Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ο Φίλος της κοπέλας μου.

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

GeoKae

# 1 στις 23/12/2018
author
Ανδρας / 28 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 14
'Aρεσαν+: 0%

Ο Φίλος της κοπέλας μου.

Καλησπέρα κορίτσια !

Θα ήθελα να ρωτήσω προσωπικά εσάς αν πιστεύετε στην φιλία ενός άντρα και μιας γυναίκας; Και θα σας περιγράψω από κάτω τι μου συμβαίνει για να με βοηθήσετε ...Τα έχω με μια κοπέλα εδώ και 9 μήνες .! Τα πάμε πολύ καλά και μου δείχνει ενδιαφέρον αρκετο (είμαι 26 είναι 23) ζούμε μαζί γιατί σπουδάζει και έχουμε αναπτύξει μια πολύ καλή σχέση ...Εδώ και 6 μήνες έχω γνωρίσει τους φίλους της και ειδικά έναν στον οποίο είναι από το δημοτικό μαζί και του έχει ιδιαίτερη αδυναμία τόσο που όταν βγαίνουμε παρέα όλοι μαζί την χαϊδεύει  στο πόδι τον παίρνει αγκαλιά και αλλά τέτοιου είδους χειρονομίες ! Βέβαια το είχα συζήτηση μαζί της και μου είπε πως τον βλέπει σαν φίλο και τίποτα άλλο ( αλλά δεν τρώω κουτόχορτο ακόμα )  Παλιά έβγαινε μαζί του συνέχεια , κοιμόταν σπίτι του και γενικά καταστάσεις οι οποίες με βάζουν σε σκέψεις ! Θα ήθελα μια γνώμη και αν κάτι μου ξεφεύγει Ευχαριστώ ! 

maraki_lar_1980

# 2 στις 23/12/2018
author
Γυναίκα / 39 / Σε σχέση
Ν. Λάρισας / Λάρισα
Θέματα: 17
Απαντήσεις: 1.113
Φίλε μας Geokae...Η θέση σου είναι οντως δύσκολη...Γνωστοποιήσες στην κοπέλα σου τη δυσαρέσκεια/ζηλεια σου?της ζητησες να μη σε ξαναφερει αλλη φορα μπροστα στο να δεις μια τετοια σκηνη?Αν όχι κάντο πάραυτα όντας αποφασισμένος να θέσεις όρια(του τι ανέχεσαι και τι οχι).Αν σε αγαπάει,θα το κατανοήσει και θα κόψει τις διαχυτικοτητες. Δε νομιζω οτι παιζει κατι ερωτικο μεταξυ τους.Ωστοσο,αν τη δεις απρόθυμη να αφουγκραστεί το θέλω σου,απλά κόβεις ρόδα μυρωμενα οσο κι αν πονάει.
Αρέσει στο μέλος Konstantinos__73

ZHLIASOY

# 3 στις 23/12/2018
author
Γυναίκα / 51 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 40
Απαντήσεις: 2.776
Η κορη μου παντως που εχει ενα τετοιο φιλο ( κολλητο) μου λεει πως τον βλεπει σαν αδερφο..κουβεντιαζουν τα γκομενικα τους οπως θακαναν δυο φιλες .Κ μιλαμε για πολλα χρονια φιλιας.Αρα θα γινεται..
Αρέσει στα μέλη alisida, Persefoni__

sAvArA

# 4 στις 23/12/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Δεν πιστευω εννοειται!!

Αυτα ολα με τα χα ιδεματα-αγκαλιες και τα τοιαυτα...Πες της, οτι Σου ειναι αντι αισθητικα!!!Αν δε.. τα συνεχισει ή ξανακοιμηθει σπιτι του...Φ ε υ γ ε ι ς...Απλα ειναι τα πραγματα!!

Aggelo

# 5 στις 23/12/2018
author
Ανδρας / 50 / Σε διάσταση
Ν. Ηλείας / Τραγανό
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 6.716

GeoKae  αφου δεν τρωως κουτοχορτο γιατι τοτε δεν τα εφτιαξε μαζι του η κοπελα

και τα εφταιξε μαζι σου ? οποτε ειχαν λυθει τα προβληματα και δεν θα ειχε καποιον
να της κανει μανουρα......

το θεμα εινα οτι τον βλεπει σαν ανδρα η σαν φιλεναδα ?

