Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Τα καλυτερα μερη για σεξ

Επιλέξτε σελίδα: (1-6)
Σελίδες 123456

26-29-31

# 81 στις 28/12/2018
author
Ανδρας / 55 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 2.987
'Aρεσαν+: 0%

Καλά σε είδα με την άκρη του ματιού μου, χαχα χαχα χαχα
Αρέσει στο μέλος alisida

macbook

# 82 στις 28/12/2018
author
Ανδρας / 50 / Παντρεμένος
Αλλη χώρα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2.526

Παράθεση:
Σχόλιο # 24 από Red_Season 

Μάλλον στους ρομαντικούς ταιριάζει το vanilla sex.

Θυμάμαι ότι έχω ξαναδεί κάπου τον όρο αυτό αλλά δεν ξέρω τι σημαίνει. 

Πάντως η παρούσα συζήτηση δείχνει ότι υπάρχει ποικιλία προτιμήσεων ανάμεσα στους ρομαντικούς: από καθόλου σεξ έως σεξ σε τοποθεσίες που θεωρούνται ρομαντικές για το σκοπό αυτό. Η υποκειμενικότητα σε όλο της το μεγαλείο.

Παράθεση:
Σχόλιο # 25 από achinos

κ σας έχω πει μη μου τον πειράζετε τον μακ είναι προστατευόμενο είδος... τίποτα εσείς.

Μόνο εσύ με καταλαβαίνεις. 

somebody961

# 83 στις 28/12/2018
author
Ανδρας / 58 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.019

Καλύτερα μέρη για θεκθ;
Θυμάμαι με τη Μαίρη, στην Καβάλα, το καλύτερο μέρος για θεκθ!

Εχει καμιά σχέση η παλιά έκφραση "πάω στο μέρος";

macbook

# 84 στις 28/12/2018
author
Αλλη χώρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 44 από Lena_7_

Επενδυστε με μουσικα χαλια τις αποψεις να γουστερνουμε 

Ορίστε η δική μου συνεισφορά: 

https://www.youtube.com/watch?v=cb61eH5Kvqw 

Για τι σεξ συζητάμε μπροστά σ' αυτή την οπτική και ακουστική ομορφιά; Αναπόληση, μελαγχολία, γλυκύτητα, χαμόγελο, δάκρυ, τρυφερό άγγιγμα, όνειρο, ταξίδι του νου. Το σεξ μού φαίνεται εντελώς παρείσακτο.

Αρέσει στα μέλη Mindthegap-, Lena_7_ και σε ακόμα 1 μέλος.

macbook

# 85 στις 28/12/2018
author
Αλλη χώρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 40 από 26-29-31

Τι γάμο βρε αλυσίδα, σεξ μέσα στο επιπλακι που έχει ο νεκροθάφτης στό μαγαζί... Μερη περίεργα για σεξ ψάχνει η Αγγελική ,να προτιμήσετε από καρυδιά, χαχα χαχα χαχα

Με αφορμή αυτό το σχόλιο, ας παραθέσω και το τρέιλερ της ταινίας Dellamorte Dellamore (1994): 

https://www.youtube.com/watch?v=XbQaRP0m2HE

Ίσως η πιο εκκεντρική, πικάντικη και διασκεδαστική που υπάρχει με ζόμπι και νεκροταφεία.

Αρέσει στα μέλη Lena_7_, 26-29-31

Red_Season

# 86 στις 28/12/2018
author
Ανδρας / 51 / Ελεύθερος
Μονακό
Θέματα: 9
Απαντήσεις: 1.630

Παράθεση:
Σχόλιο # 83 από macbook

Θυμάμαι ότι έχω ξαναδεί κάπου τον όρο αυτό αλλά δεν ξέρω τι σημαίνει. 

Πάντως η παρούσα συζήτηση δείχνει ότι υπάρχει ποικιλία προτιμήσεων ανάμεσα στους ρομαντικούς: από καθόλου σεξ έως σεξ σε τοποθεσίες που θεωρούνται ρομαντικές για το σκοπό αυτό. Η υποκειμενικότητα σε όλο της το μεγαλείο.

