Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Τι μας λειπει;

Επιλέξτε σελίδα: (1-8)
Σελίδες 12345678
Ψήφοι: 25

Sivilla_I

# 121 στις 21/12/2018
author
Γυναίκα / 51 / Ελεύθερη
Ιρλανδία
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2.026
'Aρεσαν+: 0%

Καλό θα ήταν να βρεις κι άλλα ενδιαφέροντα

εκτός απο μένα και τα μπιφτέκια.

Θα βαρεθείς, γιαυτό στο λεω.

Γεια σου τώρα κύριε <απο μπροστά παρατηρήσεις κι απο πίσω χαμογελάκια>

Είσαι σε λάθος χώρο για διαφήμιση όσων θέλεις να διαφημίσεις.

Παράθεση:
Σχόλιο # 119 από Hrakleitos3

μέσα σε λιγότερο από μία μέρα επιβεβαίωσες αυτό που σου είπα στο θέμα με τις εταιρείες πυραμίδες...

τελικά το έχεις σύστημα να σχολιάζεις θέματα που δεν γνωρίζεις και που δεν έχεις μελετήσει,να βγάζεις βιαστικά συμπεράσματα,να καταθέτεις την "αλάνθαστή" σου άποψη με μπόλικη δόση ειρωνείας και υπεροψίας κάθε φορά...

όπως τότε που γινόταν συζήτηση για τα βαλκάνια και χώθηκες και ειρωνεύτηκες για θέματα που αφορούσαν τον τζωρτ σόρος,χωρίς να έχεις κατ'ομολογία σου  ιδέα για το ποιος είναι ο τζωρτ σορος...

όπως τότε που συζητούσα για πολιτικά με τον αλεξ και χώθηκες και μας ειρωνεύτηκες για το πώς είναι δυνατόν να γνωρίζουμε επτασφράγιστα μυστικά του κράτους,μυστικών υπηρεσιών και μας ρωτούσες αν είμαστε κατασκοποι ή αν μας τα εμπιστεύονται οι τρανοί κουμανταδόροι του κοσμου αυτού...γιατί δεν μπορούσε να δεχτεί το μυαλό σου ότι υπάρχουν άνθρωποι που είναι πιο ψαγμένοι από εσένα...είχες λοιπόν τη βεβαιότητα ότι μας την είπες...και όταν πήρες την απάντηση ότι όλα αυτά που συζητούσα με τον αλεξ τα βρίσκεις πολύ ευκολα στο google,γιατί είναι δημοσιευμένες στον τύπο δικαστικές αποφάσεις ή δημοσιογραφικές έρευνες,αντί να πεις ένα mea culpa,έκανες την πάπια...ίσως επειδή είχες συνηθίσει μέχρι τότε να ειρωνεύεσαι χωρίς να παίρνεις απάντηση,πιστεύοντας μετά βεβαιότητας ότι είχες πετάξειτην  εξυπνάδα και μας έβαζες στη θέση μας...

θα μπορούσα να πιαστώ από πάρα πολλά σου σχόλια ακόμα,αλλά δε θέλω να χαλάσω το θέμα της φιλτάτης...

για να επανέλθω στο θέμα λοιπόν,

το ότι έχεις την εντύπωση πως μπορείς να συγκρίνεις τον Παπαζυμούρη με εσένα,μου προκαλεί γέλιο...

όσο για τα "υποτιθέμενα μυστικά με χημείες στο ποδάρι",κάνε όπως είσαι στη σελίδα του κλικ στο "μυστικα και τέχνες" και μετά ψάξε τα άρθρα με τίτλο "η επιστήμη πίσω από την καθημερινή μαγειρική τέχνη"...ξεκίνα να διαβάζεις το Α' μέρος και μετά έλα να ξανασυζητήσουμε για "χημείες του ποδαριού"...

προφανώς δε θα κάνεις τίποτα από αυτά που σου είπα,γιατί δε σε νοιάζει η ουσία...σε νοιάζει να διατηρείς την ψευδαίσθηση ότι εσύ ξέρεις και οι υπόλοιποι είναι άσχετοι,για να ταϊσεις παραμύθι το "εγώ" σου...