Απο αυτα που εγραψες μαλλον το δευτερο,αν σε ενοχλει οτι ειναι διαχυτικοι οι δυο τους

πρωτιστως θα επρεπε η ιδια να το κοψει αν θελει σοβαρη σχεση μαζι σου...

ομως θελει......η βολευεται μεχρι νεωτερας

elenal12

# 6 στις 23/12/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ο, τι κι αν της πεις, δεν θα κατάλαβει. Θα συνεχισει να υπερασπιζεται τη "φιλια" τους και εσυ θα συνεχιζεις να δυσανασχετεις...

Μια ειναι η λυση... 

Φερε κι εσυ μια "φίλη" σου, κάντε κι εσεις τα ιδια, να δουμε αν θα της αρεσει. Επειτα,, αν σου ζητησει εξηγησεις να της πει, οτι είναι φίλη σου και αυτη θα πρέπει να σταματήσει να κανει σαν τρελη...

Ιδου. Καντο και θα με θυμηθεις.

ΥΓ. Φρόντισε η "φιλη" σου να είναι όμορφη αρκετα. 

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από GeoKae

Ο Φίλος της κοπέλας μου.

Καλησπέρα κορίτσια !

Θα ήθελα να ρωτήσω προσωπικά εσάς αν πιστεύετε στην φιλία ενός άντρα και μιας γυναίκας; Και θα σας περιγράψω από κάτω τι μου συμβαίνει για να με βοηθήσετε ...Τα έχω με μια κοπέλα εδώ και 9 μήνες .! Τα πάμε πολύ καλά και μου δείχνει ενδιαφέρον αρκετο (είμαι 26 είναι 23) ζούμε μαζί γιατί σπουδάζει και έχουμε αναπτύξει μια πολύ καλή σχέση ...Εδώ και 6 μήνες έχω γνωρίσει τους φίλους της και ειδικά έναν στον οποίο είναι από το δημοτικό μαζί και του έχει ιδιαίτερη αδυναμία τόσο που όταν βγαίνουμε παρέα όλοι μαζί την χαϊδεύει  στο πόδι τον παίρνει αγκαλιά και αλλά τέτοιου είδους χειρονομίες ! Βέβαια το είχα συζήτηση μαζί της και μου είπε πως τον βλέπει σαν φίλο και τίποτα άλλο ( αλλά δεν τρώω κουτόχορτο ακόμα )  Παλιά έβγαινε μαζί του συνέχεια , κοιμόταν σπίτι του και γενικά καταστάσεις οι οποίες με βάζουν σε σκέψεις ! Θα ήθελα μια γνώμη και αν κάτι μου ξεφεύγει Ευχαριστώ ! 

_Bellezza_

# 7 στις 23/12/2018
author
Γυναίκα / 27 / Παντρεμένη
Ηνωμ.Αραβικά Εμιράτα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2.804

Τον κολλητό της τον ειχε στην ζωη της πριν απο σένα. 

Οποτε πρέπει σε αυτο το κομμάτι να δειξεις σεβασμό στην φιλικη τους σχέση, γιατι προυπαρχει της δικης σας ερωτικής. 

Η διαχυτικοτητα πρεπει να διακοπεί ομως. Καταντάει αντιαισθητικο και οτιδηποτε αντιαισθητικο ειναι και απολίτιστο. 

Μιλα της παλι. 

Ασκησε διεκδικητικη τακτική. 

Περιγραψε την κατασταση, τις σκεψεις σου και τα συναισθηματα σου για αυτην την κατάσταση. 

Εαν το θελετε και οι δυο, θα βγει ακρη.

Καλη τυχη σου ευχομαι.

Αρέσει στα μέλη equinox_, MadameShuShu40 και σε ακόμα 3 μέλη.

Nuvolla

# 8 στις 23/12/2018
author
Γυναίκα / 50 / Ελεύθερη
Ισπανία
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1.009
μικρή είναι
σ αυτές τις ηλικίες οι φιλίες των παιδικών χρόνων μεταφράζονται 
σε πλήρη οικειότητα.
Όμως ...τα πολλά μπαλαμουτιάσματα και ο ύπνος στο σπίτι του ,πρέπει να σταματήσουν γιατί έχουν περάσει προ πολλού τα 12 ...
το λες ,εξηγείς την ενόχληση συζητάς ...εκφράζεις με λεξεις το συναίσθημα που νιωθεις 
αν δεν αλλάξει κάτι,σημαίνει πως αυτό που θέλει να   ''χορτάσει'' μ ολο αυτό είναι πέρα από σένα...
Αρέσει στα μέλη equinox_, MadameShuShu40 και σε ακόμα 3 μέλη.

