Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Αφήστε μήνυμα...

Επιλέξτε σελίδα: (1-8)
Σελίδες 12345678

Sourya

# 21 στις 30/12/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Σχόλιο # 20 από giorgos1970-71

για το που θα τους βρεις...δε ρωτας το νεκροθαφτη...μπορει μπρρρ να τους εχει πετυχει πουθενα...

Το μέλος Sourya έχει επισυνάψει το αρχείο: 162efc7ae0f22bb7e9860f50783dbd82.jpg (23.65KB)
Αυτό το αρχείο έχει γίνει download 188 φορές

kyriakos54

# 22 στις 30/12/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

https://www.youtube.com/watch?v=O1MkoHmSnJc

Like για το τραγούδι

Το κείμενο σας δεν μπορεί να αναγνωριστεί ως κείμενο γραμμένο στα ελληνικά

Enakaiduo

# 23 στις 30/12/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
για μενα κανεις δεν θα αφησει μηνυμα ? μπλιαχ

kyriakos54

# 24 στις 30/12/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παιδί μου...

δεν περνά στιγμή χωρίς να νιώσω την απουσία σου.Τίποτα δεν μπορεί να την γεμίσει.Τίποτα δεν αναπληρώνει ΕΣΕΝΑ. Είσαι για μένα τα πάντα μου.Είσαι το γέλιο μου και ο πόνος μου.Είσαι ο ήλιος μου και η συννεφιά μου.Είσαι η ανάσα μου και ο χτύπος της καρδιάς μου.Θυμάμαι το πρώτο σου κλάμα,το πρώτο σου γέλιο.Θυμάμαι τις νύχτες που σ αγκάλιαζα και σου διάβαζα παραμύθια.Το χέρι που μου κρατούσες και μου έλεγες:'μην φύγεις μέχρι να κοιμηθώ".Δεν θα ξεχάσω όλα τα σ αγαπώ που μου είπες.Μου λείπει το γέλιο σου,η αγκαλιά σου.Μου λείπεις ΕΣΥ. Αν μου ξεριζώσουν την καρδιά αυτή την στιγμή ένα και μόνο όνομα θα βρουν χαραγμένο.Το δικό σου.Σ αγαπώ μην το ΞΕΧΝΑΣ και ζω μόνο για την στιγμή που θα σε ανταμώσω ξανα!

Ευτυχισμένο το 2019

kyriakos54

# 25 στις 30/12/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

sun_world

# 26 στις 30/12/2018
author
Γυναίκα / 53 / Διαζευγμένη
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 571
'Aρεσαν+: 0%

Θέλω να σου πω ένα μεγάλο ευχαριστώ

Η συνομιλία μας που έδειξε νοιάξιμο με ξεμπλοκάρισε
Ξέρεις εσύ 
Αρέσει στο μέλος peripli

alisida

# 27 στις 31/12/2018
author
Γυναίκα / 50 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 8.174

Αφηνω μηνυμα για ολους !!!

https://youtu.be/WNHzEO0jOLY

Καλη χρονια !!!
Αρέσει στα μέλη tzoulia59, peripli και σε ακόμα 1 μέλος.

Sourya

# 28 στην 1/1/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ευτυχισμενη χρονια σε ολους μας

Το μέλος Sourya έχει επισυνάψει το αρχείο: 54da3a779f5dfdd0de986d98224c0972.gif (4.38MB)
Αυτό το αρχείο έχει γίνει download 194 φορές

lamprand

# 29 στην 1/1/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 28 από Sourya

Ευτυχισμενη χρονια σε ολους μας

καλή χρονιά αγαπητή και σε σένα !

βλέπω σήμερα μια ολόλευκη Ελλάδα απο το χιόνι και ήλιο ζεστό και φωτεινό

νικητή της χθεσινής σκοτοδίνης που έβαφε άσπρα τα βουνά .

μάλλον καλά μπήκε ο καινούριος χρόνος . χρόνια πολλά σε όλους του φόρουμ και μη !

ZHLIASOY

# 30 στην 1/1/2019
author
Γυναίκα / 75 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 43
Απαντήσεις: 3.160
Μηνυμα στο νεο χρονο.. Καλως ηρθες νεε χρονε ελπιζω στη θητεια σου να μας εχεις ομορφες στιγμες. Στα σακουλια σου να φερνεις υγεια σε ολο τον κοσμο. Οι τσεπες σου ναναι γεματες χαμογελα κ αισιοδοξια.. Θελω αυτη η χρονια ναχει οσο το δυνατον λιγοτερες πικρες.. Θελω αναμνησεις ομορφες απο σενα..Καντο μπορεις...
Αρέσει στα μέλη somebody961, sun_world και σε ακόμα 3 μέλη.