ΥΓ. όσοι αγαπάτε τη μαγειρική και τα καλά,νόστιμα πιάτα,πατάτε στο γκουγκλ carouso cusina  και απολαμβάνετε εξαιρετικές συνταγές...προτιμώ  να προτείνω  καλές συνταγές από πολύ καλούς μάγειρες,παρα να προσπαθώ να πείσω τους άλλους ότι η δική μου συνταγή είναι η αλάνθαστη

Sourya

# 122 στις 21/12/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Βρε παιδια, βρε παιδιαααμπουχτισα με τα κλειδωματα

Παράθεση:
Σχόλιο # 121 από Sivilla_I

Το μέλος Sourya έχει επισυνάψει το αρχείο: 9c44e77da5cde9edf1355f3c45df293d.jpg (87.33KB)
Αυτό το αρχείο έχει γίνει download 81 φορές

alisida

# 123 στις 21/12/2018
author
Γυναίκα / 51 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 8.903

αν βρω μπιφτεκακια αυριο ,θα τα τιμησω σιγουρα !!

Τωρα,,για το μαυρο ρυζι,αναλογως ,αν φαινεσαι οκ μετα την καταναλωση του..τοτε θα δοκιμασω ..χαχαχαχα!!

(Φατσουλα που πειραματιζεται στο μελος ,,Andreass66..)

σου εχω και μαυρα φασολια επισης,ετοιμασου  

Παράθεση:
Σχόλιο # 118 από Andreass66
Αύριο θα πάω να πάρω να σου φτιάξω...προς το παρόν σε περιμένει μαύρο ρύζι.

Hrakleitos3

# 124 στις 21/12/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Γεια σου τώρα κύριε "από μπροστά παρατηρήσεις και από πίσω χαμογελάκια"

εδώ πρέπει να απαντήσω για να αποκαταστήσω την αλήθεια,γιατί με παρουσιάζεις σαν κάποιο διπρόσωπο που σου χαζογελάει στα κρυφά και σε κράζει στα φανερά...

από το γενάρη του 2018 που μπήκα στο sxeseis.gr,2 φορές σου έστειλα χαμόγελο...

η πρώτη φορά ήταν στις 11 δεκεμβρίου στις 1κ16 το βράδυ,επειδή στις 1κ07 έκανες λάικ σε δημοσίευσή μου(σαν να σου λέω ευχαριστώ δλδ,αφού δεν μπορούσα να απαντήσω αλλιώς,μιας και έχω προέγκριση και ήξερα ότι αν απαντούσα στο φόρουμ,η απάντηση θα δημοσιευόταν το πρωί)...ευχαριστώ για το λάικ σου ήταν λοιπόν και τίποτα παραπάνω...

η δεύτερη φορά ήταν προχθές στο θέμα με τις εταιρείες πυραμίδες... με έκραξες για αυτά που έγραφα, με φράσεις του στυλ  "Μην αμολάτε τέτοια απότομα,περνάει και κόσμος απο κάτω.","τι δεν καταλαβαίνουμε?","Πάρτε ενα μεταπτυχιακό στο διαδικτυακό  μάρκετιν να πειστείτε."...παρέθεσες μάλιστα ολόκληρο άρθρο για το ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΟ μαρκετινγκ...

σου απάντησα λοιπόν με ευγένεια στο σχόλιο #48  "δεν ανέφερα πουθενά διαδικτυακο μάρκετινγκ,αλλά δικτυακό μάρκετινγκ(MLM)...ίσως απλά δεν το πρόσεξες..." ...

την επόμενη μέρα,στις 10κ17 το πρωί ,κάνεις λάικ σε αυτό μου το σχόλιο,σαν να  λες δλδ ότι παραδέχεσαι πως έκανες λάθος και το αναγνωρίζεις...

ένα λεπτό μετά,στις 10κ18,σου στέλνω το χαμόγελο,σαν να λέω "οκ,κατάλαβα  ότι παρεξήγησες επειδή έκανες το λάθος και μπέρδεψες τον όρο  δικτυακο με τον όρο διαδικτυακό,σου στέλνω λοιπόν χαμόγελο για να σου δείξω ότι δεν πειράζει,ανθρώπινο το λάθος σου...