Nuvolla

# 9 στις 23/12/2018
author
Γυναίκα / 50 / Ελεύθερη
Ισπανία
Απαντήσεις: 1.009

Παράθεση:
Σχόλιο # 6 από elenal12

Μια ειναι η λυση... 

Φερε κι εσυ μια "φίλη" σου, κάντε κι εσεις τα ιδια, να δουμε αν θα της αρεσει. Επειτα,, αν σου ζητησει εξηγησεις να της πει, οτι είναι φίλη σου και αυτη θα πρέπει να σταματήσει να κανει σαν τρελη...

Τα ίδια λέει και η Παλαιά Διαθήκη 

Ο περίφημος νόμος της ανταπόδωσης 

(μόνο που δεν τον εφαρμόζει ο παθών αλλά ένας  άρχων δικαστής ...

στη παρούσα περίπτωση  η ''κούκλα φίλη '')

Μάλιστα...

Αρέσει στο μέλος alisida

maraki_lar_1980

# 10 στις 23/12/2018
author
Γυναίκα / 39 / Σε σχέση
Ν. Λάρισας / Λάρισα

Ώπα το Ελενακι περνά κατευθείαν στη δράση βλέπω!!

Ούτε καν να της μιλήσει,ε?

Μαλιστα-μάλιστα...

Λίγο εκδικητικό μου ακούγεται αλλά...Μην είσαι κ απόλυτη οτι μια κουβέντα μαζί της θα πήγαινε στράφι (επειδη εσένα ενδεχομενως ετσι σου έκαναν κάποτε,το συζητήσεις κ δεν ισακουστηκες)!!

Συζηταει ο κοσμος πρωτα.

Ή απόλυτοτητα σέρνει μαζί της παρωπίδες και στενεύει τους ορίζοντες.

Γνώμη μου επειδή σε έχω δει πως γράφεις κ απαντάς.

Θες την κρατας-θες την πετάς...θεστηκα!!χεχε!  

Ειπε το Μαρακι,μεσα στο πανανθρώπινο πνεύμα των Χριστουγέννων που έρχονται!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 6 από elenal12

Ο, τι κι αν της πεις, δεν θα κατάλαβει. Θα συνεχισει να υπερασπιζεται τη "φιλια" τους και εσυ θα συνεχιζεις να δυσανασχετεις...

Μια ειναι η λυση... 

Αρέσει στα μέλη ZHLIASOY, alisida

AlexLuckyCharm

# 11 στις 23/12/2018
author
Ανδρας / 51 / Χήρος
Ν. Θεσσαλονίκης / Πυλαία
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 350

Ο φίλος της κοπέλας σου δεν έχει ερωτική ζωή δική του; Αν έχει πως αντιδρά η δική του κοπέλα;
Αρέσει στο μέλος alisida

elenal12

# 12 στις 23/12/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Το Ελενακι δεν ειναι εκδικητικό. Ουτε απολυτο. Ειναι ορθολογικο. 

Εγω προσωπικά διαβασα, οτι ο θεματοθετης, της μίλησε, κι αυτη επεμεινε. Δεν μπορει το μυαλό το δικό μου τουλαχιστον, να κατανοησει πως  μια 23 χρονη κοπελα (οσο ειμαι κι εγω) , να μην αντιλαμβανεται τη διαφορα μεταξυ φιλιας/οικειοτητας απο την διαχυτικοτητα. 

Δεν την πιστευω. Καθως φιλία μεταξυ ανδρων γυναικων δεν υπαρχει. Ειτε αυτος θα τη θελει ειτε αυτη θα τον θελει, στην περίπτωση που δεν ειναι αμοιβαίο...

...αλλα επειδη δεν μπορει κανεις να καταλαβει πλήρως τον αλλον , αν δεν εχει τα ιδια βιωματα με τον αλλον, δημιουργουνται αντιπαραθεσεις. Αυτη θα νιωθει οτι καταπιεζεται και ο θεματοθετης θα γινεται ενοχλητικος. 