Paralia48

# 31 στις 2/1/2019
author
Γυναίκα / 54 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 8.901

Να αφήσουμε μυνήματασε όσους πρόκειται να τα διαβάσουν; 
Καλάαα...  Αφήνουμε λοιπόν τα χιλιάδες μυνήματα και ...μπινελίκια που θα έδινα σε πολιτικούς, προϊσταμένους, υπηρεσίες, εταιρειες κ.λ.π. οι οποίοι μας γέλασαν και φέρθηκαν πρόστυχα.

Προχωράμε στα μεταξύ μας:

Προς Κούλα: Πού είσαι ρε κορίτσαρε!  Χρόνια πολλά ! Μας λείπει το καλαμπούρι σου και το πνεύμα σου

Προς Τζέην : Καλή χρονιά! Καιρό έχεις να φανείς. Τρέχεις από ρεβεγιόν σε ρεβεγιόν ή ξανάπεσες από καμιά σκάλα;

Προς Μίλτο: Περιμένω να με πάρεις να σαλπάρουμε.

Προς Περιπλή: Ραντεβού στην οικοκοινότητα του χρόνου . Εύχομαι να είσαι καλά μέχρι τότε, γιατί μας περιμένει δουλειά

Προς Τούλη : Ακόμη δεν έχω ξεχάσει το θέμα για το γυναικείο ζεϊμπέκικο που κλείδωσες τότε..... Εύχομαι να το ξεχάσω μέσα στο 2019 . Πάντως μπράβο σου, που ξενυχτάς για χάρη μας, όταν μας πιάνουν νυχτιάτικα τα διαόλια μας και μας κάνεις το διαιτητή

Στους υπόλοιπους παιδιά, απλά στέλνω πολλές πολλές ευχές και e-φιλάκια

Αρέσει στα μέλη sun_world, peripli και σε ακόμα 1 μέλος.

Nikola-s

# 32 στις 2/1/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Καλη χρονια σε ολους ! Με υγεια και τα μυαλα μεσα στο κεφαλι.Οχι καμπριολε κεφαλια ? Δεν γουσταρουμε λεμε.:-)

Nikola-s

# 33 στις 2/1/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Μήνυμα. Προσοχή πιτσιρίκες με τους μεγαλύτερους ( βάζω και μένα μέσα τρομάρα μου ) Κοπελίτσες όμορφες και ζουμπουρλουδες. Προσοχή στους μεγαλύτερους άντρες.;-) Το περνούν πάνω τους που τους καψουρεύεστε και παριστάνουν τους γεωειδές. ;-) Προσοχή προσοχή. Μην κάνετε σαν παλαβιάρικα. :-] Αξία σε μηδενικά και νούμερα ? Όχι ρε σεις.:- Συγκεντρωθείτε ! Δεν είναι όλα ρόδινα. :-]Υπάρχουν και εξαιρέσεις μην βαράτε. :-]Υπόψιν οτι ζούμε την εποχή οτι κάτσει.;-)( μηνυμα για γυναίκες - άντρες ) ;-)Ενημερωθείτε ! Και καλά μυαλά το 2019.:-]

peripli

# 34 στις 2/1/2019
author
Γυναίκα / 60 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2.887

Καλη Χρονιά, αγαπατε αλληλους!

Μηνυμα...χμμ...λοιπον:

=== 

Φιλαρακια θα σας αγαπω μεχρι θανατου.

Συγνωμη σε οσους κατα λαθος πικρανα.

Ευχαριστω το πικρο παρελθον μου που με εκανε εναν σημερινο καλο Ανθρωπο.

Υποσχεση στο μελλον μου το αγνωστο οτι θα το ζω καθε μερα μεχρι τελευταιας ρανιδος.

Συγχωρεση σ'αυτους που με "εθαψαν", αλλα ξαναβγηκα δυνατη, και σε κεινον το "εναν" που αν και με ελειωσε, εγω με αγαπη το προσπερασα και ξανασυναρμολογηθηκα, χωρις να κρατω κακια.

Αισιοδοξια και αρωγη στα αναξιοπαθουντα παιδακια.

Εκκληση σε ολους εμας τους "πολιτισμενους" για ολους εκεινους τους αστεγους, πεινασμενους και χωρις στον Ηλιο μοιρα.

Υπενθυμηση στην σεβαστη Εκκλησια να μοιρασει επι τελους την περιουσια της σε ολα τα Ιδρυματα των ταλαιπωρων και βασανισμενων.

Απαιτηση στους πολιτικαντηδες "Διεθνως" να αφησουν κατω τα οπλα, τις μιζες και τα "Ευαγγελια" των αξιωματων, και να δουν στα "ματια" των αλλων τους "εαυτους" τους.

Μηνυμα στους απληστους και τις απληστες οτι τα σαβανα δεν εχουν τσεπες.

Παρακληση να μην πυροβολει κανεις τον πλησιον πριν σκοτωσει πρωτιστως τον κακο του εαυτο.

Θαυμασμου μηνυμα στους "γιατρους εντος και εκτος συνορων ολου του κοσμου" για το λειτουργημα που προσφερουν.

Μηνυμα απεχθειας για κεινες τις σκληρες, ακαρδες και απανθρωπες μανες που "πετουν" τα παιδια τους μικρα και μεγαλα στους "δρομους", τους όποιους.

Δεος και σεβασμος με πολλη πολλη αγαπη σε οσους απο μας αγωνιζονται σκληρα και ανισα κοντρα στο ρευμα της κοινωνιας του ψυχρου υλισμου.

Μηνυμα κατακραυγης για ολους ατιμους εκμεταλλευτες της ζωης, της σαρκας, της τιμης και της αξιοπρεπειας των αδυναμων συνανθρωπων μας.

Μηνυμα λατρειας για τους αγαπημενους μου καθηγητες  εν ζωη και εν Ουρανω που με εμαθαν οτι οι αξιες και η γνωση ειναι αγαθα και οπλα μαζι που σου δινουν ποιοτητα, δυναμη και ηθος, τους ευχαριστω.

Μηνυμα  λυπης για ολους τους αναλγητους, τους μοχθηρους, τους ειρωνες, τους προβοκατορες και τους "κλεφτες" που ξερουν οτι και να πιαστουν δε θα τιμωρηθουν.

Ερωτος μηνυμα για τη ζωη, καθως ουτε η ανασα μας δεν ειναι δεδομενη, ολα ανατρεπονται σε κλασμα του δευτερολεπτου.

Μηνυμα γενικο οτι η Αγαπη δεν τελειωνει, ή υπαρχει ή δεν υπαρχει, απλως λιγοστευει, ή διαφοροποιειται.

Χμμμ, μην κουρασω αλλο τους/τις συνδικτυες, απλως να πω οτι απεχθανομαι τα μηνυματα και προτιμω να ομιλω δια ζωσης και κοιτωντας στα ματια...τί να γινει...εχω κι εγω τα κουσουρια μου...συμπαθατε με. 

Τιμησα ομως τη θεματοθετρια και αφηνω εδω το δικο μου motto:    Αφηστε τα μιση και πιαστε το @@@σι!

Αρέσει στα μέλη sun_world, giorgos1970-71

giorgos1970-71

# 35 στις 2/1/2019
author
Ανδρας / 49 / Χήρος
Ν. Ευβοίας / Αυλίδα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 94

...και πολυ ν αγαπας τους ανθρωπους...

https://www.youtube.com/watch?v=PRnzWN_xsUw

ταιριαζει...και με το θεμα και με το μηνυμα σου

Παράθεση:
Σχόλιο # 34 από peripli

Καλη Χρονιά, αγαπατε αλληλους!

Μηνυμα...χμμ...λοιπον:

=== 

Φιλαρακια θα σας αγαπω μεχρι θανατου.

Συγνωμη σε οσους κατα λαθος πικρανα.

Ευχαριστω το πικρο παρελθον μου που με εκανε εναν σημερινο καλο Ανθρωπο.

Υποσχεση στο μελλον μου το αγνωστο οτι θα το ζω καθε μερα μεχρι τελευταιας ρανιδος.

Συγχωρεση σ'αυτους που με "εθαψαν", αλλα ξαναβγηκα δυνατη, και σε κεινον το "εναν" που αν και με ελειωσε, εγω με αγαπη το προσπερασα και ξανασυναρμολογηθηκα, χωρις να κρατω κακια.

Αισιοδοξια και αρωγη στα αναξιοπαθουντα παιδακια.

Εκκληση σε ολους εμας τους "πολιτισμενους" για ολους εκεινους τους αστεγους, πεινασμενους και χωρις στον Ηλιο μοιρα.

Υπενθυμηση στην σεβαστη Εκκλησια να μοιρασει επι τελους την περιουσια της σε ολα τα Ιδρυματα των ταλαιπωρων και βασανισμενων.

Απαιτηση στους πολιτικαντηδες "Διεθνως" να αφησουν κατω τα οπλα, τις μιζες και τα "Ευαγγελια" των αξιωματων, και να δουν στα "ματια" των αλλων τους "εαυτους" τους.

Μηνυμα στους απληστους και τις απληστες οτι τα σαβανα δεν εχουν τσεπες.

Παρακληση να μην πυροβολει κανεις τον πλησιον πριν σκοτωσει πρωτιστως τον κακο του εαυτο.

Θαυμασμου μηνυμα στους "γιατρους εντος και εκτος συνορων ολου του κοσμου" για το λειτουργημα που προσφερουν.

Μηνυμα απεχθειας για κεινες τις σκληρες, ακαρδες και απανθρωπες μανες που "πετουν" τα παιδια τους μικρα και μεγαλα στους "δρομους", τους όποιους.

Δεος και σεβασμος με πολλη πολλη αγαπη σε οσους απο μας αγωνιζονται σκληρα και ανισα κοντρα στο ρευμα της κοινωνιας του ψυχρου υλισμου.

Μηνυμα κατακραυγης για ολους ατιμους εκμεταλλευτες της ζωης, της σαρκας, της τιμης και της αξιοπρεπειας των αδυναμων συνανθρωπων μας.

Μηνυμα λατρειας για τους αγαπημενους μου καθηγητες  εν ζωη και εν Ουρανω που με εμαθαν οτι οι αξιες και η γνωση ειναι αγαθα και οπλα μαζι που σου δινουν ποιοτητα, δυναμη και ηθος, τους ευχαριστω.

Μηνυμα  λυπης για ολους τους αναλγητους, τους μοχθηρους, τους ειρωνες, τους προβοκατορες και τους "κλεφτες" που ξερουν οτι και να πιαστουν δε θα τιμωρηθουν.

Ερωτος μηνυμα για τη ζωη, καθως ουτε η ανασα μας δεν ειναι δεδομενη, ολα ανατρεπονται σε κλασμα του δευτερολεπτου.

Μηνυμα γενικο οτι η Αγαπη δεν τελειωνει, ή υπαρχει ή δεν υπαρχει, απλως λιγοστευει, ή διαφοροποιειται.

Χμμμ, μην κουρασω αλλο τους/τις συνδικτυες, απλως να πω οτι απεχθανομαι τα μηνυματα και προτιμω να ομιλω δια ζωσης και κοιτωντας στα ματια...τί να γινει...εχω κι εγω τα κουσουρια μου...συμπαθατε με. 

Τιμησα ομως τη θεματοθετρια και αφηνω εδω το δικο μου motto:    Αφηστε τα μιση και πιαστε το @@@σι!

Αρέσει στο μέλος peripli

giorgos170

# 36 στις 2/1/2019
author
Ανδρας / 77 / Σε σχέση
Γεωργία
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 8.200

επείτηδες τάκανε, αυτά που έκανε ...

https://www.youtube.com/watch?v=_x43UJ2h-xE

τί έκανε ρε παιδιά,  & ποιός ...
Αρέσει στο μέλος peripli

giorgos170

# 37 στις 2/1/2019
author
Ανδρας / 77 / Σε σχέση
Γεωργία

όλα τα ξέρει ,

https://www.youtube.com/watch?v=SAS4U_pP3S0

τί ξέρει ρε παιδιά ...    
έλλα, μην κάνεις την κορόϊδα ...   

Αρέσει στα μέλη peripli, tzoulia59

giorgos170

# 38 στις 4/1/2019
author
Ανδρας / 77 / Σε σχέση
Γεωργία

όταν σου χορεύω ...    

https://www.youtube.com/watch?v=OR852suRbzg

Το κείμενο σας δεν μπορεί να ...

Αρέσει στα μέλη ZHLIASOY, peripli

giorgos170

# 39 στις 4/1/2019
author
Ανδρας / 77 / Σε σχέση
Γεωργία
είναι πολλύ καλό παιδί ...

https://www.youtube.com/watch?v=OWKWt0PxhxI

Αρέσει στο μέλος peripli

pythagoras

# 40 στις 4/1/2019
author
Ανδρας / 65 / Παντρεμένος
Ν. Ευβοίας / Χαλκίδα
Θέματα: 130
Απαντήσεις: 13.455

Μήνυμα.

(Το Αφήνω) 
μήνυμα...
παραλήπτης ... (όποιον/α θέλω) Δεν ξέρω αν θα το διαβάσει.
Θα ήθελα να πω πολλά, όχι μόνο κάτι αλλά ...το κουράγιο το έχω, τη διάθεση την έχω , την αποδοχή ψάχνω...Ο συνδρομητής που καλέσατε έχει το τηλέφωνο κλειστό/είναι κατειλημμένος/δεν είναι διαθέσιμος ... κλπ κλπ κλπ.
Αρέσει στο μέλος peripli
Επιλέξτε σελίδα: (1-8)
Σελίδες 12345678
Δεν μπορείτε να απαντήσετε