Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Τα καλυτερα μερη για σεξ

Επιλέξτε σελίδα: (1-6)
Σελίδες 123456

Sourya

# 101 στις 10/1/2019
author
Γυναίκα / 60 / Ελεύθερη
Ινδία
Θέματα: 24
Απαντήσεις: 1.891
'Aρεσαν+: 0%

Μπραβο στο φορουμ. Βρε εσεις ξεπερασατε και τον Γκουζκουνη

erxomaitora

# 102 στις 11/1/2019
author
Ανδρας / 65 / Σε διάσταση
Ν. Ευβοίας / Δροσιά
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 139

Πολλά βάζεις μαζί και θα πρέπει να γραφω 2 μήνες.

¨Έτσι θα απαντήσω σήμερα στα βασικά και εν περιλήψει,,,

Αυτό το καλύτερα μέρη, λίγο με δυσκολεύει. Τι εννοείς; από άνεση; ασφάλεια; ελευθερία κινήσεων; Βοήθησε λίγο...

Συνεχίζω: Τα πιο ρομαντικά είναι πάνω στην ανθισμένη αμυγδαλιά, τέτοια εποχή περίπου, με χιόνι και θυελλώδης ανέμους ...

Την λίμπιντο στην Αφροδίτη την ανεβάζει το σεξ πάνω σε άλογο που καλπάζει, αρκεί να συντονιστείς με το ρυθμό του καλπασμού και μέσα μέσα να αλλάζεις στάση...

Άλλη επιλογή σε ανεμόπτερο, στην Κωπαΐδα. αλλά να έχει ούριο και σφοδρό άνεμο 10 μποφόρ τουλάχιστον. Καθώς θα πλησιάζουν τα ανεμόπτερα θα φωνάζεις στην παρτενέρ να πάρει την κατάλληλη θέση ...

Θα τελειώσω για σήμερα με την πλέον εκ στασιαστική περίπτωση: Στο νεκροταφείο, αμέσως μετά τα βραδινά τρισάγια και πάνω στα λουλούδια που έχουν μείνει...

Αν δεν ... τελειώσατε να συνεχίσω ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από aggelliki26

Τα καλυτερα μερη για σεξΠείτε ποια είναι τα καλύτερα μέρη που κάνατε σεξ.Τα πιο ρομαντικά,τα πιο όμορφα,τα πιο εξωτικά.Ποια ήταν ή είναι τα μέρη που σας ανεβάζουν την ερωτική λίμπιντο στο ταβάνι κάθε φορά και έχετε συγκλονιστικούς οργασμούς?Ποια είναι τα μέρη που θα θέλατε να κάνετε σεξ,αλλά δεν το έχετε δοκιμάσει ακόμα?Σε ποια μέρη θα θέλατε να κάνετε σεξ,αλλά για πολλούς και διαφόρους λόγους δε θα το τολμήσετε?

Είχα πει ότι δε θα ανοίξω δεύτερο θέμα,αλλά μου κλείδωσαν οι τσακωμοί το πρώτο.Γι'αυτό το λόγο θα σας παρακαλέσω να μη γίνει αρένα  το θέμα μου.Όποιοι θέλουν να σαμποτάρουν,θα στέλνω αναφορές για να το προστατέψω.Σας ευχαριστώ για την κατανόηση

panagiotismp90

# 103 στις 11/1/2019
author
Ανδρας / 29 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 2.136

αν κλιγο οφ τοπικ, μου ειχε πει ενας που ειχε σουπερ μαρκετ σε παραθαλασια περιοχη μεγαλο σουπερ οχι ψιλικατζιδικο οτι καποια μεσημερια που δεν ειχε κοσμο ερχοντουσαν κατι ρωσιδες κατευθειαν απ τη θαλασσα κ του λεγανε να πληρωσουν το καροτσι με mουνι. ουνι ουνι του λεγανε στο ταμειο! εντωμεταξυ αυτοσ γκριζομαλης χοντρουλης πενηνταφερυγα κ αυτεσ διμετρεσ ξανθιεσ, ουνι ουνι του λεγανε! no money, ouni ouni! τι να κανει κι ασυτοσ, εξλεινε τομαγαζι κ τισ περναγε σ ενα δωματιακι που ειχε μεσα για τισ δυσκολεσ ωρεσ κ μολισ τελιωνε ανοιγε παλι το καταστημα. κ δουλευε κ γυναικα του μεσα! οπωσ καταλαβαινετε φαληρησε το σουπερ!

2019Anastasia

# 104 στις 11/1/2019
author
Γυναίκα / 50 / Ελεύθερη
Ελλάδα
Απαντήσεις: 3

Παραθεση:
Σχόλιο # 103 από panagiotismp90

αν κλιγο οφ τοπικ, μου ειχε πει ενας που ειχε σουπερ μαρκετ σε παραθαλασια περιοχη μεγαλο σουπερ οχι ψιλικατζιδικο οτι καποια μεσημερια που δεν ειχε κοσμο ερχοντουσαν κατι ρωσιδες κατευθειαν απ τη θαλασσα κ του λεγανε να πληρωσουν το καροτσι με mουνι. ουνι ουνι του λεγανε στο ταμειο! εντωμεταξυ αυτοσ γκριζομαλης χοντρουλης πενηνταφερυγα κ αυτεσ διμετρεσ ξανθιεσ, ουνι ουνι του λεγανε! no money, ouni ouni! τι να κανει κι ασυτοσ, εξλεινε τομαγαζι κ τισ περναγε σ ενα δωματιακι που ειχε μεσα για τισ δυσκολεσ ωρεσ κ μολισ τελιωνε ανοιγε παλι το καταστημα. κ δουλευε κ γυναικα του μεσα! οπωσ καταλαβαινετε φαληρησε το σουπερ!

2019Anastasia

# 105 στις 11/1/2019
author
Γυναίκα / 50 / Ελεύθερη
Ελλάδα
Απαντήσεις: 3

Πολυ μακαβριο,αναρωτιεμαι πως δεν ανατριχιαζουν (και δεν εννοω το ριγος της ηδονης)

Παράθεση:
Σχόλιο # 4 από Heptamer

νεκροταφειο

Heptamer

# 106 στις 11/1/2019
author
Ανδρας / 52 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 11.978

Μπρος στα πάθη, τι ειν ο φόβος! 

Αρέσει στο μέλος 2019Anastasia

Sourya

# 107 στις 11/1/2019
author
Γυναίκα / 60 / Ελεύθερη
Ινδία

Για ρωτα και τν Σπαλιαρα. Ειδικοτης του

Παράθεση:
Σχόλιο # 105 από 2019Anastasia

Πολυ μακαβριο,αναρωτιεμαι πως δεν ανατριχιαζουν (και δεν εννοω το ριγος της ηδονης)

Sourya

# 108 στις 11/1/2019
author
Γυναίκα / 60 / Ελεύθερη
Ινδία

Εγω ενα εχω να πω... οχι στην αμμο, τρυπωνει παντου

Επιλέξτε σελίδα: (1-6)
Σελίδες 123456
Δεν μπορείτε να απαντήσετε