Το θεμα είναι απλο. Να κανει το ιδιο. Δεν είναι δα,, και τοσο σκληρο. Απλα, για να μπει λιγακι και η άλλη στη θεση του φιλου μας. Ακου εκει φιλια και αγκαλιες. 

Οσο για το θεμα απόλυτοτητας, δυστυχώς αρκετες φορες, αναγκαζεσαι να γινεις τέτοια. Αλλα αυτο ειναι δικο μου θέμα. Και επειδή γνωρίζω το τι γραφω, εχω υπαρξει απόλυτη σε θέματα που πρέπει να εισαι απολυτος, ειδικα οσον αφορα σχεσεις με παντρεμένους, δεσμευμένους και λοιπα. 

Επισης, αυτο το "θεστηκα"  μου ακούστηκε καπως ακομψο . Υπάρχουν τοσοι άλλοι τροποι να το εκφράσεις, φανταζομαι θα το γνωρίζεις δεν χρειάζεται να στο μάθω εγω.Εξαλλου γνωμη εξεφρασα, ο θεματοθετης θα επιλεξει πως θα αντιδρασει. 

ΥΓ. Οχι δεν μου έχει τύχει κατι αναλογο. Αυτο έλειπε κιολας...

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από maraki_lar_1980

Μαλιστα-μάλιστα...

Λίγο εκδικητικό μου ακούγεται αλλά...Μην είσαι κ απόλυτη οτι μια κουβέντα μαζί της θα πήγαινε στράφι (επειδη εσένα ενδεχομενως ετσι σου έκαναν κάποτε,το συζητήσεις κ δεν ισακουστηκες)!!

Συζηταει ο κοσμος πρωτα.

elenal12

# 13 στις 23/12/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Εγω προσωπικά διαβασα, οτι ο θεματοθετης, της μίλησε, κι αυτη επεμεινε. Δεν μπορει το μυαλό το δικό μου τουλαχιστον, να κατανοησει πως  μια 23 χρονη κοπελα (οσο ειμαι κι εγω) , να μην αντιλαμβανεται τη διαφορα μεταξυ φιλιας/οικειοτητας απο την διαχυτικοτητα. 

Δεν την πιστευω. Καθως φιλία μεταξυ ανδρων γυναικων δεν υπαρχει. Ειτε αυτος θα τη θελει ειτε αυτη θα τον θελει, στην περίπτωση που δεν ειναι αμοιβαίο...

...αλλα επειδη δεν μπορει κανεις να καταλαβει πλήρως τον αλλον , αν δεν εχει τα ιδια βιωματα με τον αλλον, δημιουργουνται αντιπαραθεσεις. Αυτη θα νιωθει οτι καταπιεζεται και ο θεματοθετης θα γινεται ενοχλητικος. 

Το θεμα είναι απλο. Να κανει το ιδιο. Δεν είναι δα,, και τοσο σκληρο. Απλα, για να μπει λιγακι και η άλλη στη θεση του φιλου μας. Ακου εκει φιλια και αγκαλιες. 

Οσο για το θεμα απόλυτοτητας, δυστυχώς αρκετες φορες, αναγκαζεσαι να γινεις τέτοια. Αλλα αυτο ειναι δικο μου θέμα. Και επειδή γνωρίζω το τι γραφω, εχω υπαρξει απόλυτη σε θέματα που πρέπει να εισαι απολυτος, ειδικα οσον αφορα σχεσεις με παντρεμένους, δεσμευμένους και λοιπα. 

Επισης, αυτο το "θεστηκα"  μου ακούστηκε καπως ακομψο . Υπάρχουν τοσοι άλλοι τροποι να το εκφράσεις, φανταζομαι θα το γνωρίζεις δεν χρειάζεται να στο μάθω εγω.Εξαλλου γνωμη εξεφρασα, ο θεματοθετης θα επιλεξει πως θα αντιδρασει. 

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από maraki_lar_1980

Μαλιστα-μάλιστα...