Conventional sex, or vanilla sex, is sexual behavior that is within the range of normality for a culture or subculture, and typically involves sex which does not include elements of BDSM, kink, or fetishism. (Wiki)

Το ότι οι υπόλοιποι φαντάζουν υποκειμενικοί - αυτό δε σημαίνει ότι κι εσύ δεν είσαι υποκειμενικός σε κάτι που ίσως ένα ελάχιστο ποσοστό 1-3% μοιάζει να συμφωνεί μαζί σου 

Heptamer

# 87 στις 28/12/2018
author
Ανδρας / 52 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 13.666

Σεξ εν κινησει ειπε ο ανθρωπος.

Όχι στοματικό εν κινησει...

Στο δευτερο συμβαινει αυτό που λες.

Όταν λαμβανει χωρα το πρωτο, σας κανουν τσακωτούς τα ασθενοφόρα!

Παράθεση:
Σχόλιο # 74 από aggelliki26

αφού δεν πετάχτηκε κάποιο σκυλί ή γάτα εκείνες τις στιγμές,να χρειαστεί  να κόψεις απότομα το τιμόνι ή να πατήσεις φρένο,σημαίνει πως είχες άγιο.θα μπορούσες εσύ να είχες ακρωτηριαστεί και η  γυναίκα να έχει πνιγεί

Red_Season

# 88 στις 28/12/2018
author
Ανδρας / 51 / Ελεύθερος
Μονακό

Παράθεση:
Σχόλιο # 88 από Heptamer

Σεξ εν κινησει ειπε ο ανθρωπος.

Όχι στοματικό εν κινησει...

Στο δευτερο συμβαινει αυτό που λες.

Όταν λαμβανει χωρα το πρωτο, σας κανουν τσακωτούς τα ασθενοφόρα!

Ό,τι είδους σεξ γίνεται όταν το αυτοκίνητο "οδηγείται" - οδηγεί με μαθηματική ακρίβεια στο ΚΑΤ ή (φευ) στα "θυμαράκια".. Γι αυτό θα πρέπει να αποφεύγεται "δια ροπάλου", όπως και το να πιάνει κάποιος τιμόνι πιωμένος, μέρες που είναι κιόλας 

macbook

# 89 στις 28/12/2018
author
Αλλη χώρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 87 από Red_Season

Το ότι οι υπόλοιποι φαντάζουν υποκειμενικοί - αυτό δε σημαίνει ότι κι εσύ δεν είσαι υποκειμενικός σε κάτι που ίσως ένα ελάχιστο ποσοστό 1-3% μοιάζει να συμφωνεί μαζί σου 

Μα, στο ένα άκρο του εύρους υποκειμενικότητας που επικαλέστηκα (το «καθόλου σεξ») βρίσκομαι εγώ αυτοπροσώπως. Εξέφρασα ξεκάθαρα ότι αποτελώ μέρος αυτής της υποκειμενικότητας. 

Δε γίνεται αλλιώς. Ο καθένας έχει τα δικά του αισθητήρια και κέντρα επεξεργασίας με τα οποία δέχεται και ερμηνεύει τα εξωτερικά ερεθίσματα.

Giorgos19701970

# 90 στις 28/12/2018
author
Ανδρας / 49 / Χήρος
Ν. Ευβοίας / Αυλώνα
Απαντήσεις: 84

τι μου θυμισες...τι μου θυμισες τωρα βρε αγγελικη...

λοιπον το 1994,αυγουστος ητανε θαρρω,που ειχα ξεμεινει απο καπνο,απο ντιρχαμ κι απο παρεα,σ ενα μικρο χωριο,κειθε περα στα μαροκα.ενα χωριο πισω απο τον ηλιο,ουτε πως το λενε δεν θυμαμαι πια...