στις 10κ28 μάλιστα γράφεις στο  # 53    ¨Ούτε καν γνώριζα τι είναι mlm!" και το συνοδεύεις με γέλια...σου κάνω λάικ στο σχόλιο...σαν να σου λέω δλδ  πως λύθηκε η παρεξήγηση που εσύ δημιούργησες...

αυτά τα δύο λοιπόν είναι τα περίφημα "από πίσω χαμογελάκια"...

θα αφήσω να βγάλει ο καθένας τα συμπεράσματά του...

σε παρακαλώ πολύ να μην προσπαθήσεις να μου ξαναρίξεις λάσπη...δεν βοηθάς έτσι στη διατήρηση ενός καλού επιπέδου στο φόρουμ...κάτι τέτοια κάνετε κάποιοι και μετά αρχίζουν οι τσακωμοί,οι φασαρίες και τα κλειδώματα των θεμάτων...λάσπη στον ανεμιστήρα και άντε να συμμαζευτεί μετά και να βρούμε το δίκιο μας...

Παράθεση:
Σχόλιο # 121 από Sivilla_I

"Είσαι σε λάθος χώρο για διαφήμιση όσων θέλεις να διαφημίσεις"...

όσοι με παρακολουθούν,ξέρουν ότι πολύ συχνά παραπέμπω σε διάφορες σελίδες...αν μιλάμε για φαγητό,θα παραπέμψω σε καλούς κατ'εμέ μαγειρες...αν μιλάμε για φιλοσοφία παραπέμπω σε κάποια μπλογκς,αν μιλάμε για επιστήμη,παραπέμπω σε άλλα μπλογκς...το κάνω όχι για να διαφημίζω,αλλά για να δίνω περισσότερα ερεθίσματα σε κάποιον που σε μία δεδομένη χρονική στιγμή ασχολείται με κάτι συγκεκριμένο...μου αρέσει να μοιράζομαι τη γνώση και όταν πιστεύω ότι κάτι αξίζει,θέλω να το προτείνω και σε άλλους...

Arxontoula_

# 125 στις 21/12/2018
author
Γυναίκα / 55 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Σταυρός
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 1.744
angels-and-cherubs-raphael-santi-magdalena-walulik.jpg
Το κείμενο παρακολουθεί με προσοχή αλλά δεν αναγνωρίζει.

Αρέσει στο μέλος Mindthegap-

Heptamer

# 126 στις 21/12/2018
author
Ανδρας / 54 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 15.364

Αν εσυ με μονο δυο χαμογελακια βρηκες απλα το μπελά σου...

Αυτοι που εχουν στειλει κατα πολυ περισσοτερα απο δύο 

τι να περιμενουν (να τους σκασει απροσμενα στο μελλον)?

Αφανισμος?

Ολοκαυτωμα?

Κατακλυσμός?

Παράθεση:
Σχόλιο # 124 από Hrakleitos3

Αρέσει στα μέλη somebody961, alisida

Andreass66

# 127 στις 21/12/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Σκετο...το ζητησε η κυρια...για μενα φτιαχνω ψαροκροκετες μπακαλιαρου με πουρε...θελει να κανει διαιτα λεει...

Παράθεση:
Σχόλιο # 120 από Sourya

Σκετο;

Sivilla_I

# 128 στις 21/12/2018
author
Γυναίκα / 51 / Ελεύθερη
Ιρλανδία

Όλα αυτά, επειδή δε μαρέσουν τα μπιφτέκια του παπαζυμοτέτοιου.

Ας κάνω την πάπια που λέει και ο τέτοιος.

Κρίμα να κλειδωθούν τα μπιφτέκια (κυρίως επειδή γίνεται αναοφρά στα υπερούλτρα 

μυστικά          

της     δικής μου

συνταγής.   -κι ανάθεμα αν εχω δώσει συνταγή εδω μέσα).

Προχθές πλήρωσα τα σπασμένα της κνίτικης αφισοκόλλησης

σήμερα την απαξίωσή μου στον παπαζυμομπιφτέκη.

Τεσπα.

Αρέσει στο μέλος alisida

alisida

# 129 στις 21/12/2018
author
Καζακστάν

Μη φοβαστε τα χαμογελακια !!

Τι καλυτερο απο το να τα αλληλοστελνουμε μετα το μαλλιοτραβηγμα

..Δειχνει διαθεση του : "περασα καλα βρε,χαιρομαι που εκτονωθηκαμε "!!!

Τωρα βεβαια,η φατσουλα για να στειλει σε ολα τα μελη με τα οποια εχει μαλλιοτραβηχτει ,θα παρει μερες ,γι αυτο τα στελνω μια και καλη εδω ,τωρα : ...

Συγνωμη αν ξεχασα καποιον/α ...

Hrakleitos3

# 130 στις 21/12/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

έτσι είναι αν έτσι νομίζεις...

αλλά ξέρεις ότι δεν είναι έτσι...

έτσι θα ήθελες να νομίζουν ότι νομίζεις...

Παράθεση:
Σχόλιο # 128 από Sivilla_I

Όλα αυτά, επειδή δε μαρέσουν τα μπιφτέκια του παπαζυμοτέτοιου.

Ας κάνω την πάπια που λέει και ο τέτοιος.

Κρίμα να κλειδωθούν τα μπιφτέκια (κυρίως επειδή γίνεται αναοφρά στα υπερούλτρα 

μυστικά          

της     δικής μου

συνταγής.   -κι ανάθεμα αν εχω δώσει συνταγή εδω μέσα).

Προχθές πλήρωσα τα σπασμένα της κνίτικης αφισοκόλλησης

σήμερα την απαξίωσή μου στον παπαζυμομπιφτέκη.

Τεσπα.

Sivilla_I

# 131 στις 21/12/2018
author
Γυναίκα / 51 / Ελεύθερη
Ιρλανδία

Ευχαριστώ για το πατρονάρισμα αλλά θα μου επιτρέψεις

να ξέρω και να νομίζω ο,τι θέλω-όπως και συ άλλωστε.

Σιγά που θα δώσω και διάλεξη για να διαμορφώσω γνώμες κοινού στο φόρουμ

Μπορούμε να συνυπάρχουμε και χωρίς αλληλεπίδραση εδω μέσα ξέρεις.

Δεν είναι κακό. Μη σου πω, ενίοτε είναι και το καλύτερο.

Παράθεση:
Σχόλιο # 130 από Hrakleitos3

έτσι είναι αν έτσι νομίζεις...

αλλά ξέρεις ότι δεν είναι έτσι...

έτσι θα ήθελες να νομίζουν ότι νομίζεις...

Lena_7_

# 132 στις 21/12/2018
author
Γυναίκα / 52 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 2.744

Σιγα τον μπελα...

Απο ποτε η αποψη ειναι μπελας?

Αλλα μη χασετε μερικοι μερικοι

ψοφατε για να ριχτετε λαδι στην φωτια...

καπως τους λενε αυτους που το κανουν...

Παράθεση:
Σχόλιο # 126 από Heptamer

Αν εσυ με μονο δυο χαμογελακια βρηκες απλα το μπελά σου...

Αυτοι που εχουν στειλει κατα πολυ περισσοτερα απο δύο 

τι να περιμενουν (να τους σκασει απροσμενα στο μελλον)?

Αφανισμος?

Ολοκαυτωμα?

Κατακλυσμός?

Lena_7_

# 133 στις 21/12/2018
author
Γυναίκα / 52 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη

Ηρακλειτε, "Κυριε λασπολογημενε μεν, καταλυτη της δημοκρατιας δε   ",  δευτερολεπτα δεν ανεφερες!

Τα κρατας ολα, ετσι λεπτομερως?

Πωωω!

Και για μισο λεπτο ...

και εγω σου εκανα λαικ σε σχολιο σου,

αλλα χαμογελο δεν πηρα...σωωωστααα? 

Ολα να τα λεμε...

και σιγα μη στελνεις χαμογελα σε οσες σου κανουν λαικ...

Να ανοιξουν τα στοματα παρακαλω...(κλεμμενο απ τα καναλια αυτο  )

Αρα δεν εισαι δικαιος με ολες και ολους μας οοοκκκ?

Και εμεις καταπαρεξηγηθηκαμε στο τσατ, αλλα οταν ξαναμιλησαμε 

ΔΕ μου στειλες χαμογελο! 

Αρα? 