Συζηταει ο κοσμος πρωτα.

alisida

# 14 στις 23/12/2018
author
Γυναίκα / 49 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 30
Απαντήσεις: 4.809
φιλια ναι, μπορει να υπαρχει , κολητιλικι παλι ναι...Αλλα μπαλαμουτιασμα (??) και μπροστα σε κοσμο ??και μπροστα σου ??Ε,,, δεν ξερω νομιζω ο καθενας στη θεση σου θα ενοιωθε απο αβολα εως μακακας

Συζητηστε το την αμεσως επομενη φορα μπροστα στο φιλοΟταν δεις να απλωνει χερακι, πες το ξεκαθαρα, ξερεις φιλεναδα,,, αυτα πρεπει να κοπουν τωρα που η κοπελα εκανε σχεση
Απλα και ομορφα(παιζει και το να το κανει επιτηδες ?? εσυ ξερεις )
Φιλικη φατσουλα

Αρέσει στα μέλη Enikos, equinox_ και σε ακόμα 2 μέλη.

maraki_lar_1980

# 15 στις 23/12/2018
author
Γυναίκα / 39 / Σε σχέση
Ν. Λάρισας / Λάρισα
Ορθολογικό?Άντε καλά!μη στο χαλάσω!Επισης το θεστηκα ήταν κόσμιο και χιουμοριστικο μπροστά στην πρώτη φράση που μου ήρθε!!χεχε!Τέλος για την απολυτοτητα...πουθενά κοπελιά να μην εισαι απόλυτη,είτε εισαι μέσα είτε έξω από το χορό.Δε μπορείς κιόλας σε κάθε κατάσταση να είσαι σίγουρη ότι είδες σφαιρικά όπως του πρέπει κ υπολογισες ολους τους παραγοντες/συνιστώσες του εκαστοτε θεματος πριν βγάλεις "πορισμα".Ούτε εδώ μέσα που ακούμε μόνο τη μια πλευρά,ούτε και έξω.Αυτά!Merry Christmas!
Αρέσει στο μέλος AlexLuckyCharm

ZHLIASOY

# 16 στις 23/12/2018
author
Γυναίκα / 51 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 40
Απαντήσεις: 2.776

Γιατι εισαι απολυτη οτι δεν υπαρχει οταν εχουμε υπαρκτα παραδειγματα?

Γιατι τοσο ορθολογιστρια σε αυτην την ηλικια?

Παράθεση:
Σχόλιο # 12 από elenal12

Αρέσει στα μέλη Enikos, Persefoni__ και σε ακόμα 1 μέλος.

elenal12

# 17 στις 23/12/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Δεν κατάλαβα  , απαγορευεται? 

Ετσι ειμαι. 

ΥΓ1 Μαρακι δε μπορείς να μου χαλασεις κατι. Μην έχεις την εντύπωση ότι επειδή είσαι μεγαλύτερη  ξέρεις καλυτερα.Δε συνεχιζω αλλο. 

ΥΓ2 Ας μη βγαινουμε αλλο εκτος θεματος.

Παράθεση:
Σχόλιο # 16 από ZHLIASOY

Γιατι εισαι απολυτη οτι δεν υπαρχει οταν εχουμε υπαρκτα παραδειγματα?

Γιατι τοσο ορθολογιστρια σε αυτην την ηλικια?

tzoulia59

# 18 στις 23/12/2018
author
Γυναίκα / 79 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 6.834

φυσικα και υπαρχει φιλια μεταξυ γυναικας και αντρα ,,,

λενε οτι σχεδον παντα μια φιλια μεταξυ δυο ατομων του αντιθετου φυλου υποκρυπτει ερωτικη προθεση .αλλα απο την πλευρα του αντρα ...
ειχα αντρες φιλους ,,και δεν ενιωθα απολυτως καμια ερωτικη ελξη ,,,
και ναι αν ημουν 23 και ειχα εναν φιλο απο το δημοτικο  μποορει να ειχα και λιγο παραπανω θαρρος ,,,
το μπαλαμοουτιασμα δεν θα το οδεχομουν γιατι δεν ειναι ο τυπος μου ,,,
οχι ομως οοτι δεν συμβαινει κι ολας ,,,αδολα ,,,
καταλαβαινω να σ ενοχλει αυτο που συμβαινει ,,ξεκαθαρισε την δυσαρεσκεια σου ...
αλλα μην απαιτησεις να παψει να του μιλαει ,,,
το μπαλαμουτιασμα ομως ,μπορει να το κοψει ,
,αν δεν το κανει σημαινει οτι σε γραφει ,,οποτε γραψτην κι εσυ 
κι αντε γεια ,,,
Αρέσει στα μέλη equinox_, ZHLIASOY και σε ακόμα 4 μέλη.