εκει λοιπον γνωρισα την Ασιγιε.μια βεδουινα,32 χρονων,μπουκια και συχωριο,αδελφακι μου.το κακο ηταν πως ηταν παντρεμενη.τριτη συζυγοε του καμηλοτροφου Μαχμουτη ο οποιος ηταν πολυ ζηλιαρης.να φανταστεις,πως ζηλευε και τις επτα γυναικες του,αν και δεν προλαβαινε,ουτε μπορουσε, να τις  "εξυπηρετει" ολες.με απλα λογια,ολο κοκοκο ηταν κι απο αυγο...ΤΙΠΟΤΑ

τωρα λοιπον που σου ειπα το στορυ και φανταζομαι μπηκες στο νοημα,ερχομαι και στην ερωτηση σου...

για να μη μας παρει χαμπαρι ο ζηλιαρης μαχμουτης, το πνιγαμε το κουνελι, ειτε στο ξεροπηγαδο του χωριου,οπου κατεβαιναμε με ανεμοσκαλα μεχρι που καποια μερα δυο παλιοπαιδα εκοψαν την ανεμοσκαλα και μειναμε αμανατι τρεις ωρες στον πατο (ευτυχως ο ζηλιαρης μαχμουτης ελειπε σε επαγγελματικο ταξιδι) ειτε πανω στην μπροστοκαμηλα του κοπαδιου,που της εβαζα στην ουρα ενα μεγαλο Ν και λεγαμε πως μου κανει η Ασιγιε,μαθηματα οδηγησης.

αυτα ειναι,γιαμενα, τα δυο καλυτερα μερη που εχω κανει σεξ.

Ααα...εχω αλλο ενα,αλλα δεν το αναφερω,γιατι εκει ημουν μονος μου και μαλλον δεν πιανεται ε;;;

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από aggelliki26

Τα καλυτερα μερη για σεξΠείτε ποια είναι τα καλύτερα μέρη που κάνατε σεξ.Τα πιο ρομαντικά,τα πιο όμορφα,τα πιο εξωτικά.Ποια ήταν ή είναι τα μέρη που σας ανεβάζουν την ερωτική λίμπιντο στο ταβάνι κάθε φορά και έχετε συγκλονιστικούς οργασμούς?Ποια είναι τα μέρη που θα θέλατε να κάνετε σεξ,αλλά δεν το έχετε δοκιμάσει ακόμα?Σε ποια μέρη θα θέλατε να κάνετε σεξ,αλλά για πολλούς και διαφόρους λόγους δε θα το τολμήσετε?

Είχα πει ότι δε θα ανοίξω δεύτερο θέμα,αλλά μου κλείδωσαν οι τσακωμοί το πρώτο.Γι'αυτό το λόγο θα σας παρακαλέσω να μη γίνει αρένα  το θέμα μου.Όποιοι θέλουν να σαμποτάρουν,θα στέλνω αναφορές για να το προστατέψω.Σας ευχαριστώ για την κατανόηση

Αρέσει στα μέλη panagiotismp90, aggelliki26 και σε ακόμα 4 μέλη.

Sourya

# 91 στις 28/12/2018
author
Γυναίκα / 59 / Ελεύθερη
Ινδία
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 3.939

Το καλυτερο γιατι;

Παράθεση:
Σχόλιο # 84 από somebody961

Καλύτερα μέρη για θεκθ;
Θυμάμαι με τη Μαίρη, στην Καβάλα, το καλύτερο μέρος για θεκθ!

Εχει καμιά σχέση η παλιά έκφραση "πάω στο μέρος";

Red_Season

# 92 στις 29/12/2018
author
Ανδρας / 51 / Ελεύθερος
Μονακό

Παράθεση:
Σχόλιο # 90 από Giorgos19701970

τι μου θυμισες...τι μου θυμισες τωρα βρε αγγελικη...

λοιπον το 1994,αυγουστος ητανε θαρρω,που ειχα ξεμεινει απο καπνο,απο ντιρχαμ κι απο παρεα,σ ενα μικρο χωριο,κειθε περα στα μαροκα.ενα χωριο πισω απο τον ηλιο,ουτε πως το λενε δεν θυμαμαι πια...

εκει λοιπον γνωρισα την Ασιγιε.μια βεδουινα,32 χρονων,μπουκια και συχωριο,αδελφακι μου.το κακο ηταν πως ηταν παντρεμενη.τριτη συζυγοε του καμηλοτροφου Μαχμουτη ο οποιος ηταν πολυ ζηλιαρης.να φανταστεις,πως ζηλευε και τις επτα γυναικες του,αν και δεν προλαβαινε,ουτε μπορουσε, να τις  "εξυπηρετει" ολες.με απλα λογια,ολο κοκοκο ηταν κι απο αυγο...ΤΙΠΟΤΑ

τωρα λοιπον που σου ειπα το στορυ και φανταζομαι μπηκες στο νοημα,ερχομαι και στην ερωτηση σου...

για να μη μας παρει χαμπαρι ο ζηλιαρης μαχμουτης, το πνιγαμε το κουνελι, ειτε στο ξεροπηγαδο του χωριου,οπου κατεβαιναμε με ανεμοσκαλα μεχρι που καποια μερα δυο παλιοπαιδα εκοψαν την ανεμοσκαλα και μειναμε αμανατι τρεις ωρες στον πατο (ευτυχως ο ζηλιαρης μαχμουτης ελειπε σε επαγγελματικο ταξιδι) ειτε πανω στην μπροστοκαμηλα του κοπαδιου,που της εβαζα στην ουρα ενα μεγαλο Ν και λεγαμε πως μου κανει η Ασιγιε,μαθηματα οδηγησης.

αυτα ειναι,γιαμενα, τα δυο καλυτερα μερη που εχω κανει σεξ.

Ααα...εχω αλλο ενα,αλλα δεν το αναφερω,γιατι εκει ημουν μονος μου και μαλλον δεν πιανεται ε;;;

giorgos170

# 93 στις 29/12/2018
author
Ανδρας / 76 / Σε σχέση
Γεωργία
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 6.865

https://www.youtube.com/watch?v=jj2Sxtq0LA0

Το κείμενο σας δεν μπορεί να ...
Αρέσει στα μέλη Paralia48, aggelliki26

Blonde_31

# 94 στις 29/12/2018
author
Γυναίκα / 33 / Σε σχέση
Αλλη χώρα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 29
Τα καλύτερα μέρη που έχω κάνει σεξ είναι στο αμάξι και σταματημένο και εν κινήσει, στο δάσος, σε κλιμακοστάσιο, στη δουλειά μου.. Νομίζω αυτά έχω κάνει αν θυμάμαι καλά..
Αρέσει στα μέλη alisida, 26-29-31

achinos

# 95 στις 29/12/2018
author
Γυναίκα / 54 / Ελεύθερη
Μονακό
Απαντήσεις: 13.385

Παράθεση:
Σχόλιο # 84 από macbook

Ορίστε η δική μου συνεισφορά: 

https://www.youtube.com/watch?v=cb61eH5Kvqw 

Για τι σεξ συζητάμε μπροστά σ' αυτή την οπτική και ακουστική ομορφιά; Αναπόληση, μελαγχολία, γλυκύτητα, χαμόγελο, δάκρυ, τρυφερό άγγιγμα, όνειρο, ταξίδι του νου. Το σεξ μού φαίνεται εντελώς παρείσακτο.

κ όμως αυτή η μουσική μου θυμίζει γαλλική ταινία του 60 με παράνομους έρωτες κ ασφαλώς πολύ σεξ.

Εκεί που συναντιόνται μετά τα μύρια όσα εμπόδια κ πάνε βόλτα στην αμμουδιά χεράκι-χεράκι.

Κ μετά  που δείχνει κυρίως χέρια να χαϊδεύονται κ αγκαλίτσες κ τελικό πλάνο στο αναμμένο αμπαζούρ  δίπλα στο κρεβάτι.

καθόλου παρείσακτο.

Αρέσει στο μέλος MadameShuShu40

macbook

# 96 στις 31/12/2018
author
Αλλη χώρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 95 από achinos

κ όμως αυτή η μουσική μου θυμίζει γαλλική ταινία του 60 με παράνομους έρωτες κ ασφαλώς πολύ σεξ.

Εκεί που συναντιόνται μετά τα μύρια όσα εμπόδια κ πάνε βόλτα στην αμμουδιά χεράκι-χεράκι.

Κ μετά  που δείχνει κυρίως χέρια να χαϊδεύονται κ αγκαλίτσες κ τελικό πλάνο στο αναμμένο αμπαζούρ  δίπλα στο κρεβάτι.

καθόλου παρείσακτο.

Δεν ξέρω για ποια ταινία (ή ταινίες) πρόκειται. Πάντως κάτι τόσο έντονα χρωματισμένο συναισθηματικά, όπως αυτή η μουσική, δεν μπορώ σε καμία περίπτωση να το συσχετίσω με σεξ. Είναι οι διαφορές στα αισθητήρια και στα κέντρα επεξεργασίας που προανέφερα.

Μια και ανέφερες ταινίες, θυμήθηκα τώρα κάποια που είχα δει όταν ήμουν μικρός και είχα τρομάξει. Νομίζω ότι ήταν το πασίγνωστο Love Story. Δε θυμάμαι πότε ακριβώς την είδα, πιστεύω όμως ότι ήμουν κάπου ανάμεσα στα 11 και 13. Δεν ξέρω γιατί τρόμαξα με την ταινία, αλλά το ότι ακόμα και σήμερα δε μου αρέσουν οι συναισθηματικές ταινίες ίσως να είναι μια συνέπεια εκείνου του βιώματος. Δεν μπορώ να βλέπω τέτοια πράγματα στην οθόνη.

Αντίθετα η μουσική του Love Story είναι εξαιρετική (ειδικά ως άσκηση στο διάστημα έκτης  ):

https://www.youtube.com/watch?v=Zu--zbPXBAE

Και πάλι όμως την προτιμώ «καθαρή», χωρίς υπόνοιες σαρκικής επαφής.

marie_la_journaliste

# 97 στις 9/1/2019
author
Γυναίκα / 49 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 15
Απαντήσεις: 404

το καλυτερο μερος για σεξ

ταξιδευεις   πχ...Κομοτηνη -Καλαμάτα...στα θηλυκα χωρια η γυναικα απο πανω...στα αρσενικα ο αντρας...στα ουδετερα  69 ετσι για να παρουμε δυναμεις για το επομενο χωριο...

στα διοδια βαζεις και κατι πανω σου...σεμνααα

Αρέσει στα μέλη panagiotismp90, 26-29-31

26-29-31

# 98 στις 9/1/2019
author
Ανδρας / 55 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 2.987

Με ξεπερασες βρε μπραβο σου,που πεσανε να με φανε επειδη εκανα καθοδον,χαχαχαχα

Παράθεση:
Σχόλιο # 97 από marie_la_journaliste

το καλυτερο μερος για σεξ

ταξιδευεις   πχ...Κομοτηνη -Καλαμάτα...στα θηλυκα χωρια η γυναικα απο πανω...στα αρσενικα ο αντρας...στα ουδετερα  69 ετσι για να παρουμε δυναμεις για το επομενο χωριο...

στα διοδια βαζεις και κατι πανω σου...σεμνααα

giorgos1970-71

# 99 στις 9/1/2019
author
Ανδρας / 48 / Χήρος
Ν. Ευβοίας / Αυλίδα
Απαντήσεις: 94
το καλυτερο μερος για σεξ ειναι μιαπιτσα με γυρο και μια χωριατικη με διπλη φετα

Nasio72

# 100 στις 9/1/2019
author
Ανδρας / 47 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 5

Σε γήπεδο ποδοσφαίρου την ώρα που παίζεται το ματς, στα τελευταία διαζώματα, αφού οι ποδοσφαιριστες δεν βάζουν γκολ και παίζουν βαρετά, βάζετε μαζί πολλά "γκολ" και μάλιστα χωρίς να σας ακούνε λόγω των συνθηματικών και των γιουχαϊσμάτων και χωρίς να γίνεται θέαμα, αφού παρακολουθούν 22 μαλάκες να παίζουν κλοτσοσκούφι και άλλοι 3 να το διαιτητεύουν, έτσι είναι το Ελληνικό πρωτάθλημα!!

Επιλέξτε σελίδα: (1-6)
Σελίδες 123456
Δεν μπορείτε να απαντήσετε