Δεν εισαι δημοκρατικος και κανεις εξαιρεσεις και διακρισεις...

η εμεις οι λαικες ουρησαμε σε πηγαδι 

Και  ολα αυτα τα λεω ξερεις γιατι ε?  Θα χρησιμοποιησω τα λογια σου: 

" δεν βοηθάς έτσι στη διατήρηση ενός καλού επιπέδου στο φόρουμ...κάτι τέτοια κάνετε κάποιοι και μετά αρχίζουν οι τσακωμοί,οι φασαρίες και τα κλειδώματα των θεμάτων."

..." και άντε να συμμαζευτεί μετά και να βρούμε το δίκιο μας..." ( εμεις ολες οι α-χαμογελαστες    )

Που τα λετε μωρε...

Παράθεση:
Σχόλιο # 124 από Hrakleitos3

Γεια σου τώρα κύριε "από μπροστά παρατηρήσεις και από πίσω χαμογελάκια"

εδώ πρέπει να απαντήσω για να αποκαταστήσω την αλήθεια,γιατί με παρουσιάζεις σαν κάποιο διπρόσωπο που σου χαζογελάει στα κρυφά και σε κράζει στα φανερά...

από το γενάρη του 2018 που μπήκα στο sxeseis.gr,2 φορές σου έστειλα χαμόγελο...

η πρώτη φορά ήταν στις 11 δεκεμβρίου στις 1κ16 το βράδυ,επειδή στις 1κ07 έκανες λάικ σε δημοσίευσή μου(σαν να σου λέω ευχαριστώ δλδ,αφού δεν μπορούσα να απαντήσω αλλιώς,μιας και έχω προέγκριση και ήξερα ότι αν απαντούσα στο φόρουμ,η απάντηση θα δημοσιευόταν το πρωί)...ευχαριστώ για το λάικ σου ήταν λοιπόν και τίποτα παραπάνω...

η δεύτερη φορά ήταν προχθές στο θέμα με τις εταιρείες πυραμίδες... με έκραξες για αυτά που έγραφα, με φράσεις του στυλ  "Μην αμολάτε τέτοια απότομα,περνάει και κόσμος απο κάτω.","τι δεν καταλαβαίνουμε?","Πάρτε ενα μεταπτυχιακό στο διαδικτυακό  μάρκετιν να πειστείτε."...παρέθεσες μάλιστα ολόκληρο άρθρο για το ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΟ μαρκετινγκ...

σου απάντησα λοιπόν με ευγένεια στο σχόλιο #48  "δεν ανέφερα πουθενά διαδικτυακο μάρκετινγκ,αλλά δικτυακό μάρκετινγκ(MLM)...ίσως απλά δεν το πρόσεξες..." ...

την επόμενη μέρα,στις 10κ17 το πρωί ,κάνεις λάικ σε αυτό μου το σχόλιο,σαν να  λες δλδ ότι παραδέχεσαι πως έκανες λάθος και το αναγνωρίζεις...

ένα λεπτό μετά,στις 10κ18,σου στέλνω το χαμόγελο,σαν να λέω "οκ,κατάλαβα  ότι παρεξήγησες επειδή έκανες το λάθος και μπέρδεψες τον όρο  δικτυακο με τον όρο διαδικτυακό,σου στέλνω λοιπόν χαμόγελο για να σου δείξω ότι δεν πειράζει,ανθρώπινο το λάθος σου...

στις 10κ28 μάλιστα γράφεις στο  # 53    ¨Ούτε καν γνώριζα τι είναι mlm!" και το συνοδεύεις με γέλια...σου κάνω λάικ στο σχόλιο...σαν να σου λέω δλδ  πως λύθηκε η παρεξήγηση που εσύ δημιούργησες...

θα αφήσω να βγάλει ο καθένας τα συμπεράσματά του...

σε παρακαλώ πολύ να μην προσπαθήσεις να μου ξαναρίξεις λάσπη...δεν βοηθάς έτσι στη διατήρηση ενός καλού επιπέδου στο φόρουμ...κάτι τέτοια κάνετε κάποιοι και μετά αρχίζουν οι τσακωμοί,οι φασαρίες και τα κλειδώματα των θεμάτων...λάσπη στον ανεμιστήρα και άντε να συμμαζευτεί μετά και να βρούμε το δίκιο μας...

"Είσαι σε λάθος χώρο για διαφήμιση όσων θέλεις να διαφημίσεις"...

όσοι με παρακολουθούν,ξέρουν ότι πολύ συχνά παραπέμπω σε διάφορες σελίδες...αν μιλάμε για φαγητό,θα παραπέμψω σε καλούς κατ'εμέ μαγειρες...αν μιλάμε για φιλοσοφία παραπέμπω σε κάποια μπλογκς,αν μιλάμε για επιστήμη,παραπέμπω σε άλλα μπλογκς...το κάνω όχι για να διαφημίζω,αλλά για να δίνω περισσότερα ερεθίσματα σε κάποιον που σε μία δεδομένη χρονική στιγμή ασχολείται με κάτι συγκεκριμένο...μου αρέσει να μοιράζομαι τη γνώση και όταν πιστεύω ότι κάτι αξίζει,θέλω να το προτείνω και σε άλλους...

Αρέσει στα μέλη Mindthegap-, alisida

Heptamer

# 134 στις 22/12/2018
author
Ανδρας / 54 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 15.364

Μπουρλοτιέρηδες?

Πυρομανείς?

Άλλο?

Παράθεση:
Σχόλιο # 132 από Lena_7_

Σιγα τον μπελα...

Απο ποτε η αποψη ειναι μπελας?

Αλλα μη χασετε μερικοι μερικοι

ψοφατε για να ριχτετε λαδι στην φωτια...

καπως τους λενε αυτους που το κανουν...

Αρέσει στα μέλη somebody961, alisida

Red_Season

# 135 στις 22/12/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 134 από Heptamer

Μπουρλοτιέρηδες?

Πυρομανείς?

Άλλο?

Πυρανάφτες 

https://www.youtube.com/watch?v=x9iyKI2pJbE

alisida

# 136 στις 22/12/2018
author
Καζακστάν

...εεε,,,παιδες!!

Σε αυτο το θεμα ειναι που δικαιολογουμε τα χαμογελα ??Γτι τα λαικς τα δικαιολογουσαμε σε αλλο θεμα ...Βρε παιδες,ηρεμα,,,δεν απαγορευονται ουτε τα λικε ουτε τα χαμογελα απο τους κανονες ...Τα στελνουμε οπου γουσταρουμε,σιγα μη μας ζητησουν και το λογο ...ωχ πια...(φατσουλα που ξεχασε ποιο τελικα ηταν εδω το θεμα )Α!! Τι μας λειπει : συμπερασμα : μας λειπουν τα χαμογελα λοιπον και ξαφνιαζομαστε οταν -σπανιως- τα λαμβανουμε και ακομα σπανιοτερα τα ανταποδιδουμε ...(Φατσουλα που εστειλε τοσα χαμογελα στο παραπανω σχολιο και περιμενει ανταποδοση)...Δεν εξηγειται αλλιως
Αρέσει στα μέλη 26-29-31, Lena_7_

Lena_7_

# 137 στις 22/12/2018
author
Γυναίκα / 52 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
#134 "Πεθερες" κακες... τους λενε ... Το κείμενο βαζει φυτιλιες κλπ κλπ.

Hrakleitos3

# 138 στις 22/12/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

λένα,

σιγά μην κρατάω αρχείο...

αν μπεις στο προφιλ κάποιου και πατήσεις "ιστορικό",σου βγαίνει λεπτομερής λίστα με την αλληλεπίδραση μαζί του...τα πάντα με ώρα και ημερομηνία...

στο θέμα με τα χαμόγελα τώρα...

έχω στείλει πολλά  χαμόγελα και σε μέλη που δε μου έκαναν λάικ σε σχόλιο...τα έστειλα σαν καλημέρα ή από συμπάθεια ή επειδή μου άρεσε πολύ το προφίλ τους...σε μέλη του τσατ,του φόρουμ,αλλά και άσχετα εντελώς...

δε θα κάτσω να δίνω λογαριασμό για ποιο λόγο σε άλλους στέλνω και σε άλλους δε στέλνω...απλά τώρα έπρεπε να εξηγήσω τι παίχτηκε με τη σίβυλλα,γιατί δε μου αρέσει να υπονοούν  για εμένα κάτι που δεν ισχύει...

με ρωτάς γιατί δε σου στέλνω...

γιατί να σου στείλω?

για να βρω το μπελά μου?

να σου στείλω  και μετά να τρέχεις να με  διασύρεις στας φεις και στα τουίτερ,γράφοντας  ολόκληρες ελεγείες χειραφέτησης  από την πατριαρχία?

είδες τι έπαθε ο Κυριάκος Παπαδόπουλος που έστειλε σε μία Ανανία  ένα "Καλημέρα,τι κάνεις εσύ?"

Παράθεση:
Σχόλιο # 133 από Lena_7_

Ηρακλειτε, "Κυριε λασπολογημενε μεν, καταλυτη της δημοκρατιας δε   ",  δευτερολεπτα δεν ανεφερες!

Τα κρατας ολα, ετσι λεπτομερως?

Πωωω!

Και για μισο λεπτο ...

και εγω σου εκανα λαικ σε σχολιο σου,

αλλα χαμογελο δεν πηρα...σωωωστααα? 

Ολα να τα λεμε...

και σιγα μη στελνεις χαμογελα σε οσες σου κανουν λαικ...

Να ανοιξουν τα στοματα παρακαλω...(κλεμμενο απ τα καναλια αυτο  )

Αρα δεν εισαι δικαιος με ολες και ολους μας οοοκκκ?

Και εμεις καταπαρεξηγηθηκαμε στο τσατ, αλλα οταν ξαναμιλησαμε 

ΔΕ μου στειλες χαμογελο! 

Αρα? 

Δεν εισαι δημοκρατικος και κανεις εξαιρεσεις και διακρισεις...

η εμεις οι λαικες ουρησαμε σε πηγαδι 

Και  ολα αυτα τα λεω ξερεις γιατι ε?  Θα χρησιμοποιησω τα λογια σου: 

" δεν βοηθάς έτσι στη διατήρηση ενός καλού επιπέδου στο φόρουμ...κάτι τέτοια κάνετε κάποιοι και μετά αρχίζουν οι τσακωμοί,οι φασαρίες και τα κλειδώματα των θεμάτων."

..." και άντε να συμμαζευτεί μετά και να βρούμε το δίκιο μας..." ( εμεις ολες οι α-χαμογελαστες    )

Που τα λετε μωρε...

Sourya

# 139 στις 22/12/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Καλημερααα, ενα χαμογελο απο μενα σε ολους σας

Το μέλος Sourya έχει επισυνάψει το αρχείο: b3f51c2bad780b620320aba91b791c5d.jpg (102.9KB)
Αυτό το αρχείο έχει γίνει download 42 φορές

Sivilla_I

# 140 στις 22/12/2018
author
Γυναίκα / 51 / Ελεύθερη
Ιρλανδία

Δεν ενοχλήθηκε κανείς απτα χαμόγελα

Αλλά μάλλον κάτι έπρεπε να πεις και συ.

Παράθεση:
Σχόλιο # 136 από alisida

...εεε,,,παιδες!! Σε αυτο το θεμα ειναι που δικαιολογουμε τα χαμογελα ??Γτι τα λαικς τα δικαιολογουσαμε σε αλλο θεμα ...Βρε παιδες,ηρεμα,,,δεν απαγορευονται ουτε τα λικε ουτε τα χαμογελα απο τους κανονες ...Τα στελνουμε οπου γουσταρουμε,σιγα μη μας ζητησουν και το λογο ...ωχ πια...(φατσουλα που ξεχασε ποιο τελικα ηταν εδω το θεμα )Α!! Τι μας λειπει : συμπερασμα : μας λειπουν τα χαμογελα λοιπον και ξαφνιαζομαστε οταν -σπανιως- τα λαμβανουμε και ακομα σπανιοτερα τα ανταποδιδουμε ...(Φατσουλα που εστειλε τοσα χαμογελα στο παραπανω σχολιο και περιμενει ανταποδοση)...Δεν εξηγειται αλλιως

Αρέσει στο μέλος alisida
Επιλέξτε σελίδα: (1-8)
Σελίδες 12345678
Δεν μπορείτε να απαντήσετε