Sivilla_I

# 19 στις 23/12/2018
author
Γυναίκα / 49 / Ελεύθερη
Ιρλανδία
Απαντήσεις: 1.830
     Το οτι η έλενα δεν έχει φίλους άνδρες
     δεν σημαίνει οτι δεν υπάρχει φιλία ανδρών+γυναικών.

Το οτι η έλενα πιστεύει το ενα ή το άλλο
         δεν σημαίνει τίποτα ούτε για το ενα ούτε για το άλλο.

Όπου <έλενα>, βάλτε όποιον θέλετε.

Καλή διασκέδαση, φαγοπότια, πάρτι, γλέντια, σπιτομαζώξεις, τραπέζια, απόψε αύριο μεθαύριο, όποτε κι αν τα κάνετε!

Αρέσει στα μέλη MadameShuShu40, Mindthegap- και σε ακόμα 1 μέλος.

Rapunzel89

# 20 στις 24/12/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Επειδη παντα με τις γυναικες δεν τα πηγαινα κ τοσο καλα... Βασικα εκεινες απο μονες τους δεν τα πηγαινουν, απο ενα σημειο κ επειτα αποφασισα να κανω μονο με αντρες παρεα. Δεν ξερω αν υπάρχει φιλια μεταξυ των 2 φύλων, το μονο π ξερω ειναι οτι οι αντρες ειναι πολυ καλυτεροι κ οτι αυτη η παρεα, για οσο κρατησει κ αν κρατησει, που γινεται ειναι πιο αγνη κ πιο αληθινη σχετικα με την φιλια μεταξυ γυναικων. Απ τα 15 ατομα π εχω πχ στον κυκλο μου οι 12 ειναι αντρες κ οι 3 γυναικες. Κ δεν σ κρυβω οτι ολοι μετρανε χρονια...Προσωπικα εγω δεν τους εχω δει ερωτικα ποτε. Δεν αντιλεγω οτι ο ταδε θα μ αρεσει εμφανισιακα αλλα δεν παει να πει κ οτι γουσταρω να το προχωρησω ερωτικα. Δεν αντιλεγω επισης κ οτι αν κουνιομουν δεν θα χωνοντουσαν... Ειναι λεπτη η γραμμη μεταξυ. Οποτε ειμαι free ειμαι κ γω διαχυτική,ειδικα με εναν...γτ ειναι πολυ τρυφερος σαν ανθρωπος-δενουμε πιο πολυ κ συζηταμε κ λεμε πολλα. Τωρα με τους υπολοιπους ειναι πιο απλα τα πραγματα κ η επικοινωνια. Θελω να σ πω οτι κι αυτος ο ενας εμενα δεν μ αρεσει,απλα ετσι μου βγαινει να συμπεριφερθω. Κ ουτε μ εχεκ δειξει κατι ερωτικο ποτε. Αν ειχα σχεση ναι,δεν θα το συνεχιζα κ σαφως σε βολτες κλπ θα ηταν μαζι μου κ ο φιλος μου. Σε καταλαβαινω ομως κ δεν εχεις αδικο. Εφοσον μιλησες μια φορα κ δεν...ξαναμιλησε αλλη μια. Τριτη φορα ομως δεν εχει...βγες κ συ μονος σου ομως με μια φιλη σου οι 2 σας, χωρις την ιδια. Κ αν σ αρχισει τα μα μου πες απλα κ χαλαρα δεν τρεχει τιποτα-μην ξεκινησεις να την κατηγορεις του τυπου οτι κ συ κανεις αυτο κι αυτο. Καντο μεν εκδικητικα αλλα μην το δειξεις καν. Οχι μια κ δυο...τραβα το. Εκει να δεις! Δυστυχως οι ανθρωποι δεν καταλαβαινουν με λογια, αλλα με πραξεις. Κ αυτο συμβαινει οχι επειδη ειναι χαζοι, αλλα επειδη οι ιδιοι δεν το εχουν βιωσει κ απο την πλευρα του αλλου. Κ αν δεν ενοχληθεί να μου τρυπησεις την μυτη...
Αρέσει στο μέλος equinox_
Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε