα...ματακια μου...ψυχουλα μου...

Δε  μου φτανουν τα σχολια απο αλλο θεμα, που μου ηρθε αναγουλα πρωι-πρωι...

ηρθε και το κερασακι στην τουρτα..

Δεν θα τον γλιτωσω σημερα τον εμετο...
Αρέσει στα μέλη AlexLuckyCharm, Lena_7_ και σε ακόμα 2 μέλη.

Persefoni__

# 18 στις 25/10/2018
author
Γυναίκα / 49 / Διαζευγμένη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Απαντήσεις: 107

Πόσο εύκολο

το θεωρείς κάτι τέτοιο Τζούλια; 

Παράθεση:
Σχόλιο # 8 από tzoulia59

χωρις πολλες περικοκλαδες ,,

τον αλλο μηνα να εχεις βρει αλλον ..

Αρέσει στο μέλος giorgos170

sokolatakis

# 19 στις 25/10/2018
author
Ανδρας / 63 / Σε σχέση

Παράθεση:
Σχόλιο # 18 από Persefoni__

Πόσο εύκολο

το θεωρείς κάτι τέτοιο Τζούλια; 

Σιγά το δύσκολο!!...με ένα μονοπετρο τοχεις!!...μέχρι και τη Τζούλια πας στο ξωκλήσι της Σαντορίνης...στο ραντεβού  στα σκαλιά της εκκλησίας..όλες πάνε...Τζούλια; Τάμα το έχεις;;;

harrier23

# 20 στις 25/10/2018
author
Ανδρας / 35 / Ελεύθερος
Απαντήσεις: 464
Ηταν λιγο Τολμη και Γοητεία το θεμα οσο το θυμαμαι... Πάντως αυτα ολα τα ειχαμε επισημάνει εδω... Το μπαλακι ειναι στα χερια σου... Ή παίξε ή πετα το...
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε